home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Foroxity Filmarena

Kazerneplein 4, 6041TH Roermond ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-01-2020
19:30 April, May en June
19:30 Dolittle
20:00 Sneak Preview
20:00 Bad Boys For Life
20:15 Charlie's Angels
20:15 Just Mercy
20:30 1917
 
top woensdag 29-01-2020
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:45 1917
14:00 The Addams Family (NL)
14:15 Spionnengeheimen (NL)
14:15 Dolittle (NL)
14:30 Frozen 2 (NL)
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:15 Dolittle
16:20 Star Wars: The Rise of Skywalker
16:45 Bad Boys For Life
17:00 Jumanji: The Next Level
17:00 Playing with Fire
17:15 Huisvrouwen bestaan niet 2
19:30 Dolittle 3D
 
20:00 Just Mercy
20:00 Ladies Night: Onze Jongens in Miami
20:15 Bad Boys For Life
20:20 April, May en June
20:30 1917
20:45 Charlie's Angels
top donderdag 30-01-2020
10:30 Spionnengeheimen (NL)
10:30 Dolittle (NL)
10:45 1917
10:45 Bad Boys For Life
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:30 Spionnengeheimen (NL)
14:00 1917
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 Dolittle (NL)
14:15 De Grote Slijmfilm
14:30 Frozen 2 (NL)
16:00 April, May en June
16:15 The Addams Family (NL)
16:30 Star Wars: The Rise of Skywalker
16:45 Jumanji: The Next Level
17:00 Bad Boys For Life
17:00 Onze Jongens in Miami
17:15 Playing with Fire
19:30 April, May en June
19:45 1917
20:00 Just Mercy
20:00 Onze Jongens in Miami
20:15 Bad Boys For Life
20:30 Dolittle
20:30 Gretel & Hansel
top vrijdag 31-01-2020
10:30 Spionnengeheimen (NL)
10:30 Dolittle (NL)
10:45 Bad Boys For Life
10:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:00 The Addams Family (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:15 Frozen 2 (NL)
13:30 Spionnengeheimen (NL)
13:45 De Grote Slijmfilm
14:00 1917
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 Dolittle (NL)
14:30 Frozen 2 (NL)
16:15 Dolittle (NL)
16:15 Dolittle
16:30 Onze Jongens in Miami
17:00 Bad Boys For Life
17:00 Gretel & Hansel
17:15 Jumanji: The Next Level
18:45 Charlie's Angels
19:30 April, May en June
19:30 Dolittle
19:45 Gretel & Hansel
20:00 Onze Jongens in Miami
20:15 Bad Boys For Life
20:30 1917
21:30 Just Mercy
22:15 1917
22:15 Bad Boys For Life
22:30 Onze Jongens in Miami
23:00 The Grudge
top zaterdag 01-02-2020
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:30 Spionnengeheimen (NL)
13:45 Frozen 2 (NL)
14:00 1917
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 Dolittle (NL)
14:15 De Grote Slijmfilm
15:45 Onze Jongens in Miami
16:15 The Addams Family (NL)
16:30 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
17:00 Charlie's Angels
17:00 Bad Boys For Life
19:00 Dolittle
19:15 April, May en June
19:45 Gretel & Hansel
20:00 Onze Jongens in Miami
20:15 1917
20:30 Bad Boys For Life
21:45 Bad Boys For Life
22:15 Just Mercy
22:15 Jak zostalem gangsterem. Historia prawdziwa
22:45 Onze Jongens in Miami
top zondag 02-02-2020
10:30 Mees Kees in de Wolken
10:45 1917
10:45 Dolittle (NL)
10:45 Bad Boys For Life
11:00 Onze Jongens in Miami
11:15 De Grote Slijmfilm
11:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 De Grote Slijmfilm
13:45 Frozen 2 (NL)
13:45 The Addams Family (NL)
13:45 1917
14:00 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
14:00 Onze Jongens in Miami
14:15 Dolittle (NL)
16:15 Dolittle
16:15 Jak zostalem gangsterem. Historia prawdziwa
16:30 Star Wars: The Rise of Skywalker
16:45 Spionnengeheimen (NL)
16:45 Bad Boys For Life
17:00 Onze Jongens in Miami
17:15 Playing with Fire
19:45 1917
20:00 Just Mercy
20:00 Onze Jongens in Miami
20:15 April, May en June
20:15 Bad Boys For Life
20:30 Dolittle
20:30 Gretel & Hansel
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Roermond