home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Slachtstraat

Slachtstraat 5, 3512 BC Utrecht ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 01-02-2023
12:30 Close
12:45 De Acht Bergen
13:00 Trois couleurs: Bleu
14:45 Close
15:00 La Double vie de Véronique
15:30 De Acht Bergen
17:00 The Menu
 
17:00 Good Luck to You, Leo Grande
18:30 De Acht Bergen
19:00 Snow and the Bear
19:15 Close
21:00 Mulholland Drive
21:15 De Acht Bergen
21:30 The Menu
top donderdag 02-02-2023
12:30 Mulholland Drive
12:45 Good Luck to You, Leo Grande
13:00 L'Innocent
15:00 Close
15:00 Mascotte
15:30 De Acht Bergen
17:00 Snow and the Bear
 
17:15 Trois Couleurs: Blanc
18:30 De Acht Bergen
19:00 L'Innocent
19:15 Close
21:00 Mascotte
21:15 De Acht Bergen
21:30 The Menu
top vrijdag 03-02-2023
11:00 Trois couleurs: Bleu
12:45 Good Luck to You, Leo Grande
13:00 L'Innocent
13:30 Trois Couleurs: Blanc
15:00 Mascotte
15:00 Close
15:30 De Acht Bergen
17:00 Snow and the Bear
17:15 La Double vie de Véronique
18:30 De Acht Bergen
19:00 L'Innocent
19:15 Close
21:00 Trois Couleurs: Rouge
21:15 De Acht Bergen
21:30 The Menu
top zaterdag 04-02-2023
11:45 Jeanne Dielman, 23 Quai du Commerce, 1080 Bruxelles
13:00 L'Innocent
13:00 Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel
15:00 Close
15:00 Mascotte
15:30 De Acht Bergen
17:00 Snow and the Bear
17:15 Trois Couleurs: Rouge
18:30 De Acht Bergen
19:00 L'Innocent
19:15 Close
21:00 La Double vie de Véronique
21:15 De Acht Bergen
21:30 The Menu
top zondag 05-02-2023
11:15 L'Innocent
12:00 Jeanne Dielman, 23 Quai du Commerce, 1080 Bruxelles
12:15 Good Luck to You, Leo Grande
13:15 Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel
14:15 Trois couleurs: Bleu
15:00 Mascotte
15:45 De Acht Bergen
16:15 Close
17:00 Snow and the Bear
18:30 De Acht Bergen
18:45 A Man Called Otto
19:00 L'Innocent
21:00 Close
21:15 De Acht Bergen
21:30 The Menu
top maandag 06-02-2023
11:30 Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel
12:45 Good Luck to You, Leo Grande
13:00 L'Innocent
13:30 Trois Couleurs: Rouge
15:00 Close
15:00 Mascotte
15:30 De Acht Bergen
17:00 Snow and the Bear
17:15 Trois Couleurs: Blanc
18:30 De Acht Bergen
19:00 L'Innocent
19:15 Close
21:00 La Double vie de Véronique
21:15 De Acht Bergen
21:30 The Menu