home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cinema Kiek in de Pot

Burgermeester van de Laar straat 25, 4615 PB Bergen op Zoom 0900-9363 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
13:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:00 De Belofte van Pisa
14:00 De Club van Lelijke Kinderen
14:15 Trouble (NL)
14:30 Misfit 2
 
15:45 Whitestar
16:00 The Lion King (NL)
16:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:15 Misfit 2
16:15 F*ck de liefde
16:15 Maleficent 2
18:30 De Belofte van Pisa
18:40 The Lion King
18:40 Gemini Man
18:45 F*ck de liefde
18:45 Joker
19:00 Maleficent 2
20:30 It Chapter Two
20:45 F*ck de liefde
 
21:00 Angel Has Fallen
21:00 Gemini Man
21:15 Joker
21:30 Rambo: Last Blood
top donderdag 17-10-2019
11:15 Misfit 2
11:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:15 Trouble (NL)
11:30 Angry Birds 2 (NL)
11:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:30 De Brief voor Sinterklaas
13:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
13:20 De Club van Lelijke Kinderen
13:30 De Belofte van Pisa
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:00 Trouble (NL)
14:30 Misfit 2
15:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Gemini Man
15:45 Whitestar
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:00 Maleficent 2
16:15 Wat Is Dan Liefde
16:45 F*ck de liefde
18:30 Maleficent 2
18:40 Angel Has Fallen
18:45 Joker
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:00 Downton Abbey
20:30 Wat Is Dan Liefde
21:00 Gemini Man
21:00 Maleficent 2
21:15 F*ck de liefde
21:15 Joker
21:30 Haunt
top vrijdag 18-10-2019
11:15 Misfit 2
11:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:15 Trouble (NL)
11:30 Angry Birds 2 (NL)
11:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:30 De Brief voor Sinterklaas
13:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
13:20 De Club van Lelijke Kinderen
13:30 De Belofte van Pisa
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:00 Trouble (NL)
14:30 Misfit 2
15:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Gemini Man
15:45 Whitestar
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:00 Maleficent 2
16:15 Wat Is Dan Liefde
16:45 F*ck de liefde
18:30 Maleficent 2
18:45 Rambo: Last Blood
18:45 F*ck de liefde
18:45 Joker
19:00 Wat Is Dan Liefde
20:45 F*ck de liefde
21:00 Gemini Man
21:00 Maleficent 2
21:15 Joker
21:15 Wat Is Dan Liefde
21:30 Haunt
top zaterdag 19-10-2019
11:15 Misfit 2
11:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:15 Trouble (NL)
11:30 Angry Birds 2 (NL)
11:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:30 De Brief voor Sinterklaas
13:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
13:20 De Club van Lelijke Kinderen
13:30 De Belofte van Pisa
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:00 Trouble (NL)
14:30 Misfit 2
15:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Gemini Man
15:45 Whitestar
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:00 Maleficent 2
16:15 Wat Is Dan Liefde
16:45 F*ck de liefde
18:30 Maleficent 2
18:40 Angel Has Fallen
18:45 F*ck de liefde
18:45 Joker
19:00 Downton Abbey
19:00 Wat Is Dan Liefde
20:45 F*ck de liefde
21:00 Gemini Man
21:00 Maleficent 2
21:15 Joker
21:15 Wat Is Dan Liefde
21:30 Haunt
top zondag 20-10-2019
11:15 Misfit 2
11:15 Trouble (NL)
11:15 A Rainy Day in New York
11:30 De Brief voor Sinterklaas
13:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
13:20 De Club van Lelijke Kinderen
13:30 De Belofte van Pisa
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:00 Trouble (NL)
14:30 Misfit 2
15:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Gemini Man
15:45 Whitestar
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:00 Maleficent 2
16:15 Wat Is Dan Liefde
16:45 F*ck de liefde
18:30 Maleficent 2
18:45 Rambo: Last Blood
18:45 F*ck de liefde
18:45 Celle que vous croyez
19:00 Downton Abbey
19:00 Wat Is Dan Liefde
20:45 F*ck de liefde
21:00 Joker
21:00 Gemini Man
21:00 Maleficent 2
21:15 Wat Is Dan Liefde
21:30 Haunt
top maandag 21-10-2019
16:15 Misfit 2
16:15 De Belofte van Pisa
16:15 Whitestar
16:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:15 De Club van Lelijke Kinderen
16:15 Maleficent 2
18:30 Wat Is Dan Liefde
18:35 Maleficent 2
18:40 Angel Has Fallen
18:45 Downton Abbey
18:45 F*ck de liefde
20:30 Celle que vous croyez
20:45 Joker
20:45 Wat Is Dan Liefde
21:00 Gemini Man
21:00 Maleficent 2
21:15 Haunt
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Bergen Op Zoom