home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Zaandam

Hermitage 140, 1506TX Zaandam ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 28-01-2023
13:40 I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
14:15 Avatar: The Way of Water
14:50 De Tatta's
14:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
15:10 Wil de Krokodil
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D
16:40 Faithfully Yours
 
17:00 House Party
17:15 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
17:30 M3GAN
18:10 Puss in Boots: The Last Wish
19:00 Fijn weekend
19:30 Andre Rieu In Dublin 2023
19:40 De Tatta's
19:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D
20:30 Babylon
21:00 Avatar: The Way Of Water 3D
21:45 Terrifier 2
22:15 Poker Face
22:20 M3GAN
 
top zondag 29-01-2023
09:30 De Tatta's
09:30 Het Feest van Tante Rita
09:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
09:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
09:45 Hotel Sinestra
10:40 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
11:30 Fijn weekend
11:40 Avatar: The Way Of Water 3D
11:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
12:00 Wil de Krokodil
12:10 Het Feest van Tante Rita
12:40 Hotel Sinestra
13:30 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
14:00 Avatar: The Way of Water
14:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
14:30 Andre Rieu In Dublin 2023
14:45 De Tatta's
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
15:50 House Party
16:30 Wil de Krokodil
16:50 M3GAN
17:40 Fijn weekend
17:50 Faithfully Yours
18:10 Puss in Boots: The Last Wish
19:00 De Tatta's
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 Babylon
20:00 Poker Face
20:30 Avatar: The Way of Water
21:10 Terrifier 2
21:30 Plane
22:00 M3GAN
top maandag 30-01-2023
11:15 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
11:30 De Tatta's
11:45 Avatar: The Way Of Water 3D
11:50 Fijn weekend
12:00 House Party
12:30 I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
13:10 Hotel Sinestra
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:00 Wil de Krokodil
14:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
15:10 De Tatta's
15:30 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
15:45 Avatar: The Way Of Water 3D
16:10 Terrifier 2
16:20 Faithfully Yours
16:50 M3GAN
17:10 Puss in Boots: The Last Wish
18:00 Poker Face
18:30 Fijn weekend
19:00 De Tatta's
19:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:30 Living
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D
20:00 Babylon
20:30 Avatar: The Way of Water
21:10 Terrifier 2
21:40 Plane
21:45 M3GAN
top dinsdag 31-01-2023
10:15 House Party
10:50 Het Feest van Tante Rita
11:10 Wil de Krokodil
11:30 M3GAN
11:45 Avatar: The Way Of Water 3D
11:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:30 Terrifier 2
12:45 Fijn weekend
13:30 Mrs. Harris Goes to Paris
13:50 Avatar: The Way of Water
14:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:50 Babylon
15:20 De Tatta's
15:40 Avatar: The Way Of Water 3D
16:15 Puss in Boots: The Last Wish
16:45 House Party
17:30 Faithfully Yours
17:40 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
18:30 Fijn weekend
18:40 Poker Face
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:40 De Tatta's
20:10 Babylon
20:30 Avatar: The Way of Water
20:45 Terrifier 2
21:30 Plane
21:45 M3GAN
top woensdag 01-02-2023
11:15 Het Feest van Tante Rita
11:20 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
11:30 Hotel Sinestra
11:50 Avatar: The Way Of Water 3D
12:00 Fijn weekend
12:15 Wil de Krokodil
13:15 Terrifier 2
13:20 Hotel Sinestra
13:30 De Tatta's
14:00 Avatar: The Way of Water
14:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:20 Faithfully Yours
15:40 Wil de Krokodil
15:50 Avatar: The Way Of Water 3D
16:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
17:00 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
17:40 Fijn weekend
17:45 Avatar: The Way of Water
18:00 Puss in Boots: The Last Wish
18:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas
19:45 Almost Love
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D
20:20 Babylon
21:00 De Tatta's
21:30 Terrifier 2
21:45 M3GAN
21:50 Poker Face