home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Arena

ArenA Boulevard 600, 1101 DS Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | zaterdag

top maandag 25-06-2018
17:30 Incredibles 2
17:40 Ocean's 8
18:00 A Prayer Before Dawn
18:15 I Feel Pretty
18:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
18:30 Avengers: Infinity War
18:35 Hereditary
 
18:45 Incredibles 2 3D
18:50 Race 3
19:15 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:40 Love, Simon
20:15 Ocean's 8
20:30 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
20:40 Race 3
20:50 Solo: A Star Wars Story
21:10 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
21:25 Hereditary
21:30 Deadpool 2
21:40 Escobar
22:00 Hotel Artemis
22:15 Truth or Dare
 
22:20 Ghostland
top dinsdag 26-06-2018
10:30 Ghostland
10:35 Black Panther 3D
10:35 Sherlock Gnomes (NL)
10:35 Casper en Emma maken theater (NL)
10:40 Truth or Dare
10:50 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
11:00 Solo: A Star Wars Story
11:10 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
11:15 Avengers: Infinity War
11:20 Incredibles 2
11:40 I Feel Pretty
12:30 Coco 3D (NL)
12:35 Deadpool 2
12:40 Avengers: Infinity War 3D
12:45 Love, Simon
13:00 Incredibles 2 (NL)
13:30 Sherlock Gnomes 3D (NL)
13:55 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
14:00 Incredibles 2 3D (NL)
14:10 Ice Age: Collision Course (NL)
14:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
14:25 Pieter Konijn (NL)
15:00 Ocean's 8
15:15 Hereditary
15:20 Race 3
15:25 Jurassic World: Fallen Kingdom
15:35 Incredibles 2 3D
15:45 Incredibles 2 (NL)
15:50 Solo: A Star Wars Story 3D
16:25 Sherlock Gnomes (NL)
16:40 Overboard
16:50 Incredibles 2 3D (NL)
17:30 Incredibles 2
17:45 Avengers: Infinity War
18:10 Ocean's 8
18:15 I Feel Pretty
18:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
18:30 Solo: A Star Wars Story
18:35 Hereditary
18:45 Incredibles 2 3D
18:50 Race 3
19:15 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:40 Love, Simon
20:30 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
20:40 Race 3
20:45 Ocean's 8
21:00 Sneak Preview
21:10 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
21:25 Hereditary
21:30 Deadpool 2
21:40 Escobar
22:00 Hotel Artemis
22:15 Truth or Dare
22:20 Ghostland
top woensdag 27-06-2018
10:30 Rikkie de ooievaar (NL)
10:35 Rikkie de ooievaar (NL)
10:35 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
10:35 I Feel Pretty
10:35 Solo: A Star Wars Story 3D
10:40 Truth or Dare
10:40 Casper en Emma maken theater (NL)
11:10 Jurassic World: Fallen Kingdom
11:30 Incredibles 2
12:00 Pieter Konijn (NL)
12:10 Casper en Emma maken theater (NL)
12:15 Incredibles 2 (NL)
12:35 Coco 3D (NL)
12:40 Avengers: Infinity War 3D
12:45 Love, Simon
13:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
13:10 Incredibles 2 3D (NL)
13:30 Sherlock Gnomes 3D (NL)
14:00 Incredibles 2 (NL)
14:10 Ice Age: Collision Course (NL)
14:20 Pieter Konijn (NL)
14:30 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
14:35 Hereditary
15:00 Incredibles 2 (NL)
15:05 Ocean's 8
15:20 Race 3
15:40 Incredibles 2 3D
15:45 Solo: A Star Wars Story 3D
16:00 Incredibles 2 3D (NL)
16:25 Sherlock Gnomes (NL)
16:30 Deadpool 2
16:50 Incredibles 2 (NL)
17:20 Redbad
17:30 Incredibles 2
17:40 Ocean's 8
17:45 Avengers: Infinity War
18:20 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
18:30 Solo: A Star Wars Story
18:40 Incredibles 2 3D
18:50 Race 3
18:55 Hereditary
19:10 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:40 Love, Simon
20:15 Ocean's 8
20:30 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
20:40 Redbad
20:50 Race 3
21:10 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
21:20 Deadpool 2
21:25 Escobar
21:45 Hereditary
22:00 A Prayer Before Dawn
22:10 Truth or Dare
22:20 Ghostland
top zaterdag 30-06-2018
16:00 Incredibles 2 (NL)
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam