home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Emmen

Westeind 70, 7811 ME Emmen +31-591-668250 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
13:50 De Emoji Film (NL)
14:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:00 Dikkertje Dap
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Misfit
 
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Dikkertje Dap
19:00 Stronger
19:00 Misfit
19:15 Bella Donna's
19:20 Alles voor elkaar
19:30 Home Again
19:30 Geostorm 3D
19:45 Weg van Jou
21:05 Blade Runner 2049 3D
21:15 It
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:25 American Made
21:30 American Assassin
 
21:45 Geostorm 3D
21:50 Happy Death Day
top zondag 22-10-2017
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:15 De Emoji Film (NL)
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:15 Geostorm 3D
11:30 My Little Pony: De Film (NL)
11:30 Dikkertje Dap
11:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dikkertje Dap
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 Alles voor elkaar
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:45 Geostorm 3D
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Misfit
16:00 Dikkertje Dap
16:05 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:30 Misfit
19:00 Stronger
19:00 Bella Donna's
19:10 Alles voor elkaar
19:15 Geostorm 3D
19:15 Weg van Jou
19:30 Home Again
20:35 Blade Runner 2049 3D
21:00 It
21:10 American Made
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:25 Happy Death Day
21:30 American Assassin
21:30 Geostorm 3D
top maandag 23-10-2017
10:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Dikkertje Dap
11:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:30 De Emoji Film (NL)
11:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dikkertje Dap
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 De Emoji Film (NL)
14:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:40 Geostorm 3D
16:00 Dikkertje Dap
16:05 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:10 Misfit
18:45 Alles voor elkaar
18:50 Kingsman: The Golden Circle
19:00 Geostorm 3D
19:00 Weg van Jou
19:30 Home Again
20:15 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
20:45 Blade Runner 2049 3D
21:05 It
21:20 Geostorm 3D
21:30 American Assassin
21:50 Happy Death Day
top dinsdag 24-10-2017
10:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Dikkertje Dap
11:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:20 De Emoji Film (NL)
11:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dikkertje Dap
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 De Emoji Film (NL)
14:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:40 Geostorm 3D
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Dikkertje Dap
16:10 Misfit
18:30 Misfit
19:00 Stronger
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Geostorm 3D
19:15 Weg van Jou
19:30 Home Again
20:35 Blade Runner 2049 3D
21:00 It
21:15 Geostorm 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:25 Happy Death Day
21:30 American Made
21:30 American Assassin
top woensdag 25-10-2017
10:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Dikkertje Dap
11:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:20 De Emoji Film (NL)
11:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dikkertje Dap
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 De Emoji Film (NL)
14:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:40 Geostorm 3D
15:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Dikkertje Dap
16:10 Misfit
18:30 Misfit
19:00 Alles voor elkaar
19:15 Geostorm 3D
19:15 Weg van Jou
19:30 Home Again
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:35 Blade Runner 2049 3D
21:05 It
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Happy Death Day
21:30 American Assassin
21:30 Geostorm 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Emmen