home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Almere

Forum 16, 1315 TH Almere +31-36-5300063 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zaterdag 21-10-2017
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 Weg van Jou
16:15 Geostorm 3D
16:30 Misfit
 
18:40 Stronger
18:45 Girls Trip
18:45 Geostorm 3D
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Kingsman: The Golden Circle
19:15 Home Again
19:30 Weg van Jou
20:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:15 Weg van Jou
21:30 The Hitman's Bodyguard
21:30 It
21:35 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
 
22:00 Happy Death Day
top zondag 22-10-2017
10:25 De Kleine Vampier (NL)
10:45 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:15 Misfit
11:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:15 Dikkertje Dap
12:25 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:20 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:45 Misfit
13:50 Dikkertje Dap
14:10 Home Again
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Blade Runner 2049 3D
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 Weg van Jou
16:15 Geostorm 3D
16:30 Misfit
18:45 Girls Trip
18:45 Geostorm 3D
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Kingsman: The Golden Circle
19:15 Home Again
19:30 Weg van Jou
20:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 The Hitman's Bodyguard
21:30 It
21:35 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
21:45 Home Again
22:00 Happy Death Day
top maandag 23-10-2017
10:25 De Kleine Vampier (NL)
10:45 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:15 Misfit
11:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:15 Dikkertje Dap
12:25 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:20 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:45 Misfit
13:50 Dikkertje Dap
14:10 Home Again
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Blade Runner 2049 3D
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 Weg van Jou
16:15 Geostorm 3D
16:30 Misfit
18:45 Girls Trip
18:45 Geostorm 3D
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Kingsman: The Golden Circle
19:15 Home Again
19:30 Weg van Jou
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:15 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 The Hitman's Bodyguard
21:30 It
21:35 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
top dinsdag 24-10-2017
10:25 De Kleine Vampier (NL)
10:45 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:15 Misfit
11:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:15 Dikkertje Dap
12:25 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:20 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:45 Misfit
13:50 Dikkertje Dap
14:10 Home Again
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Blade Runner 2049 3D
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 Weg van Jou
16:15 Geostorm 3D
16:30 Misfit
18:40 Stronger
18:45 Girls Trip
18:45 Geostorm 3D
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Kingsman: The Golden Circle
19:15 Home Again
19:30 Weg van Jou
20:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Alles voor elkaar
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 The Hitman's Bodyguard
21:30 It
21:35 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
10:25 De Kleine Vampier (NL)
10:45 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:15 Misfit
11:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:15 Dikkertje Dap
12:25 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:20 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:45 Misfit
13:50 Dikkertje Dap
14:10 Home Again
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Blade Runner 2049 3D
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 Weg van Jou
16:15 Geostorm 3D
16:30 Misfit
18:40 Stronger
18:45 Girls Trip
18:45 Geostorm 3D
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Kingsman: The Golden Circle
19:15 Home Again
19:30 Weg van Jou
20:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 The Hitman's Bodyguard
21:30 It
21:35 Geostorm 3D
21:45 Thor: Ragnarök 3D
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
10:25 De Kleine Vampier (NL)
10:30 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:15 Misfit
11:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:45 Dikkertje Dap
12:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:25 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:45 Misfit
13:45 Dikkertje Dap
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Almere