home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Eindhoven

Dommelstraat 27, 5611 CJ Eindhoven 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zondag 14-04-2024
22:20 Immaculate
top maandag 15-04-2024
11:15 Civil War
11:15 Monkey Man
11:15 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024
11:15 Katak, de dappere beloega
12:00 Godzilla x Kong: The New Empire
12:00 Ghostbusters: Frozen Empire
 
12:20 The First Omen
12:45 Kung Fu Panda 4 (NL)
13:15 Dune: Part Two
13:15 De Terugreis
14:00 Civil War
14:00 Invasie
14:45 Ghostbusters: Frozen Empire
14:45 Buenas Chicas
15:00 Godzilla x Kong: The New Empire
15:15 Kung Fu Panda 4 (NL)
15:30 Monkey Man
16:15 Civil War
16:45 Godzilla x Kong: The New Empire
17:00 Dune: Part Two
 
17:15 Anyone But You
17:30 The First Omen
17:30 Immaculate
17:45 Kung Fu Panda 4
18:15 Ghostbusters: Frozen Empire
18:45 De Terugreis
19:30 All of Us Strangers
19:45 Invasie
20:00 Dune: Part Two
20:15 Godzilla x Kong: The New Empire
20:15 Ghostbusters: Frozen Empire
20:45 Civil War
21:00 Monkey Man
21:15 The First Omen
22:00 Immaculate
22:00 No Way Up
top dinsdag 16-04-2024
11:00 Kung Fu Panda 4 (NL)
11:00 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024
11:00 Katak, de dappere beloega
11:15 The First Omen
11:30 Godzilla x Kong: The New Empire
11:45 Civil War
12:00 Dune: Part Two
12:50 Buenas Chicas
13:00 Kung Fu Panda 4
13:15 Monkey Man
13:30 The Great Escaper
14:00 Dune: Part Two
14:15 Godzilla x Kong: The New Empire
14:30 De Terugreis
15:10 Kung Fu Panda 4 (NL)
15:20 Ghostbusters: Frozen Empire
15:45 Civil War
16:00 Kung Fu Panda 4
16:15 Monkey Man
17:00 Civil War
17:00 Godzilla x Kong: The New Empire
17:30 The First Omen
17:30 Arthur the King
18:00 Ghostbusters: Frozen Empire
18:30 Civil War
18:30 3391 KM
19:00 Kung Fu Panda 4
19:30 De Terugreis
19:45 Dune: Part Two
20:00 Invasie
20:15 Ghostbusters: Frozen Empire
20:45 Godzilla x Kong: The New Empire
21:00 Monkey Man
21:15 Civil War
21:30 The First Omen
21:45 Sleeping Dogs
22:15 Immaculate
top woensdag 17-04-2024
11:00 Monkey Man
11:00 Godzilla x Kong: The New Empire
11:00 Dune: Part Two
11:00 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024
11:15 Kung Fu Panda 4
11:30 The First Omen
11:45 Ghostbusters: Frozen Empire
12:00 Civil War
13:00 De Legende van Familie Vos
13:30 Vos en Haas Redden het Bos
13:45 Kung Fu Panda 4 (NL)
13:50 Autumn and the Black Jaguar
14:15 Arthur the King
14:30 Kung Fu Panda 4 (NL)
14:35 Vogelvlucht (NL)
14:45 Dune: Part Two
15:00 Civil War
15:30 Kung Fu Panda 4
16:00 Monkey Man
16:15 Ghostbusters: Frozen Empire
16:45 Buenas Chicas
16:50 Immaculate
17:00 Godzilla x Kong: The New Empire
17:30 The First Omen
17:50 Kung Fu Panda 4
18:30 Civil War
18:45 Godzilla x Kong: The New Empire
19:00 Monkey Man
19:45 Ghostbusters: Frozen Empire
20:00 Back to Black
20:15 Dune: Part Two
20:30 Back to Black
21:00 Back to Black
21:30 Civil War
21:30 The First Omen
21:45 Invasie