home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Ede

Laan der Verenigde Naties 150, 6716 JE Ede 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 03-08-2021
10:30 K3 Dans van de Farao
10:40 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:50 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
11:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:10 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
11:20 De Nog Grotere Slijmfilm
11:30 Tom & Jerry (NL)
 
11:40 De Flummels (NL)
11:50 Luizenmoeder - De Film
12:20 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
12:40 De Nog Grotere Slijmfilm
12:50 De Kameleon aan de Ketting
13:10 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
13:20 De Flummels (NL)
13:30 De Croods 2: Een nieuw begin 3D (NL)
13:40 Fast & Furious 9
13:50 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
14:10 De Nog Grotere Slijmfilm
14:20 Jungle Cruise
14:40 Black Widow
15:10 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
 
15:20 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
15:30 Space Jam A New Legacy (NL)
15:40 Luizenmoeder - De Film
15:50 Jungle Cruise
16:00 Zwaar Verliefd! 2
16:40 Meskina
17:00 The Boss Baby: Family Business 3D
17:10 Words on Bathroom Walls
17:30 Snake Eyes
17:50 The Suicide Squad
18:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:10 Black Widow 3D
18:20 Space Jam: A New Legacy
18:40 Jungle Cruise
18:50 Supernova
19:20 Luizenmoeder - De Film
19:40 Meskina
20:10 De Slag Om De Schelde
20:30 Words on Bathroom Walls
20:40 Fast & Furious 9 3D
20:50 The Mauritanian
21:00 Old
21:10 Luizenmoeder - De Film
21:30 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:50 Escape Room: Tournament of Champions
22:00 Run
top woensdag 04-08-2021
10:30 K3 Dans van de Farao
10:40 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:50 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
11:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:10 Tom & Jerry (NL)
11:10 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
11:20 De Nog Grotere Slijmfilm
11:40 De Flummels (NL)
11:50 Luizenmoeder - De Film
12:20 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
12:40 De Nog Grotere Slijmfilm
12:50 De Kameleon aan de Ketting
13:10 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
13:20 Spirit Ongetemd (NL)
13:30 De Flummels (NL)
13:40 Fast & Furious 9
13:40 De Croods 2: Een nieuw begin 3D (NL)
14:10 De Nog Grotere Slijmfilm
14:20 Jungle Cruise
14:40 Black Widow
15:10 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
15:20 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
15:30 Zwaar Verliefd! 2
15:40 Luizenmoeder - De Film
16:00 Jungle Cruise
16:10 Spirit Ongetemd (NL)
16:40 Meskina
17:00 The Boss Baby: Family Business 3D
17:10 Words on Bathroom Walls
17:30 Snake Eyes
17:50 The Suicide Squad
18:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:10 Black Widow 3D
18:20 Space Jam: A New Legacy
18:50 Jungle Cruise
18:50 Supernova
19:20 Luizenmoeder - De Film
19:40 Meskina
20:10 De Slag Om De Schelde
20:30 Words on Bathroom Walls
20:40 Fast & Furious 9 3D
20:50 The Mauritanian
21:00 Old
21:10 Luizenmoeder - De Film
21:40 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:50 Escape Room: Tournament of Champions
22:00 Run
top donderdag 05-08-2021
10:30 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:30 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:40 Luizenmoeder - De Film
10:50 K3 Dans van de Farao
11:00 Spirit Ongetemd (NL)
11:10 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:20 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
11:30 De Nog Grotere Slijmfilm
11:50 Jungle Cruise
12:00 De Flummels (NL)
12:10 De Kameleon aan de Ketting
12:50 De Nog Grotere Slijmfilm
13:00 The Suicide Squad
13:10 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
13:20 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
13:30 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
13:40 Luizenmoeder - De Film
14:00 Spirit Ongetemd (NL)
14:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
14:40 Fast & Furious 9
14:50 De Nog Grotere Slijmfilm
15:10 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
15:20 Black Widow 3D
15:40 Luizenmoeder - De Film
15:50 Meskina
16:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
16:10 Jungle Cruise 3D
16:40 Words on Bathroom Walls
16:50 The Green Knight
17:10 Supernova
17:40 Space Jam: A New Legacy
18:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:10 The Boss Baby: Family Business 3D
18:20 The Suicide Squad
18:30 Jungle Cruise 3D
19:00 Luizenmoeder - De Film
19:10 Black Widow
19:30 Meskina
19:40 Escape Room: Tournament of Champions
20:10 De Slag Om De Schelde
20:30 The Green Knight
20:40 Jungle Cruise
21:10 Fast & Furious 9 3D
21:20 Luizenmoeder - De Film
21:30 The Suicide Squad
21:40 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:50 Old
22:00 Escape Room: Tournament of Champions
top vrijdag 06-08-2021
10:30 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:30 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:40 De Flummels (NL)
10:50 Spirit Ongetemd (NL)
11:10 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
11:20 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:30 De Nog Grotere Slijmfilm
11:40 Luizenmoeder - De Film
12:00 Jungle Cruise
12:10 De Kameleon aan de Ketting
12:50 De Nog Grotere Slijmfilm
13:00 The Suicide Squad
13:20 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
13:30 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
13:40 Luizenmoeder - De Film
13:50 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
14:00 Spirit Ongetemd (NL)
14:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
14:40 Fast & Furious 9
14:50 De Nog Grotere Slijmfilm
15:10 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
15:40 Luizenmoeder - De Film
15:50 Meskina
16:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
16:10 Jungle Cruise 3D
16:20 Black Widow 3D
16:40 Words on Bathroom Walls
16:50 The Green Knight
17:10 Supernova
17:40 Space Jam: A New Legacy
18:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:20 The Suicide Squad
18:30 The Boss Baby: Family Business 3D
19:00 Luizenmoeder - De Film
19:10 Black Widow
19:20 Jungle Cruise
19:30 Meskina
19:40 Escape Room: Tournament of Champions
20:10 De Slag Om De Schelde
20:30 The Green Knight
20:50 Fast & Furious 9 3D
21:10 Luizenmoeder - De Film
21:30 The Suicide Squad
21:40 Jungle Cruise
21:50 Old
22:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
22:10 Escape Room: Tournament of Champions
top zaterdag 07-08-2021
10:30 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:30 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:40 K3 Dans van de Farao
10:50 Spirit Ongetemd (NL)
11:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:10 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
11:20 Luizenmoeder - De Film
11:30 De Nog Grotere Slijmfilm
11:50 Jungle Cruise
12:00 De Flummels (NL)
12:10 De Kameleon aan de Ketting
12:50 De Nog Grotere Slijmfilm
13:00 The Suicide Squad
13:20 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
13:30 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
13:40 Luizenmoeder - De Film
13:50 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
14:00 Spirit Ongetemd (NL)
14:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
14:40 Fast & Furious 9
14:50 De Nog Grotere Slijmfilm
15:10 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
15:30 Luizenmoeder - De Film
15:50 Meskina
16:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
16:10 Jungle Cruise 3D
16:20 Black Widow 3D
16:40 Words on Bathroom Walls
16:50 The Green Knight
17:10 Supernova
17:40 Space Jam: A New Legacy
18:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:20 The Suicide Squad
18:30 The Boss Baby: Family Business 3D
19:00 Luizenmoeder - De Film
19:10 Black Widow
19:20 Jungle Cruise
19:30 Meskina
19:40 Escape Room: Tournament of Champions
20:10 De Slag Om De Schelde
20:30 The Green Knight
20:50 Fast & Furious 9 3D
21:10 Luizenmoeder - De Film
21:30 The Suicide Squad
21:40 Jungle Cruise
21:50 Old
22:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
22:10 Escape Room: Tournament of Champions
top zondag 08-08-2021
10:30 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:30 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:40 Luizenmoeder - De Film
10:50 K3 Dans van de Farao
11:00 Spirit Ongetemd (NL)
11:10 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:20 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
11:30 De Nog Grotere Slijmfilm
11:50 Jungle Cruise
12:00 De Flummels (NL)
12:10 De Kameleon aan de Ketting
12:50 De Nog Grotere Slijmfilm
13:00 The Suicide Squad
13:10 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
13:20 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
13:30 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
13:40 Luizenmoeder - De Film
14:00 Spirit Ongetemd (NL)
14:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
14:40 Fast & Furious 9
15:00 Paolo Conte, It’s Wonderful
15:10 De Nog Grotere Slijmfilm
15:20 Black Widow 3D
15:40 Luizenmoeder - De Film
15:50 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
16:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
16:10 Jungle Cruise 3D
16:50 Meskina
17:10 Words on Bathroom Walls
17:20 Supernova
17:40 Space Jam: A New Legacy
18:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:10 Jungle Cruise
18:20 The Suicide Squad
18:30 The Boss Baby: Family Business 3D
19:00 Luizenmoeder - De Film
19:10 Black Widow
19:30 Meskina
19:40 Escape Room: Tournament of Champions
20:10 De Slag Om De Schelde
20:30 The Green Knight
20:50 Fast & Furious 9 3D
21:00 Luizenmoeder - De Film
21:10 Jungle Cruise 3D
21:30 The Suicide Squad
21:40 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:50 Old
22:00 Escape Room: Tournament of Champions