home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda EYE Film Instituut Nederland

IJpromenade 1, 1031KT Amsterdam +31-20-5891400 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 01-12-2020
16:30 Rocks
17:00 La Última Primavera
17:30 Goodfellas
18:45 Corpus Christi
19:00 The White Cube
20:45 Tenet
21:00 De Vogelwachter
 
21:15 The Assistant
21:40 Mank
top woensdag 02-12-2020
10:00 La Última Primavera
10:15 Mank
10:30 The White Cube
11:45 Corpus Christi
12:15 Farewell Paradise
12:30 The Assistant
13:00 Buladó
14:15 Jackie en Oopjen
14:30 De Vogelwachter
14:45 The Painted Bird
15:00 Wolfwalkers
16:30 Letter from an Unknown Woman
 
16:45 Rocks
17:15 La Última Primavera
18:15 The Shining
18:45 The Assistant
19:00 The White Cube
19:15 Wan Pipel
20:50 Mank
21:05 De Vogelwachter
21:25 Total Recall (1990)
21:40 Évolution
top donderdag 03-12-2020
10:30 Notturno
10:45 The Assistant
11:15 Mank
11:30 Just 6.5
13:00 Rifkin's Festival
14:00 North By Northwest
14:15 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful
15:00 Farewell Paradise
16:30 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci
17:00 The White Cube
17:15 La Última Primavera
18:45 Notturno
19:00 Rifkin's Festival
19:15 De Vogelwachter
21:00 Corpus Christi
21:15 Just 6.5
21:30 The Assistant
top vrijdag 04-12-2020
10:15 The Assistant
10:30 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)
11:00 Hitchcock/Truffaut
11:30 Notturno
12:00 The White Cube
13:00 Goodfellas
13:45 Rifkin's Festival
14:00 Farewell Paradise
14:30 Just 6.5
16:00 Wolfwalkers
16:15 Mank
16:30 Duende
17:15 De Vogelwachter
18:30 Tenet
18:45 Rifkin's Festival
19:00 Notturno
19:15 The Assistant
21:00 Kom hier dat ik u kus
21:15 Just 6.5
21:30 Corpus Christi
21:45 Total Recall (1990)
top zaterdag 05-12-2020
10:00 The Assistant
10:15 Just 6.5
11:15 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)
12:15 The White Cube
12:30 Buladó
12:45 Notturno
13:00 Jackie en Oopjen
14:30 Wolfwalkers
14:45 Rifkin's Festival
15:15 The Painted Bird
16:45 Mank
17:00 La Última Primavera
18:45 De Vogelwachter
19:00 Notturno
19:30 Rifkin's Festival
21:00 Corpus Christi
21:15 Just 6.5
21:30 The Assistant
top zondag 06-12-2020
10:00 De Schooltuin
10:15 Rifkin's Festival
10:45 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci
11:45 La Última Primavera
12:30 Notturno
13:00 Buladó
13:45 Just 6.5
14:30 Erbarme dich - Matthäus Passion Stories
14:45 The Assistant
15:00 Wolfwalkers
16:30 The White Cube
17:00 De Vogelwachter
17:15 Corpus Christi
17:45 Goodfellas
18:30 Notturno
19:15 Rifkin's Festival
19:45 Just 6.5
20:50 Tenet
21:15 Over Canto
21:30 Paradise drifters