home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Amsterdam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | maandag↓ | maandag
top woensdag 19-06-2024
10:00 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
10:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
10:00 Tarot Pathé Arena
10:00 Hit Man Pathé Tuschinski
10:05 The Mother of All Lies EYE Film Instituut Nederland
10:05 Ezra Pathé Arena
10:10 Knox Goes Away Pathé Arena
 
10:15 Vermeer: The Greatest Exhibition EYE Film Instituut Nederland
10:15 The Darjeeling Limited LAB111
10:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
10:20 IF Pathé Amsterdam Noord
10:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
10:20 The End We Start From Pathé Tuschinski
10:25 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
 
10:30 Nice Ladies EYE Film Instituut Nederland
10:30 Bijt Het Ketelhuis
10:30 Moving LAB111
10:30 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
10:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
10:40 Maria Montessori Het Ketelhuis
10:40 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Het Ketelhuis
10:40 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
10:40 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
10:45 Hit Man Pathé Tuschinski
10:50 Ezra Pathé City
11:00 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
11:00 Laatste Ronde Filmhallen
11:00 Vermeer: The Greatest Exhibition Filmhallen
11:00 Radical Filmhallen
11:00 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
11:00 The Dead Don't Hurt Pathé City
11:00 Civil War Pathé de Munt
11:00 Het muizenhuis Sam en Julia in de bioscoop Pathé de Munt
11:00 The Dead Don't Hurt Pathé Tuschinski
11:00 Vermeer: The Greatest Exhibition The Movies
11:00 The End We Start From The Movies
11:00 Joan Baez I Am a Noise The Movies
11:05 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
11:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
11:10 The Watchers Pathé de Munt
11:10 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathé de Munt
11:15 Treasure Cinecenter
11:15 De Bewariërs Cinema De Balie
11:15 Hypnosen Filmhallen
11:15 Mothers' Instinct Filmhallen
11:15 The Dead Don't Hurt Filmhallen
11:15 Maria Montessori Pathé City
11:15 De Mooiste Dag Pathé de Munt
11:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
11:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
11:30 Maria Montessori Cinecenter
11:30 Spoorloos EYE Film Instituut Nederland
11:30 The Braid Filmhallen
11:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
11:30 The Fall Guy Pathé de Munt
11:30 Hit Man Pathé de Munt
11:30 The Dead Don't Hurt The Movies
11:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
11:40 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
11:40 Treasure Pathé Tuschinski
11:45 Vermeer: The Greatest Exhibition Cinecenter
11:45 The Royal Hotel Filmhallen
11:45 Ezra Pathé Amsterdam Noord
11:45 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
11:45 Moving Rialto De Pijp
11:45 The End We Start From Studio/K
11:55 Challengers Studio/K
11:55 The Royal Hotel Studio/K
12:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel FC Hyena
12:00 Boléro Het Ketelhuis
12:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
12:00 Garfield Pathé de Munt
12:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Rialto De Pijp
12:10 IF Pathé Arena
12:15 Maria Montessori Filmhallen
12:15 The Royal Hotel Kriterion
12:15 Speed LAB111
12:15 La Chimera Rialto De Pijp
12:20 Tarot Pathé Arena
12:20 The Spy Who Loved Me Pathé City
12:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
12:30 Hypnosen EYE Film Instituut Nederland
12:30 Together 99 FC Hyena
12:30 Garfield Pathé Amsterdam Noord
12:35 C' ancora domani Het Ketelhuis
12:40 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
12:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
12:40 Het muizenhuis Sam en Julia in de bioscoop Pathé de Munt
12:40 Maria Montessori Pathé Tuschinski
12:45 La Chimera EYE Film Instituut Nederland
12:45 Skunk Het Ketelhuis
12:45 Bijt Kriterion
12:45 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
12:50 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
12:50 Garfield (NL) Pathé Arena
12:50 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
12:50 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Tuschinski
13:00 The Mother of All Lies Cinema de Vlugt
13:00 VR Cinema – 360 - Final Frontier EYE Film Instituut Nederland
13:00 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
13:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
13:00 Treasure Pathé City
13:00 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé de Munt
13:00 Ezra The Movies
13:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
13:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
13:15 La Chimera Filmhallen
13:15 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
13:20 Hit Man Kriterion
13:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
13:20 Tarot Pathé City
13:20 Fantasievriendjes Pathé Tuschinski
13:25 The Dead Don't Hurt Cinecenter
13:30 Nice Ladies Cinema De Balie
13:30 Treasure FC Hyena
13:30 The Mother of All Lies Filmhallen
13:30 La Contadora de Películas Filmhallen
13:30 Hit Man Pathé Arena
13:30 Fantasievriendjes Pathé Arena
13:30 De Terugreis Pathé City
13:30 IF Pathé de Munt
13:30 The Sweet East The Movies
13:30 Challengers The Movies
13:40 Fantasievriendjes Pathé de Munt
13:40 Treasure Pathé Tuschinski
13:45 Ezra Cinecenter
13:45 Together 99 Filmhallen
13:45 The Watchers Pathé Arena
13:45 Ezra Pathé City
13:45 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
13:45 The Beast Rialto De Pijp
13:50 Garfield (NL) Pathé de Munt
13:55 Treasure Cinecenter
13:55 La Contadora de Películas Studio/K
14:00 Maria Montessori Cinecenter
14:00 Together EYE Film Instituut Nederland
14:00 Patrick and the Whale Filmhallen
14:00 Past Lives Filmhallen
14:00 Garfield (NL) Pathé Arena
14:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé de Munt
14:00 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
14:00 Furiosa: A Mad Max Saga Studio/K
14:10 Spoorloos Kriterion
14:10 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
14:10 IF Pathé Arena
14:10 Challengers Pathé de Munt
14:15 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel EYE Film Instituut Nederland
14:15 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
14:15 Only the River Flows Rialto De Pijp
14:15 The Dead Don't Hurt The Movies
14:20 La Chimera Het Ketelhuis
14:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
14:20 De Mooiste Dag Pathé City
14:20 De Mooiste Dag Pathé de Munt
14:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
14:30 Maria Montessori Filmhallen
14:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
14:30 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
14:30 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arena
14:30 Hit Man Pathé City
14:30 The Fall Guy Pathé de Munt
14:30 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé de Munt
14:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
14:40 Garfield (NL) Pathé de Munt
14:40 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Studio/K
14:45 Garfield (NL) Het Ketelhuis
14:45 O Brother, Where Art Thou? LAB111
14:45 Garfield (NL) Pathé Tuschinski
14:50 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel FC Hyena
15:00 Vos en Haas Redden het Bos Het Ketelhuis
15:00 Vos en Haas Redden het Bos Kriterion
15:00 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
15:00 Challengers Pathé City
15:00 The Spy Who Loved Me Pathé de Munt
15:00 Challengers Pathé Tuschinski
15:00 Black Tea Rialto De Pijp
15:10 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
15:10 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
15:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
15:15 I Am the River, the River Is Me Cinema De Balie
15:15 Furiosa: A Mad Max Saga The Movies
15:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
15:25 The Dead Don't Hurt Pathé City
15:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Cinema de Vlugt
15:30 Moving (NL) EYE Film Instituut Nederland
15:30 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
15:30 Garfield (NL) Pathé Arena
15:30 Treasure Pathé City
15:40 Only the River Flows Kriterion
15:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
15:40 Challengers Pathé Arena
15:40 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé de Munt
15:45 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel EYE Film Instituut Nederland
15:45 Challengers Filmhallen
15:45 The Dead Don't Hurt Filmhallen
15:50 Fantasievriendjes FC Hyena
15:50 Fantasievriendjes Pathé Arena
15:50 The Dead Don't Hurt Pathé Tuschinski
15:55 La Contadora de Películas Cinecenter
15:55 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé de Munt
16:00 The Sweet East Filmhallen
16:00 Hit Man Filmhallen
16:00 Hit Man Pathé Arena
16:00 De Mooiste Dag Pathé Arena
16:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Arena
16:00 The Watchers Pathé City
16:00 Hit Man The Movies
16:05 Treasure Cinecenter
16:10 Maria Montessori Cinecenter
16:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
16:15 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
16:15 The Dead Don't Hurt FC Hyena
16:15 Salem Filmhallen
16:15 Fantasievriendjes Pathé de Munt
16:15 Challengers Studio/K
16:15 Joan Baez I Am a Noise The Movies
16:20 Moving Kriterion
16:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
16:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
16:20 La Contadora de Películas Pathé City
16:20 Garfield (NL) Pathé de Munt
16:20 Treasure Pathé Tuschinski
16:20 Together 99 Studio/K
16:30 Hit Man EYE Film Instituut Nederland
16:30 The End We Start From Filmhallen
16:30 Ezra Filmhallen
16:30 The Strangers: Chapter 1 Pathé Amsterdam Noord
16:30 Ezra Pathé Arena
16:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
16:30 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
16:40 Kunstroof Het Ketelhuis
16:40 Nice Ladies Kriterion
16:40 Civil War Pathé de Munt
16:40 Tarot Pathé de Munt
16:45 La Chimera De Uitkijk
16:45 The Royal Hotel Filmhallen
16:45 Maria Montessori Filmhallen
16:45 My Own Private Idaho LAB111
16:45 I Am the River, the River Is Me Rialto De Pijp
16:50 Maria Montessori Het Ketelhuis
16:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
17:00 I Am the River, The River is Me (EN subtitles) Het Ketelhuis
17:00 My Own Private Idaho LAB111
17:00 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
17:00 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
17:00 Maria Montessori Pathé City
17:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
17:00 IF Pathé de Munt
17:00 Only the River Flows Studio/K
17:00 The Royal Hotel The Movies
17:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
17:10 The Watchers Pathé Arena
17:10 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé de Munt
17:15 Moving Cinema De Balie
17:15 Nice Ladies EYE Film Instituut Nederland
17:15 Skunk LAB111
17:15 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Pathé Arena
17:15 Ezra Pathé Tuschinski
17:15 The Royal Hotel Rialto De Pijp
17:20 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
17:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
17:20 Hit Man Pathé de Munt
17:30 Bad Boys: Ride or Die Cinema de Vlugt
17:30 IF Pathé Amsterdam Noord
17:30 Maria Montessori Pathé Tuschinski
17:40 Siccin 7 Pathé Arena
17:45 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
17:45 Ezra Pathé City
17:45 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
17:50 Challengers Kriterion
17:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
18:00 37 Short Fluxus Films FC Hyena
18:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
18:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
18:00 Hit Man Pathé Tuschinski
18:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
18:10 IF Pathé Arena
18:10 De Mooiste Dag Pathé City
18:15 Spoorloos EYE Film Instituut Nederland
18:15 The Strangers: Chapter 1 Pathé de Munt
18:20 Maria Montessori Cinecenter
18:20 Challengers Pathé Amsterdam Noord
18:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
18:20 Back to Black Pathé City
18:20 Dune: Part Two Pathé de Munt
18:25 La Contadora de Películas Cinecenter
18:30 Hypnosen Filmhallen
18:30 The Dead Don't Hurt Filmhallen
18:30 Ezra Filmhallen
18:30 La Contadora de Películas Filmhallen
18:30 The Watchers Pathé Arena
18:30 Hit Man The Movies
18:30 The Royal Hotel The Movies
18:35 Nata per te Cinecenter
18:35 City of God Kriterion
18:40 Treasure Cinecenter
18:40 Salem Filmhallen
18:40 Ezra Pathé Amsterdam Noord
18:40 Challengers Pathé Arena
18:45 Together 99 FC Hyena
18:45 The Dead Don't Hurt FC Hyena
18:45 The Royal Hotel Filmhallen
18:45 Ezra Pathé de Munt
18:45 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
18:45 Nice Ladies Rialto De Pijp
18:45 The End We Start From Studio/K
18:45 Joan Baez I Am a Noise The Movies
18:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
18:50 Treasure Pathé City
18:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
18:55 Only the River Flows (EN subtitles) Kriterion
18:55 Garfield Pathé de Munt
19:00 Only the River Flows (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
19:00 Love Lies Bleeding Filmhallen
19:00 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
19:00 Skunk (EN subtitles) Het Ketelhuis
19:00 Maria Montessori Het Ketelhuis
19:00 Trainspotting LAB111
19:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
19:00 Challengers Pathé City
19:00 The Watchers Pathé de Munt
19:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
19:00 Only the River Flows Rialto De Pijp
19:00 La Contadora de Películas Studio/K
19:10 Cléo de 5 7 De Uitkijk
19:10 Skunk FC Hyena
19:10 Hit Man Pathé Arena
19:10 The Spy Who Loved Me Pathé Arena
19:10 Back to Black Pathé de Munt
19:15 Maria Montessori Filmhallen
19:15 The Border Crossed Us Het Ketelhuis
19:15 Little Miss Sunshine LAB111
19:15 Easy Rider LAB111
19:15 La Contadora de Películas Pathé City
19:15 Black Tea Rialto De Pijp
19:15 The Royal Hotel Studio/K
19:15 Ezra The Movies
19:20 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
19:20 The Fall Guy Pathé Arena
19:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
19:25 Little Miss Sunshine LAB111
19:30 The Royal Hotel EYE Film Instituut Nederland
19:30 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
19:30 De Mooiste Dag Pathé Arena
19:30 De Mooiste Dag Pathé de Munt
19:40 Only the River Flows LAB111
19:45 I Am the River, the River Is Me Cinema De Balie
19:45 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Tuschinski
19:50 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga Cinema de Vlugt
20:00 Spider-Man 2 Pathé Amsterdam Noord
20:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
20:00 Spider-Man 3 Pathé Arena
20:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
20:00 Spider-Man Pathé de Munt
20:00 The Spy Who Loved Me Pathé Tuschinski
20:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
20:15 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
20:15 Treasure Pathé Tuschinski
20:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
20:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
20:30 Hit Man Cinecenter
20:30 Moving EYE Film Instituut Nederland
20:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
20:30 Challengers Pathé de Munt
20:30 La Dolce Vita The Movies
20:40 Challengers Pathé Tuschinski
20:45 La Chimera Filmhallen
20:45 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
20:45 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
20:45 The Sweet East Rialto De Pijp
20:50 Ezra Cinecenter
20:50 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
20:50 Treasure Pathé City
20:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
20:55 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
21:00 The Dead Don't Hurt Cinecenter
21:00 Spoorloos De Uitkijk
21:00 Together 99 EYE Film Instituut Nederland
21:00 The Dead Don't Hurt FC Hyena
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
21:00 Hit Man Filmhallen
21:00 Radical Filmhallen
21:00 Spoorloos Het Ketelhuis
21:00 Spoorloos (EN subtitles) Kriterion
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga LAB111
21:00 Holland Pop 1970 Melkweg Cinema
21:00 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
21:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
21:00 The Fall Guy Pathé City
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga Studio/K
21:00 Perfect Days The Movies
21:10 C' ancora domani Het Ketelhuis
21:10 The Fall Guy Pathé Amsterdam Noord
21:10 The Fall Guy Pathé de Munt
21:15 The Vanishing EYE Film Instituut Nederland
21:15 Atomic Blonde FC Hyena
21:15 Challengers Filmhallen
21:15 Two-Lane Blacktop LAB111
21:15 Only the River Flows (EN subtitles) Studio/K
21:15 Challengers The Movies
21:20 Spoorloos FC Hyena
21:20 Skunk Filmhallen
21:20 Salem Het Ketelhuis
21:20 Moving (EN subtitles) Kriterion
21:20 Hit Man Pathé Arena
21:20 Hit Man Pathé City
21:20 The Marsh King's Daughter Pathé de Munt
21:30 Nice Ladies Cinema De Balie
21:30 Hit Man EYE Film Instituut Nederland
21:30 The Royal Hotel Filmhallen
21:30 Civil War Filmhallen
21:30 Little Miss Sunshine LAB111
21:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
21:30 The Watchers Pathé Arena
21:30 Hit Man Pathé de Munt
21:30 The Royal Hotel Rialto De Pijp
21:30 The Last Seduction Studio/K
21:30 The Royal Hotel The Movies
21:40 The Royal Hotel Kriterion
21:40 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
21:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
21:40 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
21:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
21:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
21:45 The Royal Hotel LAB111
21:45 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Pathé Arena
21:45 The Watchers Pathé City
21:45 The Watchers Pathé de Munt
21:50 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
21:50 Siccin 7 Pathé Arena
21:50 Love Lies Bleeding Pathé City
21:50 Tarot Pathé de Munt
21:55 The Strangers: Chapter 1 Pathé de Munt
22:00 Tarot Pathé Arena
22:00 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Pathé de Munt
top donderdag 20-06-2024
09:45 Audiotour Tuschinski Pathé Tuschinski
09:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
09:50 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
10:00 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
10:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
10:00 Garfield (NL) Pathé Arena
10:00 Tarot Pathé Arena
10:00 Fantasievriendjes Pathé Tuschinski
10:05 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
10:05 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Tuschinski
10:15 Patrick and the Whale Cinema De Balie
10:15 The Mother of All Lies EYE Film Instituut Nederland
10:20 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Het Ketelhuis
10:20 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
10:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
10:20 De Mooiste Dag Pathé Arena
10:20 Boy Kills World Pathé Arena
10:20 Fantasievriendjes Pathé Arena
10:30 De Bewariërs Cinema De Balie
10:30 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
10:30 Challengers Pathé Tuschinski
10:40 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
10:45 Nata per te Het Ketelhuis
10:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
11:00 Nata per te Cinecenter
11:00 Only the River Flows EYE Film Instituut Nederland
11:00 Vermeer: The Greatest Exhibition Filmhallen
11:00 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
11:00 Skunk Filmhallen
11:00 The Fall Guy Pathé Amsterdam Noord
11:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
11:00 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
11:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
11:00 De Mooiste Dag Pathé City
11:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
11:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
11:00 Joan Baez I Am a Noise The Movies
11:05 Boy Kills World Pathé de Munt
11:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
11:10 Hit Man Pathé de Munt
11:10 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé de Munt
11:10 Het muizenhuis Sam en Julia in de bioscoop Pathé de Munt
11:15 Treasure Cinecenter
11:15 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
11:15 The Mother of All Lies Filmhallen
11:15 Together 99 Filmhallen
11:15 Tarot Pathé de Munt
11:15 Vermeer: The Greatest Exhibition The Movies
11:20 Civil War Pathé City
11:30 Maria Montessori Cinecenter
11:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
11:30 The Watchers Pathé de Munt
11:30 The Fall Guy Pathé de Munt
11:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
11:40 La Contadora de Películas Pathé City
11:40 The Royal Hotel The Movies
11:45 Treasure FC Hyena
11:45 Laatste Ronde Filmhallen
11:45 Nata per te Het Ketelhuis
11:45 Ezra Pathé City
11:45 Dune: Part Two Pathé de Munt
11:45 Treasure Pathé Tuschinski
11:45 Challengers Studio/K
11:45 The End We Start From The Movies
11:50 C' ancora domani Het Ketelhuis
12:00 Here EYE Film Instituut Nederland
12:00 Love Lies Bleeding Filmhallen
12:00 Nata per te Filmhallen
12:00 Two-Lane Blacktop LAB111
12:00 Trainspotting LAB111
12:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
12:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
12:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
12:00 The Movie Teller (EN subtitles) Studio/K
12:10 IF Pathé Amsterdam Noord
12:10 IF Pathé Arena
12:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
12:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
12:10 Here Studio/K
12:15 Nice Ladies Cinema De Balie
12:15 Maria Montessori Filmhallen
12:15 Professione: Reporter LAB111
12:15 Augure Rialto De Pijp
12:20 The Fall Guy Pathé Arena
12:20 Challengers Pathé City
12:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
12:30 Together EYE Film Instituut Nederland
12:30 The Watchers Pathé Arena
12:30 Maria Montessori Pathé Tuschinski
12:40 Garfield Pathé Amsterdam Noord
12:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
12:45 The Beast EYE Film Instituut Nederland
12:45 Here Rialto De Pijp
12:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
12:50 The Strangers: Chapter 1 Pathé de Munt
13:00 Radical Filmhallen
13:00 The Border Crossed Us Het Ketelhuis
13:00 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
13:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
13:00 Hit Man Pathé Arena
13:00 I Am the River, the River Is Me Rialto De Pijp
13:05 Back to Black Pathé City
13:15 La Chimera Filmhallen
13:15 Civil War Pathé de Munt
13:15 Treasure Pathé Tuschinski
13:15 Ezra The Movies
13:20 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
13:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
13:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
13:25 The Dead Don't Hurt Cinecenter
13:30 Hit Man EYE Film Instituut Nederland
13:30 La famille Bélier FC Hyena
13:30 Nata per te Filmhallen
13:30 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
13:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
13:30 Challengers Pathé de Munt
13:30 De Terugreis Pathé Tuschinski
13:30 Challengers The Movies
13:35 La Contadora de Películas Cinecenter
13:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
13:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
13:45 Spoorloos Cinecenter
13:45 Ezra Filmhallen
13:45 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
13:45 Love Lies Bleeding Pathé City
13:45 The Watchers Pathé de Munt
13:45 The Dead Don't Hurt The Movies
13:50 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
14:00 Maria Montessori Cinecenter
14:00 Moving (EN subtitles) Cinema De Balie
14:00 Nice Ladies EYE Film Instituut Nederland
14:00 Levante FC Hyena
14:00 The End We Start From Filmhallen
14:00 Maria Montessori Pathé City
14:00 The Marsh King's Daughter Pathé de Munt
14:00 Hit Man The Movies
14:05 Skunk LAB111
14:05 Levante Studio/K
14:10 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
14:10 Hit Man Pathé City
14:10 De Mooiste Dag Pathé de Munt
14:15 The Royal Hotel Filmhallen
14:15 Here Het Ketelhuis
14:15 Black Tea Rialto De Pijp
14:20 Maria Montessori Het Ketelhuis
14:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
14:20 IF Pathé de Munt
14:25 Only the River Flows (EN subtitles) Studio/K
14:30 Maria Montessori Filmhallen
14:30 Patrick and the Whale Filmhallen
14:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
14:30 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
14:30 Only the River Flows Rialto De Pijp
14:30 The End We Start From Studio/K
14:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
14:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
14:45 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Cinema de Vlugt
14:45 I Am the River, the River Is Me Het Ketelhuis
14:45 Sullivan's Travels LAB111
14:50 De Mooiste Dag Pathé Arena
15:00 Vermeer: The Greatest Exhibition EYE Film Instituut Nederland
15:00 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
15:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
15:00 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé de Munt
15:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
15:00 Ezra Pathé Tuschinski
15:00 Nice Ladies Rialto De Pijp
15:10 Challengers Pathé City
15:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
15:15 Ezra Pathé de Munt
15:15 GoldenEye Pathé Tuschinski
15:30 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
15:30 Boy Kills World Pathé Arena
15:30 Garfield (NL) Pathé Arena
15:30 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
15:30 Tr The Movies
15:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
15:40 Challengers Pathé Arena
15:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
15:45 Charcoal EYE Film Instituut Nederland
15:45 Challengers Filmhallen
15:50 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
15:50 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
15:50 Fantasievriendjes Pathé Arena
16:00 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
16:00 Ezra Cinecenter
16:00 I Am the River, the River Is Me Cinema De Balie
16:00 Spoorloos EYE Film Instituut Nederland
16:00 Skunk FC Hyena
16:00 The Dead Don't Hurt Filmhallen
16:00 Salem Filmhallen
16:00 Nata per te Filmhallen
16:00 City of God Kriterion
16:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
16:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
16:00 The Fall Guy Pathé de Munt
16:00 Challengers Pathé Tuschinski
16:05 Treasure Cinecenter
16:10 Maria Montessori Cinecenter
16:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
16:10 De Mooiste Dag Pathé City
16:10 Garfield (NL) Pathé de Munt
16:15 Moving (NL) EYE Film Instituut Nederland
16:15 The Dead Don't Hurt FC Hyena
16:15 Only the River Flows LAB111
16:15 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
16:15 Furiosa: A Mad Max Saga Studio/K
16:15 Joan Baez I Am a Noise The Movies
16:20 Hypnosen Filmhallen
16:20 Challengers Kriterion
16:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
16:20 Treasure Pathé City
16:20 Garfield (NL) Pathé de Munt
16:25 Boy Kills World Pathé de Munt
16:25 Otto e Mezzo The Movies
16:30 The Mother of All Lies Cinema De Balie
16:30 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
16:30 Hit Man Filmhallen
16:30 Spoorloos Het Ketelhuis
16:30 Ezra Pathé Arena
16:30 Hit Man Pathé de Munt
16:30 Moving Rialto De Pijp
16:30 The Royal Hotel The Movies
16:40 The Watchers Pathé Arena
16:40 The Dead Don't Hurt Pathé City
16:40 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
16:40 Spoorloos (EN subtitles) Studio/K
16:45 Maria Montessori Filmhallen
16:45 La Contadora de Películas Filmhallen
16:45 C' ancora domani Het Ketelhuis
16:45 It Happened One Night LAB111
16:45 Levante Rialto De Pijp
16:45 The Royal Hotel Studio/K
16:50 Garfield Pathé de Munt
17:00 The Royal Hotel EYE Film Instituut Nederland
17:00 Skunk Het Ketelhuis
17:00 The Sweet East Kriterion
17:00 The Darjeeling Limited LAB111
17:00 The Motorcycle Diaries LAB111
17:00 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
17:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
17:00 The Strangers: Chapter 1 Pathé Amsterdam Noord
17:00 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
17:00 Civil War Pathé Arena
17:00 The Border Crossed Us Rialto De Pijp
17:05 The Darjeeling Limited LAB111
17:05 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
17:10 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
17:15 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
17:20 The Fall Guy Pathé Amsterdam Noord
17:20 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé Amsterdam Noord
17:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
17:20 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Pathé Arena
17:30 IF Pathé Amsterdam Noord
17:40 Ezra Pathé Amsterdam Noord
17:40 Dune: Part Two Pathé de Munt
17:45 Nice Ladies Cinema De Balie
17:45 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
17:45 Maria Montessori Pathé City
17:45 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
17:45 Maria Montessori Pathé Tuschinski
17:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
17:50 Back to Black Pathé de Munt
18:00 Here De Uitkijk
18:00 Hit Man Pathé Arena
18:00 Back to Black Pathé City
18:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
18:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
18:10 The Watchers Pathé Arena
18:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
18:10 Ezra Pathé City
18:15 Together 99 EYE Film Instituut Nederland
18:15 The Dead Don't Hurt FC Hyena
18:15 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
18:20 Maria Montessori Cinecenter
18:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
18:20 La Contadora de Películas Pathé City
18:25 The Dead Don't Hurt Cinecenter
18:30 I Am the River, the River Is Me Cinema De Balie
18:30 Spoorloos (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
18:30 Skunk Filmhallen
18:30 Nata per te Filmhallen
18:30 Ezra Pathé Arena
18:30 IF Pathé de Munt
18:30 Treasure Pathé Tuschinski
18:35 Ezra Cinecenter
18:40 Treasure Cinecenter
18:40 Maria Montessori Cinema de Vlugt
18:40 The Sweet East Filmhallen
18:40 Hit Man Kriterion
18:40 Challengers Pathé Amsterdam Noord
18:45 Treasure FC Hyena
18:45 Ezra Filmhallen
18:45 Love Lies Bleeding Filmhallen
18:45 The Watchers Pathé de Munt
18:45 Here Rialto De Pijp
18:45 Only the River Flows (EN subtitles) Studio/K
18:45 The Dead Don't Hurt The Movies
18:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
18:50 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
18:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
18:50 Joan Baez I Am a Noise The Movies
19:00 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
19:00 The End We Start From Filmhallen
19:00 Photografien Het Ketelhuis
19:00 Almost Famous LAB111
19:00 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
19:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
19:00 Spider-Man Pathé Arena
19:00 De Mooiste Dag Pathé City
19:00 Challengers Pathé de Munt
19:00 Ezra Pathé Tuschinski
19:00 Only the River Flows Rialto De Pijp
19:00 La Contadora de Películas Studio/K
19:00 Ezra The Movies
19:10 Bed & Breakfast Pathé Amsterdam Noord
19:10 Hit Man Pathé Arena
19:10 Treasure Pathé City
19:10 De Mooiste Dag Pathé de Munt
19:15 Here EYE Film Instituut Nederland
19:15 Maria Montessori Filmhallen
19:15 Here Het Ketelhuis
19:15 The Border Crossed Us Het Ketelhuis
19:15 Stand by Me LAB111
19:15 Black Tea Rialto De Pijp
19:15 Here Studio/K
19:15 The End We Start From The Movies
19:20 Only the River Flows (EN subtitles) Kriterion
19:20 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
19:20 Hit Man Pathé City
19:20 Boy Kills World Pathé de Munt
19:30 Wild Strawberries LAB111
19:30 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
19:30 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
19:30 De Mooiste Dag Pathé Arena
19:30 GHOST: Rite Here Rite Now Pathé de Munt
19:35 La Haine De Uitkijk
19:40 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
19:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
20:00 Spider-Man 3 Pathé Amsterdam Noord
20:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
20:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
20:00 Spider-Man 2 Pathé de Munt
20:00 Maria Montessori Pathé de Munt
20:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
20:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
20:15 Moving Cinema De Balie
20:15 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
20:15 Challengers Pathé Tuschinski
20:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
20:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
20:30 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
20:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
20:30 Challengers Pathé City
20:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
20:40 Boy Kills World Pathé Arena
20:40 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
20:40 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
20:45 Spoorloos Cinecenter
20:45 Bad Boys: Ride or Die Cinema de Vlugt
20:45 The Sweet East EYE Film Instituut Nederland
20:45 Spoorloos FC Hyena
20:45 La Chimera Filmhallen
20:45 Spoorloos LAB111
20:50 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
20:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
21:00 Hit Man Cinecenter
21:00 Only the River Flows (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
21:00 Levante FC Hyena
21:00 Radical Filmhallen
21:00 The Dead Don't Hurt Filmhallen
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
21:00 Maria Montessori Het Ketelhuis
21:00 Salem Het Ketelhuis
21:00 Here Kriterion
21:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
21:00 The Fall Guy Pathé de Munt
21:00 Challengers Studio/K
21:05 Nata per te (EN subtitles) Cinecenter
21:05 The Fall Guy Pathé Arena
21:10 The Watchers Pathé Arena
21:10 The Watchers Pathé City
21:10 Hit Man Pathé de Munt
21:15 La Prima notte di quiete EYE Film Instituut Nederland
21:15 Challengers Filmhallen
21:15 Hit Man Filmhallen
21:15 Nata per te Het Ketelhuis
21:15 Easy Rider LAB111
21:15 Civil War Pathé Amsterdam Noord
21:15 The Fall Guy Pathé Tuschinski
21:15 Levante Rialto De Pijp
21:15 Levante (EN subtitles) Studio/K
21:15 Challengers The Movies
21:15 Furiosa: A Mad Max Saga The Movies
21:20 Moving (EN subtitles) Kriterion
21:20 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
21:20 The Watchers Pathé de Munt
21:30 Spoorloos De Uitkijk
21:30 Moving (NL) EYE Film Instituut Nederland
21:30 The Royal Hotel Filmhallen
21:30 Civil War Filmhallen
21:30 The Doom Generation LAB111
21:30 The Fall Guy Pathé Amsterdam Noord
21:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
21:30 Boy Kills World Pathé de Munt
21:30 Civil War Pathé Tuschinski
21:30 Hit Man Pathé Tuschinski
21:30 The Royal Hotel Rialto De Pijp
21:30 The Royal Hotel Studio/K
21:30 Hit Man The Movies
21:30 The Royal Hotel The Movies
21:35 Hit Man Pathé Arena
21:40 Spoorloos (EN subtitles) Kriterion
21:40 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
21:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
21:40 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
21:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
21:40 Tarot Pathé City
21:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
21:45 Fear and Loathing in Las Vegas LAB111
21:45 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Pathé Arena
21:50 Tarot Pathé Amsterdam Noord
21:50 Siccin 7 Pathé Arena
21:55 The Strangers: Chapter 1 Pathé de Munt
22:00 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
22:00 The Strangers: Chapter 1 Pathé Amsterdam Noord
22:00 Tarot Pathé Arena
22:00 Tarot Pathé de Munt
top vrijdag 21-06-2024
09:45 Audiotour Tuschinski Pathé Tuschinski
09:50 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
10:00 Ida LAB111
10:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
10:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
10:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
10:00 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé Amsterdam Noord
10:00 Garfield (NL) Pathé Arena
10:00 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Tuschinski
10:05 Bonnie and Clyde LAB111
10:10 Garfield Pathé Amsterdam Noord
10:10 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL) Pathé Arena
10:10 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathé Arena
10:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
10:15 The Stones and Brian Jones Cinema De Balie
10:15 Here EYE Film Instituut Nederland
10:15 Almost Famous LAB111
10:20 Het muizenhuis Sam en Julia in de bioscoop Het Ketelhuis
10:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
10:20 Fantasievriendjes Pathé Tuschinski
10:25 The Fall Guy Pathé Arena
10:30 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
10:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
10:30 Fantasievriendjes Pathé Arena
10:30 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Arena
10:30 Challengers Pathé Tuschinski
10:40 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
10:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
11:00 Nata per te Cinecenter
11:00 The Mother of All Lies EYE Film Instituut Nederland
11:00 Vermeer: The Greatest Exhibition Filmhallen
11:00 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
11:00 Skunk Filmhallen
11:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Het Ketelhuis
11:00 Ezra Pathé Amsterdam Noord
11:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
11:00 The Watchers Pathé Arena
11:00 Vogelvlucht (NL) Pathé Arena
11:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
11:00 Ezra Pathé City
11:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
11:00 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
11:00 Het muizenhuis Sam en Julia in de bioscoop Pathé de Munt
11:00 Joan Baez I Am a Noise The Movies
11:05 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
11:05 Love Lies Bleeding Pathé City
11:10 Hit Man Pathé City
11:10 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
11:10 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé de Munt
11:15 Treasure Cinecenter
11:15 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
11:15 The Mother of All Lies Filmhallen
11:15 Together 99 Filmhallen
11:15 Ezra Pathé de Munt
11:15 Vermeer: The Greatest Exhibition The Movies
11:20 La Contadora de Películas Pathé City
11:20 Treasure Pathé Tuschinski
11:25 De Mooiste Dag Pathé Arena
11:25 The Watchers Pathé de Munt
11:30 Maria Montessori Cinecenter
11:30 Four Daughters EYE Film Instituut Nederland
11:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
11:30 The Marsh King's Daughter Pathé de Munt
11:30 The End We Start From The Movies
11:35 La Contadora de Películas Studio/K
11:40 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
11:40 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
11:40 The Royal Hotel The Movies
11:45 Laatste Ronde Filmhallen
11:45 Moving LAB111
11:45 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
11:45 Challengers Studio/K
11:50 C' ancora domani Het Ketelhuis
11:50 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
11:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
11:50 Challengers Pathé de Munt
12:00 Treasure FC Hyena
12:00 Love Lies Bleeding Filmhallen
12:00 Nata per te Filmhallen
12:00 Bed & Breakfast Pathé Amsterdam Noord
12:00 IF Pathé Arena
12:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
12:00 Boy Kills World Pathé de Munt
12:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Tuschinski
12:00 Augure Rialto De Pijp
12:10 Garfield (NL) Pathé Arena
12:10 Here Studio/K
12:15 Maria Montessori Filmhallen
12:15 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
12:15 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Pathé Arena
12:15 La Chimera Rialto De Pijp
12:20 It Happened One Night LAB111
12:20 Garfield (NL) Pathé Arena
12:20 Hit Man Pathé Arena
12:20 Hit Man Pathé de Munt
12:30 La Chimera De Uitkijk
12:30 VR Cinema – 360 - Final Frontier EYE Film Instituut Nederland
12:30 Together 99 FC Hyena
12:30 Nata per te Het Ketelhuis
12:30 Civil War Pathé Amsterdam Noord
12:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
12:30 I Am the River, the River Is Me Rialto De Pijp
12:40 The Royal Hotel Kriterion
12:40 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
12:45 The Border Crossed Us Het Ketelhuis
12:45 Cidade de Deus LAB111
12:45 IF Pathé de Munt
12:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
12:50 Fantasievriendjes Pathé Arena
13:00 Radical Filmhallen
13:00 The Beast Kriterion
13:00 IF Pathé Amsterdam Noord
13:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
13:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
13:00 Maria Montessori Pathé Tuschinski
13:10 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
13:10 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
13:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
13:15 Charcoal EYE Film Instituut Nederland
13:15 La Chimera Filmhallen
13:15 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
13:15 Garfield Pathé de Munt
13:15 Ezra The Movies
13:20 Here Kriterion
13:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
13:20 De Mooiste Dag Pathé City
13:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
13:25 Hit Man Pathé Tuschinski
13:30 The Bridges of Madison County EYE Film Instituut Nederland
13:30 Nata per te Filmhallen
13:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
13:30 Challengers Pathé City
13:30 Challengers The Movies
13:35 The Dead Don't Hurt Cinecenter
13:35 Treasure Pathé Tuschinski
13:40 Garfield (NL) Pathé Arena
13:40 De Mooiste Dag Pathé Arena
13:40 Treasure Pathé City
13:40 Garfield (NL) Pathé de Munt
13:45 Spoorloos Cinecenter
13:45 Ezra Filmhallen
13:45 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
13:45 The Dead Don't Hurt The Movies
13:45 Hit Man The Movies
13:50 Ezra Cinecenter
13:50 Maria Montessori Pathé City
13:50 Civil War Pathé de Munt
14:00 Maria Montessori Cinecenter
14:00 Nice Ladies EYE Film Instituut Nederland
14:00 The End We Start From Filmhallen
14:00 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
14:00 The Fall Guy Pathé de Munt
14:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
14:00 Only the River Flows (EN subtitles) Studio/K
14:05 Mr. & Mrs. Mahi Pathé Arena
14:05 Levante (EN subtitles) Studio/K
14:10 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
14:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
14:15 The Dead Don't Hurt FC Hyena
14:15 The Royal Hotel Filmhallen
14:15 Maria Montessori Het Ketelhuis
14:15 Skunk LAB111
14:15 Black Tea Rialto De Pijp
14:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
14:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
14:20 The Fall Guy Pathé Arena
14:20 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
14:30 Maria Montessori Filmhallen
14:30 Patrick and the Whale Filmhallen
14:30 I Am the River, The River is Me (EN subtitles) Het Ketelhuis
14:30 Captain Fantastic LAB111
14:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
14:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
14:30 Garfield (NL) Pathé de Munt
14:30 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé de Munt
14:30 Only the River Flows Rialto De Pijp
14:30 The End We Start From Studio/K
14:40 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
14:45 The Watchers Pathé de Munt
14:50 Treasure FC Hyena
14:50 Nice Ladies (EN subtitles) Kriterion
14:50 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
14:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
14:50 Back to Black Pathé City
14:50 IF Pathé de Munt
15:00 Beau Travail De Uitkijk
15:00 Here Het Ketelhuis
15:00 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
15:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
15:00 Civil War Pathé City
15:00 Nice Ladies Rialto De Pijp
15:05 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé de Munt
15:10 Only the River Flows Kriterion
15:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
15:10 The Watchers Pathé Arena
15:10 Fantasievriendjes Pathé Arena
15:10 GoldenEye Pathé Tuschinski
15:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
15:20 Fantasievriendjes Pathé de Munt
15:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Tuschinski
15:30 The Mother of All Lies Cinema de Vlugt
15:30 Furiosa: A Mad Max Saga LAB111
15:30 Challengers Pathé City
15:30 Furiosa: A Mad Max Saga The Movies
15:40 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
15:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
15:40 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
15:45 The Beast EYE Film Instituut Nederland
15:45 Challengers Filmhallen
15:45 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
15:45 Ezra Pathé Tuschinski
15:50 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
15:50 Back to Black Pathé Arena
16:00 Nata per te Cinecenter
16:00 I Am the River, the River Is Me Cinema De Balie
16:00 Together 99 EYE Film Instituut Nederland
16:00 The Dead Don't Hurt Filmhallen
16:00 Salem Filmhallen
16:00 Nata per te Filmhallen
16:00 Garfield (NL) Pathé Arena
16:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
16:05 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
16:05 Challengers Pathé Tuschinski
16:10 Maria Montessori Cinecenter
16:10 Moving (EN subtitles) Kriterion
16:10 The Fall Guy Pathé Arena
16:10 Hit Man Pathé City
16:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
16:15 Treasure Cinecenter
16:15 Vos en Haas Redden het Bos Het Ketelhuis
16:15 Garfield (NL) Pathé de Munt
16:15 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
16:15 Challengers Studio/K
16:15 Furiosa: A Mad Max Saga Studio/K
16:15 Joan Baez I Am a Noise The Movies
16:15 Otto e Mezzo The Movies
16:20 Hypnosen Filmhallen
16:20 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
16:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
16:30 The Stone Raft EYE Film Instituut Nederland
16:30 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
16:30 Hit Man Filmhallen
16:30 Spoorloos LAB111
16:30 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé Amsterdam Noord
16:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
16:30 Hit Man Pathé Arena
16:30 Challengers Pathé de Munt
16:30 Moving Rialto De Pijp
16:30 The Royal Hotel The Movies
16:35 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
16:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
16:40 Boy Kills World Pathé de Munt
16:45 Maria Montessori Filmhallen
16:45 La Contadora de Películas Filmhallen
16:45 Skunk Het Ketelhuis
16:45 Levante Rialto De Pijp
16:45 The Royal Hotel Studio/K
16:50 Levante De Uitkijk
16:50 Skunk FC Hyena
16:50 The Sweet East Kriterion
16:55 Ezra Pathé de Munt
17:00 Spoorloos Het Ketelhuis
17:00 True Romance LAB111
17:00 Vanishing Point LAB111
17:00 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
17:00 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
17:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
17:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
17:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
17:00 The Border Crossed Us Rialto De Pijp
17:10 Levante FC Hyena
17:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
17:10 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
17:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
17:15 Spoorloos Kriterion
17:15 Garfield Pathé de Munt
17:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
17:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
17:20 Maria Montessori Pathé City
17:25 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
17:30 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
17:30 Garfield Pathé Amsterdam Noord
17:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
17:30 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Pathé Arena
17:30 La Contadora de Películas Pathé City
17:30 The Watchers Pathé de Munt
17:40 Tarot Pathé Amsterdam Noord
17:40 IF Pathé Arena
17:40 De Mooiste Dag Pathé de Munt
17:45 Nice Ladies Cinema De Balie
17:50 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
18:00 Bad Boys: Ride or Die Cinema de Vlugt
18:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
18:00 Hit Man Pathé Arena
18:00 Dune: Part Two Pathé de Munt
18:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
18:10 Bed & Breakfast Pathé Amsterdam Noord
18:10 Treasure Pathé City
18:10 Ezra Pathé Tuschinski
18:20 Maria Montessori Cinecenter
18:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
18:20 The Dead Don't Hurt Pathé City
18:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
18:30 The Movie Teller (EN subtitles) Cinecenter
18:30 The Royal Hotel EYE Film Instituut Nederland
18:30 Skunk Filmhallen
18:30 Nata per te Filmhallen
18:30 Into the Wild LAB111
18:30 Welad Rizk 3 Pathé Arena
18:30 Treasure Pathé Tuschinski
18:35 The Dead Don't Hurt Cinecenter
18:35 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
18:40 Treasure Cinecenter
18:40 The Sweet East Filmhallen
18:40 Hit Man Kriterion
18:40 Boy Kills World Pathé Arena
18:40 De Mooiste Dag Pathé City
18:40 IF Pathé de Munt
18:40 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
18:40 Ezra The Movies
18:45 Gimme Shelter EYE Film Instituut Nederland
18:45 Ezra Filmhallen
18:45 Love Lies Bleeding Filmhallen
18:45 Only the River Flows LAB111
18:45 Here Rialto De Pijp
18:45 Here (EN subtitles) Studio/K
18:45 The Dead Don't Hurt The Movies
18:50 Red Rocket De Uitkijk
18:50 De Mooiste Dag Pathé Arena
18:50 Joan Baez I Am a Noise The Movies
18:55 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
19:00 Only the River Flows EYE Film Instituut Nederland
19:00 Together 99 FC Hyena
19:00 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
19:00 The End We Start From Filmhallen
19:00 Here Het Ketelhuis
19:00 Spoorloos Het Ketelhuis
19:00 Holland Pop 1970 Melkweg Cinema
19:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
19:00 Spider-Man 2 Pathé Arena
19:00 GoldenEye Pathé City
19:00 Black Tea Rialto De Pijp
19:00 Only the River Flows (EN subtitles) Studio/K
19:05 City of God Kriterion
19:10 The Dead Don't Hurt FC Hyena
19:10 Boy Kills World Pathé de Munt
19:15 Here EYE Film Instituut Nederland
19:15 Maria Montessori Filmhallen
19:15 The Border Crossed Us Het Ketelhuis
19:15 Sullivan's Travels LAB111
19:15 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
19:15 Maria Montessori Pathé Tuschinski
19:15 Only the River Flows Rialto De Pijp
19:15 Levante Studio/K
19:15 The End We Start From The Movies
19:20 IF Pathé Amsterdam Noord
19:20 Back to Black Pathé City
19:20 The Marsh King's Daughter Pathé de Munt
19:30 Here (EN subtitles) Kriterion
19:30 Schirkoa: In Lies We Trust LAB111
19:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
19:30 Challengers Pathé City
19:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
19:40 Hit Man Pathé Arena
19:40 The Fall Guy Pathé Arena
19:45 Hit Man Pathé de Munt
19:50 Ezra Pathé Amsterdam Noord
19:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
20:00 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
20:00 Spider-Man Pathé Amsterdam Noord
20:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
20:00 Hit Man Pathé City
20:00 Challengers Pathé de Munt
20:00 Spider-Man 3 Pathé de Munt
20:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
20:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
20:10 Ezra Pathé de Munt
20:20 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
20:20 The Watchers Pathé Arena
20:30 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
20:30 Welad Rizk 3 Cinema de Vlugt
20:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
20:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
20:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
20:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
20:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
20:40 Furiosa: A Mad Max Saga Studio/K
20:45 Moving EYE Film Instituut Nederland
20:45 La Chimera Filmhallen
20:45 Maria Montessori Het Ketelhuis
20:45 EK Voetbal 2024: Nederland - Frankrijk Pathé Amsterdam Noord
20:45 EK Voetbal 2024: Nederland - Frankrijk Pathé Arena
20:45 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
20:45 EK Voetbal 2024: Nederland - Frankrijk Pathé de Munt
20:45 Challengers Pathé Tuschinski
20:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
20:55 Nata per te (EN subtitles) Cinecenter
20:55 Hit Man Pathé Arena
21:00 Hit Man Cinecenter
21:00 The Sweet East EYE Film Instituut Nederland
21:00 Radical Filmhallen
21:00 The Dead Don't Hurt Filmhallen
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
21:00 Nata per te Het Ketelhuis
21:00 Challengers Kriterion
21:00 Mad Max: Fury Road LAB111
21:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
21:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
21:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Tuschinski
21:00 EK Voetbal 2024: Nederland - Frankrijk Pllek
21:00 Tr The Movies
21:10 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
21:10 The Fall Guy Pathé de Munt
21:15 Spoorloos (EN subtitles) Cinecenter
21:15 Challengers De Uitkijk
21:15 Spoorloos (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
21:15 Levante FC Hyena
21:15 Challengers Filmhallen
21:15 Hit Man Filmhallen
21:15 Salem Het Ketelhuis
21:15 Queen & Slim LAB111
21:15 Ghost Melkweg Cinema
21:15 Welad Rizk 3 Pathé Arena
21:15 The Fall Guy Pathé Tuschinski
21:15 Une femme douce Rialto De Pijp
21:15 The Royal Hotel Studio/K
21:15 Challengers The Movies
21:20 Only the River Flows (EN subtitles) Kriterion
21:20 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
21:30 La Chimera (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
21:30 The Royal Hotel Filmhallen
21:30 Civil War Filmhallen
21:30 Down by Law LAB111
21:30 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
21:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
21:30 Hit Man Pathé Tuschinski
21:30 Levante Rialto De Pijp
21:30 Spoorloos (EN subtitles) Studio/K
21:30 Hit Man The Movies
21:30 The Royal Hotel The Movies
21:40 Spoorloos FC Hyena
21:40 Spoorloos (EN subtitles) Kriterion
21:40 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
21:40 Civil War Pathé Tuschinski
21:45 They Live LAB111
21:45 Boy Kills World Pathé Arena
21:45 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
21:45 Back to Black Pathé de Munt
21:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
21:50 Hit Man Pathé City
22:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
22:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
22:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
22:15 The Fall Guy Pathé Amsterdam Noord
22:15 Challengers Pathé Arena
22:15 Boy Kills World Pathé de Munt
22:20 The Watchers Pathé City
22:30 Tarot Pathé Amsterdam Noord
22:30 Siccin 7 Pathé Arena
22:30 Tarot Pathé City
22:35 Hit Man Pathé de Munt
22:40 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
22:40 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
22:40 The Fall Guy Pathé Arena
22:40 The Watchers Pathé Arena
22:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
22:45 The Watchers Pathé de Munt
22:50 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
22:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
22:55 The Strangers: Chapter 1 Pathé de Munt
23:00 Tarot Pathé de Munt
23:10 Tarot Pathé Arena
23:20 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
23:40 Challengers Kriterion
top zaterdag 22-06-2024
09:50 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
09:50 Audiotour Tuschinski Pathé Tuschinski
09:55 Garfield (NL) Pathé de Munt
10:00 Touki Bouki LAB111
10:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
10:00 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
10:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
10:00 Garfield (NL) Pathé Arena
10:00 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé Arena
10:00 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathé Arena
10:00 Ezra Pathé City
10:00 De Terugreis Pathé City
10:00 Ezra Pathé de Munt
10:00 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé de Munt
10:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
10:05 Two-Lane Blacktop LAB111
10:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
10:10 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Pathé Arena
10:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
10:10 Boy Kills World Pathé de Munt
10:10 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
10:10 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Tuschinski
10:15 Badlands (1973) LAB111
10:15 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
10:15 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
10:15 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
10:15 Fantasievriendjes Pathé de Munt
10:15 Het muizenhuis Sam en Julia in de bioscoop Pathé de Munt
10:20 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Het Ketelhuis
10:20 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
10:20 De Mooiste Dag Pathé City
10:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
10:20 Fantasievriendjes Pathé Tuschinski
10:25 The Watchers Pathé de Munt
10:30 Together 99 EYE Film Instituut Nederland
10:30 Kunstroof Het Ketelhuis
10:30 Moving LAB111
10:30 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
10:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
10:30 The Watchers Pathé Arena
10:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
10:40 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
10:40 The Fall Guy Pathé Amsterdam Noord
10:40 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
10:45 Stranger Than Paradise EYE Film Instituut Nederland
10:45 Vos en Haas Redden het Bos Het Ketelhuis
10:45 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
10:45 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
10:50 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Arena
10:50 Vogelvlucht (NL) Pathé Arena
10:50 Mobile Suit Gundam Seed Freedom Pathé de Munt
10:55 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
11:00 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
11:00 Vermeer: The Greatest Exhibition Filmhallen
11:00 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
11:00 Skunk Filmhallen
11:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
11:00 Garfield (NL) Pathé Tuschinski
11:00 Joan Baez I Am a Noise The Movies
11:05 Boy Kills World Pathé Arena
11:10 Civil War Pathé Amsterdam Noord
11:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
11:15 Treasure Cinecenter
11:15 Nata per te Cinecenter
11:15 Moving Cinema De Balie
11:15 The Mother of All Lies (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
11:15 The Mother of All Lies Filmhallen
11:15 Together 99 Filmhallen
11:15 Vermeer: The Greatest Exhibition The Movies
11:20 The Dead Don't Hurt Pathé City
11:20 The Marsh King's Daughter Pathé de Munt
11:20 Treasure Pathé Tuschinski
11:30 Maria Montessori Cinecenter
11:30 Together EYE Film Instituut Nederland
11:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
11:30 Challengers Studio/K
11:30 The Royal Hotel The Movies
11:35 Here (EN subtitles) Studio/K
11:40 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathé Arena
11:40 La Contadora de Películas Studio/K
11:45 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Rialto De Pijp
11:50 C' ancora domani Het Ketelhuis
11:50 Trainspotting LAB111
11:55 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
12:00 Love Lies Bleeding Filmhallen
12:00 Nata per te Filmhallen
12:00 IF Pathé Arena
12:00 De Mooiste Dag Pathé Arena
12:00 IF Pathé de Munt
12:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
12:00 Hit Man The Movies
12:05 Challengers Pathé Tuschinski
12:10 The Royal Hotel Kriterion
12:10 Sullivan's Travels LAB111
12:10 Garfield (NL) Pathé Arena
12:10 De Mooiste Dag Pathé City
12:10 Challengers Pathé de Munt
12:15 Laatste Ronde Filmhallen
12:15 Maria Montessori Filmhallen
12:15 I Am the River, The River is Me (EN subtitles) Het Ketelhuis
12:15 Fear and Loathing in Las Vegas LAB111
12:15 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
12:15 Garfield (NL) Pathé de Munt
12:15 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
12:20 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé Amsterdam Noord
12:20 Garfield (NL) Pathé Arena
12:20 Love Lies Bleeding Pathé City
12:25 Garfield Pathé de Munt
12:30 De Terugreis Cinema de Vlugt
12:30 Fantasievriendjes FC Hyena
12:30 Nata per te Het Ketelhuis
12:30 Spoorloos Kriterion
12:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
12:30 Fantasievriendjes Pathé Arena
12:30 Civil War Pathé City
12:30 I Am the River, the River Is Me Rialto De Pijp
12:40 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
12:40 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
12:40 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé de Munt
12:45 Vermeer: The Greatest Exhibition De Uitkijk
12:45 A Field in England EYE Film Instituut Nederland
12:45 Fantasievriendjes Pathé de Munt
12:45 Here Rialto De Pijp
12:50 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
12:50 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Arena
12:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
12:50 Hit Man Pathé de Munt
13:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel FC Hyena
13:00 Radical Filmhallen
13:00 Skunk LAB111
13:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
13:00 Welad Rizk 3 Pathé Arena
13:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
13:10 IF Pathé Amsterdam Noord
13:10 Maria Montessori Pathé Tuschinski
13:15 The Zone of Interest (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
13:15 La Chimera Filmhallen
13:15 The Mother of All Lies Rialto De Pijp
13:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
13:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
13:20 The Watchers Pathé Arena
13:20 Treasure Pathé Tuschinski
13:30 Nata per te Filmhallen
13:30 Challengers Kriterion
13:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
13:30 Boy Kills World Pathé Arena
13:30 Treasure Pathé City
13:30 Garfield (NL) Pathé de Munt
13:30 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Tuschinski
13:30 Furiosa: A Mad Max Saga Studio/K
13:30 The End We Start From The Movies
13:30 Challengers The Movies
13:35 The Dead Don't Hurt Cinecenter
13:35 Nata per te Cinecenter
13:40 Garfield Pathé Amsterdam Noord
13:40 Garfield (NL) Pathé Arena
13:40 GoldenEye Pathé de Munt
13:45 Spoorloos Cinecenter
13:45 Moving (NL) EYE Film Instituut Nederland
13:45 Garfield (NL) Filmhallen
13:45 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
13:45 The Dead Don't Hurt The Movies
13:50 The Doom Generation LAB111
13:50 The Watchers Pathé de Munt
14:00 Maria Montessori Cinecenter
14:00 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
14:00 The Fall Guy Pathé de Munt
14:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
14:05 Queen & Slim LAB111
14:05 Levante Studio/K
14:10 Vos en Haas Redden het Bos Kriterion
14:10 Mobile Suit Gundam Seed Freedom Pathé Arena
14:10 Hit Man Pathé City
14:10 La Contadora de Películas Pathé City
14:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
14:15 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel EYE Film Instituut Nederland
14:15 The Royal Hotel Filmhallen
14:15 Maria Montessori Het Ketelhuis
14:15 Only the River Flows (EN subtitles) Studio/K
14:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
14:20 The Fall Guy Pathé Arena
14:20 Challengers Pathé City
14:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Cinema de Vlugt
14:30 Here De Uitkijk
14:30 Skunk FC Hyena
14:30 Maria Montessori Filmhallen
14:30 Patrick and the Whale Filmhallen
14:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Filmhallen
14:30 Garfield (NL) Het Ketelhuis
14:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
14:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
14:30 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé de Munt
14:30 Only the River Flows Rialto De Pijp
14:30 About Dry Grasses The Movies
14:40 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
14:40 Garfield (NL) Pathé de Munt
14:45 Treasure FC Hyena
14:45 Y tu Mam también LAB111
14:45 IF Pathé Arena
14:45 Hit Man Pathé City
14:45 Nice Ladies Rialto De Pijp
14:50 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
14:50 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
14:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
14:50 IF Pathé de Munt
14:55 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Arena
15:00 Spoorloos EYE Film Instituut Nederland
15:00 Here Het Ketelhuis
15:00 Spider-Man 2 Pathé Amsterdam Noord
15:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
15:00 Spider-Man 3 Pathé Arena
15:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
15:00 Spider-Man Pathé de Munt
15:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Tuschinski
15:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
15:10 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé de Munt
15:10 Garfield (NL) Pathé Tuschinski
15:15 Easy Rider LAB111
15:15 Black Tea Rialto De Pijp
15:20 Fantasievriendjes Pathé de Munt
15:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
15:30 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
15:30 GoldenEye Pathé Tuschinski
15:40 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
15:40 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
15:40 The Fall Guy Pathé Arena
15:40 De Mooiste Dag Pathé Arena
15:45 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel EYE Film Instituut Nederland
15:45 The Sweet East EYE Film Instituut Nederland
15:45 Challengers Filmhallen
15:45 The Beast Kriterion
15:45 Furiosa: A Mad Max Saga LAB111
15:45 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
15:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
15:55 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
16:00 Ezra Cinecenter
16:00 I Am the River, the River Is Me Cinema De Balie
16:00 The Dead Don't Hurt Filmhallen
16:00 Salem Filmhallen
16:00 Nata per te Filmhallen
16:00 GoldenEye Pathé Amsterdam Noord
16:00 Garfield (NL) Pathé Arena
16:00 Boy Kills World Pathé Arena
16:00 Back to Black Pathé City
16:00 Garfield (NL) Pathé de Munt
16:00 La Dolce Vita The Movies
16:05 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
16:10 Maria Montessori Cinecenter
16:10 Fasel Men El Lahazat El Lazeeza Cinema de Vlugt
16:10 Anatomy of a Fall De Uitkijk
16:10 Moving Kriterion
16:10 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
16:15 Treasure Cinecenter
16:15 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
16:15 Joan Baez I Am a Noise The Movies
16:20 Hypnosen Filmhallen
16:30 The Vanishing EYE Film Instituut Nederland
16:30 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
16:30 Hit Man Filmhallen
16:30 C' ancora domani Het Ketelhuis
16:30 Amélie Kriterion
16:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
16:30 Welad Rizk 3 Pathé Arena
16:30 Challengers Pathé Arena
16:30 GHOST: Rite Here Rite Now Pathé de Munt
16:30 Il conformista Studio/K
16:30 Spoorloos (EN subtitles) Studio/K
16:30 The Royal Hotel The Movies
16:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
16:40 Ezra Pathé City
16:40 Boy Kills World Pathé de Munt
16:45 Together 99 FC Hyena
16:45 Maria Montessori Filmhallen
16:45 La Contadora de Películas Filmhallen
16:45 Skunk Het Ketelhuis
16:45 Paper Moon LAB111
16:45 IF Pathé Arena
16:45 Challengers Pathé City
16:45 Levante Rialto De Pijp
16:45 The Color of Pomegranates Rialto De Pijp
16:55 Ezra Pathé de Munt
17:00 Levante FC Hyena
17:00 Spoorloos Het Ketelhuis
17:00 I Saw the TV Glow LAB111
17:00 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
17:00 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
17:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
17:05 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
17:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
17:10 Ezra Pathé Amsterdam Noord
17:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
17:10 Maria Montessori Pathé City
17:15 Here (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
17:15 Only the River Flows LAB111
17:15 Garfield Pathé de Munt
17:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
17:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
17:25 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
17:30 Only the River Flows EYE Film Instituut Nederland
17:30 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
17:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
17:30 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Pathé Arena
17:30 Treasure Pathé City
17:30 The Border Crossed Us Rialto De Pijp
17:40 Tarot Pathé Amsterdam Noord
17:40 De Mooiste Dag Pathé de Munt
17:45 Nice Ladies Cinema De Balie
17:45 The Watchers Pathé de Munt
17:45 Dune: Part Two Pathé de Munt
17:45 Challengers Pathé Tuschinski
17:50 Garfield Pathé Amsterdam Noord
17:50 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
17:55 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
18:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
18:00 Hit Man Pathé Arena
18:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
18:10 Bed & Breakfast Pathé Amsterdam Noord
18:20 Maria Montessori Cinecenter
18:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
18:20 The Watchers Pathé Arena
18:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
18:30 The Movie Teller (EN subtitles) Cinecenter
18:30 Bad Boys: Ride or Die Cinema de Vlugt
18:30 Crime + Punishment EYE Film Instituut Nederland
18:30 Skunk Filmhallen
18:30 Nata per te Filmhallen
18:30 Dune: Part Two Pathé Amsterdam Noord
18:30 Back to Black Pathé Arena
18:30 La Contadora de Películas Pathé City
18:30 IF Pathé de Munt
18:30 Treasure Pathé Tuschinski
18:30 Here Rialto De Pijp
18:40 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
18:40 The Sweet East Filmhallen
18:40 Kinds of Kindness Kriterion
18:40 De Mooiste Dag Pathé City
18:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
18:40 Ezra Pathé Tuschinski
18:45 Ezra Filmhallen
18:45 Love Lies Bleeding Filmhallen
18:45 Y tu Mam también LAB111
18:45 Only the River Flows Rialto De Pijp
18:45 The End We Start From The Movies
18:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
18:50 Here Studio/K
18:50 Joan Baez I Am a Noise The Movies
18:55 Treasure Cinecenter
19:00 Levante (EN subtitles) De Uitkijk
19:00 Spoorloos (EN subtitles) EYE Film Instituut Nederland
19:00 The Dead Don't Hurt FC Hyena
19:00 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
19:00 The End We Start From Filmhallen
19:00 Here Het Ketelhuis
19:00 Spoorloos Het Ketelhuis
19:00 Nice Ladies (EN subtitles) Kriterion
19:00 Bonnie and Clyde LAB111
19:00 Back to Black Pathé City
19:00 Maria Montessori Pathé Tuschinski
19:00 Ezra The Movies
19:05 Levante (EN subtitles) Studio/K
19:10 Levante FC Hyena
19:10 De Mooiste Dag Pathé Arena
19:10 Boy Kills World Pathé de Munt
19:15 Here EYE Film Instituut Nederland
19:15 Maria Montessori Filmhallen
19:15 The Border Crossed Us Het Ketelhuis
19:15 One Flew over the Cuckoo's Nest LAB111
19:15 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
19:15 Black Tea Rialto De Pijp
19:20 Here Kriterion
19:20 IF Pathé Amsterdam Noord
19:20 IF Pathé Arena
19:20 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
19:20 Challengers Pathé City
19:20 The Marsh King's Daughter Pathé de Munt
19:30 Spoorloos LAB111
19:30 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
19:30 The Fall Guy Pathé Arena
19:30 Hit Man Pathé City
19:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
19:30 The Royal Hotel The Movies
19:40 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
19:40 Hit Man Pathé Arena
19:40 Mobile Suit Gundam Seed Freedom Pathé de Munt
19:45 Hit Man Pathé de Munt
19:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
19:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
19:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
20:00 Dune: Part Two EYE Film Instituut Nederland
20:00 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
20:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
20:00 Kinds of Kindness Pathé City
20:00 Challengers Pathé de Munt
20:10 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
20:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
20:10 Ezra Pathé de Munt
20:15 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
20:15 Challengers Pathé Tuschinski
20:20 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
20:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
20:30 The Dead Don't Hurt Cinecenter
20:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
20:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
20:35 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Tuschinski
20:40 Tarot Pathé Arena
20:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
20:45 La Chimera Filmhallen
20:45 Maria Montessori Het Ketelhuis
20:45 Kinds of Kindness Studio/K
20:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
20:55 Nata per te (EN subtitles) Cinecenter
21:00 Kinds of Kindness Cinecenter
21:00 Rye Lane Cinema de Vlugt
21:00 Spoorloos De Uitkijk
21:00 Radical Filmhallen
21:00 The Dead Don't Hurt Filmhallen
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
21:00 Nata per te Het Ketelhuis
21:00 Hit Man Kriterion
21:00 The Motorcycle Diaries LAB111
21:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
21:00 Mobile Suit Gundam Seed Freedom Pathé Arena
21:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
21:00 The Fall Guy Pathé de Munt
21:00 The Dead Don't Hurt The Movies
21:05 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
21:10 Salem Het Ketelhuis
21:10 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
21:10 Hit Man Pathé City
21:15 Hit Man Cinecenter
21:15 Hit Man EYE Film Instituut Nederland
21:15 Kinds of Kindness FC Hyena
21:15 Challengers Filmhallen
21:15 Hit Man Filmhallen
21:15 Sorcerer LAB111
21:15 Ghost Melkweg Cinema
21:15 Mobile Suit Gundam Seed Freedom Pathé de Munt
21:15 The Dead Don't Hurt Pathé Tuschinski
21:15 The Royal Hotel Studio/K
21:15 Challengers The Movies
21:15 Furiosa: A Mad Max Saga The Movies
21:20 Spoorloos Kriterion
21:20 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
21:20 Boy Kills World Pathé Arena
21:25 Civil War Pathé Tuschinski
21:30 Spoorloos FC Hyena
21:30 The Royal Hotel Filmhallen
21:30 Civil War Filmhallen
21:30 Exhuma LAB111
21:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
21:30 Levante Rialto De Pijp
21:35 Hit Man Pathé Tuschinski
21:35 Hit Man The Movies
21:40 Only the River Flows EYE Film Instituut Nederland
21:40 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
21:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
21:40 The Watchers Pathé Arena
21:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
21:45 The Royal Hotel LAB111
21:45 Back to Black Pathé de Munt
21:50 Only the River Flows (EN subtitles) Kriterion
21:50 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
22:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
22:00 The Fall Guy Pathé Amsterdam Noord
22:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
22:00 The Watchers Pathé City
22:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
22:10 The Fall Guy Pathé Arena
22:10 Tarot Pathé City
22:15 Civil War Pathé Amsterdam Noord
22:15 Challengers Pathé Arena
22:15 Civil War Pathé de Munt
22:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
22:30 Tarot Pathé Amsterdam Noord
22:30 Boy Kills World Pathé de Munt
22:35 Hit Man Pathé de Munt
22:40 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
22:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
22:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
22:45 The Watchers Pathé de Munt
22:50 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
22:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
22:50 Hit Man Pathé Arena
22:55 The Strangers: Chapter 1 Pathé de Munt
23:00 The Strangers: Chapter 1 Pathé Amsterdam Noord
23:00 Tarot Pathé de Munt
23:20 The Strangers: Chapter 1 Pathé Arena
23:20 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé Arena
23:30 Spoorloos (EN subtitles) Kriterion
top maandag 23-06-2024
09:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Tuschinski
09:50 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Tuschinski
10:00 La Strada LAB111
10:00 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
10:00 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
10:00 Haikyu!! The Dumpster Battle Pathé Amsterdam Noord
10:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
10:00 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 Pathé Arena
10:00 De Terugreis Pathé City
10:00 Love Lies Bleeding Pathé City
10:00 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
10:05 Paper Moon LAB111
10:05 Garfield Pathé de Munt
10:10 Treasure Pathé City
10:10 Mobile Suit Gundam Seed Freedom Pathé de Munt
10:10 Het muizenhuis Sam en Julia in de bioscoop Pathé de Munt
10:15 Vermeer: The Greatest Exhibition EYE Film Instituut Nederland
10:15 Ida LAB111
10:15 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
10:20 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Het Ketelhuis
10:20 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
10:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
10:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
10:20 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathé Arena
10:20 Juf Braaksel en de magische ring Pathé Arena
10:20 The Dead Don't Hurt Pathé City
10:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
10:20 The Watchers Pathé de Munt
10:20 Fantasievriendjes Pathé Tuschinski
10:25 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
10:30 De krekel EYE Film Instituut Nederland
10:30 Here Het Ketelhuis
10:30 Spider-Man Pathé Amsterdam Noord
10:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Arena
10:30 Spider-Man Pathé de Munt
10:35 The Fall Guy Pathé Amsterdam Noord
10:40 Vos en Haas Redden het Bos Het Ketelhuis
10:40 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
10:40 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
10:40 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL) Pathé Arena
10:40 Fantasievriendjes Pathé de Munt
10:45 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
10:45 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
10:45 Challengers Pathé Tuschinski
10:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
10:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
10:50 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
11:00 Treasure Cinecenter
11:00 Nata per te Cinecenter
11:00 Vermeer: The Greatest Exhibition Filmhallen
11:00 Furiosa: A Mad Max Saga Filmhallen
11:00 Skunk Filmhallen
11:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
11:00 Fantasievriendjes Pathé Arena
11:00 Ezra Pathé Arena
11:00 Back to Black Pathé City
11:00 Garfield (NL) Pathé Tuschinski
11:10 Garfield (NL) Pathé de Munt
11:15 L'amour et les forêts Cinecenter
11:15 Moving Cinema De Balie
11:15 Nice Ladies EYE Film Instituut Nederland
11:15 The Mother of All Lies Filmhallen
11:15 Together 99 Filmhallen
11:15 Vermeer: The Greatest Exhibition The Movies
11:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
11:20 Garfield (NL) Pathé Arena
11:25 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
11:30 Spoorloos Cinecenter
11:30 Vos en Haas Redden het Bos EYE Film Instituut Nederland
11:30 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé de Munt
11:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Rialto De Pijp
11:30 The Royal Hotel The Movies
11:35 La Contadora de Películas Studio/K
11:40 Treasure Pathé Tuschinski
11:45 Challengers Studio/K
11:50 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel FC Hyena
11:50 C' ancora domani Het Ketelhuis
11:50 Boy Kills World Pathé de Munt
12:00 Fantasievriendjes FC Hyena
12:00 Love Lies Bleeding Filmhallen
12:00 Nata per te Filmhallen
12:00 Moving LAB111
12:00 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
12:00 The Strangers: Chapter 1 Pathé Amsterdam Noord
12:00 La Chimera Rialto De Pijp
12:00 Challengers The Movies
12:00 Hit Man The Movies
12:10 Bonnie and Clyde LAB111
12:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
12:10 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
12:10 La Contadora de Películas Pathé City
12:10 Here Studio/K
12:15 Laatste Ronde Filmhallen
12:15 Maria Montessori Filmhallen
12:15 I Am the River, The River is Me (EN subtitles) Het Ketelhuis
12:15 Bijt Kriterion
12:15 Badlands (1973) LAB111
12:15 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
12:15 Maria Montessori Pathé City
12:15 Black Tea Rialto De Pijp
12:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Amsterdam Noord
12:20 Garfield (NL) Pathé Arena
12:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
12:30 Dune: Part Two EYE Film Instituut Nederland
12:30 Nata per te Het Ketelhuis
12:30 Garfield Pathé Amsterdam Noord
12:30 Spider-Man Pathé Arena
12:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
12:35 Here Kriterion
12:35 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Arena
12:35 Garfield Pathé Arena
12:40 IF Pathé Amsterdam Noord
12:40 Challengers Pathé City
12:40 Fantasievriendjes Pathé de Munt
12:45 Cidade de Deus LAB111
12:45 The Fall Guy Pathé de Munt
12:50 La Chimera De Uitkijk
12:50 Back to Black Pathé Arena
12:55 City of God Kriterion
13:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Cinema de Vlugt
13:00 Kop Op EYE Film Instituut Nederland
13:00 Radical Filmhallen
13:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
13:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
13:00 Garfield (NL) Pathé de Munt
13:00 Treasure Pathé Tuschinski
13:00 I Am the River, the River Is Me Rialto De Pijp
13:05 Challengers Pathé de Munt
13:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé City
13:10 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
13:10 Maria Montessori Pathé Tuschinski
13:15 Moving EYE Film Instituut Nederland
13:15 Treasure FC Hyena
13:15 La Chimera Filmhallen
13:15 IF Pathé de Munt
13:20 Ezra Cinecenter
13:20 Mr. & Mrs. Mahi Pathé Amsterdam Noord
13:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arena
13:20 De Mooiste Dag Pathé Arena
13:20 GoldenEye Pathé Arena
13:20 GoldenEye Pathé City
13:30 War on Education (EN subtitles) Cinecenter
13:30 Ghost Dog: The Way of the Samurai EYE Film Instituut Nederland
13:30 Nata per te Filmhallen
13:30 Spider-Man 2 Pathé Amsterdam Noord
13:30 Spider-Man 2 Pathé de Munt
13:30 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Tuschinski
13:30 The End We Start From The Movies
13:40 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
13:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
13:40 Hit Man Pathé Arena
13:40 Ezra Pathé City
13:40 Garfield (NL) Pathé de Munt
13:45 Maria Montessori Cinecenter
13:45 Garfield (NL) Filmhallen
13:45 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé de Munt
13:45 The Dead Don't Hurt The Movies
13:50 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
13:50 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé de Munt
13:50 Garfield (NL) Pathé Tuschinski
14:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé Amsterdam Noord
14:00 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
14:00 Only the River Flows (EN subtitles) Studio/K
14:05 Levante (EN subtitles) Studio/K
14:10 Levante FC Hyena
14:10 Back to Black Pathé Amsterdam Noord
14:15 The Royal Hotel Filmhallen
14:15 Maria Montessori Het Ketelhuis
14:15 Down by Law LAB111
14:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Amsterdam Noord
14:20 Boy Kills World Pathé Arena
14:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Tuschinski
14:30 Maria Montessori Filmhallen
14:30 Patrick and the Whale Filmhallen
14:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Filmhallen
14:30 Garfield (NL) Het Ketelhuis
14:30 Only the River Flows Kriterion
14:30 Stand by Me LAB111
14:30 Fantasievriendjes Pathé Amsterdam Noord
14:30 De Mooiste Dag Pathé City
14:30 Kung Fu Panda 4 Pathé de Munt
14:30 Only the River Flows Rialto De Pijp
14:30 Fantasievriendjes Studio/K
14:30 About Dry Grasses The Movies
14:35 The Dead Don't Hurt Cinecenter
14:40 Only the River Flows LAB111
14:40 Hit Man Pathé Amsterdam Noord
14:40 Garfield (NL) Pathé Arena
14:40 Hit Man Pathé City
14:45 Moving Rialto De Pijp
14:50 Vos en Haas Redden het Bos Kriterion
14:50 The Watchers Pathé Amsterdam Noord
14:50 The Spy Who Loved Me Pathé Arena
14:55 La Contadora de Películas Cinecenter
15:00 His Name is My Name Cinema De Balie
15:00 Fantasievriendjes Cinema de Vlugt
15:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel EYE Film Instituut Nederland
15:00 Kinds of Kindness Het Ketelhuis
15:00 Boy Kills World Pathé Amsterdam Noord
15:00 Fantasievriendjes Pathé de Munt
15:00 Fully British | Het Nederlands Filmorkest Pathé Tuschinski
15:00 Nice Ladies Rialto De Pijp
15:00 Joan Baez I Am a Noise The Movies
15:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Arena
15:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
15:15 Spider-Man 2 Pathé Arena
15:20 Levante (EN subtitles) De Uitkijk
15:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé de Munt
15:30 Joan Baez I Am a Noise Cinecenter
15:30 Kinds of Kindness FC Hyena
15:30 Kinds of Kindness Kriterion
15:30 Furiosa: A Mad Max Saga LAB111
15:30 Garfield (NL) Pathé Amsterdam Noord
15:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé Arena
15:30 Fantasievriendjes Pathé Arena
15:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathé City
15:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel Pathé de Munt
15:30 Hit Man Pathé Tuschinski
15:35 The Marsh King's Daughter Pathé Arena
15:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Amsterdam Noord
15:40 Ezra Pathé Amsterdam Noord
15:40 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
15:40 Dune: Part Two Pathé de Munt
15:40 Challengers Pathé Tuschinski
15:45 Challengers Filmhallen
15:50 Garfield (NL) Pathé de Munt
15:50 De Mooiste Dag Pathé Tuschinski
15:55 Treasure Cinecenter
15:55 The Fall Guy Pathé de Munt
16:00 The Dead Don't Hurt Filmhallen
16:00 Salem Filmhallen
16:00 Nata per te Filmhallen
16:00 De Mooiste Dag Pathé Amsterdam Noord
16:00 Maria Montessori Pathé City
16:00 Mobile Suit Gundam Seed Freedom Pathé de Munt
16:00 La Dolce Vita The Movies
16:05 De Mooiste Dag Pathé City
16:05 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé de Munt
16:10 Together 99 FC Hyena
16:10 The Marsh King's Daughter Pathé Amsterdam Noord
16:10 Garfield (NL) Pathé Arena
16:10 Bad Boys: Ride or Die Pathé de Munt
16:15 Kinds of Kindness EYE Film Instituut Nederland
16:15 Mobile Suit Gundam Seed Freedom Pathé Arena
16:15 Challengers Studio/K
16:15 Furiosa: A Mad Max Saga Studio/K
16:20 Hypnosen Filmhallen
16:20 Spider-Man 3 Pathé Amsterdam Noord
16:20 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
16:20 La Contadora de Películas Pathé City
16:20 Spider-Man 3 Pathé de Munt
16:30 Spoorloos EYE Film Instituut Nederland
16:30 Joan Baez I Am a Noise Filmhallen
16:30 Hit Man Filmhallen
16:30 Spoorloos Het Ketelhuis
16:30 Interview with the Vampire LAB111
16:30 Sorcerer LAB111
16:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Amsterdam Noord
16:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé Arena
16:30 Bad Boys: Ride or Die Pathé City
16:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathé Tuschinski
16:30 The Royal Hotel The Movies
16:40 The Royal Hotel Kriterion
16:40 Challengers Pathé City
16:45 I Am the River, the River Is Me Cinema De Balie
16:45 Together 99 EYE Film Instituut Nederland
16:45 Maria Montessori Filmhallen
16:45 La Contadora de Películas Filmhallen
16:45 Skunk Het Ketelhuis
16:45 The Royal Hotel LAB111
16:45