home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Chassé Cinema

Claudius Prinsenlaan 8, 4811 DK Breda +31-76-5303131 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 17-10-2019
10:25 Portrait de la jeune fille en feu
10:30 Binti
10:45 Fisherman's Friends
11:25 Rosie & Moussa
12:10 Kapsalon Romy
13:05 Lotte op zoek naar de draken
13:10 Downton Abbey
 
13:15 The Goldfinch
14:00 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL)
14:25 Het vlindermeisje (NL)
15:25 Portrait de la jeune fille en feu
16:00 Dolor y gloria
16:15 An Unexpected Love
16:30 Instinct
18:45 Pavarotti
18:55 Dolor y gloria
19:00 Downton Abbey
19:10 Fisherman's Friends
21:00 The Goldfinch
21:10 Instinct
21:15 Portrait de la jeune fille en feu
 
21:20 An Unexpected Love
top vrijdag 18-10-2019
10:30 Beestenboel
10:40 A Rainy Day in New York
10:50 Fisherman's Friends
11:25 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin
11:30 ZOOks (NL)
12:30 Downton Abbey
12:55 Wallay
13:00 Binti
13:15 The Goldfinch
14:30 Kapsalon Romy
14:40 Supa Modo
14:45 Portrait de la jeune fille en feu
16:05 Dolor y gloria
16:15 An Unexpected Love
16:25 Instinct
17:00 Pavarotti
18:45 Pavarotti
19:00 Dolor y gloria
19:05 Fisherman's Friends
19:15 Downton Abbey
21:00 The Goldfinch
21:10 An Unexpected Love
21:15 Portrait de la jeune fille en feu
21:35 Instinct
top zaterdag 19-10-2019
10:30 Binti
10:40 Instinct
11:00 Fisherman's Friends
11:25 Rosie & Moussa
12:10 Kapsalon Romy
13:00 Portrait de la jeune fille en feu
13:05 Lotte op zoek naar de draken
13:15 The Goldfinch
14:00 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL)
14:25 Het vlindermeisje (NL)
16:00 Dolor y gloria
16:15 An Unexpected Love
16:30 Grimm (re-edit)
16:45 Instinct
18:50 Kapsalon Romy
19:00 Dolor y gloria
19:05 Fisherman's Friends
19:10 Downton Abbey
20:45 The Goldfinch
21:10 Portrait de la jeune fille en feu
21:15 An Unexpected Love
21:30 Instinct
top zondag 20-10-2019
10:30 Beestenboel
10:45 De Liefhebbers
11:00 Fisherman's Friends
11:25 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin
11:30 ZOOks (NL)
12:35 Downton Abbey
12:55 Wallay
13:00 Binti
13:15 The Goldfinch
14:40 Supa Modo
14:50 Portrait de la jeune fille en feu
16:05 Dolor y gloria
16:15 An Unexpected Love
16:45 Instinct
17:05 De Patrick
18:50 Downton Abbey
19:00 Fisherman's Friends
19:05 An Unexpected Love
19:15 Instinct
21:05 Instinct
21:10 Portrait de la jeune fille en feu
21:15 Dolor y gloria
21:35 After the Wedding
top maandag 21-10-2019
14:00 The Goldfinch
14:10 Portrait de la jeune fille en feu
14:15 After the Wedding
14:20 Fisherman's Friends
16:25 Dolor y gloria
16:30 An Unexpected Love
16:35 Downton Abbey
16:50 Instinct
18:50 Pavarotti
19:00 Instinct
19:05 Fisherman's Friends
19:30 Het Offer
21:00 The Goldfinch
21:05 An Unexpected Love
21:15 Portrait de la jeune fille en feu
top dinsdag 22-10-2019
14:00 The Goldfinch
14:10 Portrait de la jeune fille en feu
14:15 After the Wedding
14:20 Fisherman's Friends
16:25 Dolor y gloria
16:30 An Unexpected Love
16:35 Downton Abbey
16:50 Instinct
18:50 Fisherman's Friends
19:00 Downton Abbey
19:05 Dolor y gloria
19:20 Temblores
21:00 The Goldfinch
21:20 An Unexpected Love
21:25 Instinct
21:30 Portrait de la jeune fille en feu
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Breda