home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Nijmegen Walstraat

Tweede Walstraat 16, 6511 LV Nijmegen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 09-12-2022
17:10 Puss in Boots: The Last Wish
18:00 Lyle, Lyle, Crocodile
18:20 Ticket to Paradise
18:30 Puss in Boots: The Last Wish 3D
18:40 Violent Night
18:50 Casa Coco
19:10 The Menu
 
19:20 Soof 3
19:50 Puss in Boots: The Last Wish
20:30 Black Panther: Wakanda Forever
20:50 Ticket to Paradise
21:00 The Menu
21:10 Devotion
21:20 Violent Night
21:50 The Offering
22:00 Prey for the Devil
top zaterdag 10-12-2022
13:30 Wil de Krokodil
13:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:00 Puss in Boots: The Last Wish
14:10 LeoLeo: Het Alpacafeest!
14:20 Casa Coco
 
14:30 The Menu
14:50 Black Panther: Wakanda Forever
15:00 Love Actually
16:00 Wil de Krokodil
16:10 Strange World (NL)
16:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:30 Puss in Boots: The Last Wish 3D
16:40 Violent Night
17:10 Black Adam
18:20 Lyle, Lyle, Crocodile
18:30 The Offering
18:40 Violent Night
18:50 The Menu
19:00 Puss in Boots: The Last Wish
19:10 Ticket to Paradise
19:20 Soof 3
20:00 Black Panther: Wakanda Forever
20:50 Devotion
21:00 Black Panther: Wakanda Forever
21:20 Puss in Boots: The Last Wish 3D
21:30 Violent Night
21:40 The Menu
21:50 The Offering
22:00 Prey for the Devil
top zondag 11-12-2022
11:00 LeoLeo: Het Alpacafeest!
11:00 SuperHond & TurboKat (NL)
11:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:10 Wil de Krokodil
11:20 Ticket to Paradise
11:50 Strange World (NL)
12:30 Puss in Boots: The Last Wish 3D
12:40 Black Adam
13:00 Black Panther: Wakanda Forever
13:20 Wil de Krokodil
13:40 Soof 3
13:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:00 Casa Coco
14:20 Strange World (NL)
15:10 The Menu
15:30 Wil de Krokodil
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
16:10 Strange World (NL)
16:20 Black Panther: Wakanda Forever
16:30 Puss in Boots: The Last Wish
16:40 Devotion
16:50 Violent Night
17:50 The Menu
18:00 Lyle, Lyle, Crocodile
18:20 Violent Night
18:30 The Offering
19:10 Puss in Boots: The Last Wish
19:30 Black Panther: Wakanda Forever
19:50 Ticket to Paradise
20:00 Sneak Preview
20:30 The Menu
20:40 Violent Night
20:50 Three Thousand Years of Longing
21:00 Prey for the Devil
top maandag 12-12-2022
17:00 The Offering
17:00 Black Panther: Wakanda Forever
17:10 Violent Night
17:20 Three Thousand Years of Longing
17:30 Smile
17:40 The Menu
18:10 Puss in Boots: The Last Wish 3D
18:30 Prey for the Devil
19:30 Love Actually
19:50 The Menu
20:00 Black Panther: Wakanda Forever
20:10 Devotion
20:20 Puss in Boots: The Last Wish
20:30 The Menu
20:40 Violent Night
20:50 The Offering
top dinsdag 13-12-2022
13:00 Three Thousand Years of Longing
13:10 Stromboli
13:20 LeoLeo: Het Alpacafeest!
13:40 Black Panther: Wakanda Forever
13:50 Devotion
14:00 Wolf
14:00 To Olivia
14:20 Puss in Boots: The Last Wish
15:15 The Menu
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:40 Wil de Krokodil
16:20 The Estate
16:30 Devotion
17:00 Ticket to Paradise
17:10 Black Adam
17:20 Violent Night
18:00 The Offering
18:10 Puss in Boots: The Last Wish
18:40 Casa Coco
18:45 Ticket to Paradise
19:40 Black Panther: Wakanda Forever
19:50 Devotion
20:00 Puss in Boots: The Last Wish
20:10 The Menu
20:20 Black Panther: Wakanda Forever
20:45 Violent Night
21:00 Prey for the Devil
21:15 The Offering
top woensdag 14-12-2022
10:00 Avatar: The Way Of Water 3D
10:40 Strange World (NL)
10:50 Casa Coco
11:00 LeoLeo: Het Alpacafeest!
11:10 Black Panther: Wakanda Forever
11:20 Ticket to Paradise
11:40 The Menu
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D
13:00 Wil de Krokodil
13:10 Hotel Sinestra
13:20 Wil de Krokodil
13:50 LeoLeo: Het Alpacafeest!
14:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:30 Avatar: The Way Of Water 3D
14:40 Puss in Boots: The Last Wish
15:30 Strange World (NL)
15:40 Hotel Sinestra
15:50 Oeps! Kids overboord
16:00 Wil de Krokodil
16:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
16:50 Puss in Boots: The Last Wish
17:10 Violent Night
17:50 The Menu
18:00 Devotion
18:10 Puss in Boots: The Last Wish
18:30 Ticket to Paradise
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:50 Avatar: The Way Of Water 3D
20:10 Avatar: The Way Of Water 3D
20:30 Black Panther: Wakanda Forever
20:40 The Menu
21:00 Violent Night
21:10 The Offering