home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Ede

Laan der Verenigde Naties 150, 6716 JE Ede 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 21-02-2020
10:30 Kleuterbioscoop
10:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:50 Spionnengeheimen (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:00 1917
11:10 Frozen 2 (NL)
11:20 Sonic (NL)
 
11:40 The Gentlemen
12:10 Mees Kees in de Wolken
12:40 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
13:00 Dolittle (NL)
13:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard
13:50 Sonic (NL)
14:00 De Grote Slijmfilm
14:20 Het Wilde Avontuur (NL)
14:50 Mees Kees in de Wolken
15:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:30 Little Women
15:40 Sonic (NL)
 
16:00 De Grote Slijmfilm
16:10 De Beentjes van Sint Hildegard
16:20 Onze Jongens in Miami
16:40 Suriname
16:50 The Lodge
17:20 Primal
17:40 Dolittle 3D
18:00 The Gentlemen
18:20 1917
18:30 The Call of the Wild
18:40 April, May en June
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:10 Les Misérables
19:20 Sonic the Hedgehog
19:40 Suriname
20:10 Bad Boys For Life
20:40 Little Women
21:00 Parasite
21:10 1917
21:20 Birds of Prey
21:30 The Gentlemen
21:40 Onze Jongens in Miami
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
22:00 Gretel & Hansel
top zaterdag 22-02-2020
10:30 Kleuterbioscoop
10:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:50 Spionnengeheimen (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:10 Frozen 2 (NL)
11:10 Suriname
11:20 Sonic (NL)
11:40 The Gentlemen
12:10 Mees Kees in de Wolken
12:20 1917
12:40 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
13:00 Dolittle (NL)
13:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:40 De Grote Slijmfilm
13:50 Sonic (NL)
14:00 Spike en de Magische Steen (NL)
14:20 Het Wilde Avontuur (NL)
14:50 Mees Kees in de Wolken
15:10 Sonic the Hedgehog
15:20 Spike en de Magische Steen (NL)
15:30 Little Women
15:40 Sonic (NL)
16:00 De Grote Slijmfilm
16:10 De Beentjes van Sint Hildegard
16:20 Onze Jongens in Miami
16:40 Suriname
16:50 The Lodge
17:20 Primal
17:40 Dolittle 3D
18:00 The Gentlemen
18:20 1917
18:30 The Call of the Wild
18:40 April, May en June
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:10 Les Misérables
19:20 Sonic the Hedgehog
19:40 Suriname
20:10 1917
20:40 Little Women
21:00 Parasite
21:10 Bad Boys For Life
21:20 Birds of Prey
21:30 The Gentlemen
21:40 Onze Jongens in Miami
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
22:00 Gretel & Hansel
top zondag 23-02-2020
10:30 Kleuterbioscoop
10:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:50 De Grote Slijmfilm
11:00 Mees Kees in de Wolken
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:10 Frozen 2 (NL)
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard
11:20 Sonic (NL)
11:50 Dolittle (NL)
12:10 Mees Kees in de Wolken
12:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:50 The Gentlemen
13:00 De Grote Slijmfilm
13:20 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard
13:50 Sonic (NL)
14:00 Mees Kees in de Wolken
14:20 Het Wilde Avontuur (NL)
14:40 Spike en de Magische Steen (NL)
15:10 Sonic (NL)
15:30 Little Women
15:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:50 De Grote Slijmfilm
16:00 Ballet: Swan Lake
16:10 De Beentjes van Sint Hildegard
16:20 Onze Jongens in Miami
16:40 Suriname
17:00 Primal
17:40 Dolittle 3D
18:00 The Gentlemen
18:20 1917
18:30 The Call of the Wild
18:40 April, May en June
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:10 Les Misérables
19:20 Sonic the Hedgehog
19:40 Suriname
20:10 Bad Boys For Life
20:40 Little Women
21:00 Parasite
21:10 1917
21:20 Birds of Prey
21:30 The Gentlemen
21:40 Onze Jongens in Miami
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
22:00 Gretel & Hansel
top maandag 24-02-2020
10:30 Kleuterbioscoop
10:30 Frozen 2 (NL)
10:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:50 Spionnengeheimen (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard
11:20 Sonic (NL)
11:40 The Gentlemen
12:00 Dolittle (NL)
12:10 Mees Kees in de Wolken
12:40 Spike en de Magische Steen (NL)
13:00 Sonic the Hedgehog
13:10 De Grote Slijmfilm
13:20 Mees Kees in de Wolken
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard
13:50 Sonic (NL)
14:00 Spike en de Magische Steen (NL)
14:20 Het Wilde Avontuur (NL)
14:30 Little Women
14:40 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
15:15 Spike en de Magische Steen (NL)
15:20 Sonic (NL)
15:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 De Grote Slijmfilm
16:10 De Beentjes van Sint Hildegard
16:20 Onze Jongens in Miami
16:50 Suriname
17:00 The Lodge
17:10 Primal
17:30 The Call of the Wild
17:50 Dolittle 3D
18:00 The Gentlemen
18:20 1917
18:40 April, May en June
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:10 Les Misérables
19:30 Sonic the Hedgehog
19:40 Suriname
20:00 La belle époque
20:20 Bad Boys For Life
20:40 Little Women
21:10 1917
21:20 Birds of Prey
21:30 The Gentlemen
21:40 Onze Jongens in Miami
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
22:00 Gretel & Hansel
top dinsdag 25-02-2020
10:30 Kleuterbioscoop
10:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:40 Spike en de Magische Steen (NL)
10:50 De Grote Slijmfilm
11:00 Frozen 2 (NL)
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard
11:20 Mees Kees in de Wolken
11:20 Sonic (NL)
11:40 The Gentlemen
12:10 Mees Kees in de Wolken
12:40 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
12:50 Dolittle (NL)
13:00 De Grote Slijmfilm
13:10 Spionnengeheimen (NL)
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard
13:50 Sonic (NL)
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:20 Het Wilde Avontuur (NL)
14:50 Mees Kees in de Wolken
15:10 Sonic (NL)
15:20 Spike en de Magische Steen (NL)
15:30 Little Women
15:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 De Grote Slijmfilm
16:10 De Beentjes van Sint Hildegard
16:20 Onze Jongens in Miami
16:40 Suriname
16:50 The Lodge
17:20 Primal
17:40 Dolittle 3D
18:00 The Gentlemen
18:20 1917
18:30 The Call of the Wild
18:40 April, May en June
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:10 Les Misérables
19:20 Sonic the Hedgehog
19:40 Suriname
20:10 Bad Boys For Life
20:40 Little Women
21:00 Parasite
21:10 Sneak Preview
21:20 Birds of Prey
21:30 The Gentlemen
21:40 Onze Jongens in Miami
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
22:00 Gretel & Hansel
top woensdag 26-02-2020
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:40 Spike en de Magische Steen (NL)
10:50 De Grote Slijmfilm
11:00 Kleuterbioscoop
11:00 Frozen 2 (NL)
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard
11:10 Sonic (NL)
11:20 Mees Kees in de Wolken
11:40 The Gentlemen
12:30 Sonic (NL)
12:40 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
12:50 Dolittle (NL)
13:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:10 Spionnengeheimen (NL)
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:40 De Grote Slijmfilm
13:50 Sonic (NL)
14:20 Het Wilde Avontuur (NL)
14:50 Mees Kees in de Wolken
15:00 De Beentjes van Sint Hildegard
15:10 De Grote Slijmfilm
15:20 Spike en de Magische Steen (NL)
15:30 Little Women
15:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:50 Star Wars: The Rise of Skywalker
16:10 Sonic (NL)
16:40 Suriname
16:50 The Lodge
17:20 Primal
17:30 Parasite
18:20 1917
18:30 The Call of the Wild
18:40 April, May en June
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:10 Les Misérables
19:20 Sonic the Hedgehog
19:40 Suriname
20:00 Like a Boss
20:30 Little Women
21:00 Bad Boys For Life
21:10 1917
21:20 Birds of Prey
21:30 The Gentlemen
21:40 Onze Jongens in Miami
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
22:00 Gretel & Hansel
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Ede