home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Luxor-Studio-Select

Schouwburgplein 11, 5801 BV Venray 0478-513890 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 01-12-2020
20:00 Portrait de la jeune fille en feu
20:00 The Witches
20:15 Freaky
20:30 Fatman
top woensdag 02-12-2020
13:15 The Witches
13:15 Bigfoot Family (NL)
13:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
 
13:45 De Grote Sinterklaasfilm
15:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:30 The Witches
15:30 De Grote Sinterklaasfilm
15:30 Bigfoot Family (NL)
20:00 Portrait de la jeune fille en feu
20:00 The Witches
20:15 Freaky
20:30 Fatman
top donderdag 03-12-2020
19:45 The Witches
20:00 Portrait de la jeune fille en feu
20:15 After We Collided
20:30 Fatman
top vrijdag 04-12-2020
18:30 Misfit 3 De Finale
 
19:00 The Witches
19:00 After We Collided
19:30 The Singing Club
20:15 Misfit 3 De Finale
21:15 After We Collided
21:30 Freaky
21:45 Honest Thief
22:00 Fatman
top zaterdag 05-12-2020
12:30 De Grote Sinterklaasfilm
12:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:00 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL)
13:00 Bigfoot Family (NL)
14:15 De Grote Sinterklaasfilm
14:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:00 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL)
15:00 Bigfoot Family (NL)
16:15 Misfit 3 De Finale
16:15 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL)
17:00 Bigfoot Family (NL)
17:15 After We Collided
18:30 Misfit 3 De Finale
19:00 The Witches
19:00 After We Collided
19:30 The Singing Club
20:15 Misfit 3 De Finale
21:15 After We Collided
21:30 Freaky
21:45 Honest Thief
22:00 Fatman
top zondag 06-12-2020
12:30 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL)
12:30 De Grote Sinterklaasfilm
12:45 Misfit 3 De Finale
13:15 Bigfoot Family (NL)
14:15 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL)
14:15 The Witches
14:30 Misfit 3 De Finale
15:15 Bigfoot Family (NL)
16:00 Portrait de la jeune fille en feu
16:30 Misfit 3 De Finale
16:30 The Witches
17:15 After We Collided
18:15 Misfit 3 De Finale
18:45 The Witches
19:00 After We Collided
19:30 The Singing Club
20:00 Misfit 3 De Finale
21:00 After We Collided
21:30 Freaky
21:45 Fatman
21:45 Honest Thief