home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Foroxity Filmarena

Kazerneplein 4, 6041TH Roermond ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zaterdag 31-10-2020
13:10 De Grote Sinterklaasfilm
13:20 100% Wolf (NL)
13:35 Bigfoot Family (NL)
13:50 De Magische Poort (NL)
14:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
14:00 Horizon Line
14:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
 
15:15 Bigfoot Family (NL)
15:45 De Grote Sinterklaasfilm
16:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
16:10 Jackie en Oopjen
16:15 De Magische Poort (NL)
16:25 The Craft: Legacy
16:30 After We Collided
17:35 Poeslief
19:15 The War With Grandpa
19:20 After We Collided
19:30 Casanova's
19:40 The Craft: Legacy
19:50 After We Collided
19:55 Honest Thief
 
20:00 Horizon Line
21:50 After We Collided
22:00 The Craft: Legacy
22:30 Honest Thief
22:40 Horizon Line
22:45 Honest Thief
top zondag 01-11-2020
10:35 De Grote Sinterklaasfilm
10:40 Horizon Line
10:45 100% Wolf (NL)
10:50 Bigfoot Family (NL)
11:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
11:10 De Magische Poort (NL)
11:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:10 De Grote Sinterklaasfilm
13:20 100% Wolf (NL)
13:35 Bigfoot Family (NL)
13:45 Horizon Line
13:50 De Magische Poort (NL)
14:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
14:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:15 Bigfoot Family (NL)
15:45 De Grote Sinterklaasfilm
16:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
16:10 Jackie en Oopjen
16:15 De Magische Poort (NL)
16:15 QT8: The First Eight
16:20 The Craft: Legacy
17:35 Poeslief
18:50 After We Collided
19:00 Casanova's
19:10 The Craft: Legacy
19:20 After We Collided
19:30 Honest Thief
19:40 Horizon Line
21:30 The Craft: Legacy
21:50 After We Collided
22:00 Honest Thief
22:15 Horizon Line
top maandag 02-11-2020
19:50 After We Collided
20:00 Casanova's
20:10 The Craft: Legacy
20:20 After We Collided
20:30 Honest Thief
20:45 Horizon Line
top dinsdag 03-11-2020
19:45 The War With Grandpa
19:50 After We Collided
20:00 Casanova's
20:10 The Craft: Legacy
20:20 After We Collided
20:30 Honest Thief
20:40 Horizon Line
top woensdag 04-11-2020
13:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:45 De Grote Sinterklaasfilm
13:50 100% Wolf (NL)
14:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
14:10 Bigfoot Family (NL)
14:20 De Magische Poort (NL)
14:30 De Grote Sinterklaasfilm
15:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:50 Bigfoot Family (NL)
16:15 De Magische Poort (NL)
16:20 De Grote Sinterklaasfilm
16:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
16:45 De Grote Sinterklaasfilm
16:45 The Craft: Legacy
18:05 After We Collided
18:10 Poeslief
19:45 The War With Grandpa
19:50 After We Collided
20:00 Casanova's
20:10 The Craft: Legacy
20:20 After We Collided
20:30 Honest Thief
20:40 Horizon Line
top donderdag 05-11-2020
20:00 Idiot Prayer