home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Jaarbeurs

Jaarbeursboulevard 300, 3521BC Utrecht ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 14-11-2019
22:20 Countdown
22:30 Ready or Not
top vrijdag 15-11-2019
09:55 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:55 Galapagos: Hope For The Future
10:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:00 Terminator: Dark Fate
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
 
10:00 Midway
10:00 Le Mans ‘66
10:00 De Brief voor Sinterklaas
10:15 Joker
10:30 Downton Abbey
10:45 Amazing Grace
10:45 The Lion King (NL)
10:50 Maleficent 2 3D
11:40 Trouble (NL)
11:50 Instinct
12:00 De Brief voor Sinterklaas
12:10 Last Christmas
12:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
12:45 Once Upon a Time ... in Hollywood
 
12:45 Midway
12:55 Terminator: Dark Fate
13:00 Le Mans ‘66
13:05 Maleficent 2
13:10 Wat Is Dan Liefde
13:30 Joker
13:40 The Lion King 3D
13:45 Judy
14:00 Yesterday
14:00 Last Christmas
14:00 Ad Astra
14:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:30 Wat Is Dan Liefde
15:40 Le Mans ‘66
15:45 Midway
15:50 Terminator: Dark Fate
16:10 The Lion King 3D
16:10 Joker
16:15 Trouble (NL)
16:15 Maleficent 2
16:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:20 Doctor Sleep
16:30 Recep Ivedik 6
16:30 De Brief voor Sinterklaas
16:50 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
17:00 Last Christmas
17:50 Misfit 2
18:30 Countdown
18:35 Le Mans ‘66
18:40 Terminator: Dark Fate
18:40 F*ck de liefde
18:45 Midway
18:50 Wat Is Dan Liefde
18:50 Maleficent 2
19:00 Joker
19:00 Instinct
19:10 Last Christmas
19:10 Downton Abbey
19:15 Recep Ivedik 6
19:50 Joker
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:40 Le Mans ‘66
20:45 Midway
21:10 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:15 Judy
21:30 Terminator: Dark Fate
21:30 Le Mans ‘66
21:30 Doctor Sleep
21:40 Maleficent 2
21:40 Last Christmas
21:40 Joker
21:45 Midway
21:50 Gemini Man
22:20 Zombieland: Double Tap
22:30 Ready or Not
top zaterdag 16-11-2019
09:55 Amazing Grace
09:55 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:55 Galapagos: Hope For The Future
10:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:00 Terminator: Dark Fate
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:00 Le Mans ‘66
10:10 Midway
10:10 De Brief voor Sinterklaas
10:15 Joker
10:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
10:45 The Lion King (NL)
10:50 Maleficent 2 3D
11:00 Trouble (NL)
11:35 Whitestar
11:45 De Belofte van Pisa
11:50 De Club van Lelijke Kinderen
11:50 Instinct
12:10 Huisdiergeheimen 2 (NL)
12:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
12:35 Kapsalon Romy
12:45 Midway
13:00 Le Mans ‘66
13:05 Maleficent 2
13:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:15 De Club van Lelijke Kinderen
13:30 The Lion King (NL)
13:30 Joker
13:45 Judy
14:00 Last Christmas
14:05 Trouble (NL)
14:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
14:20 De Brief voor Sinterklaas
14:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:30 Wat Is Dan Liefde
15:40 Le Mans ‘66
15:45 Midway
15:50 Terminator: Dark Fate
16:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
16:10 The Lion King 3D
16:10 Joker
16:15 Trouble (NL)
16:15 Maleficent 2
16:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:20 Doctor Sleep
16:20 De Brief voor Sinterklaas
16:30 Recep Ivedik 6
17:00 Last Christmas
17:50 Misfit 2
18:35 Le Mans ‘66
18:40 Terminator: Dark Fate
18:40 F*ck de liefde
18:45 Midway
18:50 Wat Is Dan Liefde
18:50 Maleficent 2
19:00 Joker
19:00 Instinct
19:10 Last Christmas
19:10 Downton Abbey
19:15 Recep Ivedik 6
19:50 Joker
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:45 Midway
21:10 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:15 Judy
21:30 Terminator: Dark Fate
21:30 Le Mans ‘66
21:30 Doctor Sleep
21:40 Maleficent 2
21:40 Last Christmas
21:40 Joker
21:45 Midway
21:50 Gemini Man
22:20 Countdown
22:30 Zombieland: Double Tap
top zondag 17-11-2019
09:55 De Club van Lelijke Kinderen
09:55 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:55 Galapagos: Hope For The Future
10:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:00 Terminator: Dark Fate
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:00 Le Mans ‘66
10:10 Midway
10:10 De Brief voor Sinterklaas
10:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:40 The Lion King (NL)
10:50 Maleficent 2 3D
11:00 Trouble (NL)
11:35 Whitestar
12:05 De Belofte van Pisa
12:05 Amazing Grace
12:10 Huisdiergeheimen 2 (NL)
12:10 Le Mans ‘66
12:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
12:35 Kapsalon Romy
12:45 Midway
13:05 Maleficent 2
13:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:15 De Club van Lelijke Kinderen
13:30 The Lion King (NL)
13:30 Joker
13:40 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:45 Judy
14:00 Last Christmas
14:05 Trouble (NL)
14:20 De Brief voor Sinterklaas
14:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:30 Western Stars
15:30 Wat Is Dan Liefde
15:30 Doctor Sleep
15:40 Le Mans ‘66
15:45 Midway
15:50 Terminator: Dark Fate
16:10 The Lion King 3D
16:10 Joker
16:15 Trouble (NL)
16:15 Maleficent 2
16:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:20 De Brief voor Sinterklaas
16:30 Recep Ivedik 6
17:00 Last Christmas
17:50 Misfit 2
18:10 Ready or Not
18:40 Terminator: Dark Fate
18:40 F*ck de liefde
18:45 Thunderdome Never Dies
18:45 Midway
18:45 Le Mans ‘66
18:50 Wat Is Dan Liefde
18:50 Maleficent 2
18:50 Judy
19:00 Last Christmas
19:00 Joker
19:10 Downton Abbey
19:15 Recep Ivedik 6
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:15 Joker
20:40 Gemini Man
20:45 Midway
21:10 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:20 Instinct
21:20 Doctor Sleep
21:30 Terminator: Dark Fate
21:30 Le Mans ‘66
21:40 Last Christmas
21:40 Joker
21:45 Zombieland: Double Tap
21:45 Midway
22:00 Countdown
top maandag 18-11-2019
09:55 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:55 Galapagos: Hope For The Future
10:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:00 Terminator: Dark Fate
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:00 Midway
10:00 Le Mans ‘66
10:00 Last Christmas
10:00 De Brief voor Sinterklaas
10:15 Joker
10:30 Downton Abbey
10:45 Amazing Grace
10:45 The Lion King (NL)
11:40 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:40 Trouble (NL)
11:50 Instinct
12:00 De Brief voor Sinterklaas
12:10 Last Christmas
12:30 Kapsalon Romy
12:45 Once Upon a Time ... in Hollywood
12:45 Midway
12:55 Terminator: Dark Fate
13:00 Le Mans ‘66
13:05 Maleficent 2
13:10 Wat Is Dan Liefde
13:30 Joker
13:40 The Lion King 3D
13:45 Judy
14:00 Last Christmas
14:00 Angel Has Fallen
14:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:40 Le Mans ‘66
15:45 Midway
15:50 Terminator: Dark Fate
16:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
16:10 The Lion King 3D
16:10 Joker
16:15 Trouble (NL)
16:15 Maleficent 2
16:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:20 Doctor Sleep
16:30 Recep Ivedik 6
16:30 De Brief voor Sinterklaas
17:00 Last Christmas
18:20 Thunderdome Never Dies
18:35 Le Mans ‘66
18:40 Terminator: Dark Fate
18:40 F*ck de liefde
18:40 Downton Abbey
18:45 Midway
18:50 Wat Is Dan Liefde
18:50 Maleficent 2
18:50 Judy
19:00 Penoza: The Final Chapter
19:00 Last Christmas
19:00 Joker
19:15 Recep Ivedik 6
20:15 Wat Is Dan Liefde
20:15 Joker
20:45 Midway
21:10 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:15 Maleficent 2
21:20 Instinct
21:20 Doctor Sleep
21:30 Terminator: Dark Fate
21:30 Le Mans ‘66
21:40 Last Christmas
21:40 Joker
21:45 Midway
21:50 Gemini Man
top dinsdag 19-11-2019
09:55 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
09:55 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
10:00 Terminator: Dark Fate
10:00 Midway
10:00 Le Mans ‘66
10:00 Last Christmas
10:00 Galapagos: Hope For The Future
10:00 De Brief voor Sinterklaas
10:15 Joker
10:30 Downton Abbey
10:45 Amazing Grace
10:45 The Lion King (NL)
10:50 Maleficent 2 3D
11:35 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:40 Trouble (NL)
11:55 Instinct
12:00 De Brief voor Sinterklaas
12:30 Kapsalon Romy
12:45 Once Upon a Time ... in Hollywood
12:45 Midway
12:55 Terminator: Dark Fate
13:00 Doctor Sleep
13:05 Maleficent 2
13:10 Wat Is Dan Liefde
13:15 Le Mans ‘66
13:30 Joker
13:40 The Lion King 3D
13:45 Downton Abbey
14:00 Last Christmas
14:00 Ad Astra
14:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:40 Le Mans ‘66
15:45 Midway
15:50 Terminator: Dark Fate
16:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
16:10 The Lion King 3D
16:10 Joker
16:15 Trouble (NL)
16:15 Maleficent 2
16:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:20 Doctor Sleep
16:30 De Belofte van Pisa
16:30 Recep Ivedik 6
16:30 De Brief voor Sinterklaas
17:00 Last Christmas
18:30 Thunderdome Never Dies
18:35 Le Mans ‘66
18:40 Terminator: Dark Fate
18:40 F*ck de liefde
18:40 Downton Abbey
18:45 Midway
18:50 Maleficent 2
18:50 Judy
19:00 Last Christmas
19:00 Joker
19:00 Instinct
19:15 Recep Ivedik 6
20:15 Joker
20:30 Western Stars
20:45 Midway
21:10 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:15 Wat Is Dan Liefde
21:20 Maleficent 2
21:20 Doctor Sleep
21:30 Terminator: Dark Fate
21:30 Le Mans ‘66
21:40 Last Christmas
21:40 Joker
21:45 Midway
21:50 Gemini Man
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Utrecht