home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Doetinchem

Hofstraat 155, 7001 JD Doetinchem ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 24-09-2021
19:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
19:20 After We Fell
19:30 Dune
20:50 Dune
21:00 Luizenmoeder - De Film
21:10 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:20 After We Fell
 
21:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
22:00 Till Death
top zaterdag 25-09-2021
12:30 Paw Patrol: De Film (NL)
12:45 The Father
13:00 De Nog Grotere Slijmfilm
13:20 Dune
13:40 Berend Botje
14:00 Bing’s Dierenverhalen
14:20 Paw Patrol: De Film (NL)
15:00 De Slag Om De Schelde
15:20 Space Jam A New Legacy (NL)
15:40 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
16:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
16:20 Jungle Cruise
 
16:40 After We Fell
17:00 Dune
18:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
18:20 The Courier
18:40 Dune
19:00 After We Fell
19:20 Luizenmoeder - De Film
19:40 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
20:40 Dune
21:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21:40 After We Fell
22:00 Malignant
22:15 The Night House
22:30 Till Death
top zondag 26-09-2021
10:30 The Courier
10:50 Bing’s Dierenverhalen
11:10 Madagascar
11:30 Berend Botje
11:50 Paw Patrol: De Film (NL)
12:10 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
12:30 Dune
12:50 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
13:10 Berend Botje
13:30 Paw Patrol: De Film (NL)
13:50 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
14:10 After We Fell
14:50 The Father
15:10 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
15:30 Oasis: Knebworth 1996
15:50 Spirit Ongetemd (NL)
16:10 Dune
16:30 Luizenmoeder - De Film
16:50 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
17:30 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
18:00 After We Fell
18:20 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:40 Dune
19:30 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
19:50 Dune
20:10 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
20:30 After We Fell
20:45 The Night House
21:00 Till Death
top maandag 27-09-2021
15:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
15:40 After We Fell
15:50 Bing’s Dierenverhalen
16:00 Berend Botje
16:10 Dune
16:20 De Veroordeling
16:30 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
18:10 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:20 The Father
18:40 After We Fell
20:00 Top Gun
20:10 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
20:10 Dune
20:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:50 After We Fell
21:00 Till Death
21:10 The Night House
top dinsdag 28-09-2021
13:00 Dune
13:10 Berend Botje
13:20 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
13:30 Bing’s Dierenverhalen
14:00 Envole-moi
14:00 Antoinette dans les Cévennes
14:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
15:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
15:50 After We Fell
16:20 Dune 3D
16:30 Madagascar
16:40 The Father
17:40 Till Death
18:00 Malignant
18:20 Luizenmoeder - De Film
18:40 After We Fell
18:50 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
19:40 Dune 3D
20:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
20:20 After We Fell
20:40 Dune
21:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21:15 The Night House
21:30 Till Death
top woensdag 29-09-2021
13:00 Bing’s Dierenverhalen
13:00 De Nog Grotere Slijmfilm
13:10 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
13:20 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
13:20 Berend Botje
13:30 Dune
13:40 After We Fell
15:20 Paw Patrol: De Film (NL)
15:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
15:50 Berend Botje
16:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
16:10 Dune 3D
16:30 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
17:10 After We Fell
17:50 Luizenmoeder - De Film
18:00 Malignant
18:10 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:20 The Courier
19:50 Dune 3D
20:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
20:20 After We Fell
20:40 Dune
20:50 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21:00 Till Death
21:10 The Night House