home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Breda

Chasséveld 15, 4811 DH Breda 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 30-07-2021
15:20 Bon Bini: Judeska in da House
15:30 Jungle Cruise
15:45 Fast & Furious 9
16:00 Meskina
16:15 Luizenmoeder - De Film
16:45 The Hitman's Wife's Bodyguard
17:00 Black Widow
 
17:30 Snake Eyes
18:20 Escape Room: Tournament of Champions
18:30 Meskina
18:45 Space Jam: A New Legacy
19:00 De Slag Om De Schelde
19:30 Jungle Cruise
20:00 Black Widow
20:15 Old
20:40 Luizenmoeder - De Film
21:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:20 Run
21:40 Escape Room: Tournament of Champions
22:30 Fast & Furious 9
22:45 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
 
23:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
23:15 Meskina
23:30 The Unholy
23:40 The Forever Purge
23:50 Escape Room: Tournament of Champions
top zaterdag 31-07-2021
10:00 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:05 Space Jam A New Legacy (NL)
10:10 Bon Bini: Judeska in da House
10:10 De Flummels (NL)
10:30 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
10:45 The Hitman's Wife's Bodyguard
11:10 Luizenmoeder - De Film
11:50 De Nog Grotere Slijmfilm
12:10 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
12:20 De Flummels (NL)
12:40 Tom & Jerry (NL)
13:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
13:30 Jungle Cruise
13:45 Bon Bini: Judeska in da House
14:00 De Nog Grotere Slijmfilm
14:20 De Flummels (NL)
14:30 Space Jam A New Legacy (NL)
15:00 Space Jam: A New Legacy
15:30 Jungle Cruise
15:50 Fast & Furious 9 3D
16:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
16:15 Meskina
16:30 Black Widow
17:10 Luizenmoeder - De Film
17:40 Snake Eyes
18:20 Escape Room: Tournament of Champions
18:30 Tu me manques
18:50 Meskina
19:10 Run
19:30 Jungle Cruise
19:45 Fast & Furious 9
20:20 De Slag Om De Schelde
20:40 Luizenmoeder - De Film
21:00 Black Widow
21:10 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:20 Escape Room: Tournament of Champions
22:20 Fast & Furious 9
23:00 Old
23:10 Meskina
23:20 The Hitman's Wife's Bodyguard
23:30 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
23:50 The Forever Purge
23:55 Escape Room: Tournament of Champions
top zondag 01-08-2021
10:00 De Flummels (NL)
10:00 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
10:10 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:20 Tom & Jerry (NL)
10:45 The Mauritanian
11:00 3D Opera: Carmen
11:15 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:50 De Flummels (NL)
12:10 Black Widow
12:20 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:40 Jungle Cruise
13:40 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
13:50 De Flummels (NL)
14:00 Space Jam A New Legacy (NL)
14:30 De Nog Grotere Slijmfilm
14:45 Luizenmoeder - De Film
15:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
15:30 Fast & Furious 9 3D
16:00 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
16:10 De Slag Om De Schelde
16:30 Jungle Cruise
16:40 The Hitman's Wife's Bodyguard
17:10 Bon Bini: Judeska in da House
17:20 Meskina
18:30 Escape Room: Tournament of Champions
18:40 Jungle Cruise
19:00 Space Jam: A New Legacy
19:10 Snake Eyes
19:20 Meskina
19:30 The Hitman's Wife's Bodyguard
19:40 Black Widow
20:45 Luizenmoeder - De Film
21:30 Fast & Furious 9
21:40 The Forever Purge
21:50 Run
22:00 Old
22:15 Escape Room: Tournament of Champions
22:30 The Unholy
top maandag 02-08-2021
10:00 De Nog Grotere Slijmfilm
10:15 De Croods 2: Een nieuw begin 3D (NL)
10:20 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:30 The Suicide Squad
10:30 Tom & Jerry (NL)
10:50 De Slag Om De Schelde
11:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:00 De Nog Grotere Slijmfilm
12:40 Bon Bini: Judeska in da House
13:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
13:15 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
13:30 De Flummels (NL)
13:40 Luizenmoeder - De Film
14:00 Jungle Cruise
14:10 Black Widow
14:45 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
15:00 Fast & Furious 9
15:40 Jungle Cruise
15:50 Space Jam A New Legacy (NL)
16:10 The Hitman's Wife's Bodyguard
17:00 Meskina
17:10 Bon Bini: Judeska in da House
17:20 The Forever Purge
18:00 Escape Room: Tournament of Champions
18:30 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:40 Run
18:50 Space Jam: A New Legacy
19:10 Snake Eyes
19:15 Jungle Cruise
19:50 Luizenmoeder - De Film
20:15 Meskina
21:00 Fast & Furious 9
21:15 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:30 Old
21:50 Black Widow 3D
22:00 The Suicide Squad
22:20 Escape Room: Tournament of Champions
22:30 The Unholy
top dinsdag 03-08-2021
10:00 De Nog Grotere Slijmfilm
10:15 De Croods 2: Een nieuw begin 3D (NL)
10:20 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:30 Tom & Jerry (NL)
10:40 The Suicide Squad
10:50 Snake Eyes
11:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:00 De Nog Grotere Slijmfilm
12:40 Bon Bini: Judeska in da House
13:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
13:15 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
13:30 De Flummels (NL)
13:45 Luizenmoeder - De Film
14:00 Jungle Cruise
14:10 Black Widow
14:45 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
15:00 Fast & Furious 9
15:30 Jungle Cruise
15:40 Space Jam A New Legacy (NL)
16:15 The Hitman's Wife's Bodyguard
16:50 Meskina
17:10 Bon Bini: Judeska in da House
17:20 The Forever Purge
18:00 Escape Room: Tournament of Champions
18:20 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:30 Run
19:00 Space Jam: A New Legacy
19:10 De Slag Om De Schelde
19:15 Jungle Cruise
19:50 Luizenmoeder - De Film
20:15 Meskina
20:45 Black Widow 3D
21:15 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:40 Fast & Furious 9
22:00 The Suicide Squad
22:10 Old
22:20 Escape Room: Tournament of Champions
22:30 The Unholy
top woensdag 04-08-2021
10:00 De Flummels (NL)
10:05 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:10 De Slag Om De Schelde
10:10 Spirit Ongetemd (NL)
10:15 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
11:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:10 De Nog Grotere Slijmfilm
11:45 De Flummels (NL)
12:10 Luizenmoeder - De Film
12:20 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
12:55 Bon Bini: Judeska in da House
13:15 Spirit Ongetemd (NL)
13:30 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
13:45 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
14:30 De Flummels (NL)
14:40 Space Jam A New Legacy (NL)
14:50 De Nog Grotere Slijmfilm
15:00 Run
15:30 Jungle Cruise
15:50 The Hitman's Wife's Bodyguard
16:15 Black Widow 3D
16:40 Meskina
16:50 Fast & Furious 9 3D
17:10 Snake Eyes
17:20 Escape Room: Tournament of Champions
18:20 Luizenmoeder - De Film
18:30 Space Jam: A New Legacy
19:00 Blackpink: The Movie
19:10 Jungle Cruise
19:30 The Shiny Shrimps
19:50 Meskina
20:00 Luizenmoeder - De Film
21:00 Black Widow
21:15 Fast & Furious 9
21:30 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:50 Escape Room: Tournament of Champions
22:00 The Suicide Squad
22:10 Old
22:30 The Forever Purge