home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Scheveningen

Kurhausweg 2, 2587 RT Den Haag 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 21-02-2019
16:20 Alita: Battle Angel 3D
16:45 The Prodigy
17:00 Instant Family
17:15 Happy Death Day 2U
17:30 Bohemian Rhapsody
18:00 Alita: Battle Angel 3D
18:15 Verliefd op Cuba
 
18:30 Cold Pursuit
18:50 The Prodigy
19:00 Alita: Battle Angel 3D
19:20 Eighth Grade
19:35 Instant Family
20:15 Green Book
20:30 Verliefd op Cuba
20:40 Alita: Battle Angel 3D
20:55 Cold Pursuit
21:00 Happy Death Day 2U
21:30 Glass
21:45 Alita: Battle Angel 3D
22:00 The Prodigy
top vrijdag 22-02-2019
11:00 Kleuterbioscoop
 
11:00 Alita: Battle Angel 3D
11:10 Green Book
11:15 Corgi (NL)
11:20 The Prodigy
11:30 Happy Death Day 2U
11:45 Alita: Battle Angel 3D
12:15 Cold Pursuit
12:30 Verliefd op Cuba
13:15 Instant Family
13:30 Brugklas - de tijd van m'n leven
13:40 Alita: Battle Angel 3D
13:50 Happy Death Day 2U
14:00 Green Book
14:40 Cold Pursuit
14:50 Eighth Grade
15:00 De Lego Film 2 3D (NL)
15:20 Maya: De Honingspelen (NL)
15:45 Corgi (NL)
16:00 De Lego Film 2 (NL)
16:30 Alita: Battle Angel 3D
16:45 Verliefd op Cuba
17:00 Vals
17:10 Creed II
17:20 Cold Pursuit
17:30 Alita: Battle Angel 3D
17:45 Glass
18:20 Verliefd op Cuba
19:00 The Prodigy
19:10 Alita: Battle Angel 3D
19:30 Eighth Grade
19:45 Instant Family
20:00 Green Book
20:15 Alita: Battle Angel 3D
20:30 Bohemian Rhapsody
20:45 Verliefd op Cuba
21:00 Cold Pursuit
21:30 Happy Death Day 2U
21:50 Alita: Battle Angel 3D
22:20 Glass
22:50 Creed II
23:00 Alita: Battle Angel 3D
23:10 Escape Room
23:20 Happy Death Day 2U
23:25 Cold Pursuit
23:40 The Prodigy
top zaterdag 23-02-2019
10:00 Maya: De Honingspelen (NL)
10:00 De Lego Film 2 3D (NL)
10:15 Kleuterbioscoop
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:40 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
10:50 De Lego Film 2 (NL)
11:00 Corgi (NL)
11:20 Verliefd op Cuba
11:45 The Favourite
12:00 Maya: De Honingspelen (NL)
12:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
12:30 Alita: Battle Angel 3D
12:45 Eighth Grade
13:00 Corgi 3D (NL)
13:15 De Lego Film 2 (NL)
13:45 Glass
14:00 Maya: De Honingspelen 3D (NL)
14:15 Cold Pursuit
14:30 Verliefd op Cuba
14:45 De Lego Film 2 (NL)
15:00 Corgi 3D (NL)
15:15 De Lego Film 2 3D (NL)
15:45 Alita: Battle Angel 3D
16:10 Corgi (NL)
16:30 De Lego Film 2 (NL)
16:40 Instant Family
16:50 Bohemian Rhapsody
17:00 Aquaman 3D
17:10 Cold Pursuit
17:45 Alita: Battle Angel 3D
18:15 Verliefd op Cuba
18:30 Alita: Battle Angel 3D
19:00 Bon Bini Holland 2
19:15 Instant Family
19:35 Eighth Grade
19:45 Bohemian Rhapsody
20:00 Green Book
20:30 Alita: Battle Angel 3D
20:45 Verliefd op Cuba
21:00 Cold Pursuit
21:15 Alita: Battle Angel 3D
21:40 Glass
21:50 Happy Death Day 2U
22:40 Escape Room
22:55 The Prodigy
23:10 Happy Death Day 2U
23:20 Alita: Battle Angel 3D
23:30 Cold Pursuit
top zondag 24-02-2019
10:00 De Lego Film 2 (NL)
10:05 Brugklas - de tijd van m'n leven
10:10 Corgi (NL)
10:15 Kleuterbioscoop
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
11:00 De Lego Film 2 3D (NL)
11:15 Maya: De Honingspelen (NL)
11:45 Brugklas - de tijd van m'n leven
12:00 Eighth Grade
12:10 Corgi (NL)
12:20 Vals
12:30 Alita: Battle Angel 3D
12:45 De Lego Film 2 (NL)
13:15 Instant Family
13:30 De Lego Film 2 3D (NL)
13:45 Brugklas - de tijd van m'n leven
14:00 Alita: Battle Angel
14:10 Corgi 3D (NL)
14:25 Maya: De Honingspelen (NL)
15:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
15:15 De Lego Film 2 (NL)
15:40 Verliefd op Cuba
15:50 Instant Family
16:00 Alita: Battle Angel 3D
16:10 Corgi 3D (NL)
16:20 Aquaman
16:30 Cold Pursuit
17:15 Happy Death Day 2U
17:45 Alita: Battle Angel 3D
18:10 Bon Bini Holland 2
18:20 The Prodigy
18:30 Cold Pursuit
18:45 Alita: Battle Angel 3D
19:00 Eighth Grade
19:15 Green Book
19:30 Glass
20:15 Bohemian Rhapsody
20:30 Alita: Battle Angel 3D
20:35 Verliefd op Cuba
21:00 Instant Family
21:10 Happy Death Day 2U
21:30 Alita: Battle Angel 3D
22:00 Cold Pursuit
22:15 The Prodigy
top maandag 25-02-2019
10:00 De Lego Film 2 (NL)
10:05 Brugklas - de tijd van m'n leven
10:10 Corgi (NL)
10:15 Kleuterbioscoop
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
11:00 De Lego Film 2 3D (NL)
11:15 Maya: De Honingspelen (NL)
11:45 Brugklas - de tijd van m'n leven
12:00 Eighth Grade
12:10 Corgi (NL)
12:20 Vals
12:30 Alita: Battle Angel 3D
12:45 De Lego Film 2 (NL)
13:15 Instant Family
13:30 De Lego Film 2 3D (NL)
13:45 Brugklas - de tijd van m'n leven
14:00 Alita: Battle Angel
14:10 Corgi 3D (NL)
14:25 Maya: De Honingspelen (NL)
15:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
15:15 De Lego Film 2 (NL)
15:40 Verliefd op Cuba
15:50 Instant Family
16:00 Alita: Battle Angel 3D
16:10 Corgi 3D (NL)
16:20 Aquaman
16:30 Cold Pursuit
17:15 Happy Death Day 2U
17:45 Alita: Battle Angel 3D
18:00 Bon Bini Holland 2
18:20 The Prodigy
18:30 Cold Pursuit
18:45 Alita: Battle Angel 3D
19:00 Eighth Grade
19:15 Glass
19:30 Green Book
20:00 Shoplifters
20:30 Bohemian Rhapsody
20:40 Alita: Battle Angel 3D
21:00 Happy Death Day 2U
21:10 Verliefd op Cuba
21:30 Alita: Battle Angel 3D
22:00 Cold Pursuit
22:15 The Prodigy
top dinsdag 26-02-2019
10:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
10:00 De Lego Film 2 (NL)
10:10 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
10:10 Corgi (NL)
10:15 Kleuterbioscoop
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
11:00 De Lego Film 2 3D (NL)
11:15 Maya: De Honingspelen (NL)
11:40 Brugklas - de tijd van m'n leven
11:50 Kleuterbioscoop
12:00 Eighth Grade
12:10 Corgi (NL)
12:30 Alita: Battle Angel 3D
12:45 De Lego Film 2 (NL)
13:15 Instant Family
13:25 Maya: De Honingspelen (NL)
13:30 De Lego Film 2 3D (NL)
13:45 Brugklas - de tijd van m'n leven
14:00 Alita: Battle Angel
14:10 Corgi 3D (NL)
15:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
15:15 De Lego Film 2 (NL)
15:30 Vals
15:40 Verliefd op Cuba
15:50 Instant Family
16:00 Alita: Battle Angel 3D
16:10 Corgi 3D (NL)
16:30 Cold Pursuit
17:15 Happy Death Day 2U
17:40 Glass
17:50 Alita: Battle Angel 3D
18:10 Bon Bini Holland 2
18:20 The Prodigy
18:30 Cold Pursuit
18:45 Alita: Battle Angel 3D
19:00 Eighth Grade
19:20 Green Book
20:15 Bohemian Rhapsody
20:20 Verliefd op Cuba
20:30 Sneak Preview
20:40 Alita: Battle Angel 3D
21:00 Instant Family
21:10 Happy Death Day 2U
21:30 Alita: Battle Angel 3D
22:00 Cold Pursuit
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Den Haag