home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Arnhem

Hoogstraat 10, 6811 GZ Arnhem ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 25-02-2020
13:10 Sonic (NL)
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard
14:00 The Royal Opera: La Boheme
14:00 Spike en de Magische Steen (NL)
14:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:40 Sonic (NL)
16:00 Dolittle (NL)
 
16:10 De Grote Slijmfilm
16:20 Spionnengeheimen (NL)
17:20 The Gentlemen
18:10 Sonic the Hedgehog
18:20 De Beentjes van Sint Hildegard
18:50 Onze Jongens in Miami
19:00 Bad Boys For Life
20:15 Royal Opera House: The Cellist / Dances at a Gathering
20:40 1917
21:00 The Gentlemen
21:30 Blumhouse's Fantasy Island
21:50 The Boy: Brahms' Curse
top woensdag 26-02-2020
10:30 Frozen 2 (NL)
10:40 Spionnengeheimen (NL)
 
11:00 April, May en June
11:10 Spike en de Magische Steen (NL)
11:30 Sonic (NL)
13:00 Sonic (NL)
13:10 De Grote Slijmfilm
13:20 De Beentjes van Sint Hildegard
13:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:00 Spike en de Magische Steen (NL)
15:20 Dolittle (NL)
15:30 Sonic (NL)
15:50 Bad Boys For Life
15:50 Spike en de Magische Steen (NL)
16:10 De Grote Slijmfilm
17:50 The Gentlemen
18:00 The Boy: Brahms' Curse
18:30 Sonic the Hedgehog
18:40 Onze Jongens in Miami
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
20:15 The Gentlemen
20:30 1917
21:00 Bad Boys For Life
21:20 Birds of Prey
21:30 Blumhouse's Fantasy Island
top donderdag 27-02-2020
10:30 Spike en de Magische Steen (NL)
10:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:10 Frozen 2 (NL)
11:20 Sonic (NL)
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
12:40 Spike en de Magische Steen (NL)
12:50 Spionnengeheimen (NL)
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard
13:50 De Grote Slijmfilm
14:00 Sonic (NL)
14:50 Spike en de Magische Steen (NL)
15:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Sonic (NL)
16:10 Like a Boss
16:30 The Boy: Brahms' Curse
17:00 Sonic the Hedgehog
17:30 Dolittle (NL)
18:30 Onze Jongens in Miami
18:30 The Boy: Brahms' Curse
18:50 De Beentjes van Sint Hildegard
19:30 Like a Boss
20:00 Bad Boys For Life
20:40 1917
21:10 The Gentlemen
21:20 Like a Boss
21:40 The Boy: Brahms' Curse
top vrijdag 28-02-2020
10:30 Spike en de Magische Steen (NL)
10:40 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:00 Sonic (NL)
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard
11:40 Frozen 2 (NL)
12:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:40 Spike en de Magische Steen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard
14:10 De Grote Slijmfilm
14:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:50 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:10 The Gentlemen
16:20 Dolittle (NL)
16:50 Like a Boss
17:00 Sonic the Hedgehog
18:30 The Boy: Brahms' Curse
18:50 De Beentjes van Sint Hildegard
18:50 April, May en June
19:00 The Gentlemen
19:30 Like a Boss
20:50 1917
21:20 Bad Boys For Life
21:30 Onze Jongens in Miami
21:40 The Boy: Brahms' Curse
21:50 The Invisible Man
top zaterdag 29-02-2020
10:30 Spike en de Magische Steen (NL)
10:40 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:00 Sonic (NL)
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard
11:40 Frozen 2 (NL)
12:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:40 Spike en de Magische Steen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard
14:10 De Grote Slijmfilm
14:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:50 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:10 The Gentlemen
16:20 Dolittle (NL)
16:50 Like a Boss
17:00 Sonic the Hedgehog
18:30 The Boy: Brahms' Curse
18:50 De Beentjes van Sint Hildegard
18:50 April, May en June
19:10 The Gentlemen
19:30 Like a Boss
20:50 1917
21:20 Bad Boys For Life
21:30 Onze Jongens in Miami
21:40 The Boy: Brahms' Curse
21:50 The Invisible Man
top zondag 01-03-2020
10:30 Spike en de Magische Steen (NL)
10:40 Frozen 2 (NL)
10:50 Sonic (NL)
11:00 Vogelhuis Verhaaltjes
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard
12:40 De Grote Slijmfilm
12:40 Spike en de Magische Steen (NL)
13:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:20 Sonic (NL)
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard
14:50 Dolittle (NL)
14:50 Spike en de Magische Steen (NL)
15:20 1917
15:50 Sonic (NL)
16:20 Like a Boss
17:00 Sonic the Hedgehog
17:30 Onze Jongens in Miami
18:20 De Beentjes van Sint Hildegard
18:20 The Boy: Brahms' Curse
18:30 1917
19:30 The Gentlemen
20:30 Sneak Preview
20:40 Like a Boss
20:50 Bad Boys For Life
21:20 The Boy: Brahms' Curse
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Arnhem