home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Amersfoort

Eemplein 2, 3812EA Amersfoort 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-01-2020
15:45 Bad Boys For Life
16:00 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
16:10 Dolittle
16:20 Dark Waters
16:45 Bad Boys For Life
17:30 The Informer
17:45 Star Wars: The Rise of Skywalker
 
18:15 1917
18:30 Bad Boys For Life
18:45 Jojo Rabbit
19:00 Dolittle 3D
19:10 Dark Waters
19:30 Bombshell
20:10 1917
20:40 April, May en June
21:00 Sneak Preview
21:10 Just Mercy
21:20 Bad Boys For Life
21:30 Jumanji: The Next Level
21:50 Charlie's Angels
22:00 The Grudge
 
top woensdag 29-01-2020
11:00 The Grudge
11:00 Dolittle
11:00 Bad Boys For Life
11:10 Mees Kees in de Wolken
11:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:20 Judy
11:30 Dark Waters
12:00 Bombshell
12:45 Dolittle (NL)
13:00 Dark Waters
13:10 Mees Kees in de Wolken
13:20 1917
13:40 Bad Boys For Life
14:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
14:15 Frozen 2 (NL)
14:30 Dolittle 3D (NL)
15:00 Spionnengeheimen (NL)
15:15 Frozen 2 3D (NL)
15:45 Jumanji: The Next Level 3D
16:00 1917
16:20 Bad Boys For Life
16:30 Dolittle
16:45 Bombshell
17:00 Bad Boys For Life
17:15 Charlie's Angels
17:30 Just Mercy
18:30 Dolittle 3D
18:45 April, May en June
19:00 Bad Boys For Life
19:45 Bombshell
20:00 Onze Jongens in Miami
20:20 1917
20:30 Onze Jongens in Miami
20:45 Dark Waters
21:00 Onze Jongens in Miami
21:20 Jojo Rabbit
21:45 Bad Boys For Life
22:10 The Grudge
top donderdag 30-01-2020
10:00 Spionnengeheimen (NL)
10:15 Frozen 2 (NL)
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:40 Dolittle (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
12:00 Bad Boys For Life
12:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:30 Spionnengeheimen (NL)
13:00 De Grote Slijmfilm
13:15 Frozen 2 3D (NL)
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:30 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
14:45 Spionnengeheimen (NL)
15:00 De Grote Slijmfilm
15:15 Bad Boys For Life
15:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
16:30 1917
17:00 Dolittle 3D
17:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
17:30 Knives Out
18:00 Gretel & Hansel
18:00 1917
18:15 Bad Boys For Life
18:30 Onze Jongens in Miami
19:00 Dark Waters
19:30 Bombshell
20:10 1917
20:20 Just Mercy
20:30 Onze Jongens in Miami
20:45 Charlie's Angels
21:00 April, May en June
21:15 Bad Boys For Life
21:40 Gretel & Hansel
22:00 The Grudge
top vrijdag 31-01-2020
10:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:00 Frozen 2 (NL)
10:05 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:30 Spionnengeheimen (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
11:35 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:00 Spionnengeheimen (NL)
13:00 Frozen 2 (NL)
13:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 De Grote Slijmfilm
13:45 Bad Boys For Life
14:10 Frozen 2 (NL)
14:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:00 Spionnengeheimen (NL)
15:20 1917
15:30 Frozen 2 3D (NL)
16:15 Onze Jongens in Miami
16:30 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
16:45 Bad Boys For Life
17:20 Jumanji: The Next Level
17:50 Bad Boys For Life
18:15 Weathering with You
18:45 Onze Jongens in Miami
19:00 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
19:15 Dolittle 3D
19:30 Bombshell
19:45 Bad Boys For Life
20:00 1917
20:30 Onze Jongens in Miami
20:50 April, May en June
21:15 Bad Boys For Life
21:40 Dark Waters
21:50 Gretel & Hansel
22:10 Just Mercy
22:35 The Grudge
22:45 Bad Boys For Life
23:10 Jumanji: The Next Level
23:30 Gretel & Hansel
top zaterdag 01-02-2020
10:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:00 Dolittle (NL)
10:05 Gretel & Hansel
10:10 De Grote Slijmfilm
10:15 Weathering with You
10:20 Bad Boys For Life
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:45 Frozen 2 (NL)
11:30 Onze Jongens in Miami
12:00 De Grote Slijmfilm
12:10 Dolittle (NL)
12:20 1917
12:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:45 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
13:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
13:15 Bad Boys For Life
13:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:10 De Grote Slijmfilm
14:20 Mees Kees in de Wolken
14:30 Spionnengeheimen (NL)
14:45 Weathering with You
15:00 1917
15:30 Onze Jongens in Miami
15:45 Frozen 2 3D (NL)
16:00 Jumanji: The Next Level
16:10 Dolittle
16:20 Bad Boys For Life
16:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
17:10 Gretel & Hansel
17:40 Bombshell
18:00 Dolittle 3D
18:10 Jojo Rabbit
18:30 Onze Jongens in Miami
19:10 Charlie's Angels
19:20 Bad Boys For Life
19:40 April, May en June
20:00 1917
20:15 Dark Waters
20:30 Onze Jongens in Miami
21:00 Bad Boys For Life
21:45 Gretel & Hansel
22:10 Bad Boys For Life
22:20 Just Mercy
22:45 Penoza: The Final Chapter
23:00 The Grudge
23:10 Gretel & Hansel
top zondag 02-02-2020
10:00 Frozen 2 (NL)
10:00 Bad Boys For Life
10:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:20 Dark Waters
10:30 De Grote Slijmfilm
11:00 Onze Jongens in Miami
11:20 Bad Boys For Life
11:45 Mees Kees in de Wolken
12:10 De Grote Slijmfilm
12:20 Spionnengeheimen (NL)
12:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:50 Bad Boys For Life
13:00 Frozen 2 (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
13:40 Dolittle (NL)
14:00 Jumanji: The Next Level
14:10 Spionnengeheimen 3D (NL)
14:20 1917
14:40 Frozen 2 3D (NL)
15:10 Onze Jongens in Miami
15:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:45 Bad Boys For Life
16:00 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
16:20 Dolittle
16:40 April, May en June
16:55 Star Wars: The Rise of Skywalker
17:05 Bombshell
17:15 1917
17:45 Onze Jongens in Miami
18:00 Knives Out
18:40 Dolittle 3D
18:50 Bad Boys For Life
19:10 Bombshell
19:30 Onze Jongens in Miami
19:50 Jojo Rabbit
20:00 1917
20:20 Dark Waters
20:45 Bad Boys For Life
21:00 Just Mercy
21:30 Jumanji: The Next Level
21:45 Bad Boys For Life
22:05 Gretel & Hansel
22:15 The Grudge
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amersfoort