home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Arena

ArenA Boulevard 600, 1101 DS Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 27-02-2020
15:15 Sonic the Hedgehog
15:15 Sonic (NL)
15:45 Dolittle
15:55 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Blumhouse's Fantasy Island
16:00 Birds of Prey
16:00 Bad Boys For Life
 
16:10 Like a Boss
16:20 De Beentjes van Sint Hildegard
16:40 Jumanji: The Next Level
16:40 Suriname
17:10 The Call of the Wild
17:20 The Courier
17:30 The Boy: Brahms' Curse
17:35 Sonic the Hedgehog
17:45 Frozen 2 3D
17:55 Charlie's Angels
18:00 Bayi Toplantisi
18:15 Like a Boss
18:25 Parasite
18:40 Birds of Prey
 
18:40 1917
18:50 Suriname
18:55 Sonic the Hedgehog
19:20 Just Mercy
19:20 Bad Boys For Life
19:30 The Call of the Wild
19:30 Sonic the Hedgehog
19:55 Suriname
20:05 The Gentlemen
20:20 Like a Boss
20:30 Eltilerin Savasi
20:35 The Boy: Brahms' Curse
21:00 Suriname
21:05 Onze Jongens in Miami
21:10 The Courier
21:25 Birds of Prey
21:30 Bad Boys For Life
21:45 1917
21:50 Blue Story
22:00 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 Suriname
22:10 The Gentlemen
22:25 Gretel & Hansel
22:35 Like a Boss
22:40 The Boy: Brahms' Curse
top vrijdag 28-02-2020
09:10 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
09:10 Like a Boss
09:20 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
09:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
09:25 Spike en de Magische Steen (NL)
09:40 1917
10:15 Het Wilde Avontuur (NL)
10:20 De Grote Slijmfilm
10:20 Sonic the Hedgehog
10:30 De Beentjes van Sint Hildegard
10:40 Frozen 2 (NL)
10:45 Bad Boys For Life
11:05 Like a Boss
11:15 De Grote Slijmfilm
11:20 Blue Story
11:25 Sonic (NL)
12:15 Spionnengeheimen (NL)
12:15 Sonic the Hedgehog
12:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:35 Like a Boss
12:45 Bad Boys For Life
12:50 Sonic (NL)
13:00 Sonic (NL)
13:05 Kleuterbioscoop
13:10 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
13:25 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 1917
13:40 Spike en de Magische Steen (NL)
14:00 De Grote Slijmfilm
14:30 Suriname
14:30 Sonic (NL)
14:35 1917
14:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:10 Penoza: The Final Chapter
15:20 Sonic the Hedgehog
15:20 The Gentlemen
15:20 Sonic (NL)
15:25 Prinses Emmy (NL)
15:40 Sonic (NL)
15:55 Het Wilde Avontuur (NL)
16:15 Birds of Prey
16:35 Like a Boss
16:40 Sonic the Hedgehog
16:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
17:10 The Boy: Brahms' Curse
17:20 Dolittle 3D
17:35 Blue Story
17:40 The Call of the Wild
17:50 Charlie's Angels
17:50 Sonic the Hedgehog
18:00 Suriname
18:10 Onze Jongens in Miami
18:15 The Gentlemen
18:15 Like a Boss
18:35 Parasite
18:45 De Beentjes van Sint Hildegard
18:50 Bad Boys For Life
18:55 Jumanji: The Next Level
19:10 The Courier
19:35 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
19:40 Sonic the Hedgehog
20:00 Like a Boss
20:10 Suriname
20:15 1917
20:20 Birds of Prey
20:30 The Gentlemen
20:40 Blumhouse's Fantasy Island
20:50 Bad Boys For Life
21:05 Eltilerin Savasi
21:15 The Boy: Brahms' Curse
21:20 Suriname
21:30 Blue Story
21:45 The Invisible Man
21:55 Bad Boys For Life
22:00 Like a Boss
22:25 Suriname
22:30 Les Misérables
22:50 Just Mercy
23:00 The Boy: Brahms' Curse
23:00 Bad Boys For Life
23:05 Blumhouse's Fantasy Island
23:15 The Lodge
23:30 Birds of Prey
23:35 Guns Akimbo
23:35 The Gentlemen
23:40 The Courier
top zaterdag 29-02-2020
00:00 Like a Boss
00:35 Blue Story
00:40 The Invisible Man
00:40 The Courier
00:50 Sonic the Hedgehog
01:00 The Boy: Brahms' Curse
09:05 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
09:10 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
09:10 Spike en de Magische Steen (NL)
09:15 Kleuterbioscoop
09:35 1917
09:50 Prinses Emmy (NL)
09:50 Sonic (NL)
10:00 De Grote Slijmfilm
10:10 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:15 Kleuterbioscoop
10:20 Het Wilde Avontuur (NL)
10:25 Bad Boys For Life
10:35 Sonic the Hedgehog
10:40 Frozen 2 (NL)
10:50 Sonic (NL)
10:55 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:05 De Grote Slijmfilm
11:45 Star Wars: The Rise of Skywalker
11:45 De Beentjes van Sint Hildegard
11:55 Sonic the Hedgehog
12:05 Spike en de Magische Steen (NL)
12:10 Het Wilde Avontuur (NL)
12:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:40 Like a Boss
12:50 Spionnengeheimen (NL)
12:50 Suriname
13:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:00 De Grote Slijmfilm
13:05 Sonic (NL)
13:20 Birds of Prey
13:50 Sonic (NL)
14:00 Spike en de Magische Steen (NL)
14:05 Dolittle (NL)
14:10 Bad Boys For Life
14:30 Parasite
14:40 Frozen 2 3D (NL)
14:40 1917
14:55 The Gentlemen
14:55 Like a Boss
15:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
15:05 Het Wilde Avontuur (NL)
15:25 Sonic (NL)
15:35 Sonic (NL)
15:55 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
16:00 1917
16:10 Spike en de Magische Steen (NL)
16:20 De Grote Slijmfilm
16:35 Blue Story
16:50 Sonic the Hedgehog
16:55 Like a Boss
17:00 Dolittle 3D
17:15 Birds of Prey
17:15 The Boy: Brahms' Curse
17:25 Penoza: The Final Chapter
17:25 The Call of the Wild
17:45 Suriname
17:55 Jumanji: The Next Level
18:05 Sonic the Hedgehog
18:10 The Gentlemen
18:15 Parasite
18:40 Onze Jongens in Miami
18:50 Bad Boys For Life
18:55 Charlie's Angels
19:05 De Beentjes van Sint Hildegard
19:15 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
19:15 The Courier
19:40 Sonic the Hedgehog
19:45 Bad Boys For Life
19:55 1917
20:00 Suriname
20:35 Birds of Prey
20:35 The Gentlemen
20:45 Like a Boss
21:00 Eltilerin Savasi
21:10 Blumhouse's Fantasy Island
21:20 Bad Boys For Life
21:25 Blue Story
21:30 Suriname
21:45 The Invisible Man
21:55 The Boy: Brahms' Curse
22:10 Les Misérables
22:15 Like a Boss
22:25 Birds of Prey
22:30 Just Mercy
22:50 Guns Akimbo
23:10 The Boy: Brahms' Curse
23:15 Bad Boys For Life
23:30 Blue Story
23:35 Blumhouse's Fantasy Island
23:35 The Courier
23:40 Suriname
23:55 The Gentlemen
top zondag 01-03-2020
00:00 The Lodge
00:00 Like a Boss
00:20 Like a Boss
00:30 Sonic the Hedgehog
00:35 Blue Story
00:40 The Invisible Man
00:40 The Courier
00:50 The Courier
00:50 Sonic the Hedgehog
01:00 The Boy: Brahms' Curse
01:05 Primal
01:15 The Boy: Brahms' Curse
01:20 Blue Story
01:35 Bad Boys For Life
01:40 Suriname
01:50 Guns Akimbo
02:00 Blumhouse's Fantasy Island
02:10 Sonic the Hedgehog
02:15 The Boy: Brahms' Curse
02:25 Gretel & Hansel
02:25 Like a Boss
02:45 Suriname
02:55 The Courier
08:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
08:00 Birds of Prey
08:00 The Boy: Brahms' Curse
08:10 Kleuterbioscoop
08:20 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
08:30 Sonic (NL)
08:35 Weathering with You
08:40 Bad Boys For Life
08:50 Sonic the Hedgehog
09:00 Prinses Emmy (NL)
09:00 Spionnengeheimen (NL)
09:00 De Grote Slijmfilm
09:05 Blue Story
09:15 Sonic the Hedgehog
09:25 De Beentjes van Sint Hildegard
09:40 Het Wilde Avontuur (NL)
09:55 Star Wars: The Rise of Skywalker
10:20 Spike en de Magische Steen (NL)
10:30 1917
10:45 Sonic (NL)
10:50 Just Mercy
10:55 De Grote Slijmfilm
11:05 Like a Boss
11:10 Prinses Emmy (NL)
11:15 Frozen 2 (NL)
11:20 Kleuterbioscoop
11:20 Sonic (NL)
11:30 Spike en de Magische Steen (NL)
11:45 Sonic (NL)
12:00 Het Wilde Avontuur (NL)
12:15 Spike en de Magische Steen (NL)
12:45 Spionnengeheimen (NL)
12:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:50 De Grote Slijmfilm
13:05 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
13:05 Jumanji: The Next Level
13:05 Sonic (NL)
13:15 1917
13:25 Spike en de Magische Steen (NL)
13:35 Birds of Prey
13:40 Star Wars: The Rise of Skywalker
13:50 Sonic (NL)
14:05 Sonic (NL)
14:10 Frozen 2 3D (NL)
14:20 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
14:45 Dolittle (NL)
14:45 De Grote Slijmfilm
15:00 Spionnengeheimen (NL)
15:10 1917
15:20 Suriname
15:30 Sonic (NL)
15:45 Like a Boss
15:50 Het Wilde Avontuur (NL)
16:00 Zenek
16:00 The Invisible Man
16:20 Sonic the Hedgehog
16:20 De Beentjes van Sint Hildegard
16:30 Charlie's Angels
16:35 The Gentlemen
16:40 Jumanji: The Next Level
17:00 Dolittle
17:15 Les Misérables
17:30 Suriname
17:45 Frozen 2 3D
17:45 Bad Boys For Life
17:50 Like a Boss
18:10 The Call of the Wild
18:25 Birds of Prey
18:40 The Gentlemen
18:50 Sonic the Hedgehog
18:50 Bad Boys For Life
19:05 Onze Jongens in Miami
19:05 Blumhouse's Fantasy Island
19:15 The Courier
19:20 Eltilerin Savasi
19:35 Parasite
19:45 Like a Boss
19:55 Suriname
20:05 1917
20:25 Blue Story
20:30 The Boy: Brahms' Curse
20:50 Les Misérables
21:10 The Gentlemen
21:20 Suriname
21:20 Bad Boys For Life
21:30 The Courier
21:35 Birds of Prey
21:35 Sonic the Hedgehog
21:45 Like a Boss
21:55 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 Suriname
22:20 The Boy: Brahms' Curse
22:30 Primal
22:30 Blue Story
22:40 Gretel & Hansel
top maandag 02-03-2020
00:00 The Lodge
00:20 Like a Boss
00:30 Sonic the Hedgehog
00:40 The Invisible Man
00:50 The Courier
01:05 Primal
01:15 The Boy: Brahms' Curse
01:20 Blue Story
01:35 Bad Boys For Life
01:40 Suriname
01:50 Guns Akimbo
02:00 Blumhouse's Fantasy Island
02:10 Sonic the Hedgehog
02:15 The Boy: Brahms' Curse
02:25 Gretel & Hansel
02:25 Like a Boss
02:45 Suriname
02:55 The Courier
09:00 Spionnengeheimen (NL)
09:00 Kleuterbioscoop
09:00 Sonic the Hedgehog
09:00 Like a Boss
09:10 Het Wilde Avontuur (NL)
09:10 De Beentjes van Sint Hildegard
09:15 Parasite
09:20 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
09:20 Blue Story
09:35 The Gentlemen
09:45 Blumhouse's Fantasy Island
09:45 Bad Boys For Life
10:05 Suriname
10:30 Onze Jongens in Miami
10:35 1917
10:55 Sonic the Hedgehog
11:00 Like a Boss
11:15 Blue Story
11:20 Sonic (NL)
11:25 Birds of Prey
11:30 The Boy: Brahms' Curse
11:30 The Gentlemen
12:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
12:05 Bayi Toplantisi
12:10 Eltilerin Savasi
12:15 The Courier
12:25 Jumanji: The Next Level
13:00 Charlie's Angels
13:00 Like a Boss
13:15 Sonic the Hedgehog
13:20 1917
13:25 Birds of Prey
13:30 The Call of the Wild
13:45 Frozen 2 (NL)
13:45 Sonic (NL)
14:00 Sonic (NL)
14:20 Dolittle (NL)
14:35 The Gentlemen
14:45 De Grote Slijmfilm
14:55 Spionnengeheimen (NL)
15:00 Suriname
15:05 Parasite
15:35 Sonic (NL)
15:35 Like a Boss
15:50 The Call of the Wild
15:55 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
16:00 1917
16:05 Bad Boys For Life
16:10 Birds of Prey
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard
16:35 Penoza: The Final Chapter
16:40 Jumanji: The Next Level
17:05 Dolittle
17:10 Les Misérables
17:10 Suriname
17:35 The Courier
17:50 Frozen 2 3D
17:55 Like a Boss
18:00 Birds of Prey
18:10 The Call of the Wild
18:30 The Gentlemen
18:40 Just Mercy
18:50 Sonic the Hedgehog
18:50 Bad Boys For Life
19:05 The Courier
19:20 Eltilerin Savasi
19:20 1917
19:20 Like a Boss
19:30 Parasite
19:40 Onze Jongens in Miami
20:00 Suriname
20:10 Sonic the Hedgehog
20:25 Blue Story
20:30 The Boy: Brahms' Curse
21:00 The Gentlemen
21:10 Suriname
21:20 Bad Boys For Life
21:20 Like a Boss
21:30 Les Misérables
21:35 Birds of Prey
21:55 Guns Akimbo
21:55 Blumhouse's Fantasy Island
22:05 The Courier
22:15 The Boy: Brahms' Curse
22:15 Suriname
22:25 Gretel & Hansel
22:30 Primal
22:30 Blue Story
top dinsdag 03-03-2020
09:00 Spionnengeheimen (NL)
09:00 Kleuterbioscoop
09:00 Sonic the Hedgehog
09:00 Like a Boss
09:10 Het Wilde Avontuur (NL)
09:10 De Beentjes van Sint Hildegard
09:15 Parasite
09:20 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
09:20 Blue Story
09:35 The Gentlemen
09:45 Blumhouse's Fantasy Island
09:45 Bad Boys For Life
10:05 Suriname
10:30 Onze Jongens in Miami
10:35 1917
10:55 Sonic the Hedgehog
11:00 Like a Boss
11:15 Blue Story
11:20 Sonic (NL)
11:25 Birds of Prey
11:30 The Boy: Brahms' Curse
11:30 The Gentlemen
12:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
12:05 Bayi Toplantisi
12:10 Eltilerin Savasi
12:15 The Courier
12:25 Jumanji: The Next Level
13:00 Charlie's Angels
13:00 Like a Boss
13:15 Sonic the Hedgehog
13:20 1917
13:25 Birds of Prey
13:30 The Call of the Wild
13:45 Frozen 2 (NL)
13:45 Sonic (NL)
14:00 Sonic (NL)
14:20 Dolittle (NL)
14:35 The Gentlemen
14:45 De Grote Slijmfilm
14:55 Spionnengeheimen (NL)
15:00 Suriname
15:05 Parasite
15:35 Sonic (NL)
15:35 Like a Boss
15:50 The Call of the Wild
15:55 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
16:00 1917
16:05 Bad Boys For Life
16:10 Birds of Prey
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard
16:35 Penoza: The Final Chapter
16:40 Jumanji: The Next Level
17:05 Dolittle
17:10 Les Misérables
17:10 Suriname
17:35 The Courier
17:50 Frozen 2 3D
17:55 Like a Boss
18:00 Birds of Prey
18:10 The Call of the Wild
18:30 The Gentlemen
18:40 Just Mercy
18:50 Sonic the Hedgehog
18:50 Bad Boys For Life
19:05 The Courier
19:20 Eltilerin Savasi
19:20 1917
19:20 Like a Boss
19:30 Parasite
19:40 Onze Jongens in Miami
20:00 Suriname
20:10 Sonic the Hedgehog
20:25 Blue Story
20:30 The Boy: Brahms' Curse
21:00 The Gentlemen
21:10 Like a Boss
21:20 Sneak Preview
21:20 Bad Boys For Life
21:30 Les Misérables
21:35 Birds of Prey
21:55 Guns Akimbo
21:55 Blumhouse's Fantasy Island
22:05 The Courier
22:15 The Boy: Brahms' Curse
22:15 Suriname
22:25 Gretel & Hansel
22:30 Primal
22:30 Blue Story
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam