home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cinema Gold

Geer 9, 5501LA Veldhoven +31-40-4422222 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 08-02-2023
17:45 Fijn weekend
18:00 Magic Mike's Last Dance
18:40 Knock at the Cabin
19:45 Magic Mike's Last Dance
20:15 Magic Mike's Last Dance
20:45 Magic Mike's Last Dance
21:00 Klem
 
top donderdag 09-02-2023
15:20 Magic Mike's Last Dance
15:30 Wil de Krokodil
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:00 A Man Called Otto
18:00 Knock at the Cabin
18:05 De Tatta's
18:10 Magic Mike's Last Dance
19:30 Avatar: The Way of Water
20:15 A Man Called Otto
20:30 Klem
20:45 Magic Mike's Last Dance
top vrijdag 10-02-2023
15:15 Fien & Teun gaan kamperen
15:30 Wil de Krokodil
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
 
16:00 Magic Mike's Last Dance
17:00 Knock at the Cabin
18:30 De Tatta's
18:40 Klem
19:00 Magic Mike's Last Dance
19:20 A Man Called Otto
20:45 Avatar: The Way of Water
21:15 Klem
21:40 Magic Mike's Last Dance
22:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
top zaterdag 11-02-2023
10:30 Wil de Krokodil
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:10 Fien & Teun gaan kamperen
12:15 Het Feest van Tante Rita
13:00 Fien & Teun gaan kamperen
13:30 De Tatta's
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:30 Faithfully Yours
14:45 Avatar: The Way of Water
15:45 Klem
16:15 Magic Mike's Last Dance
16:45 Knock at the Cabin
18:30 De Tatta's
18:40 Klem
19:00 Magic Mike's Last Dance
19:20 A Man Called Otto
20:45 Avatar: The Way of Water
21:15 Klem
21:40 Magic Mike's Last Dance
22:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
top zondag 12-02-2023
10:40 Fien & Teun gaan kamperen
10:50 Het Feest van Tante Rita
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:30 Wil de Krokodil
12:40 Fien & Teun gaan kamperen
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:30 Wil de Krokodil
14:00 De Tatta's
14:30 Avatar: The Way of Water
15:30 A Man Called Otto
16:00 Magic Mike's Last Dance
16:20 Klem
18:20 A Man Called Otto
18:30 Klem
18:50 Magic Mike's Last Dance
19:15 Avatar: The Way of Water
21:00 Magic Mike's Last Dance
21:15 Knock at the Cabin
21:30 De Tatta's
top maandag 13-02-2023
18:00 Faithfully Yours
18:00 Magic Mike's Last Dance
18:00 Knock at the Cabin
19:30 The Banshees of Inisherin
20:15 Klem
20:30 A Man Called Otto
20:40 Magic Mike's Last Dance