home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Chassé Cinema

Claudius Prinsenlaan 8, 4811 DK Breda +31-76-5303131 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 23-10-2020
10:40 Antoinette dans les Cévennes
11:05 Made in Italy
11:20 Buladó
12:40 Marona (NL)
13:00 Deux
13:30 Calamity
13:45 Buladó
 
14:30 Antoinette dans les Cévennes
15:00 Made in Italy
15:30 The Nest
16:30 Corpus Christi
17:00 Buiten is het Feest
19:00 Made in Italy
19:10 Antoinette dans les Cévennes
19:20 Buiten is het Feest
19:30 I Am Greta
20:55 Buladó
21:15 On the Rocks
21:25 The Nest
21:40 Kajillionaire
top zaterdag 24-10-2020
10:30 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)
 
10:40 Lara
10:50 I Am Greta
11:00 Buladó
11:40 Deux
12:40 The Personal History of David Copperfield
13:00 Poeslief
13:20 Marona (NL)
14:00 Made in Italy
14:10 Buladó
15:10 Buiten is het Feest
15:20 Antoinette dans les Cévennes
16:00 The Nest
16:10 On the Rocks
17:05 Kajillionaire
17:20 Corpus Christi
18:45 Made in Italy
19:05 Buiten is het Feest
19:15 I Am Greta
19:35 Antoinette dans les Cévennes
20:40 The Painted Bird
21:15 On the Rocks
21:30 Kajillionaire
21:40 Corpus Christi
top zondag 25-10-2020
10:30 ROH Giselle
10:40 Poeslief
10:50 Lara
11:05 I Am Greta
12:30 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)
13:00 Marona (NL)
13:10 The Nest
13:20 The Personal History of David Copperfield
13:40 Made in Italy
14:50 Buiten is het Feest
15:20 Buladó
15:40 Antoinette dans les Cévennes
16:00 On the Rocks
17:00 Kajillionaire
17:10 The Painted Bird
17:40 Corpus Christi
19:00 Buiten is het Feest
19:20 I Am Greta
20:00 Antoinette dans les Cévennes
20:20 Made in Italy
top maandag 26-10-2020
14:00 Buladó
14:10 Made in Italy
14:20 Antoinette dans les Cévennes
14:35 Buiten is het Feest
15:45 The Painted Bird
16:05 On the Rocks
16:25 Corpus Christi
16:35 Kajillionaire
18:45 Buiten is het Feest
18:55 Made in Italy
19:10 Antoinette dans les Cévennes
19:30 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)
20:50 The Painted Bird
21:00 Festen
21:10 Corpus Christi
21:20 On the Rocks
top dinsdag 27-10-2020
14:00 Buiten is het Feest
14:10 Antoinette dans les Cévennes
14:25 Made in Italy
14:45 Buladó
15:55 Kajillionaire
16:15 Corpus Christi
16:25 On the Rocks
16:35 The Nest
18:45 Made in Italy
19:10 Antoinette dans les Cévennes
19:25 Buiten is het Feest
20:00 The Life Aquatic with Steve Zissou
20:45 Buladó
21:10 On the Rocks
21:20 The Nest
21:35 Kajillionaire
top woensdag 28-10-2020
13:55 Buladó
14:05 Antoinette dans les Cévennes
14:20 Made in Italy
14:30 Buiten is het Feest
15:40 The Painted Bird
16:10 The Personal History of David Copperfield
16:25 On the Rocks
16:35 Kajillionaire
18:50 Made in Italy
19:00 Buladó
19:10 Buiten is het Feest
19:30 Prison for Profit
20:45 The Painted Bird
21:00 Corpus Christi
21:20 Kajillionaire
21:40 On the Rocks