home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Eindhoven

Dommelstraat 27, 5611 CJ Eindhoven 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
11:00 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 American Assassin
11:00 Dikkertje Dap
11:05 Happy Death Day
11:25 Weg van Jou
11:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
 
11:55 Geostorm 3D
12:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 Stronger
13:25 Happy Death Day
13:30 The Salesman
13:45 Alles voor elkaar
13:50 Weg van Jou
14:15 Victoria and Abdul
14:30 Geostorm 3D
15:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Blade Runner 2049
15:55 American Made
16:05 It
 
16:15 HhhH - The Man with the Iron Heart
16:15 Dikkertje Dap
16:45 Misfit
17:00 Kingsman: The Golden Circle
17:00 Geostorm 3D
18:00 Home Again
18:30 Happy Death Day
18:45 The Glass Castle
19:00 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:00 American Assassin
19:15 Blade Runner 2049 3D
19:30 Geostorm 3D
20:00 Alles voor elkaar
20:15 Home Again
20:45 Weg van Jou
21:30 Sneak Preview
21:30 The Glass Castle
21:45 Girls Trip
22:00 Geostorm 3D
22:15 Botoks
22:30 American Assassin
22:45 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
11:00 Home Again
11:20 Victoria and Abdul
11:25 Alles voor elkaar
11:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
11:30 Misfit
11:45 Geostorm 3D
11:50 Happy Death Day
12:05 Weg van Jou
13:10 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Misfit
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:10 Dikkertje Dap
14:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:15 Geostorm 3D
14:30 Stronger
15:30 Blade Runner 2049 3D
15:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:45 Geostorm 3D
17:10 American Assassin
17:25 Girls Trip
17:30 Misfit
17:45 American Made
18:00 Kingsman: The Golden Circle
18:45 American Assassin
19:00 Geostorm 3D
19:30 Alles voor elkaar
19:40 Weg van Jou
20:00 Thor Ragnarök Marathon 3D
20:10 Home Again
20:30 Thor: Ragnarök 3D
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Girls Trip
21:45 The Glass Castle
22:00 American Assassin
22:20 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Thor: Ragnarök
11:05 Dikkertje Dap
11:15 Blade Runner 2049
11:15 The Mountain Between Us
11:15 Geostorm 3D
11:50 My Little Pony: De Film (NL)
12:30 Thor: Ragnarök 3D
12:35 American Assassin
12:55 Victoria and Abdul
13:45 Happy Death Day
13:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:00 Misfit
14:00 Dikkertje Dap
14:40 The Mountain Between Us
15:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 Thor: Ragnarök 3D
15:55 Geostorm 3D
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:05 Stronger
16:10 Misfit
17:00 The Glass Castle
17:10 Alles voor elkaar
17:30 Blade Runner 2049 3D
18:00 American Assassin
18:10 Jigsaw
18:25 Happy Death Day
18:30 Thor: Ragnarök 3D
18:50 Weg van Jou
19:30 Loving Vincent
19:45 The Mountain Between Us
20:15 Home Again
20:45 Blade Runner 2049 3D
21:00 Geostorm 3D
21:15 Girls Trip
21:30 Thor: Ragnarök 3D
21:45 Kingsman: The Golden Circle
22:15 Jigsaw
22:30 Geostorm 3D
top vrijdag 27-10-2017
11:00 The Mountain Between Us
11:00 Thor: Ragnarök 3D
11:10 Geostorm
11:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:15 Dikkertje Dap
11:20 Victoria and Abdul
11:30 Jigsaw
11:55 Home Again
12:55 My Little Pony: De Film (NL)
13:05 Dikkertje Dap
13:30 The Mountain Between Us
13:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:00 Stronger
14:00 Thor: Ragnarök 3D
14:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:55 Dikkertje Dap
15:05 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Misfit
16:00 Geostorm 3D
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:45 The Glass Castle
16:45 Jigsaw
16:45 The Mountain Between Us
17:00 Thor: Ragnarök 3D
17:40 American Made
18:00 Misfit
18:15 The Mountain Between Us
18:30 Geostorm 3D
18:55 Alles voor elkaar
19:15 American Assassin
19:30 Weg van Jou
20:00 Home Again
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:15 Blade Runner 2049 3D
20:45 The Mountain Between Us
21:00 Geostorm 3D
21:15 Happy Death Day
21:45 Jigsaw
22:00 Girls Trip
22:15 Kingsman: The Golden Circle
23:00 Thor: Ragnarök 3D
23:15 American Assassin
23:30 Leatherface
23:30 Geostorm
23:45 Happy Death Day
top zaterdag 28-10-2017
00:00 Jigsaw
10:00 De Kleine Vampier (NL)
10:00 Dikkertje Dap
10:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:15 My Little Pony: De Film (NL)
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:30 Thor: Ragnarök
11:00 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
11:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:45 Thor: Ragnarök 3D
11:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:15 Stronger
12:25 Victoria and Abdul
12:30 Dikkertje Dap
12:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:15 Jigsaw
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:20 Home Again
14:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:45 Thor: Ragnarök 3D
15:00 Misfit
15:00 Weg van Jou
15:25 Geostorm 3D
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:40 The Mountain Between Us
16:45 Blade Runner 2049 3D
16:55 Misfit
17:00 Jigsaw
17:30 Loving Vincent
17:55 The Glass Castle
18:00 American Made
18:00 Thor: Ragnarök 3D
18:55 Alles voor elkaar
19:10 Home Again
19:15 American Assassin
19:45 Weg van Jou
20:15 The Mountain Between Us
20:30 Blade Runner 2049 3D
20:45 Girls Trip
21:00 Thor: Ragnarök 3D
21:15 Jigsaw
21:30 Geostorm 3D
21:45 Happy Death Day
22:15 Kingsman: The Golden Circle
22:45 Thor: Ragnarök 3D
23:30 Leatherface
23:35 American Assassin
23:55 It
top zondag 29-10-2017
00:00 Thor: Ragnarök 3D
00:10 Jigsaw
00:15 Flatliners
10:00 Dikkertje Dap
10:00 Thor: Ragnarök 3D
10:10 De Kleine Vampier (NL)
10:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:15 Geostorm
10:30 My Little Pony: De Film (NL)
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:50 Dikkertje Dap
12:05 De Kleine Vampier (NL)
12:15 HhhH - The Man with the Iron Heart
12:40 Alles voor elkaar
12:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:00 Thor: Ragnarök 3D
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:40 Dikkertje Dap
14:00 The Mountain Between Us
14:45 American Assassin
14:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:00 Misfit
15:00 Blade Runner 2049 3D
15:30 Botoks
15:40 Geostorm 3D
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:25 Home Again
16:45 The Mountain Between Us
17:00 Misfit
17:15 Jigsaw
18:10 Kingsman: The Golden Circle
18:25 Home Again
18:35 Happy Death Day
18:45 Stronger
19:00 Blade Runner 2049
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:15 Your Name
19:30 Jigsaw
20:45 The Mountain Between Us
21:00 Geostorm 3D
21:15 Weg van Jou
21:30 Girls Trip
21:45 American Assassin
22:00 Thor: Ragnarök 3D
22:15 American Made
22:30 Jigsaw
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Eindhoven