home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Tilburg Centrum

Pieter Vreedeplein 174, 5038 BW Tilburg 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 01-02-2023
11:00 Poker Face
11:00 Triangle of Sadness
11:20 Avatar: The Way Of Water 3D
11:30 Babylon
11:30 Terrifier 2
12:15 Puss in Boots: The Last Wish
12:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
 
13:15 The Banshees of Inisherin
14:00 Wil de Krokodil
14:30 De Tatta's
14:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:10 Het Feest van Tante Rita
15:20 Babylon
15:40 Avatar: The Way Of Water 3D
15:50 House Party
16:30 Faithfully Yours
16:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:10 Terrifier 2
17:20 De Tatta's
18:15 Fijn weekend
18:45 Puss in Boots: The Last Wish
 
19:15 Babylon
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas
19:45 Almost Love
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D
20:15 The Banshees of Inisherin
20:30 De Tatta's
21:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:00 Poker Face
22:00 M3GAN
top donderdag 02-02-2023
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D
11:00 Plane
11:00 M3GAN
11:10 De Tatta's
11:15 The Fabelmans
11:30 Puss in Boots: The Last Wish
11:40 Knock at the Cabin
13:10 The Banshees of Inisherin
13:25 De Tatta's
13:30 Mrs. Harris Goes to Paris
14:00 The Fabelmans
14:00 Klem
14:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:50 De Tatta's
16:15 Babylon
16:40 Plane
16:50 Knock at the Cabin
17:15 The Banshees of Inisherin
18:00 The Menu
18:15 Puss in Boots: The Last Wish
19:10 De Tatta's
19:20 Klem
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 Babylon
20:00 The Fabelmans
20:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:45 Plane
21:30 Knock at the Cabin
21:50 M3GAN
top vrijdag 03-02-2023
11:00 De Tatta's
11:00 Klem
11:00 The Banshees of Inisherin
11:15 The Fabelmans
11:15 Babylon
12:30 Avatar: The Way of Water
13:10 De Tatta's
13:30 Knock at the Cabin
13:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
14:30 The Fabelmans
15:00 Plane
15:20 The Banshees of Inisherin
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 Klem
16:30 Puss in Boots: The Last Wish
17:30 Knock at the Cabin
17:45 Plane
18:10 Faithfully Yours
18:20 Puss in Boots: The Last Wish
18:45 The Fabelmans
19:00 BTS: Yet to Come in Cinemas
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D
20:00 Klem
20:15 Babylon
20:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:45 De Tatta's
21:30 Plane
22:00 Knock at the Cabin
22:30 Puss in Boots: The Last Wish
23:00 M3GAN
23:10 De Tatta's
top zaterdag 04-02-2023
11:45 The Banshees of Inisherin
11:45 Het Feest van Tante Rita
12:15 Plane
12:30 Avatar: The Way Of Water 3D
12:30 Wil de Krokodil
13:30 BTS: Yet to Come in Cinemas
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:00 Avatar: The Way of Water
14:30 Babylon
14:45 De Tatta's
15:00 Klem
16:00 Puss in Boots: The Last Wish
16:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:30 Pathaan
17:05 Plane
17:30 Knock at the Cabin
18:00 Faithfully Yours
18:15 Puss in Boots: The Last Wish
18:30 De Tatta's
18:45 The Banshees of Inisherin
19:30 Klem
19:45 The Fabelmans
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D
20:15 Babylon
20:30 De Tatta's
20:45 Plane
21:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:00 Knock at the Cabin
22:45 Plane
23:00 M3GAN
23:15 De Tatta's
top zondag 05-02-2023
10:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
10:00 Het Feest van Tante Rita
10:15 The Fabelmans
10:30 Pathé Festival 2022
11:00 The Met: Fedora
11:15 Avatar: The Way Of Water 3D
11:15 The Banshees of Inisherin
12:00 Triangle of Sadness
12:20 De Tatta's
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:50 Wil de Krokodil
14:30 De Tatta's
14:30 Sleepless in Seattle
15:10 Klem
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
16:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:20 Knock at the Cabin
16:40 Plane
17:00 Puss in Boots: The Last Wish
17:40 De Tatta's
18:30 Puss in Boots: The Last Wish
18:45 The Fabelmans
19:10 Klem
19:30 The Banshees of Inisherin
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D
20:00 Babylon
21:00 Plane
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:50 Knock at the Cabin
22:00 De Tatta's
22:15 Poker Face
top maandag 06-02-2023
11:00 Plane
11:00 The Banshees of Inisherin
11:00 Het Feest van Tante Rita
11:15 The Fabelmans
11:45 Klem
11:45 Avatar: The Way Of Water 3D
12:15 Puss in Boots: The Last Wish
13:00 De Tatta's
13:30 Triangle of Sadness
13:30 Fijn weekend
14:15 Klem
14:30 Knock at the Cabin
14:45 The Banshees of Inisherin
15:10 Babylon
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D
16:30 The Menu
16:45 Plane
17:00 Knock at the Cabin
17:30 M3GAN
18:00 Puss in Boots: The Last Wish
18:50 The Fabelmans
19:00 Klem
19:15 Avatar: The Way of Water
19:30 De Acht Bergen
20:00 Babylon
20:15 Pathaan
20:30 Plane
21:30 Knock at the Cabin
22:00 De Tatta's