home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Schiedam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top vrijdag 21-02-2020
10:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
10:30 Just Mercy Pathe Schiedam
10:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
10:30 1917 Pathe Schiedam
11:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
11:00 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
11:00 April, May en June Pathe Schiedam
 
11:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
12:30 Parasite Pathe Schiedam
13:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
13:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
13:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
 
13:30 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
13:30 April, May en June Pathe Schiedam
14:00 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
15:15 1917 Pathe Schiedam
16:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
16:00 Sonic (NL) Pathe Schiedam
16:00 Parasite Pathe Schiedam
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
16:00 Jumanji: The Next Level 3D Pathe Schiedam
16:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
16:15 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
16:15 Blue Story Pathe Schiedam
16:30 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
19:15 Parasite Pathe Schiedam
19:25 Charlie's Angels Pathe Schiedam
19:25 Birds of Prey Pathe Schiedam
19:30 The Gentlemen Pathe Schiedam
19:30 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
19:30 April, May en June Pathe Schiedam
19:45 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:45 1917 Pathe Schiedam
20:00 Suriname Pathe Schiedam
20:00 The Farewell Wenneker Cinema
20:30 Sorry We Missed You Wenneker Cinema
21:30 1917 Pathe Schiedam
22:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
22:00 Penoza: The Final Chapter Pathe Schiedam
22:10 Primal Pathe Schiedam
22:10 Blumhouse's Fantasy Island Pathe Schiedam
22:10 Birds of Prey Pathe Schiedam
22:10 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
22:15 The Lodge Pathe Schiedam
22:15 Sonic the Hedgehog Pathe Schiedam
22:15 Gretel & Hansel Pathe Schiedam
22:15 Blue Story Pathe Schiedam
top zaterdag 22-02-2020
10:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
10:30 Parasite Pathe Schiedam
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathe Schiedam
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathe Schiedam
10:30 1917 Pathe Schiedam
11:00 Trouble (NL) Pathe Schiedam
11:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
11:00 Project Gio Pathe Schiedam
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
11:00 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
11:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
12:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
13:15 Mees Kees in de Wolken Pathe Schiedam
13:30 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
13:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
13:30 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
13:30 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathe Schiedam
13:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
13:30 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
15:15 Suriname Pathe Schiedam
15:15 1917 Pathe Schiedam
16:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
16:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
16:00 Sonic (NL) Pathe Schiedam
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
16:00 Jumanji: The Next Level 3D Pathe Schiedam
16:00 Dolittle 3D (NL) Pathe Schiedam
16:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
16:00 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
19:00 Jumanji: The Next Level Pathe Schiedam
19:15 Star Wars: The Rise of Skywalker Pathe Schiedam
19:15 Parasite Pathe Schiedam
19:30 The Gentlemen Pathe Schiedam
19:30 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
19:30 April, May en June Pathe Schiedam
19:45 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:45 1917 Pathe Schiedam
20:00 Suriname Pathe Schiedam
20:00 The Farewell Wenneker Cinema
20:30 Sorry We Missed You Wenneker Cinema
21:30 1917 Pathe Schiedam
21:35 Penoza: The Final Chapter Pathe Schiedam
22:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
22:10 Primal Pathe Schiedam
22:10 Blumhouse's Fantasy Island Pathe Schiedam
22:10 Birds of Prey Pathe Schiedam
22:10 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
22:15 The Lodge Pathe Schiedam
22:15 Sonic the Hedgehog Pathe Schiedam
22:15 Gretel & Hansel Pathe Schiedam
22:15 Blue Story Pathe Schiedam
top zondag 23-02-2020
10:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
10:30 Parasite Pathe Schiedam
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathe Schiedam
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathe Schiedam
10:30 1917 Pathe Schiedam
11:00 Project Gio Pathe Schiedam
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
11:00 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathe Schiedam
11:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
11:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
12:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
13:30 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
13:30 Mees Kees in de Wolken Pathe Schiedam
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
13:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
13:30 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
13:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
13:30 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
13:30 1917 Pathe Schiedam
15:00 Apocalypse Now: Final Cut Wenneker Cinema
15:15 Suriname Pathe Schiedam
15:15 1917 Pathe Schiedam
16:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
16:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
16:00 Sonic (NL) Pathe Schiedam
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
16:00 Jumanji: The Next Level 3D Pathe Schiedam
16:00 Dolittle 3D (NL) Pathe Schiedam
16:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
16:00 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
19:00 Jumanji: The Next Level Pathe Schiedam
19:15 Parasite Pathe Schiedam
19:25 Birds of Prey Pathe Schiedam
19:30 The Gentlemen Pathe Schiedam
19:30 Sonic the Hedgehog Pathe Schiedam
19:30 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
19:30 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:45 Suriname Pathe Schiedam
19:45 1917 Pathe Schiedam
21:30 Just Mercy Pathe Schiedam
21:35 Charlie's Angels Pathe Schiedam
22:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
22:00 Sonic the Hedgehog Pathe Schiedam
22:00 Penoza: The Final Chapter Pathe Schiedam
22:00 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
22:10 Primal Pathe Schiedam
22:10 Blumhouse's Fantasy Island Pathe Schiedam
22:10 Birds of Prey Pathe Schiedam
22:15 The Lodge Pathe Schiedam
22:15 Blue Story Pathe Schiedam
top maandag 24-02-2020
10:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
10:30 Parasite Pathe Schiedam
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathe Schiedam
10:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
11:00 Trouble (NL) Pathe Schiedam
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
11:00 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
11:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
11:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
11:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathe Schiedam
13:30 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
13:30 Mees Kees in de Wolken Pathe Schiedam
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
13:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
13:30 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
13:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
13:30 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
13:30 1917 Pathe Schiedam
16:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
16:00 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
16:00 Sonic (NL) Pathe Schiedam
16:00 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
16:00 Jumanji: The Next Level 3D Pathe Schiedam
16:00 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
16:00 Dolittle 3D (NL) Pathe Schiedam
16:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
16:00 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
19:00 Jumanji: The Next Level Pathe Schiedam
19:00 Dolittle Pathe Schiedam
19:15 Parasite Pathe Schiedam
19:25 Birds of Prey Pathe Schiedam
19:30 The Gentlemen Pathe Schiedam
19:30 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
19:30 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:30 April, May en June Pathe Schiedam
19:45 1917 Pathe Schiedam
21:30 Suriname Pathe Schiedam
21:30 Sonic the Hedgehog Pathe Schiedam
21:35 Charlie's Angels Pathe Schiedam
22:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
22:00 Penoza: The Final Chapter Pathe Schiedam
22:00 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
22:10 Primal Pathe Schiedam
22:10 Blumhouse's Fantasy Island Pathe Schiedam
22:10 Birds of Prey Pathe Schiedam
22:15 The Lodge Pathe Schiedam
22:15 Blue Story Pathe Schiedam
top dinsdag 25-02-2020
10:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
10:30 Parasite Pathe Schiedam
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathe Schiedam
10:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
10:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
11:00 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathe Schiedam
11:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
11:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
11:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathe Schiedam
13:30 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
13:30 Mees Kees in de Wolken Pathe Schiedam
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
13:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
13:30 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
13:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
13:30 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
13:30 1917 Pathe Schiedam
16:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
16:00 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
16:00 Sonic (NL) Pathe Schiedam
16:00 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
16:00 Jumanji: The Next Level 3D Pathe Schiedam
16:00 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
16:00 Dolittle 3D (NL) Pathe Schiedam
16:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
16:00 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
19:00 Jumanji: The Next Level Pathe Schiedam
19:00 Dolittle Pathe Schiedam
19:15 Parasite Pathe Schiedam
19:25 Birds of Prey Pathe Schiedam
19:30 The Gentlemen Pathe Schiedam
19:30 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
19:30 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:30 April, May en June Pathe Schiedam
19:45 1917 Pathe Schiedam
20:00 Apocalypse Now Wenneker Cinema
21:30 Suriname Pathe Schiedam
21:30 Sonic the Hedgehog Pathe Schiedam
21:35 Charlie's Angels Pathe Schiedam
22:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
22:00 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
22:10 Primal Pathe Schiedam
22:10 Blumhouse's Fantasy Island Pathe Schiedam
22:10 Birds of Prey Pathe Schiedam
22:15 The Lodge Pathe Schiedam
22:15 Penoza: The Final Chapter Pathe Schiedam
22:15 Blue Story Pathe Schiedam
top woensdag 26-02-2020
10:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
10:30 Parasite Pathe Schiedam
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathe Schiedam
10:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
10:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
11:00 Trouble (NL) Pathe Schiedam
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
11:00 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
11:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
11:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
11:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathe Schiedam
13:30 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
13:30 Sonic (NL) Pathe Schiedam
13:30 Mees Kees in de Wolken Pathe Schiedam
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
13:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathe Schiedam
13:30 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
13:30 Dolittle (NL) Pathe Schiedam
13:30 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
13:30 1917 Pathe Schiedam
15:00 Sorry We Missed You Wenneker Cinema
15:30 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
16:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
16:00 Spionnengeheimen (NL) Pathe Schiedam
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathe Schiedam
16:00 Sonic (NL) Pathe Schiedam
16:00 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathe Schiedam
16:00 Jumanji: The Next Level 3D Pathe Schiedam
16:00 Frozen 2 (NL) Pathe Schiedam
16:00 Dolittle 3D (NL) Pathe Schiedam
16:00 De Grote Slijmfilm Pathe Schiedam
19:00 The Call of the Wild Pathe Schiedam
19:15 Parasite Pathe Schiedam
19:30 The Gentlemen Pathe Schiedam
19:30 Onze Jongens in Miami Pathe Schiedam
19:30 Jumanji: The Next Level Pathe Schiedam
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathe Schiedam
19:30 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
19:45 Ladies Night: Like a Boss Pathe Schiedam
19:45 1917 Pathe Schiedam
20:00 Ladies Night: Like a Boss Pathe Schiedam
20:15 Ladies Night: Like a Boss Pathe Schiedam
21:30 Sonic the Hedgehog Pathe Schiedam
21:35 Suriname Pathe Schiedam
22:00 The Gentlemen Pathe Schiedam
22:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathe Schiedam
22:00 Bad Boys For Life Pathe Schiedam
22:10 Primal Pathe Schiedam
22:10 Birds of Prey Pathe Schiedam
22:15 Blue Story Pathe Schiedam

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Schiedam