home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Tilburg Stappegoor

Professor Goossenslaan 1, 5022 DW Tilburg +31-13-5812820 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 04-02-2023
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D
16:15 Wil de Krokodil
16:15 Black Panther: Wakanda Forever
16:30 Faithfully Yours
16:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:00 De Tatta's
17:00 Kutsal Damacana 4
 
17:10 Knock at the Cabin
17:30 M3GAN
17:45 Klem
18:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
18:50 Prestij Meselesi
19:00 Avatar: The Way of Water
19:15 De Tatta's
19:15 Babylon
19:30 Plane
19:30 Faithfully Yours
19:40 Knock at the Cabin
19:45 Fijn weekend
20:00 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
 
20:30 Klem
20:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 The Menu
21:40 De Tatta's
21:50 Knock at the Cabin
22:00 Plane
22:00 M3GAN
22:10 Kutsal Damacana 4
top zondag 05-02-2023
10:00 Het Feest van Tante Rita
10:00 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
10:15 Black Panther: Wakanda Forever
10:30 Fien & Teun gaan kamperen
10:45 Klem
10:45 Avatar: The Way Of Water 3D
10:45 SuperHond & TurboKat (NL)
11:00 Wil de Krokodil
11:00 Oeps! Kids overboord
11:30 Knock at the Cabin
11:30 Plane
12:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:00 Faithfully Yours
12:15 Het Feest van Tante Rita
12:30 Sleepless in Seattle
13:00 Wil de Krokodil
13:10 Oeps! Kids overboord
13:20 De Tatta's
13:30 Het Feest van Tante Rita
13:45 Klem
14:00 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
14:00 Hotel Sinestra
14:10 Babylon
14:20 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie
14:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:45 Avatar: The Way Of Water 3D
15:00 Plane
15:30 Wil de Krokodil
15:30 Pathaan
15:40 De Tatta's
15:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:10 The Menu
16:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:30 Black Panther: Wakanda Forever
17:00 Knock at the Cabin
17:30 De Tatta's
17:45 Plane
18:00 Kutsal Damacana 4
18:15 Klem
18:15 Pathaan
18:30 Faithfully Yours
18:45 Knock at the Cabin
18:45 Prestij Meselesi
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D
19:00 Babylon
19:20 De Tatta's
19:45 Fijn weekend
20:00 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie
20:15 Plane
20:30 Klem
20:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:50 Pathaan
21:10 Knock at the Cabin
21:30 M3GAN
21:40 De Tatta's
21:45 House Party
22:00 Poker Face
top maandag 06-02-2023
11:00 Faithfully Yours
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
11:15 Babylon
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D
11:45 Black Panther: Wakanda Forever
11:45 Poker Face
12:00 Knock at the Cabin
12:30 De Tatta's
12:30 Plane
13:00 Klem
13:15 Pathaan
13:30 A Man Called Otto
13:30 Kutsal Damacana 4
14:00 Fijn weekend
14:30 Knock at the Cabin
15:00 De Tatta's
15:00 Het Feest van Tante Rita
15:15 Babylon
15:15 Wil de Krokodil
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:45 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:15 Black Panther: Wakanda Forever
16:20 M3GAN
16:40 Faithfully Yours
16:50 The Menu
17:00 Plane
17:10 De Tatta's
17:15 Klem
17:45 Knock at the Cabin
18:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
18:15 House Party
18:45 A Man Called Otto
19:00 Avatar: The Way of Water
19:15 Babylon
19:20 Knock at the Cabin
19:30 Plane
19:30 Faithfully Yours
19:45 De Tatta's
19:45 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D
20:15 Klem
20:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:45 The Menu
21:30 De Tatta's
21:45 M3GAN
21:50 Plane
22:00 Poker Face
22:10 Knock at the Cabin
top dinsdag 07-02-2023
11:00 De Tatta's
11:00 Wil de Krokodil
11:00 Black Panther: Wakanda Forever
11:00 Het Feest van Tante Rita
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:10 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie
11:15 Babylon
11:20 Klem
11:30 Avatar: The Way of Water
11:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:15 Knock at the Cabin
12:30 Plane
13:00 A Man Called Otto
13:15 Fijn weekend
13:30 Casa Coco
13:45 De Tatta's
14:00 Klem
14:15 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie
14:15 Faithfully Yours
14:15 Oeps! Kids overboord
14:45 Wil de Krokodil
15:00 Avatar: The Way of Water
15:15 Babylon
15:30 Plane
15:30 Pathaan
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D
16:15 De Tatta's
16:15 Het Feest van Tante Rita
16:30 Black Panther: Wakanda Forever
16:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:15 Knock at the Cabin
17:30 The Menu
18:00 Plane
18:10 House Party
18:30 Faithfully Yours
18:45 De Tatta's
19:00 Avatar: The Way of Water
19:00 Plane
19:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:30 A Man Called Otto
19:45 Knock at the Cabin
19:50 Fijn weekend
20:00 Pathaan
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
20:30 Klem
20:45 De Tatta's
20:45 Prestij Meselesi
21:00 Sneaknight
21:30 Plane
21:45 M3GAN
22:00 Kutsal Damacana 4
22:10 Poker Face
top woensdag 08-02-2023
11:00 Knock at the Cabin
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:15 Plane
11:15 Babylon
11:15 Avatar: The Way of Water
11:15 Fien & Teun gaan kamperen
11:30 Klem
11:40 Plane
11:50 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie
12:00 De Tatta's
12:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:15 Het Feest van Tante Rita
13:30 Klem
13:45 Strange World (NL)
14:00 Wil de Krokodil
14:00 Fien & Teun gaan kamperen
14:15 Oeps! Kids overboord
14:30 Avatar: The Way Of Water 3D
14:45 SuperHond & TurboKat (NL)
15:00 Het Feest van Tante Rita
15:15 De Tatta's
15:15 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
15:20 Wil de Krokodil
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:00 Klem
16:00 The Menu
16:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:30 Babylon
16:35 Plane
17:00 Knock at the Cabin
17:30 De Tatta's
17:30 Prestij Meselesi
18:45 Avatar: The Way of Water
18:45 Prestij Meselesi
18:45 Faithfully Yours
19:00 Magic Mike's Last Dance
19:15 Klem
19:30 Magic Mike's Last Dance
19:45 De Tatta's
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:15 Pathaan
20:30 Magic Mike's Last Dance
20:30 Babylon
20:50 Magic Mike's Last Dance
21:15 Plane
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:50 Knock at the Cabin
22:00 M3GAN