home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda EYE Film Instituut Nederland

IJpromenade 1, 1031KT Amsterdam +31-20-5891400 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 08-02-2023
18:15 All the Beauty and the Bloodshed
18:30 Return to Dust
18:45 De Koninklijke Republiek
19:15 Snow and the Bear
21:00 Babylon
21:15 The Fabelmans
21:15 Triangle of Sadness
 
21:30 Trois Couleurs: Blanc (EN subtitles)
top donderdag 09-02-2023
10:15 White Balls on Walls
10:45 Trois Couleurs: Rouge
11:30 No Bears
12:00 Falcon Lake
12:15 Snow and the Bear
14:00 Return to Dust
14:30 The Fabelmans
14:30 Blind Chance
16:45 All the Beauty and the Bloodshed
17:00 Babylon
18:15 De Acht Bergen
19:00 No Bears
20:45 The Fabelmans
 
21:15 Triangle of Sadness
21:15 Falcon Lake
top vrijdag 10-02-2023
10:15 Trois couleurs: Bleu
11:15 No Bears
11:45 Babylon
12:30 De Koninklijke Republiek
13:45 Snow and the Bear
14:45 Falcon Lake
15:30 The Fabelmans
16:00 De Acht Bergen
17:00 Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel
18:00 All the Beauty and the Bloodshed
18:45 No Bears
19:00 Living
19:15 Dekalog 3 & 4
20:45 Babylon
21:00 The Fabelmans
21:15 Triangle of Sadness
21:30 Falcon Lake
top zaterdag 11-02-2023
10:00 Trois Couleurs: Blanc
10:30 De Koninklijke Republiek
10:45 White Balls on Walls
11:15 Falcon Lake
12:15 The Proof of the Pudding
12:30 Yuku en de Himalayabloem
13:00 Snow and the Bear
13:30 Knor + Koning Worst
14:15 Return to Dust
14:30 De Acht Bergen
15:15 The Fabelmans
15:30 No Bears (EN subtitles)
17:00 City Life
17:30 All the Beauty and the Bloodshed
18:00 De Acht Bergen
18:30 Living
20:15 The Fabelmans
20:45 Triangle of Sadness
21:00 Babylon
21:45 Falcon Lake
top zondag 12-02-2023
10:15 De Koninklijke Republiek
10:30 In de sneeuw
11:15 La Double vie de Véronique
11:30 No Bears
12:30 Yuku en de Himalayabloem
12:45 Falcon Lake
13:45 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song
14:00 Babylon
14:15 Ernest & Celestine: op avontuur in Brabbelland
15:15 The Fabelmans
16:10 De Acht Bergen
16:30 Triangle of Sadness
17:45 Broker (EN subtitles)
18:30 No Bears
19:00 Amator
19:30 All the Beauty and the Bloodshed
20:30 The Fabelmans
21:30 Falcon Lake
top maandag 13-02-2023
10:00 Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel
10:00 The Proof of the Pudding
11:15 Falcon Lake
12:00 White Balls on Walls
12:15 De Koninklijke Republiek
13:15 Return to Dust
13:30 La Double vie de Véronique
14:15 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song
15:45 Living
16:00 Snow and the Bear
16:00 Triangle of Sadness
16:45 Babylon
18:00 All the Beauty and the Bloodshed
18:30 No Bears
19:00 A Way to B
20:30 De Acht Bergen
20:45 The Fabelmans
21:20 Falcon Lake