home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda EYE Film Instituut Nederland

IJpromenade 1, 1031KT Amsterdam +31-20-5891400 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 16-08-2018
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
10:30 Op stap met Dirk Scheele
10:45 Takara, la nuit où j'ai nagé
11:30 Tiempo Compartido
11:45 Pluisje (NL)
12:00 Den skyldige
12:30 De Wilde Stad
 
13:30 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
13:45 First Reformed
14:00 The Apartment
14:30 Tiempo Compartido
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL)
16:15 Tampopo
16:30 Kiss Me, Stupid
16:45 L'Atelier
16:45 L'apparition
18:45 Tampopo
19:00 First Reformed
19:15 Winter Brothers
21:15 Touch of Evil
21:15 Den skyldige
 
21:30 Tangerine
21:30 2001: A Space Odyssey
top vrijdag 17-08-2018
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
10:30 Amsterdam Wildlife
11:00 Tiempo Compartido
11:45 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
11:45 Tampopo
12:00 Den skyldige
13:15 Pluisje (NL)
13:15 Mektoub, My Love: Canto Uno
14:00 The Front Page
14:15 First Reformed
15:00 De Wilde Stad
16:30 Witness for the Prosecution
16:45 Tiempo Compartido
16:45 L'Atelier
17:00 L'apparition
19:00 Tampopo
19:15 Winter Brothers
19:15 First Reformed
21:15 Den skyldige
21:30 Tangerine
21:30 The Place
top zaterdag 18-08-2018
10:15 Tiempo Compartido
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
10:30 Amsterdam Wildlife
10:45 Den skyldige
11:45 Pluisje (NL)
12:00 De Wilde Stad
12:30 Tangerine
12:45 Tampopo
13:30 Op stap met Dirk Scheele
14:00 Sabrina
14:30 L'Atelier
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL)
15:15 Den skyldige
16:30 Tiempo Compartido
16:45 De Noorderlingen
17:00 Takara, la nuit où j'ai nagé
17:15 Winter Brothers
18:45 Tampopo
19:00 One, Two, Three
19:00 L'Atelier
19:15 First Reformed
21:15 Den skyldige
21:15 Double indemnity
21:30 The Place
21:45 Tangerine
top zondag 19-08-2018
10:15 L'apparition
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
10:30 Irma la Douce
10:45 Den skyldige
11:45 De Wilde Stad
13:00 Pluisje (NL)
13:00 First Reformed
13:30 L'Atelier
13:45 Op stap met Dirk Scheele
14:45 Tampopo
15:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
15:30 2001: A Space Odyssey
16:00 The Fortune Cookie
16:45 Loving Vincent
17:15 Takara, la nuit où j'ai nagé
18:45 Tiempo Compartido
18:45 Den skyldige
19:00 Winter Brothers
19:00 The Apartment
20:45 Tampopo
21:00 Tangerine
21:00 Nina
21:30 The Place
top maandag 20-08-2018
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
10:45 Winter Brothers
11:30 L'Atelier
11:45 Den skyldige
11:45 Pluisje (NL)
12:45 De Wilde Stad
13:30 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL)
14:00 Tampopo
14:00 The Lost Weekend
14:45 Takara, la nuit où j'ai nagé
15:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
16:15 L'apparition
16:30 L'Atelier
16:45 First Reformed
16:45 Den skyldige
18:45 Tampopo
19:00 Winter Brothers
19:00 The Seven Year Itch
19:15 First Reformed
21:00 Den skyldige
21:15 Tiempo Compartido
21:15 Sunset Boulevard
21:30 Tangerine
top dinsdag 21-08-2018
10:15 Winter Brothers
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
11:30 Double indemnity
11:30 Den skyldige
11:45 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
12:15 Takara, la nuit où j'ai nagé
13:15 Pluisje (NL)
13:30 First Reformed
14:00 Witness for the Prosecution
14:00 L'Atelier
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL)
16:00 Ober
16:30 Tampopo
16:30 First Reformed
17:00 Tiempo Compartido
18:15 L'apparition
19:00 Tampopo
19:00 Ace in the Hole
19:15 Winter Brothers
21:00 L'Atelier
21:15 Stalag 17
21:15 Den skyldige
21:30 Tangerine
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam