home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Lido

Steenstraat 39, 2312 BV Leiden +31-71-5124130 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zondag 25-10-2020
10:00 Bigfoot Family 3D (NL)
10:00 100% Wolf (NL)
10:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
10:15 Scoob! (NL)
10:30 De Magische Poort 3D (NL)
12:45 Scoob! (NL)
12:45 100% Wolf (NL)
 
13:00 De Magische Poort 3D (NL)
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:30 100% Wolf (NL)
15:45 Bigfoot Family 3D (NL)
16:00 De Magische Poort 3D (NL)
18:00 Tenet
18:10 After We Collided
18:30 Casanova's
18:45 Honest Thief
20:00 Tenet
20:30 The Personal History of David Copperfield
20:30 Buiten is het Feest
21:15 Honest Thief
 
21:30 After We Collided
top maandag 26-10-2020
12:45 Scoob! (NL)
12:45 Bigfoot Family 3D (NL)
13:00 De Magische Poort 3D (NL)
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:00 100% Wolf (NL)
15:15 After We Collided
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:45 The Crossing
15:45 100% Wolf (NL)
16:00 De Magische Poort 3D (NL)
18:00 Tenet
18:15 Buiten is het Feest
18:15 Casanova's
18:30 After We Collided
18:45 Honest Thief
20:25 Buiten is het Feest
20:25 Casanova's
21:00 After We Collided
21:15 Honest Thief
21:30 Tenet
top dinsdag 27-10-2020
12:45 Scoob! (NL)
12:45 Bigfoot Family 3D (NL)
13:00 De Magische Poort 3D (NL)
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:00 100% Wolf (NL)
15:15 After We Collided
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:45 The Crossing
15:45 100% Wolf (NL)
16:00 De Magische Poort 3D (NL)
18:00 Tenet
18:15 Buiten is het Feest
18:15 Casanova's
18:30 After We Collided
18:45 Honest Thief
20:25 The Nest
20:25 Buiten is het Feest
21:00 After We Collided
21:15 Honest Thief
21:30 Tenet
top woensdag 28-10-2020
12:45 Scoob! (NL)
12:45 Bigfoot Family 3D (NL)
13:00 De Magische Poort 3D (NL)
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:00 100% Wolf (NL)
15:15 Bigfoot Family 3D (NL)
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:45 The Crossing
15:45 100% Wolf (NL)
16:00 De Magische Poort 3D (NL)
17:10 After We Collided
18:15 Buiten is het Feest
18:15 Casanova's
18:30 After We Collided
18:45 Honest Thief
20:25 After We Collided
20:25 Casanova's
21:00 Tenet
21:15 Honest Thief