home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Schouwburgplein

Schouwburgplein 101, 3012 CL Rotterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
10:00 Weg van Jou
10:00 Geostorm 3D
10:10 American Made
10:20 Tulip Fever
10:20 Home Again
10:30 Kingsman: The Golden Circle
12:20 American Assassin
 
12:30 Geostorm 3D
12:50 Girls Trip
13:00 Kingsman: The Golden Circle
13:40 Weg van Jou
14:20 Home Again
14:45 Happy Death Day
15:00 Geostorm 3D
15:30 Blade Runner 2049 3D
16:00 Dikkertje Dap
16:10 American Made
16:40 Misfit
17:00 It
17:30 Geostorm 3D
18:00 American Assassin
 
18:40 Happy Death Day
18:50 Alles voor elkaar
19:00 Kingsman: The Golden Circle
20:00 Home Again
20:00 Geostorm 3D
20:40 Weg van Jou
21:00 Sneak Preview
21:10 Blade Runner 2049
22:00 Happy Death Day
22:15 American Assassin
22:30 Geostorm 3D
top woensdag 25-10-2017
10:00 Weg van Jou
10:10 Tulip Fever
10:15 Geostorm 3D
10:30 American Made
11:15 Girls Trip
11:50 American Assassin
12:15 Weg van Jou
12:30 Home Again
12:45 Geostorm 3D
13:00 Misfit
14:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
15:00 My Little Pony: De Film (NL)
15:20 Geostorm 3D
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:30 Kingsman: The Golden Circle
16:30 Dikkertje Dap
16:50 Misfit
17:15 It
17:50 Geostorm 3D
18:20 Alles voor elkaar
18:30 American Assassin
19:00 Kingsman: The Golden Circle
19:30 Home Again
20:15 Geostorm 3D
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Blade Runner 2049 3D
21:00 Weg van Jou
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
10:45 Brad's Status
11:20 Geostorm 3D
11:40 Dikkertje Dap
12:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:00 De Kleine Vampier (NL)
13:00 The Mountain Between Us
13:15 Thor: Ragnarök 3D
13:30 It
13:50 Happy Death Day
14:00 Geostorm 3D
15:00 American Assassin
15:30 Home Again
16:00 Misfit
16:15 Thor: Ragnarök 3D
16:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:30 The Mountain Between Us
17:20 Jigsaw
17:45 Happy Death Day
18:00 Geostorm 3D
18:20 Girls Trip
19:00 Jigsaw
19:15 Thor: Ragnarök 3D
19:30 Weg van Jou
20:00 Home Again
20:30 The Mountain Between Us
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Geostorm 3D
21:50 American Assassin
22:15 Jigsaw
22:15 Thor: Ragnarök 3D
22:50 Happy Death Day
top vrijdag 27-10-2017
09:40 Thor: Ragnarök 3D
09:50 The Mountain Between Us
10:10 Dikkertje Dap
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:30 Blade Runner 2049 3D
11:00 Brad's Status
12:10 Geostorm 3D
12:15 Kingsman: The Golden Circle
12:15 The Mountain Between Us
12:30 Thor: Ragnarök 3D
13:20 Girls Trip
14:00 The Mountain Between Us
14:30 Misfit
14:40 Happy Death Day
15:15 Home Again
15:20 Thor: Ragnarök 3D
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:30 Geostorm 3D
17:00 The Mountain Between Us
17:30 It
17:50 Jigsaw
18:20 Thor: Ragnarök 3D
18:40 Happy Death Day
19:00 Weg van Jou
19:20 Geostorm 3D
19:50 Home Again
20:20 Blade Runner 2049 3D
21:00 The Mountain Between Us
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:50 Jigsaw
22:00 American Assassin
23:30 Flatliners
23:45 Leatherface
top zaterdag 28-10-2017
00:00 Jigsaw
00:10 Thor: Ragnarök 3D
00:20 Geostorm 3D
00:30 The Foreigner
03:10 Thor: Ragnarök 3D
09:40 Thor: Ragnarök 3D
09:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:45 Dikkertje Dap
10:50 De Emoji Film (NL)
11:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:00 The Mountain Between Us
12:30 Thor: Ragnarök 3D
12:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:10 Dikkertje Dap
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:00 De Kleine Vampier (NL)
14:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:50 Misfit
15:00 The Mountain Between Us
15:20 Thor: Ragnarök 3D
15:50 My Little Pony: De Film (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:50 Geostorm 3D
17:20 Girls Trip
18:10 Jigsaw
18:20 Thor: Ragnarök 3D
18:30 It
18:45 Weg van Jou
19:20 The Mountain Between Us
20:00 Home Again
20:20 Blade Runner 2049 3D
21:00 Jigsaw
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:30 American Assassin
21:45 Geostorm 3D
22:15 Kingsman: The Golden Circle
23:05 Happy Death Day
23:45 Leatherface
top zondag 29-10-2017
00:00 Halloween Horror Show 2017
00:10 Thor: Ragnarök 3D
00:20 Flatliners
01:10 The Mountain Between Us
01:30 It
01:50 The Foreigner
02:45 Leatherface
10:00 De Kleine Vampier (NL)
10:10 De Emoji Film (NL)
10:15 Thor: Ragnarök 3D
10:20 The Mountain Between Us
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:00 Geostorm 3D
12:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 Thor: Ragnarök 3D
13:20 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:45 Misfit
14:30 Dikkertje Dap
14:50 The Mountain Between Us
15:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:10 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Thor: Ragnarök 3D
16:20 American Assassin
17:10 Jigsaw
17:20 Blade Runner 2049 3D
17:20 Geostorm 3D
18:20 Kingsman: The Golden Circle
18:50 It
19:15 Thor: Ragnarök 3D
19:30 Weg van Jou
20:00 The Mountain Between Us
20:40 Home Again
21:20 Geostorm 3D
21:40 American Assassin
21:50 Jigsaw
22:15 Thor: Ragnarök 3D
22:30 Happy Death Day
22:50 Leatherface
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam