home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda DaVinci Bioscoop Goes

Da Vinci Plein 2, 4462 GX Goes +31-113-223233 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zondag 21-04-2024
10:30 Kung Fu Panda 4
10:30 Vogelvlucht (NL)
10:30 Lassie Come Home (NL)
10:30 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
12:45 Wonka (NL)
12:45 Vogelvlucht 3D (NL)
13:00 Kung Fu Panda 4 3D (NL)
 
13:00 Lassie Come Home (NL)
15:00 Godzilla x Kong: The New Empire 3D
15:15 Back to Black
15:30 Kung Fu Panda 4
15:30 Yamas!
18:45 Back to Black
18:45 Yamas!
18:45 De Terugreis
18:45 Ghostbusters: Frozen Empire
21:00 Back to Black
21:15 Godzilla x Kong: The New Empire 3D
21:15 Invasie
21:30 Civil War
top maandag 22-04-2024
10:30 Kung Fu Panda 4
 
10:30 Vogelvlucht (NL)
10:30 Lassie Come Home (NL)
10:30 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
12:45 Wonka (NL)
12:45 Vogelvlucht 3D (NL)
13:00 Kung Fu Panda 4 3D (NL)
13:00 Lassie Come Home (NL)
15:00 Godzilla x Kong: The New Empire 3D
15:15 Back to Black
15:30 Kung Fu Panda 4
15:30 Yamas!
18:45 Back to Black
18:45 Yamas!
18:45 De Terugreis
18:45 Ghostbusters: Frozen Empire
21:00 Back to Black
21:15 Godzilla x Kong: The New Empire 3D
21:15 Invasie
21:30 Civil War
top dinsdag 23-04-2024
10:30 Kung Fu Panda 4
10:30 Vogelvlucht (NL)
10:30 Lassie Come Home (NL)
10:30 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
12:45 Wonka (NL)
12:45 Vogelvlucht 3D (NL)
13:00 Kung Fu Panda 4 3D (NL)
13:00 Lassie Come Home (NL)
15:00 Godzilla x Kong: The New Empire 3D
15:15 Back to Black
15:30 Kung Fu Panda 4
15:30 Yamas!
18:45 Back to Black
18:45 Yamas!
18:45 De Terugreis
18:45 Ghostbusters: Frozen Empire
21:00 Back to Black
21:15 Godzilla x Kong: The New Empire 3D
21:15 Invasie
21:30 Civil War
top woensdag 24-04-2024
10:30 Kung Fu Panda 4
10:30 Vogelvlucht (NL)
10:30 Lassie Come Home (NL)
10:30 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
12:45 Wonka (NL)
12:45 Vogelvlucht 3D (NL)
13:00 Kung Fu Panda 4 3D (NL)
13:00 Lassie Come Home (NL)
15:15 Back to Black
15:15 The Fall Guy
15:30 Kung Fu Panda 4
15:30 Yamas!
18:45 Back to Black
18:45 Yamas!
18:45 De Terugreis
18:45 Ghostbusters: Frozen Empire
21:00 The Fall Guy
21:15 Godzilla x Kong: The New Empire 3D
21:15 Back to Black
21:30 Civil War