home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Breda

Chasséveld 15, 4811 DH Breda 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zaterdag 19-01-2019
23:10 Glass
23:20 Creed II
23:50 White Boy Rick
top zondag 20-01-2019
00:00 Nobody's Fool
10:15 Kleuterbioscoop
10:30 PAC Festival
10:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
 
10:30 Mary Poppins Returns
10:40 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
10:45 Vals
10:50 De Grinch (NL)
11:50 Hoe tem je een draak 3 (NL)
12:10 Aquaman 3D
13:00 A Star Is Born
13:00 Kleuterbioscoop
13:20 Creed II
13:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
14:30 Bohemian Rhapsody
14:40 Ralph Breaks The Internet (NL)
15:20 The Hate U Give
16:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
 
16:10 A Star Is Born
16:20 Glass
17:10 Stan & Ollie
17:30 Creed II
18:40 Bon Bini Holland 2
18:50 How to Train Your Dragon 3 3D
19:00 Glass
19:20 Bohemian Rhapsody
19:30 Nobody's Fool
20:30 Glass
20:50 Creed II
21:15 Aquaman 3D
21:45 White Boy Rick
22:00 Welcome to Marwen
22:15 Bon Bini Holland 2
top maandag 21-01-2019
11:00 Kleuterbioscoop
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
11:10 Nobody's Fool
11:20 Beautiful Boy
11:20 Ben Is Back
11:40 Creed II
12:15 Glass
12:35 Stan & Ollie
13:30 Opera: La traviata
13:40 Bon Bini Holland 2
13:50 Bohemian Rhapsody
14:00 Nobody's Fool
14:30 White Boy Rick
15:00 Creed II
15:20 Glass
16:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
16:30 Welcome to Marwen
16:45 Nobody's Fool
17:00 A Star Is Born
17:30 Stan & Ollie
18:00 Creed II
18:20 Glass
18:30 Bon Bini Holland 2
19:10 How to Train Your Dragon 3 3D
19:20 Bon Bini Holland 2
20:00 Beautiful Boy
20:10 Bohemian Rhapsody
20:45 Creed II
21:00 Nobody's Fool
21:15 Glass
21:30 Aquaman 3D
21:40 White Boy Rick
top dinsdag 22-01-2019
11:00 Kleuterbioscoop
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
11:10 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
11:15 Nobody's Fool
11:30 Beautiful Boy
11:40 Ben Is Back
12:20 Glass
12:30 Stan & Ollie
12:45 Bohemian Rhapsody
13:30 Book Club
13:50 Bon Bini Holland 2
14:00 Creed II
14:10 Nobody's Fool
14:50 White Boy Rick
15:20 Glass
15:40 Welcome to Marwen
16:00 Creed II
16:10 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
16:40 Nobody's Fool
16:50 A Star Is Born
17:20 Bumblebee
18:10 Stan & Ollie
18:20 Creed II
18:40 Bon Bini Holland 2
18:50 Glass
19:10 How to Train Your Dragon 3 3D
19:45 Nobody's Fool
20:15 Bohemian Rhapsody
20:30 Creed II
21:00 Sneak Preview
21:20 Glass
21:30 Aquaman 3D
21:45 White Boy Rick
22:15 Bon Bini Holland 2
top woensdag 23-01-2019
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
11:10 Ben Is Back
11:20 Nobody's Fool
11:30 Stan & Ollie
11:40 Kleuterbioscoop
11:45 Beautiful Boy
11:50 Glass
13:10 Ralph Breaks The Internet (NL)
13:30 Nobody's Fool
13:40 Kleuterbioscoop
13:50 Hoe tem je een draak 3 (NL)
14:00 De Grinch (NL)
14:20 Creed II
15:00 Vals
15:20 Bohemian Rhapsody
15:40 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
16:00 Glass
16:15 Bon Bini Holland 2
16:20 A Star Is Born
17:10 Welcome to Marwen
17:20 Bumblebee
18:10 Creed II
18:20 Glass
18:30 How to Train Your Dragon 3 3D
19:00 Bon Bini Holland 2
19:30 Stan & Ollie
19:45 Nobody's Fool
20:00 Bohemian Rhapsody
21:00 Creed II
21:00 Glass
21:10 Aquaman 3D
21:20 Bon Bini Holland 2
21:45 White Boy Rick
22:10 Second Act
top donderdag 24-01-2019
13:30 Book Club
19:00 Dragon Ball Super: Broly
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Breda