home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathť Utrecht Leidsche Rijn

Berlijnplein 100, 3541 CM Utrecht 0900-3210321 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 23-04-2019
19:15 Dumbo 3D
20:00 Baantjer het Begin
20:15 After
20:45 Shazam! 3D
20:50 Avengers Endgame Marathon 3D
21:10 Hellboy
21:30 Sneak Preview
 
21:45 Captain Marvel 3D
22:30 Pet Sematary
top woensdag 24-04-2019
00:00 Avengers: Endgame 3D
00:00 Avengers: Endgame
00:25 Little
00:30 The Curse of La Llorona
00:45 Pet Sematary
09:00 Missing Link (NL)
09:10 Masha en de Beer 2 (NL)
09:15 Avengers: Endgame 3D
09:40 The Curse of La Llorona
10:00 Wonder Park (NL)
10:20 After
11:00 Avengers: Endgame 3D
 
11:10 Baantjer het Begin
12:00 Avengers: Endgame
12:10 Cats: op zoek naar Kattopia (NL)
12:50 Circus NoŽl
13:00 Avengers: Endgame 3D
13:45 Shazam! 3D
14:15 Corgi (NL)
14:45 Avengers: Endgame 3D
15:10 Wonder Park (NL)
15:45 Avengers: Endgame
16:20 Dumbo
16:40 Avengers: Endgame 3D
16:45 After
17:15 Fighting with My Family
17:45 Avengers: Endgame 3D
18:30 Little
18:50 The Curse of La Llorona
19:15 After
19:30 Avengers: Endgame
19:40 Baantjer het Begin
20:30 Avengers: Endgame 3D
21:00 Avengers: Endgame 3D
21:15 Hellboy
21:30 Shazam! 3D
21:40 Captain Marvel 3D
top donderdag 25-04-2019
09:15 Avengers: Endgame 3D
09:20 Dumbo
09:25 Corgi (NL)
09:30 Masha en de Beer 2 (NL)
10:00 Wonder Park (NL)
10:30 Avengers: Endgame
10:50 Missing Link (NL)
11:15 Baantjer het Begin
11:25 Circus NoŽl
11:45 Avengers: Endgame 3D
12:00 Wonder Park 3D (NL)
13:00 Avengers: Endgame 3D
13:10 After
13:30 Ben Is Back
13:45 Cats: op zoek naar Kattopia (NL)
14:00 Circus NoŽl
14:15 Avengers: Endgame
15:30 Avengers: Endgame 3D
15:40 Wonder Park (NL)
15:50 Shazam! 3D
16:00 Fighting with My Family
16:10 Captain Marvel 3D
16:45 Avengers: Endgame 3D
17:45 The Curse of La Llorona
18:00 Avengers: Endgame
18:30 Dumbo
18:45 Little
19:00 After
19:20 Avengers: Endgame 3D
20:00 Baantjer het Begin
20:30 Avengers: Endgame 3D
21:00 Hellboy
21:15 Shazam! 3D
21:30 Avengers: Endgame 3D
21:45 The Curse of La Llorona
22:40 Pet Sematary
top vrijdag 26-04-2019
09:00 Avengers: Endgame 3D
09:05 Masha en de Beer 2 (NL)
09:15 Wonder Park (NL)
09:25 After
10:00 Avengers: Endgame
10:15 Missing Link (NL)
10:30 Captain Marvel 3D
10:55 Wonder Park 3D (NL)
11:20 Circus NoŽl
11:55 Corgi (NL)
12:30 Dumbo
12:45 Avengers: Endgame 3D
13:00 Wonder Park 3D (NL)
13:15 The Curse of La Llorona
13:30 Circus NoŽl
13:45 Baantjer het Begin
14:00 Corgi (NL)
15:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL)
15:10 Avengers: Endgame 3D
15:30 Shazam! 3D
15:45 Wonder Park (NL)
16:05 Circus NoŽl
16:20 After
16:30 Avengers: Endgame 3D
17:10 Dumbo 3D
17:50 Avengers: Endgame
18:15 Little
18:30 Shazam! 3D
18:45 Fighting with My Family
19:00 Avengers: Endgame 3D
19:40 Baantjer het Begin
20:15 Avengers: Endgame 3D
20:45 After
21:15 Hellboy
21:30 Avengers: Endgame 3D
21:45 The Curse of La Llorona
22:15 Avengers: Endgame 3D
22:40 Shazam! 3D
23:15 Pet Sematary
top zaterdag 27-04-2019
10:00 They Shall Not Grow Old
10:15 Avengers: Endgame 3D
10:20 Masha en de Beer 2 (NL)
10:30 Avengers Endgame Marathon 3D
10:40 Baantjer het Begin
10:45 Wonder Park (NL)
12:00 Avengers: Endgame 3D
12:15 Wonder Park (NL)
12:25 Corgi (NL)
12:45 Missing Link (NL)
13:15 Cats: op zoek naar Kattopia (NL)
13:50 Wonder Park (NL)
14:20 Wonder Park (NL)
14:30 After
15:00 Avengers: Endgame 3D
15:25 Dumbo
16:00 Avengers: Endgame 3D
16:10 Wonder Park 3D (NL)
16:30 Circus NoŽl
17:00 Baantjer het Begin
17:15 After
18:00 Little
18:15 Avengers: Endgame 3D
18:45 The Curse of La Llorona
19:00 Dumbo 3D
19:35 Hellboy
19:45 Shazam! 3D
20:00 Avengers: Endgame 3D
20:30 After
21:00 Baantjer het Begin
21:30 Avengers: Endgame 3D
22:00 Avengers: Endgame 3D
22:30 Hellboy
22:45 Shazam! 3D
23:00 Avengers: Endgame
23:30 Fighting with My Family
top zondag 28-04-2019
00:00 The Curse of La Llorona
09:00 Masha en de Beer 2 (NL)
09:00 Avengers: Endgame 3D
09:10 Wonder Park (NL)
09:25 Corgi (NL)
09:45 Fighting with My Family
09:50 Missing Link (NL)
10:15 Avengers: Endgame
10:50 Circus NoŽl
11:15 Wonder Park (NL)
11:30 Avengers: Endgame 3D
12:10 Corgi 3D (NL)
12:25 Baantjer het Begin
12:45 Avengers: Endgame 3D
13:00 Dumbo
13:20 Circus NoŽl
14:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL)
14:15 Wonder Park 3D (NL)
15:00 They Shall Not Grow Old
15:15 Avengers: Endgame 3D
15:30 Wonder Park (NL)
15:40 After
16:10 Hotel Mumbai
16:20 Circus NoŽl
16:40 Avengers: Endgame 3D
17:30 Avengers: Endgame
17:45 The Curse of La Llorona
18:15 Little
18:30 Dumbo 3D
19:00 Hellboy
19:15 Avengers: Endgame 3D
20:00 Baantjer het Begin
20:30 Avengers: Endgame 3D
20:45 After
21:00 Shazam! 3D
21:15 Avengers: Endgame 3D
21:45 The Curse of La Llorona
22:25 Baantjer het Begin
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Utrecht