home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Zaandam

Hermitage 140, 1506TX Zaandam ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag

top dinsdag 22-06-2021
11:00 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
11:00 K3 Dans van de Farao
11:10 Tom & Jerry (NL)
11:30 De Slag Om De Schelde
11:50 Bon Bini: Judeska in da House
12:20 Godzilla vs. Kong
12:45 Demon Slayer: Mugen Train
 
13:15 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
13:30 Bon Bini: Judeska in da House
13:50 Zwaar Verliefd! 2
14:20 Nobody
14:50 Tom & Jerry (NL)
15:20 Spiral: From the Legacy of Saw
15:30 Bon Bini: Judeska in da House
15:50 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
16:10 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
16:30 De Slag Om De Schelde
17:10 Peter Rabbit 2: The Runaway
17:30 Bon Bini: Judeska in da House
17:40 Demon Slayer: Mugen Train
18:20 Chaos Walking
 
18:30 Godzilla vs. Kong
19:10 Zwaar Verliefd! 2
19:20 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
19:30 Bon Bini: Judeska in da House
20:15 De Slag Om De Schelde
20:50 Godzilla vs. Kong
21:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
21:30 Nobody
21:40 A Quiet Place Part II
21:50 Spiral: From the Legacy of Saw
top woensdag 23-06-2021
10:30 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:40 K3 Dans van de Farao
10:45 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:50 Tom & Jerry (NL)
11:15 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
11:20 Tom & Jerry (NL)
12:10 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
12:30 Bon Bini: Judeska in da House
12:50 Tom & Jerry (NL)
13:15 K3 Dans van de Farao
13:30 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
13:50 Tom & Jerry (NL)
13:50 De Slag Om De Schelde
14:30 Bon Bini: Judeska in da House
15:10 Tom & Jerry (NL)
15:30 Godzilla vs. Kong
15:45 De Slag Om De Schelde
16:10 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
16:30 Chaos Walking
16:40 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
17:30 Nobody
18:10 Godzilla vs. Kong
18:20 A Quiet Place Part II
18:30 Bon Bini: Judeska in da House
19:00 Zwaar Verliefd! 2
19:10 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
19:45 Bon Bini: Judeska in da House
20:30 De Slag Om De Schelde
20:40 Demon Slayer: Mugen Train
20:50 Godzilla vs. Kong
21:20 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
21:40 Nobody
21:45 Spiral: From the Legacy of Saw