home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cinema Hengelo

Beekstraat 41, 7551 DP Hengelo (OV) +31-74-2020222 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
13:45 Dikkertje Dap
13:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 Misfit
 
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:25 Weg van Jou
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
17:40 Misfit
17:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Geostorm 3D
19:10 American Assassin
19:15 Alles voor elkaar
19:35 Misfit
19:40 Weg van Jou
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Weg van Jou
21:45 Happy Death Day
 
21:50 Geostorm 3D
top zondag 22-10-2017
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:20 Dikkertje Dap
10:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
12:05 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:05 My Little Pony: De Film (NL)
12:10 Dikkertje Dap
12:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:30 Misfit
13:45 Dikkertje Dap
13:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 Misfit
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:25 Weg van Jou
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
17:40 Misfit
17:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Geostorm 3D
19:10 The Hitman's Bodyguard
19:15 Alles voor elkaar
19:35 Misfit
19:40 Weg van Jou
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
21:50 Happy Death Day
top maandag 23-10-2017
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:20 Dikkertje Dap
10:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
12:05 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:05 My Little Pony: De Film (NL)
12:10 Dikkertje Dap
12:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:30 Misfit
13:45 Dikkertje Dap
13:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 Misfit
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:25 Weg van Jou
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
17:40 Misfit
17:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Geostorm 3D
19:10 The Hitman's Bodyguard
19:15 Alles voor elkaar
19:35 Misfit
19:40 Weg van Jou
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
21:50 Happy Death Day
top dinsdag 24-10-2017
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:20 Dikkertje Dap
10:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
12:05 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:05 My Little Pony: De Film (NL)
12:10 Dikkertje Dap
12:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:30 Misfit
13:45 Dikkertje Dap
13:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 Misfit
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:25 Weg van Jou
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
17:40 Misfit
17:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Geostorm 3D
19:10 The Hitman's Bodyguard
19:15 Alles voor elkaar
19:35 Misfit
19:40 Weg van Jou
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
21:50 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:20 Dikkertje Dap
10:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
12:05 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:05 My Little Pony: De Film (NL)
12:10 Dikkertje Dap
12:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:30 Misfit
13:45 Dikkertje Dap
13:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 Misfit
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:25 Weg van Jou
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
17:40 Misfit
17:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Geostorm 3D
19:10 The Hitman's Bodyguard
19:15 Alles voor elkaar
19:35 Misfit
19:40 Weg van Jou
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Weg van Jou
21:45 American Assassin
21:50 Happy Death Day
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Hengelo Ov