home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Breda

Chasséveld 15, 4811 DH Breda 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
14:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:50 Misfit
15:10 Dikkertje Dap
15:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:15 Misfit
16:30 Home Again
 
16:40 Kingsman: The Golden Circle
17:00 Happy Death Day
17:15 Geostorm 3D
18:10 Alles voor elkaar
18:10 American Assassin
18:30 Girls Trip
18:50 Bella Donna's
19:15 Happy Death Day
19:40 It
19:50 Home Again
20:30 Kingsman: The Golden Circle
20:45 Weg van Jou
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 American Assassin
 
21:30 Geostorm 3D
22:10 Happy Death Day
22:45 Girls Trip
23:15 Botoks
23:30 Kingsman: The Golden Circle
top zondag 22-10-2017
00:00 Happy Death Day
00:00 Geostorm
10:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:30 Winnie De Poeh (NL)
10:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 Dikkertje Dap
11:10 Geostorm 3D
12:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:30 Weg van Jou
12:40 De Emoji Film 3D (NL)
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:10 De Kleine Vampier (NL)
13:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 Dikkertje Dap
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:45 Home Again
15:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:15 Misfit
15:30 Geostorm 3D
16:00 Botoks
16:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
17:00 Weg van Jou
17:15 American Assassin
17:30 American Made
18:00 Happy Death Day
18:30 It
18:40 Bella Donna's
19:20 Alles voor elkaar
19:30 Home Again
19:50 Happy Death Day
20:15 Weg van Jou
20:30 Geostorm 3D
20:45 Blade Runner 2049 3D
21:30 Home Again
21:40 Kingsman: The Golden Circle
21:45 American Assassin
22:10 Happy Death Day
top maandag 23-10-2017
11:00 Weg van Jou
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:15 Home Again
11:20 Happy Death Day
11:30 Tulip Fever
11:45 Geostorm 3D
12:45 Victoria and Abdul
13:00 It
13:20 Weg van Jou
13:30 The Salesman
13:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:50 Geostorm 3D
14:30 Misfit
15:15 Home Again
15:45 De Kleine Vampier (NL)
15:50 Kingsman: The Golden Circle
16:00 Dikkertje Dap
16:20 American Made
16:30 Misfit
16:45 Girls Trip
17:30 American Assassin
18:00 Happy Death Day
18:10 Geostorm
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:45 Blade Runner 2049 3D
19:00 Alles voor elkaar
20:00 Tulip Fever
20:15 Home Again
20:45 Weg van Jou
21:20 Geostorm 3D
21:30 American Assassin
22:15 Happy Death Day
top dinsdag 24-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:10 Happy Death Day
11:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:15 Home Again
11:30 My Little Pony: De Film (NL)
11:45 Geostorm 3D
12:20 Tulip Fever
12:50 American Made
13:00 Misfit
13:20 Geostorm 3D
13:30 The Salesman
13:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:15 Girls Trip
14:45 De Kleine Vampier (NL)
15:10 Kingsman: The Golden Circle
15:20 Victoria and Abdul
16:00 Weg van Jou
16:10 Dikkertje Dap
16:20 Home Again
16:40 Geostorm
17:00 Misfit
17:45 American Assassin
18:10 Happy Death Day
18:20 It
18:30 Home Again
18:40 Kingsman: The Golden Circle
19:10 Alles voor elkaar
19:30 Geostorm 3D
20:15 Weg van Jou
20:30 Home Again
21:00 Sneak Preview
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:30 American Assassin
21:45 Happy Death Day
22:00 Geostorm
top woensdag 25-10-2017
11:00 Tulip Fever
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Home Again
11:10 Geostorm 3D
12:00 Weg van Jou
12:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:45 Girls Trip
13:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Dikkertje Dap
13:45 De Kleine Vampier (NL)
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:20 Blade Runner 2049 3D
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Misfit
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:30 Weg van Jou
16:50 Geostorm
17:30 It
18:00 Bella Donna's
18:30 Thor Ragnarök Marathon 3D
18:50 American Assassin
19:00 Home Again
19:10 Alles voor elkaar
19:30 Geostorm
20:15 Weg van Jou
20:30 Thor: Ragnarök 3D
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:15 Home Again
21:30 Geostorm 3D
22:00 Happy Death Day
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Breda