home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Groningen

Gedempte Zuiderdiep 78, 9711 HL Groningen 0900 1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 28-02-2020
10:45 Kleuterbioscoop
10:45 Little Women
10:45 Parasite
11:00 The Courier
11:00 Spike en de Magische Steen (NL)
11:00 1917
11:15 Emma
 
11:30 The Gentlemen
11:45 De Beentjes van Sint Hildegard
12:15 Bad Boys For Life
13:00 Like a Boss
13:15 Little Women
13:30 Les Misérables
13:45 Blumhouse's Fantasy Island
13:45 Spike en de Magische Steen (NL)
14:00 Emma
14:15 Habitat
14:15 De Beentjes van Sint Hildegard
14:55 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:15 Like a Boss
15:45 Sonic (NL)
 
16:00 De Grote Slijmfilm
16:15 Little Women
16:15 Suriname
16:30 Sonic the Hedgehog
16:45 The Boy: Brahms' Curse
16:45 De Beentjes van Sint Hildegard
17:00 The Gentlemen
17:15 1917
18:00 The Call of the Wild
18:15 Birds of Prey
18:30 April, May en June
18:45 Sonic the Hedgehog
19:00 Suriname
19:15 Little Women
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:45 Emma
20:15 Onze Jongens in Miami
20:30 Parasite
20:45 1917
21:00 Like a Boss
21:15 Bad Boys For Life
21:30 The Gentlemen
22:00 Guns Akimbo
22:15 The Courier
22:30 The Boy: Brahms' Curse
top zaterdag 29-02-2020
10:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:15 Sonic the Hedgehog
10:25 Kleuterbioscoop
10:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:45 Spike en de Magische Steen (NL)
11:00 Like a Boss
11:15 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
11:30 The Courier
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
11:45 De Grote Slijmfilm
11:55 The Gentlemen
12:30 Sonic (NL)
12:45 Het Wilde Avontuur (NL)
13:00 Spike en de Magische Steen (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:30 Habitat
13:45 Onze Jongens in Miami
14:00 De Grote Slijmfilm
14:15 De Beentjes van Sint Hildegard
14:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:45 Sonic (NL)
15:00 1917
15:15 Spike en de Magische Steen (NL)
15:30 Jumanji: The Next Level 3D
15:45 Sonic the Hedgehog
16:00 Emma
16:15 Little Women
16:30 Like a Boss
16:45 De Beentjes van Sint Hildegard
17:00 The Invisible Man
17:15 The Gentlemen
18:00 The Call of the Wild
18:15 April, May en June
18:30 Sonic the Hedgehog
18:45 Emma
19:00 Opera: Agrippina (Handel)
19:15 Little Women
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:45 Like a Boss
20:00 Onze Jongens in Miami
20:30 1917
20:45 Parasite
21:00 Bad Boys For Life
21:30 The Gentlemen
21:45 Suriname
22:00 The Invisible Man
22:15 The Boy: Brahms' Curse
22:30 The Courier
23:15 Birds of Prey
23:30 Blumhouse's Fantasy Island
23:30 Bad Boys For Life
23:45 The Courier
top zondag 01-03-2020
00:00 Guns Akimbo
00:00 The Boy: Brahms' Curse
10:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:15 Kleuterbioscoop
10:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:25 De Grote Slijmfilm
10:40 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:45 Habitat
10:45 De Beentjes van Sint Hildegard
11:00 Emma
11:00 Sonic (NL)
11:45 Spionnengeheimen (NL)
11:45 Frozen 2 (NL)
12:00 Dolittle (NL)
12:25 Het Wilde Avontuur (NL)
12:45 The Gentlemen
13:00 Suriname
13:15 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:45 Little Women
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 The Invisible Man
14:30 De Grote Slijmfilm
14:45 Jumanji: The Next Level
15:15 1917
15:15 Sonic (NL)
15:30 Emma
15:45 De Beentjes van Sint Hildegard
16:00 Zenek
16:30 Like a Boss
16:45 The Boy: Brahms' Curse
17:00 Sonic the Hedgehog
17:30 The Gentlemen
17:45 Like a Boss
18:00 Les Misérables
18:15 Onze Jongens in Miami
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard
18:45 Emma
18:45 The Call of the Wild
19:15 Little Women
19:30 Parasite
19:45 Like a Boss
20:00 1917
20:30 The Gentlemen
20:45 Bad Boys For Life
21:00 The Invisible Man
21:15 Birds of Prey
21:30 The Boy: Brahms' Curse
21:45 Suriname
22:00 The Courier
top maandag 02-03-2020
00:00 Guns Akimbo
00:00 The Boy: Brahms' Curse
10:45 De Beentjes van Sint Hildegard
10:45 Like a Boss
11:00 Parasite
11:00 The Boy: Brahms' Curse
11:00 Suriname
11:15 Emma
11:30 Little Women
11:45 Blumhouse's Fantasy Island
12:45 The Courier
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard
13:15 Bad Boys For Life
13:30 The Call of the Wild
13:45 Parasite
14:00 Suriname
14:15 Sonic the Hedgehog
14:30 Little Women
15:00 1917
15:30 De Beentjes van Sint Hildegard
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:15 Emma
16:30 The Courier
16:45 The Boy: Brahms' Curse
17:30 Les Misérables
17:45 Birds of Prey
18:00 The Call of the Wild
18:15 April, May en June
18:30 Sonic the Hedgehog
18:45 Little Women
19:00 Habitat
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:15 Emma
20:15 Parasite
20:30 1917
20:45 Onze Jongens in Miami
21:00 Bad Boys For Life
21:15 Like a Boss
21:30 The Gentlemen
21:45 Suriname
22:00 The Courier
22:15 The Boy: Brahms' Curse
top dinsdag 03-03-2020
10:45 Emma
10:45 The Call of the Wild
10:45 Kleuterbioscoop
10:45 De Beentjes van Sint Hildegard
10:45 Like a Boss
11:00 The Boy: Brahms' Curse
11:15 The Gentlemen
11:45 Birds of Prey
12:15 Bad Boys For Life
12:45 Sonic the Hedgehog
13:00 Suriname
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard
13:15 Little Women
13:30 Green Book
13:45 Like a Boss
14:15 Parasite
15:00 April, May en June
15:00 The Gentlemen
15:15 Sonic (NL)
15:30 1917
15:45 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 De Beentjes van Sint Hildegard
16:15 Emma
16:30 The Boy: Brahms' Curse
17:00 The Courier
17:30 Les Misérables
17:45 Blumhouse's Fantasy Island
17:45 Like a Boss
18:00 The Call of the Wild
18:15 Birds of Prey
18:30 Suriname
18:45 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Emma
19:15 Sonic the Hedgehog
19:45 Like a Boss
20:00 Onze Jongens in Miami
20:15 Parasite
20:30 1917
20:45 Little Women
21:00 Sneak Preview
21:15 The Gentlemen
21:30 Bad Boys For Life
21:45 The Boy: Brahms' Curse
22:00 The Courier
top woensdag 04-03-2020
10:45 Habitat
10:45 Onward 3D
10:45 Little Women
11:00 The Call of the Wild
11:00 Kleuterbioscoop
11:00 De Beentjes van Sint Hildegard
11:15 Emma
11:30 Like a Boss
11:45 1917
12:30 The Courier
13:00 Onward 3D
13:00 Little Women
13:15 Suriname
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 The Gentlemen
13:45 De Grote Slijmfilm
14:00 Emma
14:15 Onward 3D (NL)
14:45 Spike en de Magische Steen (NL)
15:15 Sonic (NL)
15:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:45 Onward (NL)
16:00 Het Wilde Avontuur (NL)
16:00 Like a Boss
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard
16:30 Onward 3D
16:45 Les Misérables
17:00 Emma
17:30 The Boy: Brahms' Curse
17:45 Sonic the Hedgehog
18:00 The Call of the Wild
18:15 Birds of Prey
18:30 Bad Boys For Life
18:45 Onward 3D
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:15 Little Women
19:45 Like a Boss
20:00 Emma
20:15 1917
20:30 Parasite
20:45 Onze Jongens in Miami
21:00 Onward 3D
21:15 The Boy: Brahms' Curse
21:30 The Gentlemen
21:45 Suriname
22:00 The Courier
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Groningen