home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Jaarbeurs

Jaarbeursboulevard 300, 3521BC Utrecht ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-01-2020
17:20 1917
18:30 Frozen 2 3D
18:30 Dolittle 3D
18:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:40 Parasite
18:40 Bad Boys For Life
18:40 April, May en June
 
18:45 Huisvrouwen bestaan niet 2
18:50 Jumanji: The Next Level
19:00 Jojo Rabbit
19:00 Charlie's Angels
19:00 Bombshell
19:15 1917
20:00 Bad Boys For Life
20:15 1917
21:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
21:00 Dark Waters
21:15 1917
21:20 Just Mercy
21:30 Charlie's Angels
21:40 Penoza: The Final Chapter
 
21:40 Knives Out
21:40 Jojo Rabbit
21:40 The Grudge
21:40 Bad Boys For Life
21:55 Joker
22:00 1917
top woensdag 29-01-2020
10:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
10:00 Le Mans ‘66
10:00 Dolittle 3D
10:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:10 Just Mercy
10:15 Jumanji: The Next Level 3D
10:15 Bad Boys For Life
10:30 Parasite
10:30 Joker
10:30 Dark Waters
10:40 Penoza: The Final Chapter
10:40 1917
10:50 Jojo Rabbit
10:50 Charlie's Angels
11:50 Huisvrouwen bestaan niet 2
12:30 Frozen 2 3D (NL)
13:00 Bad Boys For Life
13:10 Spionnengeheimen 3D (NL)
13:10 Dolittle
13:10 April, May en June
13:15 Frozen 2 3D
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 1917
13:35 Mees Kees in de Wolken
13:40 Project Gio
13:40 Dolittle (NL)
13:40 Charlie's Angels
13:50 The Addams Family (NL)
14:20 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
15:10 Frozen 2 3D (NL)
15:40 Bad Boys For Life
15:45 Dark Waters
15:45 Bombshell
15:50 Spionnengeheimen 3D (NL)
15:50 Jumanji: The Next Level
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:05 Dolittle
16:10 Mees Kees in de Wolken
16:10 1917
16:15 Charlie's Angels
16:20 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
16:30 Bad Boys For Life
16:40 Jojo Rabbit
17:45 Dolittle 3D
18:15 The Grudge
18:30 Jojo Rabbit
18:40 Bombshell
18:40 Bad Boys For Life
18:40 April, May en June
18:50 Jumanji: The Next Level
19:00 Ladies Night: Onze Jongens in Miami
19:00 1917
19:30 Ladies Night: Onze Jongens in Miami
20:00 Ladies Night: Onze Jongens in Miami
20:30 Ladies Night: Onze Jongens in Miami
20:45 The Royal Opera: La Boheme
21:10 Star Wars: The Rise of Skywalker
21:15 1917
21:20 Just Mercy
21:30 Charlie's Angels
21:40 Bad Boys For Life
21:45 Dark Waters
top donderdag 30-01-2020
09:55 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:00 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
10:00 Mees Kees in de Wolken
10:00 Bad Boys For Life
10:00 1917
10:30 Frozen 2 3D
10:40 April, May en June
10:45 Dolittle
10:50 Frozen 2 (NL)
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:00 Onze Jongens in Miami
11:00 Dolittle (NL)
11:30 De Grote Slijmfilm
11:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:05 Charlie's Angels
12:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:50 1917
13:00 Jumanji: The Next Level
13:00 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
13:20 Frozen 2 3D
13:30 Weathering with You
13:30 Dolittle (NL)
13:40 Spionnengeheimen (NL)
13:40 Mees Kees in de Wolken
13:45 De Grote Slijmfilm
13:45 Dolittle
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:10 Onze Jongens in Miami
14:50 Bad Boys For Life
15:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:45 Project Gio
15:45 Frozen 2 3D
15:50 De Grote Slijmfilm
15:50 Jumanji: The Next Level 3D
15:50 Bad Boys For Life
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:10 Dolittle
16:10 Bombshell
16:15 Spionnengeheimen 3D (NL)
16:15 Onze Jongens in Miami
16:15 Frozen 2 (NL)
16:50 1917
17:40 1917
18:40 Weathering with You
18:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:40 Dolittle 3D
18:40 Bad Boys For Life
18:45 1917
18:50 Onze Jongens in Miami
18:50 Jumanji: The Next Level
18:50 Frozen 2 3D
18:50 Bombshell
19:00 Gretel & Hansel
19:00 Dark Waters
19:40 Bad Boys For Life
19:50 Onze Jongens in Miami
20:30 1917
21:10 Star Wars: The Rise of Skywalker
21:15 April, May en June
21:20 Parasite
21:20 Knives Out
21:20 Just Mercy
21:30 Onze Jongens in Miami
21:30 1917
21:35 Charlie's Angels
21:45 Bad Boys For Life
21:50 Jojo Rabbit
21:55 Joker
22:30 The Grudge
22:30 Gretel & Hansel
top vrijdag 31-01-2020
09:55 De Grote Slijmfilm
09:55 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:00 Mees Kees in de Wolken
10:00 Bad Boys For Life
10:00 1917
10:25 Dolittle
10:30 Dolittle (NL)
10:40 Frozen 2 3D
10:40 April, May en June
10:50 Frozen 2 (NL)
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:00 Onze Jongens in Miami
11:30 De Grote Slijmfilm
11:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:05 Charlie's Angels
12:10 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:20 Dolittle (NL)
12:50 1917
13:00 Project Gio
13:00 Jumanji: The Next Level
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:30 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
13:30 Dolittle (NL)
13:40 Spionnengeheimen (NL)
13:40 Mees Kees in de Wolken
13:45 De Grote Slijmfilm
13:45 Dolittle
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:05 Onze Jongens in Miami
14:55 Bad Boys For Life
15:30 Frozen 2 (NL)
15:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:50 Spionnengeheimen 3D (NL)
15:50 Bad Boys For Life
15:50 1917
16:00 Weathering with You
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:10 Dolittle
16:15 Onze Jongens in Miami
16:20 Frozen 2 3D
16:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:45 De Grote Slijmfilm
17:40 1917
18:40 Weathering with You
18:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:40 Frozen 2 3D
18:40 Bad Boys For Life
18:50 Onze Jongens in Miami
18:50 Jumanji: The Next Level
18:50 Bombshell
19:00 Gretel & Hansel
19:00 Dark Waters
19:00 1917
19:40 Bad Boys For Life
19:50 Onze Jongens in Miami
20:30 1917
21:10 Star Wars: The Rise of Skywalker
21:15 April, May en June
21:20 Parasite
21:30 Penoza: The Final Chapter
21:30 Onze Jongens in Miami
21:35 Charlie's Angels
21:45 Bad Boys For Life
21:50 Jojo Rabbit
21:50 1917
21:55 Joker
22:30 The Grudge
22:30 Gretel & Hansel
top zaterdag 01-02-2020
09:50 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
10:00 Mees Kees in de Wolken
10:00 Bad Boys For Life
10:00 1917
10:15 April, May en June
10:25 Dolittle
10:40 Frozen 2 3D
10:50 Frozen 2 (NL)
11:00 Weathering with You
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:30 De Grote Slijmfilm
11:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:05 Charlie's Angels
12:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:50 1917
13:00 Jumanji: The Next Level
13:00 Jojo Rabbit
13:10 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Bad Boys For Life
13:35 Dolittle (NL)
13:40 De Grote Slijmfilm
13:40 Spionnengeheimen (NL)
13:50 Mees Kees in de Wolken
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:10 Onze Jongens in Miami
14:50 Bad Boys For Life
15:30 Jak zostalem gangsterem. Historia prawdziwa
15:40 Panga
15:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:50 Bad Boys For Life
16:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
16:00 Onze Jongens in Miami
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:10 Frozen 2 (NL)
16:10 Dolittle
16:15 De Grote Slijmfilm
16:20 Frozen 2 3D
16:50 1917
17:40 1917
18:40 Weathering with You
18:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:40 Dolittle 3D
18:40 Bad Boys For Life
18:45 Onze Jongens in Miami
18:45 1917
18:50 Jumanji: The Next Level
18:50 Bombshell
19:00 Gretel & Hansel
19:00 Dark Waters
19:40 Bad Boys For Life
19:50 Onze Jongens in Miami
20:30 1917
21:10 Star Wars: The Rise of Skywalker
21:15 Knives Out
21:20 Parasite
21:30 Penoza: The Final Chapter
21:30 Onze Jongens in Miami
21:30 1917
21:35 Charlie's Angels
21:45 Bad Boys For Life
21:50 Jojo Rabbit
21:55 Joker
22:30 The Grudge
22:30 Gretel & Hansel
top zondag 02-02-2020
09:50 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
10:00 Mees Kees in de Wolken
10:00 Bad Boys For Life
10:00 1917
10:15 April, May en June
10:25 Dolittle
10:40 Frozen 2 3D
10:50 Frozen 2 (NL)
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:15 Project Gio
11:30 De Grote Slijmfilm
11:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:05 Charlie's Angels
12:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:50 1917
13:00 Jumanji: The Next Level
13:00 Jojo Rabbit
13:10 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Bad Boys For Life
13:35 Dolittle (NL)
13:40 Spionnengeheimen (NL)
13:40 Mees Kees in de Wolken
13:45 De Grote Slijmfilm
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:10 Onze Jongens in Miami
14:50 Bad Boys For Life
15:30 Jak zostalem gangsterem. Historia prawdziwa
15:40 Panga
15:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:50 Onze Jongens in Miami
15:50 Bad Boys For Life
16:00 Weathering with You
16:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:10 Frozen 2 (NL)
16:10 Dolittle
16:15 Bombshell
16:20 Frozen 2 3D
16:50 1917
17:40 1917
18:40 Weathering with You
18:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:40 Dolittle 3D
18:40 Bad Boys For Life
18:45 1917
18:50 Onze Jongens in Miami
18:50 Jumanji: The Next Level
18:50 Frozen 2 3D
18:50 Bombshell
19:00 Gretel & Hansel
19:00 Dark Waters
19:40 Bad Boys For Life
20:00 Onze Jongens in Miami
20:30 1917
21:10 Star Wars: The Rise of Skywalker
21:15 Knives Out
21:15 April, May en June
21:20 Parasite
21:20 Just Mercy
21:30 Onze Jongens in Miami
21:30 1917
21:35 Charlie's Angels
21:45 Bad Boys For Life
21:50 Jojo Rabbit
21:55 Joker
22:30 Gretel & Hansel
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Utrecht