home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Schouwburgplein

Schouwburgplein 101, 3012 CL Rotterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag

top dinsdag 22-06-2021
10:00 Demon Slayer: Mugen Train
10:05 De Slag Om De Schelde
10:10 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:20 Tom & Jerry (NL)
10:30 Godzilla vs. Kong
10:35 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
11:10 Nobody
 
11:50 Tom and Jerry
12:30 Spiral: From the Legacy of Saw
12:40 De Slag Om De Schelde
12:50 Bon Bini: Judeska in da House
13:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
13:10 Godzilla vs. Kong
13:20 Zwaar Verliefd! 2
14:15 Nobody
14:40 Spiral: From the Legacy of Saw
14:45 Bon Bini: Judeska in da House
15:20 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
15:30 Judas and the Black Messiah
15:40 Tom & Jerry (NL)
15:50 De Slag Om De Schelde
 
16:30 Godzilla vs. Kong
16:40 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
16:50 Demon Slayer: Mugen Train
17:30 Bon Bini: Judeska in da House
18:00 Godzilla vs. Kong
18:20 Judas and the Black Messiah
18:30 Nobody
19:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
19:10 Bon Bini: Judeska in da House
19:20 A Quiet Place Part II
19:30 Zwaar Verliefd! 2
20:30 De Slag Om De Schelde
20:40 Godzilla vs. Kong
21:00 Chaos Walking
21:10 Nobody
21:30 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
21:40 Spiral: From the Legacy of Saw
21:50 Bon Bini: Judeska in da House
top woensdag 23-06-2021
10:00 Spiral: From the Legacy of Saw
10:05 K3 Dans van de Farao
10:10 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
11:00 Tom and Jerry
11:10 De Slag Om De Schelde
11:40 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
11:45 Bon Bini: Judeska in da House
12:05 Nobody
12:10 Demon Slayer: Mugen Train
12:40 Godzilla vs. Kong
13:20 Tom & Jerry (NL)
13:40 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
13:50 K3 Dans van de Farao
14:10 Bon Bini: Judeska in da House
14:15 Tom & Jerry (NL)
14:40 Spiral: From the Legacy of Saw
15:10 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
15:40 Tom & Jerry (NL)
15:50 De Slag Om De Schelde
16:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
16:10 Bon Bini: Judeska in da House
16:30 Godzilla vs. Kong
16:50 Demon Slayer: Mugen Train
17:20 Bon Bini: Judeska in da House
18:00 Godzilla vs. Kong
18:15 De Slag Om De Schelde
18:30 Bon Bini: Judeska in da House
18:40 Judas and the Black Messiah
19:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
19:15 Zwaar Verliefd! 2
19:30 Spiral: From the Legacy of Saw
20:30 De Slag Om De Schelde
20:40 Godzilla vs. Kong
21:00 Bon Bini: Judeska in da House
21:20 Chaos Walking
21:30 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
21:40 Nobody
21:50 A Quiet Place Part II