home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Amsterdam Noord

Buikslotermeerplein 2003, 1025XL Amsterdam +31-20-2103990 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 28-01-2023
14:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
15:15 Wil de Krokodil
15:20 Pathaan
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
16:00 Fijn weekend
16:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:20 Avatar: The Way Of Water 3D
 
16:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:30 Babylon
16:40 Pathaan
17:00 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
17:25 M3GAN
17:40 I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
17:50 Puss in Boots: The Last Wish
18:10 De Tatta's
18:45 Pathaan
18:45 Puss in Boots: The Last Wish
19:00 Faithfully Yours
19:30 Andre Rieu In Dublin 2023
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D
19:50 Fijn weekend
 
20:00 Pathaan
20:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:20 De Tatta's
20:20 Babylon
20:40 M3GAN
20:45 Avatar: The Way Of Water 3D
21:15 Terrifier 2
21:20 House Party
22:00 Black Panther: Wakanda Forever
22:10 Terrifier 2
22:25 De Tatta's
22:30 Plane
22:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
23:00 M3GAN
23:10 Poker Face
top zondag 29-01-2023
10:00 Het Feest van Tante Rita
10:00 Wil de Krokodil
10:05 Operation Fortune: Ruse de guerre
10:15 Poker Face
10:20 Pathaan
10:20 Faithfully Yours
10:30 Avatar: The Way of Water
10:35 De Tatta's
10:40 Babylon
10:50 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
11:05 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D
11:55 Het Feest van Tante Rita
12:15 Het Feest van Tante Rita
12:25 Wil de Krokodil
12:30 Avatar: The Way Of Water 3D
12:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:50 M3GAN
13:00 Babylon
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
13:40 Pathaan
13:50 De Tatta's
14:20 Hotel Sinestra
14:30 Andre Rieu In Dublin 2023
14:35 Fijn weekend
14:50 Poker Face
15:10 Wil de Krokodil
15:20 Pathaan
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
16:00 Babylon
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:25 De Tatta's
16:30 Avatar: The Way Of Water 3D
16:40 M3GAN
16:50 Puss in Boots: The Last Wish
17:00 Pathaan
17:00 Terrifier 2
17:30 Faithfully Yours
17:30 I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
18:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:30 House Party
18:50 Pathaan
19:00 De Tatta's
19:10 Puss in Boots: The Last Wish
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 Fijn weekend
19:50 Babylon
20:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:20 Pathaan
20:30 Avatar: The Way Of Water 3D
20:40 De Tatta's
20:50 Poker Face
20:50 Black Panther: Wakanda Forever
21:10 Terrifier 2
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:50 M3GAN
22:10 De Tatta's
top maandag 30-01-2023
10:00 Poker Face
10:00 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
10:05 Pathaan
10:10 Het Feest van Tante Rita
10:15 Avatar: The Way of Water
10:15 Faithfully Yours
10:20 De Tatta's
10:20 Poker Face
10:20 Wil de Krokodil
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
10:55 Babylon
11:15 Avatar: The Way Of Water 3D
12:00 Fijn weekend
12:15 Avatar: The Way Of Water 3D
12:20 De Tatta's
12:25 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:25 Het Feest van Tante Rita
12:40 Wil de Krokodil
12:45 Babylon
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
13:25 Pathaan
14:00 M3GAN
14:05 Hotel Sinestra
14:25 Wil de Krokodil
14:35 Poker Face
14:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:00 De Tatta's
15:10 Pathaan
15:20 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Babylon
16:10 De Tatta's
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D
16:25 M3GAN
16:35 Puss in Boots: The Last Wish
16:45 Pathaan
16:45 Terrifier 2
16:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:20 Fijn weekend
17:30 I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
18:15 House Party
18:35 Pathaan
18:45 De Tatta's
18:55 Puss in Boots: The Last Wish
19:15 Avatar: The Way Of Water 3D
19:30 Fijn weekend
19:30 Living
19:35 Babylon
19:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:05 Pathaan
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
20:40 Black Panther: Wakanda Forever
20:45 De Tatta's
21:00 Terrifier 2
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 Faithfully Yours
21:50 De Tatta's
21:55 M3GAN
22:10 Poker Face
top dinsdag 31-01-2023
10:00 Poker Face
10:00 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
10:05 Pathaan
10:10 Het Feest van Tante Rita
10:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
10:15 Faithfully Yours
10:20 De Tatta's
10:20 Poker Face
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
10:55 Babylon
11:00 Wil de Krokodil
11:15 Avatar: The Way Of Water 3D
12:00 Fijn weekend
12:15 Avatar: The Way Of Water 3D
12:20 De Tatta's
12:25 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:25 Wil de Krokodil
12:25 Het Feest van Tante Rita
12:45 Babylon
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
13:25 Pathaan
13:30 Mrs. Harris Goes to Paris
14:05 Hotel Sinestra
14:25 Wil de Krokodil
14:35 Poker Face
14:50 Babylon
14:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:00 De Tatta's
15:20 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Babylon
16:10 De Tatta's
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D
16:25 M3GAN
16:35 Puss in Boots: The Last Wish
16:45 Pathaan
16:45 Terrifier 2
16:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:20 Fijn weekend
17:30 I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
18:15 House Party
18:35 Pathaan
18:45 De Tatta's
19:00 Puss in Boots: The Last Wish
19:15 Avatar: The Way Of Water 3D
19:20 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
19:30 Fijn weekend
19:40 Babylon
19:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:10 Pathaan
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
20:40 Black Panther: Wakanda Forever
20:45 De Tatta's
21:00 Terrifier 2
21:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:40 The Menu
21:50 Faithfully Yours
21:55 M3GAN
22:10 Poker Face
top woensdag 01-02-2023
10:00 Poker Face
10:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
10:00 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
10:05 Pathaan
10:10 Het Feest van Tante Rita
10:15 Faithfully Yours
10:20 De Tatta's
10:20 Poker Face
10:50 Babylon
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
11:15 Avatar: The Way Of Water 3D
11:40 Wil de Krokodil
12:00 Fijn weekend
12:15 Avatar: The Way Of Water 3D
12:20 De Tatta's
12:25 Babylon
12:25 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:25 Wil de Krokodil
12:25 Het Feest van Tante Rita
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
13:25 Pathaan
14:05 Hotel Sinestra
14:10 Fijn weekend
14:25 Wil de Krokodil
14:35 Poker Face
14:50 Babylon
14:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:00 De Tatta's
15:20 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Babylon
16:10 De Tatta's
16:10 Fijn weekend
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D
16:15 Puss in Boots: The Last Wish
16:45 Pathaan
16:45 Terrifier 2
16:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:10 M3GAN
17:35 I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
18:20 De Tatta's
18:20 House Party
18:35 Pathaan
18:40 Puss in Boots: The Last Wish
19:15 Avatar: The Way Of Water 3D
19:20 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
19:30 Fijn weekend
19:40 Babylon
19:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:10 Pathaan
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
20:30 BTS: Yet to Come in Cinemas
20:40 Black Panther: Wakanda Forever
20:45 De Tatta's
21:00 Terrifier 2
21:40 Plane
21:45 House Party
21:55 M3GAN
22:10 Poker Face