home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Helmond

Frans Joseph van Thielpark 5, 5707 BX Helmond 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 03-06-2020
12:50 Sonic (NL)
13:30 Mi vida
13:50 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
14:10 Onward (NL)
14:40 I See You
15:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:30 De Beentjes van Sint Hildegard
 
16:00 Onward 3D
16:30 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
16:50 I See You
17:10 Grease
17:50 My Spy
18:20 Color Out of Space
19:20 Interstellar
19:40 1917
20:10 Bloodshot
20:30 Color Out of Space
21:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
21:20 I See You
top donderdag 04-06-2020
10:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
10:50 De Beentjes van Sint Hildegard
 
11:10 Spike en de Magische Steen (NL)
11:45 Onward (NL)
12:10 De Lego Film (NL)
13:00 Sonic (NL)
13:30 Mi vida
14:00 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
14:20 Onward (NL)
14:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:10 I See You
15:30 De Beentjes van Sint Hildegard
16:20 Onward 3D
16:40 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
17:00 Western Stars
17:20 Grease
17:50 My Spy
18:10 Color Out of Space
19:10 Interstellar
19:30 1917
20:00 Bloodshot
20:20 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
21:00 Color Out of Space
21:30 I See You
top vrijdag 05-06-2020
10:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
11:00 De Beentjes van Sint Hildegard
11:35 Spike en de Magische Steen (NL)
12:00 Onward (NL)
12:20 De Lego Film (NL)
12:55 Sonic (NL)
13:20 De Beentjes van Sint Hildegard
13:50 Bloodshot
14:10 Onward (NL)
14:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:00 I See You
15:40 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
16:00 Onward 3D
16:40 I See You
17:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
17:20 Grease
18:00 Color Out of Space
18:20 My Spy
19:10 Interstellar
19:50 1917
20:20 Bloodshot
20:40 Color Out of Space
21:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
21:20 I See You
top zaterdag 06-06-2020
10:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
10:50 Spike en de Magische Steen (NL)
11:10 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
11:50 De Lego Film (NL)
12:50 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
13:10 My Spy
14:00 Onward (NL)
14:20 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
15:00 I See You
15:20 Sonic (NL)
16:10 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
16:30 Onward 3D
16:50 De Beentjes van Sint Hildegard
17:10 Grease
17:50 Color Out of Space
18:15 Western Stars
19:20 Interstellar
19:40 1917
20:10 When Harry Met Sally
20:30 Bloodshot
21:00 I See You
21:20 Color Out of Space
top zondag 07-06-2020
10:50 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
11:10 Spike en de Magische Steen (NL)
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
11:50 Onward (NL)
12:10 De Lego Film (NL)
12:30 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
13:20 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
13:50 My Spy
14:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
14:50 I See You
15:15 Sonic (NL)
15:40 Interstellar
16:10 Onward 3D
16:50 De Beentjes van Sint Hildegard
17:30 Grease
18:00 Bloodshot
18:20 Color Out of Space
19:10 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
19:30 1917
20:00 Bloodshot
20:30 When Harry Met Sally
20:50 I See You
21:10 Color Out of Space
top maandag 08-06-2020
10:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
10:50 Spike en de Magische Steen (NL)
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard
11:30 Onward (NL)
11:50 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
12:10 De Lego Film (NL)
13:10 Sonic (NL)
13:50 When Harry Met Sally
14:10 I See You
14:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
15:30 My Spy
15:50 Onward 3D
16:10 Color Out of Space
16:40 Rundfunk: Jachterwachter
17:00 De Beentjes van Sint Hildegard
17:50 I See You
18:10 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
19:10 Interstellar
19:30 Rundfunk: Jachterwachter
19:50 Forrest Gump
20:10 Bloodshot
21:00 Color Out of Space
21:30 I See You