home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Ede

Laan der Verenigde Naties 150, 6716 JE Ede 0900-3210321 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 20-10-2018
11:20 First Man
11:30 Smallfoot 3D (NL)
11:40 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
12:10 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
12:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
12:50 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:00 Night School
 
13:10 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:20 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
13:30 Superjuffie
13:50 Smallfoot (NL)
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:20 Superjuffie
14:30 Zwaar Verliefd!
15:00 Papillon
15:15 Venom 3D
15:30 Doris
15:40 First Man
15:50 Smallfoot (NL)
16:00 A Star Is Born
16:10 Smallfoot 3D (NL)
 
16:20 Superjuffie
16:40 The House with a Clock in Its Walls
17:40 Hell Fest
17:45 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
18:00 Night School
18:10 Mile 22
18:30 Venom 3D
18:40 A Simple Favor
19:00 Samson et Dalila (opera)
19:10 Johnny English Strikes Again
19:20 Sobibor
19:50 Doris
20:00 Zwaar Verliefd!
20:30 First Man
20:40 Bad Times at the El Royale
21:10 Venom 3D
21:20 A Star Is Born
21:30 Night School
21:50 Mile 22
22:00 Johnny English Strikes Again
22:10 Hell Fest
top zondag 21-10-2018
10:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
10:30 Smallfoot (NL)
10:40 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
10:50 Johnny English Strikes Again
11:10 Superjuffie
11:20 First Man
11:30 Smallfoot 3D (NL)
11:40 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
12:10 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
12:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
12:40 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL)
13:00 Night School
13:10 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:20 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:30 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
13:50 Smallfoot (NL)
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:20 Superjuffie
14:30 Zwaar Verliefd!
15:00 Johnny English Strikes Again
15:10 Papillon
15:20 Venom 3D
15:30 Doris
15:40 First Man
16:00 A Star Is Born
16:10 Smallfoot 3D (NL)
16:20 Superjuffie
16:40 Sobibor
17:20 Mile 22
17:40 Hell Fest
17:50 Zwaar Verliefd!
18:10 Night School
18:20 Johnny English Strikes Again
18:30 Venom 3D
18:40 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
19:00 A Simple Favor
19:10 The House with a Clock in Its Walls
19:40 Johnny English Strikes Again
19:50 Doris
20:00 Zwaar Verliefd!
20:30 First Man
20:40 Bad Times at the El Royale
20:50 A Star Is Born
21:10 Venom 3D
21:30 Night School
21:40 Sobibor
21:50 Mile 22
22:00 Johnny English Strikes Again
22:10 Hell Fest
top maandag 22-10-2018
10:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
10:30 Smallfoot (NL)
10:40 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
10:50 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
11:10 Superjuffie
11:20 First Man
11:30 Smallfoot 3D (NL)
11:40 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
12:10 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
12:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
12:50 Superjuffie
13:00 Night School
13:10 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:20 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:30 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
13:50 Smallfoot (NL)
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:20 Superjuffie
14:30 Zwaar Verliefd!
15:00 Johnny English Strikes Again
15:10 Bad Times at the El Royale
15:20 Venom 3D
15:30 Doris
15:40 First Man
16:00 A Star Is Born
16:10 Smallfoot 3D (NL)
16:20 Superjuffie
16:40 The House with a Clock in Its Walls
17:20 Mile 22
17:40 Hell Fest
17:50 Zwaar Verliefd!
18:10 Night School
18:20 Johnny English Strikes Again
18:30 Venom 3D
18:40 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
19:00 A Simple Favor
19:10 Sobibor
19:40 Johnny English Strikes Again
19:50 Doris
20:00 Zwaar Verliefd!
20:30 First Man
20:40 Bad Times at the El Royale
20:50 A Star Is Born
21:10 Venom 3D
21:30 Night School
21:40 Hunter Killer
21:50 Mile 22
22:00 Johnny English Strikes Again
22:10 Hell Fest
top dinsdag 23-10-2018
10:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
10:30 Smallfoot (NL)
10:40 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
10:50 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
11:10 Superjuffie
11:20 First Man
11:30 Smallfoot 3D (NL)
11:40 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
12:10 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
12:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
12:50 Superjuffie
13:00 Night School
13:10 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:20 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:30 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
13:50 Smallfoot (NL)
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:20 Superjuffie
14:30 Zwaar Verliefd!
15:00 Johnny English Strikes Again
15:10 Bad Times at the El Royale
15:20 Venom 3D
15:30 Doris
15:40 First Man
16:00 A Star Is Born
16:10 Smallfoot 3D (NL)
16:20 Superjuffie
16:40 The House with a Clock in Its Walls
17:20 Mile 22
17:40 Hell Fest
17:50 Zwaar Verliefd!
18:10 Night School
18:20 Johnny English Strikes Again
18:30 Venom 3D
18:40 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
19:00 A Simple Favor
19:10 Sobibor
19:40 Johnny English Strikes Again
19:50 Doris
20:00 Zwaar Verliefd!
20:30 First Man
20:40 Bad Times at the El Royale
20:50 A Star Is Born
21:10 Venom 3D
21:30 Night School
21:40 Sneak Preview
21:50 Mile 22
22:00 Johnny English Strikes Again
22:10 Hell Fest
top woensdag 24-10-2018
10:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
10:30 Superjuffie
10:40 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
10:50 Smallfoot (NL)
11:10 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
11:20 First Man
11:30 Smallfoot 3D (NL)
11:40 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
12:10 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
12:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
12:50 Superjuffie
13:00 Night School
13:10 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 Johnny English Strikes Again
13:40 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
13:50 Smallfoot (NL)
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:20 Superjuffie
14:30 Zwaar Verliefd!
15:00 Smallfoot (NL)
15:10 Bad Times at the El Royale
15:20 Venom 3D
15:30 Doris
15:40 First Man
16:00 A Star Is Born
16:10 Smallfoot 3D (NL)
16:20 Superjuffie
16:40 The House with a Clock in Its Walls
17:20 Mile 22
17:40 Hell Fest
17:50 Zwaar Verliefd!
18:10 Night School
18:20 Johnny English Strikes Again
18:30 Venom 3D
18:40 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
19:00 A Simple Favor
19:10 Sobibor
19:40 Johnny English Strikes Again
19:50 Doris
20:00 Zwaar Verliefd!
20:30 First Man
20:40 Bad Times at the El Royale
20:50 A Star Is Born
21:10 Venom 3D
21:30 Night School
21:40 Hunter Killer
21:50 Mile 22
22:00 Johnny English Strikes Again
22:10 Hell Fest
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Ede