home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Groninger Forum

Hereplein 73, 9711GD Groningen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zaterdag 07-12-2019
18:45 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
19:00 Martin Eden
19:15 J'ai perdu mon corps
19:15 Mi vida
20:00 Parasite
21:15 Sorry We Missed You
21:15 Marriage Story
 
21:30 Parasite
21:45 The Farewell
top zondag 08-12-2019
10:00 Martin Eden
10:00 Mi vida
10:00 Lotte op zoek naar de draken
10:15 Ze noemen me Baboe
10:30 Sorry We Missed You
11:55 Ailo, Het Dappere Rendier (NL)
12:00 Jasperina: op eenzame hoogte
12:00 Amazing Grace
12:45 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
13:00 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
14:00 The Irishman
14:05 Sorry We Missed You
 
14:20 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL)
15:45 Marriage Story
16:00 Ze noemen me Baboe
16:15 Parasite
16:25 The Farewell
18:30 Mi vida
18:45 J'ai perdu mon corps
19:00 The Farewell
19:00 Sorry We Missed You
20:00 Mi vida
20:30 Martin Eden
20:45 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
21:15 Marriage Story
21:15 Parasite
top maandag 09-12-2019
12:00 Mi vida
12:00 Marriage Story
12:15 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
13:00 Sorry We Missed You
14:00 Martin Eden
14:45 The Farewell
15:15 Parasite
16:00 J'ai perdu mon corps
16:30 Sorry We Missed You
16:45 Mi vida
17:00 Ze noemen me Baboe
18:30 Marriage Story
18:45 Parasite
19:00 J'ai perdu mon corps
19:00 Amazing Grace
20:00 The Farewell
21:00 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
21:00 Martin Eden
21:15 Sorry We Missed You
21:30 The Farewell
top dinsdag 10-12-2019
12:00 Portrait de la jeune fille en feu
12:00 Mi vida
12:15 Amazing Grace
12:30 Martin Eden
13:00 Sorry We Missed You
14:00 J'ai perdu mon corps
14:15 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
14:30 The Farewell
15:15 Marriage Story
16:00 Parasite
16:35 Sorry We Missed You
17:00 Ze noemen me Baboe
18:45 J'ai perdu mon corps
18:45 Martin Eden
18:45 Mi vida
19:00 Sorry We Missed You
20:00 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
20:35 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
20:45 Marriage Story
21:05 The Farewell
21:20 Parasite
top woensdag 11-12-2019
12:00 J'ai perdu mon corps
12:00 The Farewell
12:00 Parasite
13:00 Portrait de la jeune fille en feu
13:45 Sorry We Missed You
14:05 Ailo, Het Dappere Rendier (NL)
14:35 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL)
14:35 Mi vida
15:55 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
16:00 Parasite
16:15 Portrait de la jeune fille en feu
16:30 Marriage Story
16:35 Martin Eden
18:45 Mi vida
19:00 Samen
19:15 Sorry We Missed You
19:15 The Farewell
20:00 J'ai perdu mon corps
20:45 The Invisible Life of Eurídice Gusmão
21:00 Sneak Preview
21:20 Martin Eden
21:25 Parasite
top donderdag 12-12-2019
16:00 Hors normes (The Specials)
19:00 Hors normes (The Specials)
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Groningen