home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cineworld

Stationsplein 49, 1948 LC Beverwijk 0900-1213456 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 21-02-2019
18:30 Instant Family
18:30 Bohemian Rhapsody
18:45 Vals
18:45 The Prodigy
18:45 Verliefd op Cuba
18:45 Alita: Battle Angel 3D
21:00 Bohemian Rhapsody
 
21:15 Green Book
21:15 Verliefd op Cuba
21:30 Happy Death Day 2U
21:30 Cold Pursuit
21:30 Alita: Battle Angel
top vrijdag 22-02-2019
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
11:00 De Lego Film 2 (NL)
11:30 Corgi (NL)
11:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
12:00 Maya: De Honingspelen (NL)
12:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
13:15 Ralph Breaks The Internet (NL)
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:30 De Lego Film 2 3D (NL)
 
13:30 De Lego Film 2 (NL)
14:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
14:00 Corgi 3D (NL)
15:45 Bohemian Rhapsody
15:45 Alita: Battle Angel 3D
16:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
16:00 De Lego Film 2 (NL)
16:00 Vals
16:15 Corgi 3D (NL)
18:30 Instant Family
18:30 Bohemian Rhapsody
18:45 The Prodigy
18:45 Verliefd op Cuba
18:45 Escape Room
18:45 Alita: Battle Angel 3D
21:00 Bohemian Rhapsody
21:15 Green Book
21:15 Verliefd op Cuba
21:30 Happy Death Day 2U
21:30 Cold Pursuit
21:30 Alita: Battle Angel
top zaterdag 23-02-2019
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
11:00 De Lego Film 2 (NL)
11:30 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen
11:30 Corgi (NL)
12:00 Maya: De Honingspelen (NL)
12:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
13:15 Ralph Breaks The Internet (NL)
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:30 De Lego Film 2 3D (NL)
13:30 De Lego Film 2 (NL)
14:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
14:00 Corgi 3D (NL)
15:45 Vals
15:45 Bohemian Rhapsody
16:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
16:00 De Lego Film 2 (NL)
16:00 Verliefd op Cuba
16:15 Corgi 3D (NL)
18:30 Instant Family
18:30 Bohemian Rhapsody
18:45 The Prodigy
18:45 Verliefd op Cuba
18:45 Escape Room
18:45 Alita: Battle Angel 3D
21:00 Bohemian Rhapsody
21:15 Green Book
21:15 Verliefd op Cuba
21:30 Happy Death Day 2U
21:30 Cold Pursuit
21:30 Alita: Battle Angel
top zondag 24-02-2019
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
11:00 De Lego Film 2 (NL)
11:30 Corgi (NL)
11:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
12:00 Maya: De Honingspelen (NL)
12:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
13:15 Ralph Breaks The Internet (NL)
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:30 De Lego Film 2 3D (NL)
13:30 De Lego Film 2 (NL)
14:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
14:00 Corgi 3D (NL)
15:45 Bohemian Rhapsody
15:45 Alita: Battle Angel 3D
16:00 De Lego Film 2 (NL)
16:00 Green Book
16:00 Verliefd op Cuba
16:15 Corgi 3D (NL)
18:30 Glass
18:30 Bohemian Rhapsody
18:45 The Prodigy
18:45 Verliefd op Cuba
18:45 Escape Room
18:45 Alita: Battle Angel 3D
21:00 Bohemian Rhapsody
21:00 Verliefd op Cuba
21:15 Green Book
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Happy Death Day 2U
21:30 Cold Pursuit
top maandag 25-02-2019
18:30 Creed II
18:30 A Star Is Born
18:30 Glass
18:45 Aquaman 3D
18:45 Verliefd op Cuba
18:45 Alita: Battle Angel 3D
21:00 Bohemian Rhapsody
21:00 Verliefd op Cuba
21:15 Green Book
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Happy Death Day 2U
21:30 Cold Pursuit
top dinsdag 26-02-2019
14:00 The Wife
14:00 The Favourite
14:00 Stan & Ollie
14:00 Mary Queen of Scots
14:00 Green Book
14:00 Bohemian Rhapsody
18:30 Creed II
18:30 A Star Is Born
18:30 Glass
18:45 Aquaman 3D
18:45 Verliefd op Cuba
18:45 Alita: Battle Angel 3D
21:00 Bohemian Rhapsody
21:00 Verliefd op Cuba
21:15 Green Book
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Happy Death Day 2U
21:30 Cold Pursuit
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Beverwijk