home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Helmond

Frans Joseph van Thielpark 5, 5707 BX Helmond 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 17-10-2019
10:15 Trouble (NL)
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:40 The Lion King (NL)
11:00 Maleficent 2 3D
11:30 Misfit 2
12:15 De Brief voor Sinterklaas
 
12:30 Maleficent 2
12:45 Trouble (NL)
13:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:30 De Club van Lelijke Kinderen
13:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:15 Misfit 2
14:45 Trouble (NL)
15:00 Wat Is Dan Liefde
15:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:45 Joker
16:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:15 Maleficent 2
17:00 Misfit 2
17:15 Haunt
 
17:30 De Belofte van Pisa
18:15 Gemini Man 3D
18:30 Joker
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:15 Maleficent 2 3D
19:30 F*ck de liefde
20:15 Downton Abbey
21:00 Joker
21:15 Wat Is Dan Liefde
21:30 Maleficent 2 3D
21:45 Gemini Man
22:00 Haunt
top vrijdag 18-10-2019
10:00 Trouble (NL)
10:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:30 The Lion King (NL)
10:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:45 Maleficent 2
11:30 F*ck de liefde
12:00 Misfit 2
12:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:00 De Brief voor Sinterklaas
13:15 Maleficent 2 3D
13:30 Trouble (NL)
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:15 De Club van Lelijke Kinderen
15:00 Misfit 2
15:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:45 Wat Is Dan Liefde
16:00 Trouble (NL)
16:15 Maleficent 2
16:30 The Lion King 3D
17:00 Joker
17:45 Misfit 2
18:00 Haunt
18:15 De Belofte van Pisa
19:00 Gemini Man 3D
19:15 Joker
19:45 Wat Is Dan Liefde
20:00 Maleficent 2 3D
20:15 F*ck de liefde
21:00 Downton Abbey
21:45 Joker
22:00 Wat Is Dan Liefde
22:15 Maleficent 2 3D
22:30 Gemini Man
22:45 Haunt
top zaterdag 19-10-2019
10:00 Trouble (NL)
10:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:30 The Lion King (NL)
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:45 Maleficent 2
11:30 F*ck de liefde
12:00 Misfit 2
12:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
12:45 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Maleficent 2 3D
13:30 Trouble (NL)
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:15 De Brief voor Sinterklaas
15:00 Misfit 2
15:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:45 Wat Is Dan Liefde
16:00 Trouble (NL)
16:15 Maleficent 2
16:30 The Lion King 3D
17:00 Joker
17:45 Misfit 2
18:00 Haunt
18:15 De Belofte van Pisa
18:50 Downton Abbey
19:15 Wat Is Dan Liefde
19:45 Joker
20:00 Maleficent 2 3D
20:15 F*ck de liefde
21:00 Gemini Man
21:45 Wat Is Dan Liefde
21:45 Joker
22:20 Maleficent 2 3D
22:30 Haunt
22:45 Gemini Man 3D
top zondag 20-10-2019
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:15 Trouble (NL)
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:30 Maleficent 2
11:00 Opera: Turandot
11:45 Misfit 2
12:00 De Brief voor Sinterklaas
12:15 Maleficent 2 3D
12:45 Trouble (NL)
13:15 De Club van Lelijke Kinderen
13:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
14:45 Trouble (NL)
15:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
15:15 Misfit 2
15:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:45 Joker
16:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
17:00 Misfit 2
17:15 Haunt
17:30 De Belofte van Pisa
18:20 Joker
18:30 Gemini Man
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:15 Maleficent 2 3D
19:30 F*ck de liefde
20:15 Downton Abbey
21:00 Maleficent 2 3D
21:15 Joker
21:30 Gemini Man 3D
21:45 Wat Is Dan Liefde
22:00 Haunt
top maandag 21-10-2019
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:30 Maleficent 2 3D
11:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:15 Joker
11:30 Trouble (NL)
12:15 De Club van Lelijke Kinderen
12:45 Maleficent 2
13:00 Misfit 2
13:15 Gemini Man
13:30 Wat Is Dan Liefde
14:00 Singel 39
14:30 Downton Abbey
15:00 Trouble (NL)
15:30 Misfit 2
15:45 Joker
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:15 Maleficent 2
17:00 F*ck de liefde
17:30 De Belofte van Pisa
17:45 Haunt
18:15 Gemini Man 3D
18:30 Joker
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:15 Maleficent 2 3D
20:00 Instinct
20:15 Downton Abbey
21:00 Joker
21:15 F*ck de liefde
21:30 Maleficent 2 3D
22:00 Haunt
top dinsdag 22-10-2019
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:30 Trouble (NL)
10:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:00 F*ck de liefde
11:15 Maleficent 2 3D
12:10 Joker
12:30 De Brief voor Sinterklaas
12:40 Gemini Man
13:00 Misfit 2
13:15 Downton Abbey
14:00 Red Joan
14:50 Maleficent 2
15:00 Trouble (NL)
15:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:30 Wat Is Dan Liefde
17:00 Misfit 2
17:15 Haunt
17:45 Joker
18:15 Gemini Man 3D
18:30 Downton Abbey
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:15 Maleficent 2 3D
19:30 F*ck de liefde
20:30 Joker
21:00 Sneak Preview
21:15 De Belofte van Pisa
21:30 Maleficent 2 3D
21:45 Wat Is Dan Liefde
22:00 Haunt
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Helmond