home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Arena

ArenA Boulevard 600, 1101 DS Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
15:05 De Brief voor Sinterklaas
15:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:25 Maleficent 2 3D
15:35 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:40 De Belofte van Pisa
15:45 Gemini Man 3D
16:00 Misfit 2
 
16:15 Joker
16:25 War
16:30 Maleficent 2 3D
16:35 De Club van Lelijke Kinderen
16:40 Good Boys
17:00 Trouble (NL)
17:15 Downton Abbey
17:25 Abominable 3D
17:25 F*ck de liefde
17:45 The Lion King
18:00 Joker
18:15 De Belofte van Pisa
18:15 Gemini Man
18:30 Maleficent 2 3D
 
18:45 Yedinci Kogustaki Mucize
19:00 Hustlers
19:00 Joker
19:15 Wat Is Dan Liefde
19:35 F*ck de liefde
19:40 Gemini Man
19:45 Wat Is Dan Liefde
19:55 After the Wedding
20:20 It Chapter Two
20:30 Wat Is Dan Liefde
20:40 Joker
20:50 Maleficent 2 3D
21:00 Maleficent 2 3D
21:20 War
21:20 Gemini Man 3D
21:30 Maleficent 2
21:45 Ad Astra
21:45 Joker
22:00 Angel Has Fallen
22:10 Rambo: Last Blood
22:20 The Kitchen
top donderdag 17-10-2019
09:00 De Belofte van Pisa
09:10 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:10 Haunt
09:10 Trouble (NL)
09:15 Juf Roos
09:20 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
09:25 F*ck de liefde
09:50 The Kitchen
09:50 Joker
10:05 Gemini Man
10:10 Good Boys
10:10 Ad Astra
10:40 Maleficent 2 3D
10:45 Downton Abbey
10:45 Maleficent 2
10:55 Hustlers
11:05 Haunt
11:10 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
11:30 De Club van Lelijke Kinderen
11:35 Angel Has Fallen
12:10 Yedinci Kogustaki Mucize
12:15 Gemini Man 3D
12:25 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
12:30 Joker
12:50 Wat Is Dan Liefde
12:50 Maleficent 2 3D
13:10 War
13:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:20 Juf Roos
13:25 The Lion King
13:25 Gemini Man 3D
13:40 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:55 Rambo: Last Blood
14:00 Red Joan
14:10 De Belofte van Pisa
14:45 It Chapter Two
14:50 F*ck de liefde
15:10 Wat Is Dan Liefde
15:10 Joker
15:25 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:40 Hustlers
15:40 Maleficent 2 3D
16:00 Downton Abbey
16:10 Once Upon a Time ... in Hollywood
16:10 Maleficent 2 3D
16:25 Haunt
16:25 Misfit 2
16:25 Trouble (NL)
16:45 After the Wedding
17:00 Gemini Man
17:30 Ad Astra
17:40 Abominable 3D
17:50 Gemini Man 3D
18:00 Good Boys
18:10 Joker
18:20 The Lion King 3D
18:25 Anna
18:30 Haunt
18:30 Gemini Man
18:40 Yedinci Kogustaki Mucize
19:00 Maleficent 2 3D
19:10 De Belofte van Pisa
19:25 Rambo: Last Blood
19:30 Wat Is Dan Liefde
19:50 Joker
20:05 Maleficent 2 3D
20:10 Haunt
20:30 Joker
20:35 F*ck de liefde
20:50 Gemini Man 3D
20:55 War
21:00 Hustlers
21:15 Maleficent 2 3D
21:25 Karakomik Filmler
21:40 It Chapter Two
21:45 The Kitchen
21:50 Joker
21:55 Angel Has Fallen
22:15 Gemini Man
22:30 Hustlers
22:40 Haunt
22:45 Good Boys
top vrijdag 18-10-2019
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:05 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
09:25 Juf Roos
09:30 After the Wedding
09:35 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
09:40 Haunt
09:50 Gemini Man 3D
09:55 Maleficent 2 3D
10:00 F*ck de liefde
10:05 Whitestar
10:10 Joker
10:20 Downton Abbey
10:30 Misfit 2
10:55 Wat Is Dan Liefde
11:00 Huisdiergeheimen 2 (NL)
11:35 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:45 Anna
11:45 De Brief voor Sinterklaas
11:50 De Club van Lelijke Kinderen
12:00 Maleficent 2
12:10 Angry Birds 2 (NL)
12:20 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
12:25 Gemini Man 3D
12:45 Trouble (NL)
12:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
12:50 Joker
12:55 F*ck de liefde
13:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:35 The Lion King (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:55 Misfit 2
14:00 De Belofte van Pisa
14:15 Angry Birds 2 (NL)
14:20 Gemini Man
14:30 Whitestar
14:50 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:00 Joker
15:05 Wat Is Dan Liefde
15:10 Maleficent 2 3D
15:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:40 Maleficent 2 3D
15:50 De Club van Lelijke Kinderen
16:00 Trouble (NL)
16:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:20 Joker
16:25 Maleficent 2
16:35 Misfit 2
16:50 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
17:00 Abominable 3D
17:15 The Lion King 3D
17:25 Haunt
17:45 Joker
18:00 Hustlers
18:00 Gemini Man
18:05 Yedinci Kogustaki Mucize
18:10 Good Boys
18:20 Joker
18:30 Ad Astra
18:30 Maleficent 2 3D
18:55 War
19:00 De Belofte van Pisa
19:10 Gemini Man 3D
19:30 Wat Is Dan Liefde
19:40 The Lion King 3D
19:50 Joker
20:15 It Chapter Two
20:20 Hustlers
20:30 Joker
20:45 Maleficent 2 3D
20:55 Joker
21:00 Haunt
21:10 F*ck de liefde
21:20 Gemini Man 3D
21:35 Rambo: Last Blood
21:45 Joker
21:50 Karakomik Filmler
22:10 Maleficent 2
22:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
22:30 Joker
22:40 Angel Has Fallen
23:05 47 Meters Down: Uncaged
23:15 Yedinci Kogustaki Mucize
23:20 Joker
23:35 The Kitchen
23:35 Gemini Man
23:45 It Chapter Two
23:50 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
top zaterdag 19-10-2019
00:05 Joker
00:30 Haunt
00:30 Gemini Man 3D
00:45 Maleficent 2
01:10 Good Boys
01:10 47 Meters Down: Uncaged
09:05 Huisdiergeheimen 2 (NL)
09:10 Juf Roos
09:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
09:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
09:40 Misfit 2
09:40 Joker
09:45 After the Wedding
09:45 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:50 De Club van Lelijke Kinderen
09:50 Trouble (NL)
09:55 Maleficent 2 3D
10:00 Haunt
10:45 Gemini Man 3D
10:45 Maleficent 2 3D
11:05 Wat Is Dan Liefde
11:15 Whitestar
11:20 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
11:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:40 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:50 The Lion King (NL)
11:55 De Club van Lelijke Kinderen
12:05 Angry Birds 2 (NL)
12:05 De Brief voor Sinterklaas
12:20 Joker
12:30 Misfit 2
12:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
12:55 F*ck de liefde
13:05 De Belofte van Pisa
13:10 Dora and the Lost City of Gold
13:15 Trouble (NL)
13:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:30 Maleficent 2 3D
13:50 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:00 Whitestar
14:05 Gemini Man
14:15 Angry Birds 2 (NL)
14:25 Misfit 2
14:25 Trouble (NL)
15:00 Joker
15:05 Wat Is Dan Liefde
15:10 Maleficent 2 3D
15:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:25 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:40 War
15:55 De Club van Lelijke Kinderen
16:05 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:20 Misfit 2
16:20 Joker
16:25 Maleficent 2
16:30 Trouble (NL)
16:35 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
17:05 Downton Abbey
17:25 The Lion King 3D
17:25 Haunt
17:35 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
17:45 Joker
18:00 Gemini Man
18:05 Ad Astra
18:15 Abominable 3D
18:20 Yedinci Kogustaki Mucize
18:35 Joker
18:55 War
19:00 De Belofte van Pisa
19:15 Maleficent 2 3D
19:25 The Lion King 3D
19:30 Wat Is Dan Liefde
19:45 Good Boys
19:45 Gemini Man 3D
20:00 Joker
20:25 Hustlers
20:30 Joker
20:45 F*ck de liefde
20:45 Maleficent 2 3D
21:05 Haunt
21:20 Joker
21:35 Rambo: Last Blood
21:50 Karakomik Filmler
21:50 It Chapter Two
22:00 47 Meters Down: Uncaged
22:00 Gemini Man 3D
22:10 Maleficent 2
22:20 Joker
22:40 Joker
22:45 The Kitchen
22:55 Haunt
23:10 Angel Has Fallen
23:20 Joker
23:35 Gemini Man
23:50 Maleficent 2
top zondag 20-10-2019
00:05 Yedinci Kogustaki Mucize
00:05 Joker
00:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
00:30 Haunt
00:30 Gemini Man 3D
00:40 Joker
00:45 War
00:45 Maleficent 2
01:00 F*ck de liefde
01:00 Maleficent 2 3D
01:05 Karakomik Filmler
01:10 Good Boys
01:10 47 Meters Down: Uncaged
01:15 Joker
01:20 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
01:45 Anna
02:10 Joker
02:20 Gemini Man
02:25 Maleficent 2
02:40 Haunt
02:50 Good Boys
08:00 Juf Roos
08:00 Trouble (NL)
08:00 Maleficent 2 3D
08:20 Joker
08:30 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
08:30 Gemini Man
08:40 Misfit 2
08:45 De Belofte van Pisa
08:50 The Lion King 3D
08:50 Wat Is Dan Liefde
09:00 F*ck de liefde
09:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
09:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
09:50 Maleficent 2 3D
09:55 Trouble (NL)
10:00 Dora and the Lost City of Gold
10:05 Juf Roos
10:30 Yedinci Kogustaki Mucize
10:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
11:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:05 Downton Abbey
11:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:25 Joker
11:35 Huisdiergeheimen 2 (NL)
11:40 Gemini Man 3D
11:50 Trouble (NL)
12:15 Misfit 2
12:40 Whitestar
12:40 Joker
12:50 De Brief voor Sinterklaas
13:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:10 Maleficent 2 3D
13:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:15 Misfit 2
13:35 Angry Birds 2 (NL)
13:45 The Lion King (NL)
13:50 Trouble (NL)
14:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:10 Whitestar
14:15 Joker
14:30 Wat Is Dan Liefde
14:40 Gemini Man
14:50 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
15:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:20 Joker
15:30 Maleficent 2 3D
15:45 Misfit 2
15:50 Trouble (NL)
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:05 De Belofte van Pisa
16:10 Joker
16:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:45 War
16:50 De Club van Lelijke Kinderen
16:55 Gemini Man 3D
17:10 F*ck de liefde
17:20 Maleficent 2
17:40 Haunt
17:50 Joker
18:00 Yedinci Kogustaki Mucize
18:15 Maleficent 2 3D
18:30 Abominable 3D
18:30 Gemini Man
18:40 Wat Is Dan Liefde
18:50 Joker
19:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
19:00 De Belofte van Pisa
19:20 F*ck de liefde
19:30 Joker
19:45 Ad Astra
19:55 Haunt
20:00 Maleficent 2 3D
20:30 Joker
20:40 Hustlers
20:50 Karakomik Filmler
21:00 It Chapter Two
21:00 Gemini Man 3D
21:15 Maleficent 2 3D
21:30 Angel Has Fallen
21:30 Rambo: Last Blood
21:35 Once Upon a Time ... in Hollywood
22:00 Haunt
22:15 Joker
22:25 Good Boys
22:35 The Kitchen
top maandag 21-10-2019
00:05 Yedinci Kogustaki Mucize
00:05 Joker
00:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
00:40 Joker
00:45 War
01:00 F*ck de liefde
01:00 Maleficent 2 3D
01:05 Karakomik Filmler
01:15 Joker
01:20 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
01:45 Anna
02:10 Joker
02:20 Gemini Man
02:25 Maleficent 2
02:40 Haunt
02:50 Good Boys
09:00 The Lion King
09:05 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
09:20 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:20 Whitestar
09:20 Joker
09:30 Trouble (NL)
09:35 Wat Is Dan Liefde
09:40 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
09:45 Juf Roos
09:50 Gemini Man
09:55 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:20 Downton Abbey
10:25 De Club van Lelijke Kinderen
10:30 Maleficent 2 3D
11:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:10 Huisdiergeheimen 2 (NL)
11:15 Juf Roos
11:15 De Brief voor Sinterklaas
11:30 Dora and the Lost City of Gold
11:30 Gemini Man
11:35 Trouble (NL)
11:55 Angry Birds 2 (NL)
12:00 Joker
12:05 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
12:20 De Club van Lelijke Kinderen
12:30 Misfit 2
12:45 De Brief voor Sinterklaas
13:00 The Lion King (NL)
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:05 Whitestar
13:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:20 Maleficent 2 3D
13:40 Trouble (NL)
14:05 Wat Is Dan Liefde
14:15 Misfit 2
14:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:25 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:30 Gemini Man
14:40 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
14:40 Joker
15:00 Angry Birds 2 (NL)
15:00 Whitestar
15:15 Maleficent 2
15:20 Trouble (NL)
15:35 De Club van Lelijke Kinderen
15:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:10 Joker
16:15 De Belofte van Pisa
16:25 F*ck de liefde
16:35 Misfit 2
16:40 Maleficent 2 3D
16:55 Once Upon a Time ... in Hollywood
17:00 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
17:10 Haunt
17:20 Abominable 3D
17:25 Gemini Man 3D
17:45 The Lion King 3D
17:50 Ad Astra
18:00 Joker
18:10 War
18:30 Yedinci Kogustaki Mucize
18:35 Good Boys
18:50 De Belofte van Pisa
19:00 Maleficent 2 3D
19:15 Wat Is Dan Liefde
19:30 Gemini Man
19:35 Joker
19:50 It Chapter Two
20:00 Gemini Man 3D
20:10 Hustlers
20:20 Haunt
20:30 Maleficent 2
20:40 F*ck de liefde
20:45 Joker
21:15 Joker
21:25 Karakomik Filmler
21:25 Rambo: Last Blood
21:35 Angel Has Fallen
21:50 Gemini Man 3D
22:15 Maleficent 2 3D
22:15 Joker
22:25 The Kitchen
22:30 Hustlers
22:35 Haunt
22:50 47 Meters Down: Uncaged
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam