home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Groningen

Gedempte Zuiderdiep 78, 9711 HL Groningen 0900 1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 05-08-2020
10:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
11:00 Yellowstone
11:00 Lassie (NL)
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:10 Ella Bella Bingo
11:15 Pinocchio (NL)
11:30 Scoob! (NL)
 
11:45 Unhinged
12:15 Big Trip 3D (NL)
12:30 Engel
12:45 Pinocchio (NL)
13:00 De Piraten van Hiernaast
13:15 Lassie (NL)
13:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
13:45 Scoob! (NL)
14:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
14:15 Ella Bella Bingo
14:30 Trolls Wereldtour (NL)
14:45 Engel
15:15 Pinocchio (NL)
15:30 Lassie (NL)
 
15:45 De Piraten van Hiernaast
16:00 Trolls Wereldtour 3D (NL)
16:15 Ava
16:15 Scoob! (NL)
16:30 Unhinged
16:45 Pinocchio
17:00 The Last Full Measure
17:45 Burden
18:00 Trolls World Tour 3D
18:15 Fahim
18:30 Unhinged
18:45 I Still Believe
19:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:30 Été 85
20:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:15 Pinocchio
20:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:45 Rundfunk: Jachterwachter
21:00 Ava
21:15 The Rental
21:30 Follow Me
21:45 Unhinged
22:00 Dreamkatcher
top donderdag 06-08-2020
10:45 Yellowstone
10:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
11:00 Big Trip (NL)
11:00 Lassie (NL)
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
11:30 Harry Potter and the Half-Blood Prince
11:45 Scoob! (NL)
12:15 Pinocchio (NL)
12:30 Ella Bella Bingo
12:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
13:00 De Piraten van Hiernaast
13:15 Lassie (NL)
13:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
13:45 Engel
14:00 Scoob! (NL)
14:30 Trolls Wereldtour (NL)
14:45 Big Trip 3D (NL)
14:45 De Piraten van Hiernaast
15:00 My Spy
15:15 Pinocchio (NL)
15:30 Scoob! (NL)
15:45 Trolls Wereldtour 3D (NL)
16:00 Engel
16:15 Pinocchio
16:40 Unhinged
16:50 Alles is zoals het zou moeten zijn
17:00 The Secret Garden
17:20 Rundfunk: Jachterwachter
17:45 De Beentjes van Sint Hildegard
18:00 Fahim
18:15 Trolls World Tour 3D
18:30 I Still Believe
18:45 Unhinged
19:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:15 Pinocchio
19:30 Inglourious Basterds
19:45 The Rental
20:15 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
20:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:45 Gladiator
21:00 Burden
21:15 Unhinged
21:30 Ava
21:45 Dreamkatcher
22:00 Follow Me
top vrijdag 07-08-2020
10:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
10:45 Ava
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:05 Alles is zoals het zou moeten zijn
11:10 Big Trip (NL)
11:25 Lassie (NL)
11:30 Pinocchio
11:45 Scoob! (NL)
12:30 Ella Bella Bingo
12:45 De Piraten van Hiernaast
13:00 My Spy
13:15 Lassie (NL)
13:30 I Still Believe
13:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
13:45 Engel
14:00 Scoob! (NL)
14:15 Pinocchio (NL)
14:30 Trolls Wereldtour (NL)
15:00 Big Trip 3D (NL)
15:15 De Piraten van Hiernaast
15:30 Scoob! (NL)
15:45 Trolls Wereldtour 3D (NL)
16:00 Pinocchio (NL)
16:15 Engel
16:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
16:45 Unhinged
17:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
17:15 The Secret Garden
17:30 Ava
18:00 Pinocchio
18:15 Trolls World Tour 3D
18:30 Fahim
18:45 The Rental
19:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:15 Unhinged
19:30 I Still Believe
19:45 De Beentjes van Sint Hildegard
20:15 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
20:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:45 Pinocchio
21:00 Burden
21:15 The Outpost
21:30 Ava
21:45 Unhinged
22:00 Follow Me
22:15 Dreamkatcher
top zaterdag 08-08-2020
10:20 Lassie (NL)
10:30 Ella Bella Bingo
10:40 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
10:40 De Piraten van Hiernaast
10:50 Big Trip (NL)
10:50 Scoob! (NL)
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:15 Pinocchio (NL)
12:30 De Piraten van Hiernaast
12:35 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
12:45 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
12:50 My Spy
13:00 The Secret Garden
13:10 Big Trip 3D (NL)
13:20 Scoob! (NL)
13:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
14:00 Engel
14:15 Pinocchio (NL)
14:30 Trolls Wereldtour (NL)
14:45 Lassie (NL)
15:15 De Piraten van Hiernaast
15:30 Gladiator
15:45 Scoob! (NL)
16:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
16:00 Trolls Wereldtour 3D (NL)
16:15 Engel
16:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
17:00 Fahim
17:15 Unhinged
17:30 The Last Full Measure
18:00 Ava
18:15 Trolls World Tour 3D
18:30 Pinocchio
18:45 The Rental
19:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:15 De Beentjes van Sint Hildegard
19:30 I Still Believe
19:45 Unhinged
20:00 The Outpost
20:15 Pinocchio
20:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
21:00 Burden
21:15 Rundfunk: Jachterwachter
21:30 Ava
21:45 Unhinged
22:00 Follow Me
22:15 Dreamkatcher
top zondag 09-08-2020
10:20 Pinocchio (NL)
10:25 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
10:30 Big Trip (NL)
10:35 De Piraten van Hiernaast
10:45 My Spy
11:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
11:20 Alles is zoals het zou moeten zijn
11:20 Trolls Wereldtour (NL)
11:45 Scoob! (NL)
12:15 Lassie (NL)
12:30 Pinocchio (NL)
12:45 Ella Bella Bingo
13:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
13:15 De Piraten van Hiernaast
13:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
13:45 Big Trip 3D (NL)
14:00 Scoob! (NL)
14:15 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
14:30 Lassie (NL)
14:45 Trolls Wereldtour (NL)
15:00 Yellowstone
15:15 Pinocchio (NL)
15:30 Engel
15:45 Scoob! (NL)
16:00 Trolls Wereldtour 3D (NL)
16:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
16:30 Rundfunk: Jachterwachter
16:45 I Still Believe
17:00 The Outpost
17:15 Unhinged
17:45 Fahim
18:00 The Secret Garden
18:15 Trolls World Tour 3D
18:30 The Last Full Measure
18:45 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:15 Burden
19:30 Unhinged
19:45 The Rental
20:15 Pinocchio
20:30 I Still Believe
20:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
21:00 The Secret Garden
21:15 Follow Me
21:30 Ava
21:40 I See You
21:50 Unhinged
22:00 Dreamkatcher
top maandag 10-08-2020
10:45 Yellowstone
10:45 De Piraten van Hiernaast
11:00 Pinocchio (NL)
11:10 Lassie (NL)
11:10 Trolls Wereldtour 3D (NL)
11:20 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
11:40 Scoob! (NL)
11:55 Alles is zoals het zou moeten zijn
12:15 Ella Bella Bingo
12:30 Engel
13:00 Pinocchio (NL)
13:10 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
13:20 Lassie (NL)
13:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
13:45 De Piraten van Hiernaast
14:00 Scoob! (NL)
14:15 Trolls Wereldtour (NL)
14:30 I Still Believe
14:45 Engel
15:00 Pinocchio (NL)
15:30 Scoob! (NL)
15:45 Trolls Wereldtour 3D (NL)
15:50 Big Trip 3D (NL)
16:00 De Piraten van Hiernaast
16:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
16:30 My Spy
17:00 Pinocchio
17:15 Unhinged
17:30 Ava
17:45 Yellowstone
18:00 Burden
18:15 Trolls World Tour 3D
18:30 Hope Gap
18:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:00 The Secret Garden
19:15 I Still Believe
19:30 Unhinged
19:45 The Rental
20:00 Pinocchio
20:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:45 Fahim
21:00 Peninsula
21:15 Ava
21:30 Follow Me
21:40 Unhinged
21:50 Rundfunk: Jachterwachter
22:00 Dreamkatcher