home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Nijmegen

Willem van Arenbergstraat 4, 6515 AT Nijmegen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 21-02-2019
16:45 Alita: Battle Angel 3D
17:00 Eighth Grade
17:10 Happy Death Day 2U
17:20 Green Book
18:00 A Star Is Born
18:10 Verliefd op Cuba
18:50 Cold Pursuit
 
19:10 Instant Family
19:20 Alita: Battle Angel 3D
19:30 Eighth Grade
20:10 Green Book
20:30 Verliefd op Cuba
20:50 Bohemian Rhapsody
21:30 Happy Death Day 2U
21:40 Alita: Battle Angel 3D
21:50 The Prodigy
22:00 Cold Pursuit
top vrijdag 22-02-2019
10:40 Kleuterbioscoop
11:00 Bohemian Rhapsody
11:10 The Favourite
12:10 De Lego Film 2 (NL)
 
13:15 Kleuterbioscoop
13:30 Maya: De Honingspelen 3D (NL)
13:45 Corgi (NL)
14:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
14:30 Verliefd op Cuba
14:50 Alita: Battle Angel 3D
15:30 Corgi 3D (NL)
15:45 Hoe tem je een draak 3 (NL)
16:00 De Lego Film 2 (NL)
16:50 The Hate U Give
17:30 Cold Pursuit
17:40 Alita: Battle Angel 3D
18:00 Instant Family
18:30 Verliefd op Cuba
19:00 Bohemian Rhapsody
19:10 Eighth Grade
19:45 Cold Pursuit
20:00 Alita: Battle Angel 3D
20:20 Green Book
20:30 Bohemian Rhapsody
20:50 Verliefd op Cuba
21:20 Instant Family
21:50 The Prodigy
22:15 Happy Death Day 2U
22:50 Cold Pursuit
23:10 Glass
23:20 Escape Room
23:30 Alita: Battle Angel
23:55 Planeta Singli 3
top zaterdag 23-02-2019
00:00 The Prodigy
10:30 Maya: De Honingspelen (NL)
10:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
10:30 Green Book
10:30 Corgi 3D (NL)
10:45 Kleuterbioscoop
11:00 De Lego Film 2 (NL)
11:20 Ralph Breaks The Internet (NL)
12:20 Kleuterbioscoop
12:30 Eighth Grade
12:40 Alita: Battle Angel 3D
13:00 Corgi (NL)
13:20 De Lego Film 2 (NL)
13:30 Verliefd op Cuba
13:50 Bohemian Rhapsody
14:00 Maya: De Honingspelen 3D (NL)
14:50 Brugklas - de tijd van m'n leven
15:10 Corgi 3D (NL)
15:20 De Lego Film 2 3D (NL)
15:50 Hoe tem je een draak 3 (NL)
16:00 Aquaman
16:10 Corgi (NL)
16:50 Alita: Battle Angel
17:00 Vals
17:20 Cold Pursuit
17:45 The Lego Movie 2 3D
18:10 Glass
18:15 Verliefd op Cuba
19:00 Bohemian Rhapsody
19:15 Eighth Grade
19:45 Green Book
20:00 Alita: Battle Angel 3D
20:10 Cold Pursuit
20:40 Verliefd op Cuba
21:00 Bohemian Rhapsody
21:30 The Prodigy
22:00 Instant Family
22:40 Happy Death Day 2U
22:50 Cold Pursuit
23:00 Planeta Singli 3
23:15 Alita: Battle Angel 3D
23:40 Escape Room
top zondag 24-02-2019
00:00 The Prodigy
10:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
10:30 Kleuterbioscoop
10:30 Maya: De Honingspelen (NL)
10:30 Corgi (NL)
10:40 Aquaman
10:40 De Lego Film 2 (NL)
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
12:00 Alita: Battle Angel
12:10 Maya: De Honingspelen (NL)
12:30 Ralph Breaks The Internet (NL)
12:40 Corgi (NL)
13:00 De Lego Film 2 (NL)
13:20 Bohemian Rhapsody
13:45 Corgi 3D (NL)
14:15 Brugklas - de tijd van m'n leven
14:30 Verliefd op Cuba
14:50 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
14:50 Corgi (NL)
15:30 Green Book
16:00 De Lego Film 2 3D (NL)
16:15 Bohemian Rhapsody
16:15 Alita: Battle Angel 3D
16:45 Planeta Singli 3
17:00 Cold Pursuit
17:15 A Star Is Born
18:20 Eighth Grade
18:30 Verliefd op Cuba
18:50 The Favourite
19:00 Instant Family
19:15 Happy Death Day 2U
20:00 Alita: Battle Angel 3D
20:10 Green Book
20:40 Bohemian Rhapsody
21:00 Cold Pursuit
21:30 Escape Room
21:30 Verliefd op Cuba
21:40 The Prodigy
top maandag 25-02-2019
10:30 Eighth Grade
10:30 Bohemian Rhapsody
10:30 De Lego Film 2 (NL)
10:30 Corgi (NL)
10:40 Kleuterbioscoop
10:45 Cold Pursuit
10:50 Maya: De Honingspelen (NL)
12:10 The Hate U Give
12:30 Alita: Battle Angel 3D
12:40 Kleuterbioscoop
12:50 Aquaman
12:50 Corgi 3D (NL)
13:20 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:30 Green Book
14:15 Corgi 3D (NL)
14:50 Hoe tem je een draak 3 (NL)
15:00 Instant Family
15:15 Alita: Battle Angel 3D
15:45 Corgi (NL)
15:50 De Lego Film 2 3D (NL)
16:10 Verliefd op Cuba
16:15 A Star Is Born
17:10 Brugklas - de tijd van m'n leven
17:30 The Favourite
17:50 Cold Pursuit
18:00 Alita: Battle Angel 3D
18:20 Instant Family
19:00 Eighth Grade
19:10 Green Book
19:10 Verliefd op Cuba
20:00 Shoplifters
20:30 Bohemian Rhapsody
20:45 Cold Pursuit
21:00 Alita: Battle Angel 3D
21:15 Verliefd op Cuba
21:30 Happy Death Day 2U
22:00 The Prodigy
top dinsdag 26-02-2019
10:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
10:30 Maya: De Honingspelen (NL)
10:40 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:45 Kleuterbioscoop
10:50 The Favourite
11:00 Instant Family
11:20 Alita: Battle Angel 3D
12:10 Green Book
12:20 The Hate U Give
12:30 Bohemian Rhapsody
13:10 Alita: Battle Angel 3D
13:30 The Wife
14:00 Cold Pursuit
14:00 Corgi (NL)
15:00 De Lego Film 2 3D (NL)
15:10 Eighth Grade
15:20 Verliefd op Cuba
15:45 Corgi 3D (NL)
16:00 A Star Is Born
16:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
16:30 Alita: Battle Angel 3D
17:15 Cold Pursuit
17:30 Brugklas - de tijd van m'n leven
17:45 The Favourite
18:15 Verliefd op Cuba
18:30 Instant Family
18:50 Cold Pursuit
19:15 Alita: Battle Angel 3D
19:30 Green Book
19:40 Eighth Grade
20:30 Verliefd op Cuba
20:45 Sneak Preview
21:10 Bohemian Rhapsody
21:20 Alita: Battle Angel
21:50 Happy Death Day 2U
22:00 Cold Pursuit
22:15 The Prodigy
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Nijmegen