home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Almere

Forum 16, 1315 TH Almere +31-36-5300063 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 13-04-2024
11:00 Ghostbusters: Frozen Empire
11:00 Luca
11:00 Vogelvlucht (NL)
11:00 Katak, de dappere beloega
11:00 Game On
11:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
11:10 Kung Fu Panda 4
 
11:30 Kung Fu Panda 4
12:50 De Terugreis
13:00 Vogelvlucht (NL)
13:20 Kung Fu Panda 4
13:20 The Taste of Freedom
13:30 Ghostbusters: Frozen Empire
13:30 Godzilla x Kong: The New Empire
14:00 Kung Fu Panda 4
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire
15:30 Dune: Part Two
15:40 Kung Fu Panda 4
16:00 Civil War
16:10 Godzilla x Kong: The New Empire
16:30 SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE
 
18:00 Kung Fu Panda 4
18:10 Dune: Part Two
18:40 Civil War
18:50 Ghostbusters: Frozen Empire
19:10 De Terugreis
20:10 Dune: Part Two
21:10 Ghostbusters: Frozen Empire
21:20 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Civil War
21:20 Monkey Man
21:40 Immaculate
top zondag 14-04-2024
11:00 Ghostbusters: Frozen Empire
11:00 Katak, de dappere beloega
11:00 Luca
11:00 Game On
11:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
11:10 Kung Fu Panda 4
11:30 Kung Fu Panda 4
12:50 De Terugreis
13:00 Vogelvlucht (NL)
13:20 Kung Fu Panda 4
13:30 Ghostbusters: Frozen Empire
13:30 Godzilla x Kong: The New Empire
14:00 Kung Fu Panda 4
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire
15:30 Dune: Part Two
15:40 Kung Fu Panda 4
15:40 Crew
16:00 Civil War
16:10 Godzilla x Kong: The New Empire
16:20 Kung Fu Panda 4
18:00 Kung Fu Panda 4
18:10 Dune: Part Two
18:30 Civil War
18:40 Ghostbusters: Frozen Empire
18:50 Godzilla x Kong: The New Empire
19:00 De Terugreis
20:10 Dune: Part Two
21:00 Ghostbusters: Frozen Empire
21:10 Monkey Man
21:20 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Civil War
21:20 Sleeping Dogs
21:40 Immaculate
top maandag 15-04-2024
11:00 Ghostbusters: Frozen Empire
11:00 Kung Fu Panda 4
11:00 Godzilla x Kong: The New Empire
11:00 Bob Marley: One Love
11:10 Kung Fu Panda 4
11:10 Dune: Part Two
11:30 De Terugreis
13:10 Kung Fu Panda 4
13:20 Godzilla x Kong: The New Empire
13:30 Ghostbusters: Frozen Empire
13:30 Arthur the King
13:40 Kung Fu Panda 4
13:40 Vogelvlucht (NL)
14:00 De Terugreis
14:40 Dune: Part Two
15:30 Kung Fu Panda 4
15:50 Ghostbusters: Frozen Empire
15:50 Civil War
16:00 Godzilla x Kong: The New Empire
16:00 Luca
18:00 Kung Fu Panda 4
18:10 Dune: Part Two
18:30 Civil War
18:30 Crew
18:40 Ghostbusters: Frozen Empire
18:40 Godzilla x Kong: The New Empire
19:00 De Terugreis
20:10 Dune: Part Two
21:00 Ghostbusters: Frozen Empire
21:10 Civil War
21:10 Monkey Man
21:20 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Sleeping Dogs
21:40 Immaculate
top dinsdag 16-04-2024
11:00 Ghostbusters: Frozen Empire
11:00 Kung Fu Panda 4
11:00 Godzilla x Kong: The New Empire
11:00 Bob Marley: One Love
11:10 Kung Fu Panda 4
11:10 Dune: Part Two
11:30 De Terugreis
13:10 Kung Fu Panda 4
13:20 Godzilla x Kong: The New Empire
13:30 Ghostbusters: Frozen Empire
13:30 Arthur the King
13:40 Kung Fu Panda 4
13:50 Vogelvlucht (NL)
14:00 De Terugreis
14:40 Dune: Part Two
15:30 Kung Fu Panda 4
15:50 Ghostbusters: Frozen Empire
15:50 Civil War
16:00 Godzilla x Kong: The New Empire
16:10 Luca
18:00 Kung Fu Panda 4
18:10 Dune: Part Two
18:30 Civil War
18:40 Godzilla x Kong: The New Empire
18:50 Ghostbusters: Frozen Empire
19:00 De Terugreis
19:00 Pearl Jam - Dark Matter
20:10 Dune: Part Two
21:00 Ghostbusters: Frozen Empire
21:10 Civil War
21:10 Monkey Man
21:20 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Sleeping Dogs
21:40 Immaculate
top woensdag 17-04-2024
11:00 Ghostbusters: Frozen Empire
11:00 Kung Fu Panda 4
11:00 Luca
11:00 Vogelvlucht (NL)
11:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
11:10 De Terugreis
11:20 Arthur the King
11:30 Kung Fu Panda 4
13:10 Kung Fu Panda 4
13:20 Vogelvlucht (NL)
13:30 Luca
13:30 Game On
13:40 Ghostbusters: Frozen Empire
13:50 Godzilla x Kong: The New Empire
14:00 Kung Fu Panda 4
15:20 Dune: Part Two
15:30 Kung Fu Panda 4
15:40 Katak, de dappere beloega
15:50 Civil War
16:00 Ghostbusters: Frozen Empire
16:10 Godzilla x Kong: The New Empire
16:20 Kung Fu Panda 4
18:00 Kung Fu Panda 4
18:00 Dune: Part Two
18:30 Ghostbusters: Frozen Empire
18:30 Civil War
18:40 Godzilla x Kong: The New Empire
18:50 De Terugreis
20:00 Back to Black
20:10 Dune: Part Two
21:00 Ghostbusters: Frozen Empire
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire
21:00 Monkey Man
21:10 Civil War
21:30 Immaculate