home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathe Schiedam

Noorderweg 20, 3119XX Schiedam +31-10-2614300 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 22-02-2020
10:30 Sonic (NL)
10:30 Parasite
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:30 1917
11:00 Trouble (NL)
11:00 Spike en de Magische Steen (NL)
 
11:00 Project Gio
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
12:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:15 Mees Kees in de Wolken
13:30 Spionnengeheimen (NL)
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Het Wilde Avontuur (NL)
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:30 Dolittle (NL)
 
13:30 De Grote Slijmfilm
15:15 Suriname
15:15 1917
16:00 The Gentlemen
16:00 The Call of the Wild
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Jumanji: The Next Level 3D
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:00 De Grote Slijmfilm
16:00 Bad Boys For Life
19:00 The Call of the Wild
19:00 Jumanji: The Next Level
19:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
19:15 Parasite
19:30 The Gentlemen
19:30 Onze Jongens in Miami
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:30 April, May en June
19:45 Bad Boys For Life
19:45 1917
20:00 Suriname
21:30 1917
21:35 Penoza: The Final Chapter
22:00 The Gentlemen
22:10 Primal
22:10 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 Birds of Prey
22:10 Bad Boys For Life
22:15 The Lodge
22:15 Sonic the Hedgehog
22:15 Gretel & Hansel
22:15 Blue Story
top zondag 23-02-2020
10:30 Sonic (NL)
10:30 Parasite
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:30 1917
11:00 Project Gio
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:30 Spike en de Magische Steen (NL)
12:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 Spionnengeheimen (NL)
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Het Wilde Avontuur (NL)
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Dolittle (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
13:30 1917
15:15 Suriname
15:15 1917
16:00 The Gentlemen
16:00 The Call of the Wild
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Jumanji: The Next Level 3D
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:00 De Grote Slijmfilm
16:00 Bad Boys For Life
19:00 The Call of the Wild
19:00 Jumanji: The Next Level
19:15 Parasite
19:25 Birds of Prey
19:30 The Gentlemen
19:30 Sonic the Hedgehog
19:30 Onze Jongens in Miami
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:30 Bad Boys For Life
19:45 Suriname
19:45 1917
21:30 Just Mercy
21:35 Charlie's Angels
22:00 The Gentlemen
22:00 Sonic the Hedgehog
22:00 Penoza: The Final Chapter
22:00 Bad Boys For Life
22:10 Primal
22:10 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 Birds of Prey
22:15 The Lodge
22:15 Blue Story
top maandag 24-02-2020
10:30 Sonic (NL)
10:30 Parasite
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:30 Het Wilde Avontuur (NL)
11:00 Trouble (NL)
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:30 Spike en de Magische Steen (NL)
11:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:30 Spionnengeheimen (NL)
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Het Wilde Avontuur (NL)
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Dolittle (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 1917
16:00 The Call of the Wild
16:00 Spionnengeheimen (NL)
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:00 Onze Jongens in Miami
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Jumanji: The Next Level 3D
16:00 Frozen 2 (NL)
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:00 De Grote Slijmfilm
16:00 Bad Boys For Life
19:00 The Call of the Wild
19:00 Jumanji: The Next Level
19:00 Dolittle
19:15 Parasite
19:25 Birds of Prey
19:30 The Gentlemen
19:30 Onze Jongens in Miami
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:30 Bad Boys For Life
19:30 April, May en June
19:45 1917
21:30 Suriname
21:30 Sonic the Hedgehog
21:35 Charlie's Angels
22:00 The Gentlemen
22:00 Penoza: The Final Chapter
22:00 Bad Boys For Life
22:10 Primal
22:10 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 Birds of Prey
22:15 The Lodge
22:15 Blue Story
top dinsdag 25-02-2020
10:30 Sonic (NL)
10:30 Parasite
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:30 Het Wilde Avontuur (NL)
10:30 Dolittle (NL)
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:30 Spike en de Magische Steen (NL)
11:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:30 Spionnengeheimen (NL)
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Het Wilde Avontuur (NL)
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Dolittle (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 1917
16:00 The Call of the Wild
16:00 Spionnengeheimen (NL)
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:00 Onze Jongens in Miami
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Jumanji: The Next Level 3D
16:00 Frozen 2 (NL)
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:00 De Grote Slijmfilm
16:00 Bad Boys For Life
19:00 The Call of the Wild
19:00 Jumanji: The Next Level
19:00 Dolittle
19:15 Parasite
19:25 Birds of Prey
19:30 The Gentlemen
19:30 Onze Jongens in Miami
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:30 Bad Boys For Life
19:30 April, May en June
19:45 1917
21:30 Suriname
21:30 Sonic the Hedgehog
21:35 Charlie's Angels
22:00 The Gentlemen
22:00 Bad Boys For Life
22:10 Primal
22:10 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 Birds of Prey
22:15 The Lodge
22:15 Penoza: The Final Chapter
22:15 Blue Story
top woensdag 26-02-2020
10:30 Sonic (NL)
10:30 Parasite
10:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:30 Het Wilde Avontuur (NL)
10:30 Dolittle (NL)
11:00 Trouble (NL)
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:30 Spike en de Magische Steen (NL)
11:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:30 Spionnengeheimen (NL)
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Het Wilde Avontuur (NL)
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Dolittle (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 1917
15:30 Bad Boys For Life
16:00 The Call of the Wild
16:00 Spionnengeheimen (NL)
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:00 Onze Jongens in Miami
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Jumanji: The Next Level 3D
16:00 Frozen 2 (NL)
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:00 De Grote Slijmfilm
19:00 The Call of the Wild
19:15 Parasite
19:30 The Gentlemen
19:30 Onze Jongens in Miami
19:30 Jumanji: The Next Level
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:30 Bad Boys For Life
19:45 Ladies Night: Like a Boss
19:45 1917
20:00 Ladies Night: Like a Boss
20:15 Ladies Night: Like a Boss
21:30 Sonic the Hedgehog
21:35 Suriname
22:00 The Gentlemen
22:00 Blumhouse's Fantasy Island
22:00 Bad Boys For Life
22:10 Primal
22:10 Birds of Prey
22:15 Blue Story
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Schiedam