home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Groninger Forum

Nieuwe Markt 1, 9712 KN Groningen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-01-2020
12:00 Marianne & Leonard: Words of Love
12:00 The Cave
12:00 Hors normes (The Specials)
12:15 1917
12:25 IDFA 2019
12:45 Out Stealing Horses
14:00 La belle époque
 
14:15 Divino Amor
14:20 Dark Waters
14:35 For Sama
14:45 Mind My Mind
15:15 Il traditore
15:45 Parasite
16:30 Mi vida
16:30 Bombshell
16:45 Il testimone invisibile
17:00 Mind My Mind
18:00 Mind My Mind
18:30 Hors normes (The Specials)
18:45 Dark Waters
19:00 Au nom de la terre
 
19:00 Sorry We Missed You
19:30 IDFA 2019
20:00 Il traditore
20:50 1917
21:10 Parasite
21:15 Bombshell
21:15 The Peanut Butter Falcon
21:30 Jojo Rabbit
top woensdag 29-01-2020
19:00 Les Misérables
19:00 Muidhond
19:15 Adam
19:15 Ema
20:00 Les Misérables
21:15 The Whistlers
21:15 Les Misérables
21:30 The Wild Goose Lake
21:30 True History of the Kelly Gang
top donderdag 30-01-2020
09:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:00 Eden
12:00 Les Misérables
12:00 The Whistlers
12:30 Billion
13:00 Atlantique
14:15 Adam
14:15 Mosquito
15:00 Kala azar
16:00 The Whistlers
16:45 Fire Will Come
17:00 Muidhond
17:15 The Barefoot Emperor
18:45 Babyteeth
19:45 The Lighthouse
20:00 Bacurau
21:45 Verrassingsfilm
22:00 Boyz in the Wood
top vrijdag 31-01-2020
10:00 Babyteeth
11:00 Joan of Arc
11:00 Adam
12:15 Fire Will Come
12:45 Little Joe
13:30 Les Misérables
13:45 Sibyl
15:00 The Whistlers
15:15 About Endlessness
16:00 Matthias et Maxime
16:00 Beanpole
16:15 Muidhond
17:00 Mosquito
18:45 Little Women
19:00 Adoration
19:30 The Fever
19:30 Corpus Christi
20:00 Ema
21:00 Paradise drifters
21:15 Les Misérables
22:00 First Love
22:15 Kala azar
22:30 The Wild Goose Lake
23:15 True History of the Kelly Gang
23:30 Boyz in the Wood
top zaterdag 01-02-2020
10:00 The Fever
10:00 The Barefoot Emperor
10:00 Beanpole
10:15 Marona
10:30 Matthias et Maxime
12:00 Joan of Arc
12:15 Adam
12:15 Fire Will Come
13:00 The Whistlers
14:15 Eden
14:15 Muidhond
14:30 Adoration
15:00 A Swedish Love Story
15:15 Paradise drifters
16:00 Little Women
16:30 Ghost Tropic
17:15 Children of the Sun
19:00 Atlantique
19:15 Drama Girl
19:30 Ema
20:00 Audition
20:00 Corpus Christi
21:15 Les Misérables
21:30 The Lighthouse
21:45 Bacurau
22:30 True History of the Kelly Gang
23:30 First Love
top zondag 02-02-2020
10:00 Ghost Tropic
10:00 About Endlessness
10:00 Billion
11:00 The Whistlers
12:15 Marona
13:30 The Barefoot Emperor
13:45 Atlantique
14:00 Little Women
14:15 Farewell Paradise
14:15 Corpus Christi
16:00 Billion
16:00 Children of the Sun
16:30 Drama Girl
16:45 Beanpole
16:45 Babyteeth
18:30 Little Joe
19:15 Ema
19:15 Muidhond
20:00 The Lighthouse
21:00 The Wild Goose Lake
21:15 Bacurau
21:15 A Beautiful Day in the Neighborhood
21:30 The Whistlers
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Groningen