home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Eindhoven

Dommelstraat 27, 5611 CJ Eindhoven 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 01-10-2020
10:30 Poeslief
10:40 The Secret: Dare to Dream
10:45 Tenet
10:50 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
11:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
11:00 The New Mutants
11:15 Antebellum
 
11:30 The Trial of the Chicago 7
12:15 Unhinged
13:00 The Trial of the Chicago 7
13:00 The Secret: Dare to Dream
13:15 Tenet
13:30 The Personal History of David Copperfield
13:45 De Dick Maas Methode
14:00 Tenet
14:30 Poeslief
14:30 Endless
15:30 The New Mutants
16:00 Trolls Wereldtour (NL)
16:00 The Trial of the Chicago 7
16:15 The War With Grandpa
 
16:30 The New Mutants
16:30 Tenet
16:45 Antebellum
17:30 Tenet
18:00 The Secret: Dare to Dream
18:20 Endless
18:45 Tenet
18:50 De Dick Maas Methode
19:00 The Trial of the Chicago 7
19:15 The War With Grandpa
20:00 Tenet
20:30 The Secret: Dare to Dream
20:45 The Personal History of David Copperfield
21:00 Tenet
21:15 The Trial of the Chicago 7
21:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
22:00 Antebellum
22:00 The New Mutants
top vrijdag 02-10-2020
10:40 On the Rocks
10:45 Poeslief
10:50 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
11:00 De Piraten van Hiernaast
11:00 The New Mutants
11:15 Tenet
11:30 De Dick Maas Methode
12:15 The New Mutants
12:30 The Trial of the Chicago 7
13:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
13:00 On the Rocks
13:15 The War With Grandpa
13:15 Tenet
14:00 Endless
14:30 Tenet
14:45 Trolls Wereldtour (NL)
15:00 The Secret: Dare to Dream
15:15 Poeslief
15:30 The Trial of the Chicago 7
15:40 The War With Grandpa
16:15 Tenet
16:30 The New Mutants
17:00 The Secret: Dare to Dream
17:30 On the Rocks
17:30 The Trial of the Chicago 7
17:45 Tenet
18:00 The War With Grandpa
18:30 Marathon: After + After We Collided
18:45 Tenet
19:30 Endless
19:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:00 The Secret: Dare to Dream
20:20 Antebellum
20:45 The Trial of the Chicago 7
21:00 Tenet
21:45 The Personal History of David Copperfield
22:00 The New Mutants
22:15 On the Rocks
22:30 The Secret: Dare to Dream
22:50 Unhinged
top zaterdag 03-10-2020
10:00 Bigfoot Family 3D (NL)
10:00 The Trial of the Chicago 7
10:10 Endless
10:20 The Secret: Dare to Dream
10:30 On the Rocks
10:40 Bigfoot Family
10:45 Tenet
11:30 Bigfoot Family 3D (NL)
12:15 Tenet
12:20 Poeslief
12:45 On the Rocks
12:45 Trolls Wereldtour (NL)
13:00 De Piraten van Hiernaast
13:00 The Trial of the Chicago 7
13:45 Bigfoot Family 3D (NL)
14:00 Marathon: After + After We Collided
14:00 Tenet
14:50 The New Mutants
15:00 The Trial of the Chicago 7
15:15 Poeslief
15:30 Tenet
16:00 Bigfoot Family 3D (NL)
16:00 The War With Grandpa
17:00 The Secret: Dare to Dream
17:10 Endless
17:15 Tenet
18:00 On the Rocks
18:15 Tenet
18:20 After We Collided
18:30 The War With Grandpa
18:45 Tenet
19:30 The Personal History of David Copperfield
19:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:20 De Dick Maas Methode
20:30 Tenet
20:45 The Secret: Dare to Dream
21:00 The Trial of the Chicago 7
21:30 Tenet
22:00 The New Mutants
22:15 Antebellum
22:30 On the Rocks
top zondag 04-10-2020
10:00 Poeslief
10:00 Bigfoot Family 3D (NL)
10:00 Tenet
10:10 The Trial of the Chicago 7
10:20 The War With Grandpa
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:15 The New Mutants
11:30 100% Wolf
11:45 The Secret: Dare to Dream
12:15 Tenet
12:45 Bigfoot Family
13:00 100% Wolf
13:15 Tenet
13:20 The War With Grandpa
13:30 On the Rocks
13:45 Trolls Wereldtour (NL)
14:15 Tenet
15:00 Poeslief
15:30 After We Collided
15:30 Tenet
15:45 The Trial of the Chicago 7
16:00 Zieja
16:30 Tenet
17:30 Tenet
18:00 After We Collided
18:30 Endless
18:45 Tenet
19:00 The War With Grandpa
19:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:00 Tenet
20:15 The Personal History of David Copperfield
20:30 The Secret: Dare to Dream
20:45 Tenet
21:00 On the Rocks
21:30 The Trial of the Chicago 7
21:45 De Dick Maas Methode
22:00 The New Mutants
top maandag 05-10-2020
10:30 100% Wolf
10:45 Endless
10:45 The Secret: Dare to Dream
11:00 Antebellum
11:00 Tenet
11:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
11:45 Poeslief
12:00 Tenet
12:45 Unhinged
13:00 Tenet
13:15 The Secret: Dare to Dream
13:30 100% Wolf
13:45 The War With Grandpa
14:00 De Dick Maas Methode
14:15 Tenet
15:00 The New Mutants
15:15 Tenet
15:40 After We Collided
15:50 The Personal History of David Copperfield
16:00 Trolls Wereldtour (NL)
16:15 Tenet
16:30 The War With Grandpa
17:15 The Trial of the Chicago 7
17:30 Tenet
18:10 The War With Grandpa
18:20 After We Collided
18:30 Tenet
18:45 Endless
19:00 On the Rocks
20:00 Casanova's
20:30 Casanova's
20:45 The Secret: Dare to Dream
20:45 Tenet
21:00 Honest Thief
21:15 The Trial of the Chicago 7
21:30 Honest Thief
21:45 The New Mutants
top dinsdag 06-10-2020
10:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
10:50 Poeslief
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:00 Tenet
11:10 The Secret: Dare to Dream
11:20 The New Mutants
11:30 The War With Grandpa
12:00 Tenet
12:30 Endless
12:45 Unhinged
13:15 100% Wolf
13:30 The Personal History of David Copperfield
13:45 The New Mutants
14:00 The Secret: Dare to Dream
14:15 Tenet
14:45 Poeslief
15:00 De Dick Maas Methode
15:15 Tenet
15:45 Tenet
16:00 Trolls Wereldtour (NL)
16:15 The War With Grandpa
16:30 The New Mutants
16:45 After We Collided
17:15 The Trial of the Chicago 7
17:30 Tenet
18:20 The War With Grandpa
18:30 Tenet
18:50 Endless
19:00 On the Rocks
19:30 Casanova's
20:00 Casanova's
20:30 Casanova's
20:45 Tenet
21:00 The Secret: Dare to Dream
21:15 The Trial of the Chicago 7
21:30 De Dick Maas Methode
21:45 The New Mutants