home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Hilversum

Langgewenst 20, 1211 AL Hilversum ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
15:40 De Club van Lelijke Kinderen
15:45 Misfit 2
16:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:50 Gemini Man 3D
17:20 Abominable 3D
17:20 The Lion King
17:50 F*ck de liefde
 
18:10 De Belofte van Pisa
18:15 Joker
18:40 Gemini Man 3D
19:40 Maleficent 2 3D
20:00 Ladies Night: Wat is dan Liefde
20:15 Joker
20:30 Ladies Night: Wat is dan Liefde
20:45 Ladies Night: Wat is dan Liefde
21:10 Maleficent 2 3D
21:30 Gemini Man 3D
top donderdag 17-10-2019
13:00 Maleficent 2 3D
13:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:10 Wat Is Dan Liefde
13:20 Downton Abbey
 
13:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
14:10 The Lion King
14:20 Joker
15:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:30 F*ck de liefde
15:40 Trouble (NL)
15:50 Gemini Man 3D
16:10 Maleficent 2
17:00 Hustlers
17:20 De Belofte van Pisa
17:50 Haunt
18:00 Wat Is Dan Liefde
18:20 Gemini Man
18:40 Maleficent 2 3D
19:00 Instinct
19:45 F*ck de liefde
20:00 Joker
20:15 Maleficent 2 3D
20:30 Wat Is Dan Liefde
21:10 Gemini Man 3D
21:30 Joker
21:30 Haunt
top vrijdag 18-10-2019
13:00 Instinct
13:10 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:10 Wat Is Dan Liefde
13:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:30 Maleficent 2 3D
13:40 Misfit 2
13:45 The Lion King
15:10 Trouble (NL)
15:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:40 Maleficent 2 3D
15:50 De Club van Lelijke Kinderen
16:00 Joker
16:20 Gemini Man 3D
16:30 Whitestar
17:30 Abominable 3D
18:00 De Belofte van Pisa
18:20 Wat Is Dan Liefde
18:30 Gemini Man 3D
18:50 Joker
19:00 F*ck de liefde
19:10 Maleficent 2 3D
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:45 Maleficent 2 3D
21:00 Joker
21:20 Gemini Man 3D
21:30 F*ck de liefde
21:50 Maleficent 2
22:00 Joker
22:30 Haunt
top zaterdag 19-10-2019
10:30 De Brief voor Sinterklaas
10:30 Trouble (NL)
10:30 Maleficent 2 3D
10:40 De Club van Lelijke Kinderen
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:10 Angry Birds 2 (NL)
12:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
12:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
12:50 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:00 The Lion King (NL)
13:20 Trouble (NL)
13:20 Maleficent 2 3D
13:40 Wat Is Dan Liefde
14:20 Misfit 2
15:00 De Club van Lelijke Kinderen
15:15 Maleficent 2 3D
15:40 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:50 Joker
16:10 Whitestar
16:15 Gemini Man 3D
16:40 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
17:30 F*ck de liefde
18:10 The Lion King
18:10 De Belofte van Pisa
18:30 Gemini Man 3D
18:50 Joker
19:00 Maleficent 2 3D
19:00 Wat Is Dan Liefde
20:00 F*ck de liefde
20:50 Maleficent 2 3D
21:00 Joker
21:20 Gemini Man 3D
21:40 Wat Is Dan Liefde
21:50 Maleficent 2
22:00 Joker
22:30 Haunt
top zondag 20-10-2019
10:30 Trouble (NL)
10:30 Maleficent 2 3D
11:00 De Brief voor Sinterklaas
11:10 Friends 25th: The One With The Anniversary
11:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:40 Everest: De Jonge Yeti (NL)
12:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
12:50 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:15 De Club van Lelijke Kinderen
13:20 Maleficent 2 3D
13:40 The Lion King (NL)
14:00 Trouble (NL)
14:10 Friends 25th: The One With The Anniversary
15:10 Misfit 2
15:30 Friends 25th: The One With The Anniversary
15:50 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:10 Joker
16:20 Whitestar
16:30 Maleficent 2 3D
17:30 De Belofte van Pisa
18:30 Friends 25th: The One With The Anniversary
18:40 F*ck de liefde
18:50 Joker
19:00 Maleficent 2 3D
19:20 Wat Is Dan Liefde
19:50 Friends 25th: The One With The Anniversary
20:30 Sneak Preview
21:10 Maleficent 2 3D
21:45 Joker
22:00 Gemini Man 3D
22:00 Haunt
top maandag 21-10-2019
10:30 Maleficent 2 3D
10:40 Trouble (NL)
10:40 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:50 The Lion King (NL)
11:00 Misfit 2
11:20 Everest: De Jonge Yeti (NL)
12:00 De Brief voor Sinterklaas
12:40 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:15 Maleficent 2 3D
13:20 The Lion King 3D
13:40 Misfit 2
13:50 Trouble (NL)
14:10 De Club van Lelijke Kinderen
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:50 Trouble (NL)
16:00 Gemini Man 3D
16:10 Maleficent 2
16:15 Whitestar
16:40 Joker
17:20 Wat Is Dan Liefde
18:00 Abominable 3D
18:10 The Lion King 3D
18:30 Gemini Man
18:45 Maleficent 2 3D
19:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
19:35 F*ck de liefde
20:00 Joker
20:30 Wat Is Dan Liefde
21:00 Maleficent 2 3D
21:15 Gemini Man 3D
21:30 Joker
22:00 Haunt
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Hilversum