home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Hoogeveen

Van Echtenstraat 35, 7902EK Hoogeveen +31-528-234000 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 13-08-2022
10:30 De Bellinga's: Huis op stelten
10:45 De allergrootste slijmfilm
10:50 DC Club van Super-Pets (NL)
11:00 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
11:10 Fireheart (NL)
11:15 Beast
11:30 Elvis
 
12:20 Nature on Tour: Nederland Onder Water
12:50 DC Club van Super-Pets (NL)
13:10 De Bellinga's: Huis op stelten
13:20 De allergrootste slijmfilm
13:30 Fireheart (NL)
13:40 Beast
14:10 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
15:00 De Bellinga's: Huis op stelten
15:10 Top Gun: Maverick
15:30 DC Club van Super-Pets (NL)
15:40 Silverstar
15:45 Thor: Love and Thunder
16:00 Bullet Train
16:20 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
 
17:00 Beast
18:00 Where the Crawdads Sing
18:10 Minions: The Rise of Gru
18:20 De Bellinga's: Huis op stelten
18:40 Bon Bini Holland 3
18:45 Zwanger & co
19:00 Beast
19:20 Hart op de Juiste Plek
20:15 Elvis
20:30 Top Gun: Maverick
21:00 Thor: Love and Thunder
21:00 Jurassic World: Dominion
21:30 Bullet Train
21:30 The Black Phone
21:45 Beast
top zondag 14-08-2022
10:30 Silverstar
10:40 Fireheart (NL)
10:50 Beast
10:50 DC Club van Super-Pets (NL)
11:00 De Bellinga's: Huis op stelten
11:00 Nature on Tour: Nederland Onder Water
11:10 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
12:40 Elvis
12:50 DC Club van Super-Pets (NL)
13:00 De Bellinga's: Huis op stelten
13:10 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
13:20 Beast
13:30 De allergrootste slijmfilm
13:40 Fireheart (NL)
15:00 De Bellinga's: Huis op stelten
15:30 DC Club van Super-Pets (NL)
15:40 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
15:50 Bullet Train
16:00 Bon Bini Holland 3
16:10 Beast
16:10 Top Gun: Maverick
17:10 Thor: Love and Thunder
18:00 Where the Crawdads Sing
18:10 Minions: The Rise of Gru
18:20 De Bellinga's: Huis op stelten
18:40 The Black Phone
18:50 Beast
19:20 Hart op de Juiste Plek
20:00 Top Gun: Maverick
20:15 Elvis
20:30 Jurassic World: Dominion
20:45 Bullet Train
21:00 Thor: Love and Thunder
21:10 Nope
21:30 Beast
top maandag 15-08-2022
12:30 De allergrootste slijmfilm
12:30 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
12:40 De Bellinga's: Huis op stelten
12:45 Strijder
13:00 DC Club van Super-Pets (NL)
13:10 Bullet Train
13:15 Elvis
14:30 De Bellinga's: Huis op stelten
14:40 Silverstar
15:10 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
15:20 Fireheart (NL)
15:40 DC Club van Super-Pets (NL)
16:10 Beast
16:30 Top Gun: Maverick
16:45 Jurassic World: Dominion
17:00 De Bellinga's: Huis op stelten
17:30 Bullet Train
17:40 Minions: The Rise of Gru
18:20 Where the Crawdads Sing
18:40 Beast
18:50 Zwanger & co
19:30 Bullet Train
20:00 Thor: Love and Thunder
20:15 Top Gun: Maverick
20:20 Nope
21:00 Beast
21:00 The Black Phone
21:30 Bon Bini Holland 3
top dinsdag 16-08-2022
12:15 DC Club van Super-Pets (NL)
12:20 De Bellinga's: Huis op stelten
13:00 Thor: Love and Thunder
13:10 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
13:20 Bullet Train
13:30 Fireheart (NL)
13:40 Strijder
14:20 De allergrootste slijmfilm
14:50 DC Club van Super-Pets (NL)
15:30 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
15:50 De Bellinga's: Huis op stelten
16:00 Top Gun: Maverick
16:10 Jurassic World: Dominion
16:20 Beast
16:30 Silverstar
17:30 Bullet Train
17:50 Minions: The Rise of Gru
18:00 Where the Crawdads Sing
18:40 Bon Bini Holland 3
18:50 Beast
19:00 Hart op de Juiste Plek
19:30 Elvis
20:10 Top Gun: Maverick
20:20 Bullet Train
20:45 Zwanger & co
20:50 Thor: Love and Thunder
21:10 Beast
21:15 The Black Phone
top woensdag 17-08-2022
12:10 DC Club van Super-Pets (NL)
12:20 De Bellinga's: Huis op stelten
13:00 Thor: Love and Thunder
13:10 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
13:20 Bullet Train
13:30 Fireheart (NL)
13:40 Strijder
14:20 De allergrootste slijmfilm
14:50 DC Club van Super-Pets (NL)
15:30 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL)
15:50 De Bellinga's: Huis op stelten
16:00 Top Gun: Maverick
16:10 Jurassic World: Dominion
16:20 Beast
16:30 Silverstar
17:30 Bullet Train
17:50 Minions: The Rise of Gru
18:00 Where the Crawdads Sing
18:30 Bon Bini Holland 3
18:45 Beast
19:00 Hart op de Juiste Plek
19:30 Elvis
20:10 Top Gun: Maverick
20:20 Bullet Train
20:45 Zwanger & co
20:45 Thor: Love and Thunder
21:00 Beast
21:15 The Black Phone