home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Hilversum

Langgewenst 20, 1211 AL Hilversum ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top vrijdag 05-06-2020
12:00 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
12:30 Juf Roos
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 Aquaman 3D
14:00 Corgi (NL)
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
15:00 Onward (NL)
 
15:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
16:00 Beauty and the Beast
16:30 The High Note
17:00 A Star Is Born
17:30 I See You
18:00 The Jungle Book
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
19:30 The High Note
20:00 Inception
20:30 1917
21:00 Bad Boys For Life
21:30 Color Out of Space
22:00 I See You
 
top zaterdag 06-06-2020
09:25 Juf Roos
10:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:30 Jumanji: The Next Level
11:00 Beauty and the Beast
11:30 De Lego Film (NL)
12:00 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
12:30 Inception
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 1917
14:00 Corgi (NL)
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
15:00 Onward (NL)
15:30 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
16:00 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
16:30 The High Note
17:00 Aquaman 3D
17:30 I See You
18:00 The Jungle Book
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
19:30 The High Note
20:00 Interstellar
20:30 A Star Is Born
21:00 Thor: Ragnarök
21:30 Color Out of Space
22:00 I See You
top zondag 07-06-2020
09:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:00 Juf Roos
10:30 Thor: Ragnarök
11:00 The Jungle Book
11:30 De Lego Film (NL)
12:00 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
12:30 Interstellar
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 1917
14:00 Corgi (NL)
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
15:00 Onward (NL)
15:30 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
16:00 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
16:30 The High Note
17:00 Aquaman 3D
17:30 I See You
18:00 Beauty and the Beast
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
19:30 The High Note
20:00 Inception
20:30 Bad Boys For Life
21:00 Black Panther
21:30 Color Out of Space
22:00 I See You
top maandag 08-06-2020
12:00 Juf Roos
12:30 Interstellar
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 A Star Is Born
14:00 Corgi (NL)
14:30 Inception
15:00 Onward (NL)
15:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
16:00 Rundfunk: Jachterwachter
16:30 Beauty and the Beast
17:00 1917
17:30 I See You
18:00 Rundfunk: Jachterwachter
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Dunkirk
19:30 Onze Jongens in Miami
20:00 Rundfunk: Jachterwachter
20:30 Aquaman 3D
21:00 The Gentlemen
21:30 Color Out of Space
22:00 I See You
top dinsdag 09-06-2020
12:00 Juf Roos
12:30 Jumanji: The Next Level
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 1917
14:00 Corgi (NL)
14:30 Inception
15:00 Onward (NL)
15:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
16:00 Rundfunk: Jachterwachter
16:30 The Jungle Book
17:00 Aquaman 3D
17:30 I See You
18:00 Rundfunk: Jachterwachter
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Interstellar
19:30 Beauty and the Beast
20:00 Rundfunk: Jachterwachter
20:30 A Star Is Born
21:00 Bad Boys For Life
21:30 Color Out of Space
22:00 I See You