home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Nijmegen

Willem van Arenbergstraat 4, 6515 AT Nijmegen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 16-07-2020
18:00 The King of Staten Island
18:30 The Outpost
19:00 La belle époque
19:15 I See You
19:30 The Last Full Measure
19:45 I Still Believe
20:15 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
 
20:50 Harry Potter and the Chamber of Secrets
21:00 Rundfunk: Jachterwachter
21:15 The Outpost
21:40 Follow Me
21:45 Line of Duty
22:00 The Wretched
22:15 We Summon the Darkness
top vrijdag 17-07-2020
09:50 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
09:50 Scoob! (NL)
10:00 The Dark Knight
10:00 Spike en de Magische Steen (NL)
10:00 De Piraten van Hiernaast
10:45 Big Trip (NL)
11:15 Lassie (NL)
 
11:35 Onward (NL)
11:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
12:00 Scoob! (NL)
12:10 De Piraten van Hiernaast
12:50 Big Trip (NL)
13:05 Onward 3D (NL)
13:15 Scoob! (NL)
13:30 De Piraten van Hiernaast
13:50 Lassie (NL)
14:00 Big Trip 3D (NL)
14:10 Scoob! (NL)
14:20 De Piraten van Hiernaast
15:00 Big Trip (NL)
15:25 Onward 3D (NL)
15:30 De Beentjes van Sint Hildegard
16:00 BlacKkKlansman
16:00 De Piraten van Hiernaast
16:15 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
16:20 Scoob! (NL)
16:30 The Hangover
17:00 Scoob!
17:45 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
17:50 My Hero Academia: Heroes Rising
18:15 The High Note
18:30 The Outpost
18:45 The King of Staten Island
19:00 My own world
19:20 The Last Full Measure
19:30 Harry Potter and the Chamber of Secrets
20:15 I Still Believe
20:45 Rundfunk: Jachterwachter
21:00 Harry Potter and the Chamber of Secrets
21:00 We Summon the Darkness
21:15 The Outpost
21:40 Follow Me
22:00 Line of Duty
22:45 Follow Me
22:50 I See You
23:00 We Summon the Darkness
23:10 The Wretched
top zaterdag 18-07-2020
09:50 Big Trip (NL)
09:50 Scoob! (NL)
10:00 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
10:00 Onward (NL)
10:15 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
10:30 De Piraten van Hiernaast
10:40 Big Trip (NL)
11:20 Spike en de Magische Steen (NL)
11:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
12:00 Scoob! (NL)
12:10 Lassie (NL)
12:40 Big Trip (NL)
12:40 De Piraten van Hiernaast
13:15 Harry Potter and the Chamber of Secrets
13:15 Scoob! (NL)
13:50 De Piraten van Hiernaast
14:00 Big Trip 3D (NL)
14:10 Scoob! (NL)
14:20 Lassie (NL)
14:40 Big Trip (NL)
14:50 De Piraten van Hiernaast
15:20 Onward (NL)
16:00 De Beentjes van Sint Hildegard
16:00 De Piraten van Hiernaast
16:20 Scoob! (NL)
16:30 I See You
16:40 Scoob!
16:40 Onward 3D (NL)
17:00 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
17:35 The Outpost
18:10 The King of Staten Island
18:15 Les Misérables
18:30 Line of Duty
18:50 The High Note
19:00 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
19:00 The Last Full Measure
20:15 Harry Potter and the Chamber of Secrets
20:15 I Still Believe
20:30 We Summon the Darkness
20:40 The Outpost
21:00 Rundfunk: Jachterwachter
21:20 Follow Me
21:30 My own world
22:15 The Dark Knight
22:40 The Outpost
22:50 The Last Full Measure
23:10 I See You
23:20 The Wretched
23:20 Follow Me
23:25 We Summon the Darkness
23:30 Rundfunk: Jachterwachter
top zondag 19-07-2020
09:45 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
09:50 Big Trip (NL)
09:50 Scoob! (NL)
10:00 Les Misérables
10:10 De Piraten van Hiernaast
10:30 Onward 3D (NL)
11:00 Big Trip (NL)
11:15 Lassie (NL)
11:45 My own world
12:00 Scoob! (NL)
12:15 Spike en de Magische Steen (NL)
12:20 De Piraten van Hiernaast
13:00 Onward 3D (NL)
13:00 Big Trip (NL)
13:30 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
13:30 De Piraten van Hiernaast
14:10 Scoob! (NL)
14:15 Big Trip 3D (NL)
14:30 De Piraten van Hiernaast
14:50 Scoob! (NL)
15:00 Big Trip (NL)
15:30 Onward 3D (NL)
15:45 Lassie (NL)
16:15 BlacKkKlansman
16:20 Scoob! (NL)
16:45 Harry Potter and the Chamber of Secrets
16:45 Scoob!
17:00 My Spy
17:00 The Outpost
18:00 The King of Staten Island
18:00 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
18:30 The Outpost
19:00 The High Note
19:10 Rundfunk: Jachterwachter
19:20 The Last Full Measure
19:40 Burden
20:00 I Still Believe
21:00 My Hero Academia: Heroes Rising
21:15 Harry Potter and the Chamber of Secrets
21:15 The Outpost
21:20 I See You
21:30 The Wretched
22:00 We Summon the Darkness
22:15 Follow Me
22:30 My own world
top maandag 20-07-2020
09:50 Spike en de Magische Steen (NL)
09:50 Big Trip (NL)
09:50 Scoob! (NL)
10:10 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
10:15 De Piraten van Hiernaast
10:30 Onward 3D (NL)
10:45 Big Trip (NL)
11:30 Lassie (NL)
11:45 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
12:00 My Hero Academia: Heroes Rising
12:00 Scoob! (NL)
12:30 Spike en de Magische Steen (NL)
12:45 De Piraten van Hiernaast
12:50 Onward 3D (NL)
13:15 Big Trip 3D (NL)
13:40 De Piraten van Hiernaast
14:10 Scoob! (NL)
14:30 Big Trip 3D (NL)
14:30 De Piraten van Hiernaast
14:50 Harry Potter and the Chamber of Secrets
15:00 Scoob! (NL)
15:10 Onward 3D (NL)
15:15 Big Trip (NL)
15:50 Lassie (NL)
16:20 Scoob! (NL)
16:30 BlacKkKlansman
16:45 Scoob!
17:15 Line of Duty
17:20 Follow Me
17:30 The Dark Knight
18:00 The King of Staten Island
18:00 I Still Believe
18:30 The Outpost
19:00 The High Note
19:20 I See You
19:30 The Last Full Measure
19:30 Follow Me
20:30 My own world
20:40 The Dark Knight Rises
21:00 Burden
21:15 The Outpost
21:30 The Wretched
21:40 Rundfunk: Jachterwachter
21:40 Follow Me
22:00 We Summon the Darkness
top dinsdag 21-07-2020
09:50 Big Trip (NL)
09:50 Scoob! (NL)
10:00 Les Misérables
10:10 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
10:10 De Piraten van Hiernaast
10:20 Onward 3D (NL)
11:15 Scoob! (NL)
11:20 Lassie (NL)
12:00 Big Trip (NL)
12:00 Scoob! (NL)
12:20 De Piraten van Hiernaast
12:30 Spike en de Magische Steen (NL)
12:40 Onward 3D (NL)
13:15 Big Trip 3D (NL)
13:30 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
13:30 De Piraten van Hiernaast
14:10 Scoob! (NL)
14:20 De Piraten van Hiernaast
14:30 Big Trip 3D (NL)
15:00 Onward 3D (NL)
15:00 Scoob! (NL)
15:15 Big Trip (NL)
15:40 Lassie (NL)
16:20 Scoob! (NL)
16:45 My Hero Academia: Heroes Rising
16:45 Harry Potter and the Chamber of Secrets
16:45 Scoob!
17:15 My Spy
17:20 Follow Me
17:30 Harry Potter and the Sorcerer's Stone
18:00 The King of Staten Island
18:30 The Outpost
19:00 The High Note
19:10 I Still Believe
19:30 The Last Full Measure
19:40 I See You
20:45 Harry Potter and the Chamber of Secrets
20:50 Line of Duty
21:15 The Outpost
21:30 Rundfunk: Jachterwachter
21:45 We Summon the Darkness
22:00 The Wretched
22:00 Follow Me