home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Groningen

Gedempte Zuiderdiep 78, 9711 HL Groningen 0900 1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 01-11-2014
12:40 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
12:50 Gone Girl
13:20 Fury
13:30 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:40 Pijnstillers
13:40 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:50 Dummie de Mummie
 
14:00 The Maze Runner
14:50 Dansen op de vulkaan
15:20 Wonderbroeders
15:30 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:50 Dummie de Mummie
16:00 Koemba (NL)
16:20 Fury
16:30 A Walk Among the Tombstones
16:40 The Drop
16:50 Dansen op de vulkaan
17:20 Ouija
18:10 The Drop
18:30 Annabelle
18:45 St. Vincent
 
19:00 Dansen op de vulkaan
19:10 The Maze Runner
19:15 Pak Van Mijn Hart
19:20 Stonehearst Asylum
19:30 The Equalizer
20:30 Gone Girl
20:45 The Judge
21:00 The Best of Me
21:15 Infiltrant
21:30 Fury
21:45 The Maze Runner
22:00 A Walk Among the Tombstones
22:15 The Drop
22:30 Ouija
23:30 Annabelle
23:40 Fury
23:50 Gone Girl
top zondag 02-11-2014
10:30 Trippel Trappel Dierensinterklaas
10:40 Koemba (NL)
11:10 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
11:30 Heksen Bestaan Niet
11:40 Dummie de Mummie
11:50 The Drop
11:50 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
12:10 The Hundred-Foot Journey
12:50 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:20 Fury
13:40 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:50 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:50 Pijnstillers
14:00 Dummie de Mummie
14:20 The Drop
14:50 Wonderbroeders
15:00 Dansen op de vulkaan
15:30 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:40 Gone Girl
15:50 The Maze Runner
16:00 Dummie de Mummie
16:10 Ouija
16:20 Fury
16:40 The Drop
16:50 Pride
17:00 Dansen op de vulkaan
17:10 A Walk Among the Tombstones
18:20 Annabelle
18:30 The Maze Runner
18:40 Ouija
18:50 The Equalizer
19:00 Fury
19:10 Dansen op de vulkaan
19:20 Pak Van Mijn Hart
19:30 Stonehearst Asylum
19:40 St. Vincent
20:40 The Judge
20:50 Gone Girl
21:00 The Maze Runner
21:10 The Best of Me
21:30 Fury
21:40 A Walk Among the Tombstones
21:50 The Drop
22:00 Ouija
22:00 Infiltrant
top maandag 03-11-2014
11:45 Ouija
11:55 The Drop
12:00 Infiltrant
12:10 Stonehearst Asylum
12:50 Gone Girl
13:00 The Hundred-Foot Journey
13:20 Fury
13:30 August: Osage County
13:40 St. Vincent
13:50 Ouija
14:10 Clouds of Sils Maria
14:20 The Drop
14:40 Wonderbroeders
15:40 Gone Girl
16:00 The Maze Runner
16:10 Ouija
16:10 Dummie de Mummie
16:20 Fury
16:40 The Drop
16:50 Pride
16:50 A Walk Among the Tombstones
17:00 Dansen op de vulkaan
18:20 Annabelle
18:30 The Maze Runner
18:40 Ouija
18:50 The Equalizer
19:00 Fury
19:10 Dansen op de vulkaan
19:20 Pak Van Mijn Hart
19:30 Stonehearst Asylum
19:40 St. Vincent
20:40 The Judge
20:50 Gone Girl
21:00 Clouds of Sils Maria
21:10 The Best of Me
21:30 Fury
21:40 A Walk Among the Tombstones
21:50 The Drop
22:00 Ouija
22:00 Infiltrant
top dinsdag 04-11-2014
11:45 Ouija
11:55 The Drop
12:00 Infiltrant
12:10 Stonehearst Asylum
12:50 Gone Girl
13:00 The Hundred-Foot Journey
13:20 Fury
13:30 August: Osage County
13:40 St. Vincent
13:50 Ouija
14:10 Clouds of Sils Maria
14:20 The Drop
14:40 Wonderbroeders
15:40 Gone Girl
16:00 The Maze Runner
16:10 Ouija
16:10 Dummie de Mummie
16:20 Fury
16:40 The Drop
16:50 Pride
16:50 A Walk Among the Tombstones
17:00 Dansen op de vulkaan
18:20 Ouija
18:30 The Maze Runner
18:45 Dansen op de vulkaan
18:50 St. Vincent
19:00 Fury
19:15 August: Osage County
19:20 The Best of Me
19:20 Infiltrant
19:40 Pak Van Mijn Hart
20:40 Fury
20:50 The Maze Runner
21:00 Gone Girl
21:10 The Equalizer
21:20 Stonehearst Asylum
21:45 Sneak Preview
21:50 A Walk Among the Tombstones
22:00 The Drop
22:10 Ouija
top woensdag 05-11-2014
11:45 Ouija
11:45 Dracula Untold
11:50 Infiltrant
11:55 The Drop
12:10 The Hundred-Foot Journey
12:30 If I Stay
13:20 Fury
13:40 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:50 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:50 Pijnstillers
14:00 Dummie de Mummie
14:20 The Drop
14:50 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
15:00 Dansen op de vulkaan
15:30 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:40 Gone Girl
15:50 The Maze Runner
16:00 Dummie de Mummie
16:10 Ouija
16:20 Fury
16:40 The Drop
16:50 Pride
17:00 Dansen op de vulkaan
17:10 A Walk Among the Tombstones
18:10 Fury
18:20 The Judge
18:30 The Maze Runner
18:50 The Equalizer
19:10 Dansen op de vulkaan
19:25 Pak Van Mijn Hart
19:30 Stonehearst Asylum
19:30 David Bowie Is Happening Now
19:40 St. Vincent
21:00 Gone Girl
21:10 Pak Van Mijn Hart
21:20 The Maze Runner
21:20 The Best of Me
21:30 Fury
21:40 A Walk Among the Tombstones
21:50 The Drop
22:00 Ouija
22:00 Infiltrant
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Groningen