home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Jaarbeurs

Jaarbeursplein, 3521AL Utrecht ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 15-12-2017
11:25 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
11:50 C’est la vie!
12:00 Dr. Knock
12:05 Dikkertje Dap
12:10 Breathe
12:25 K3 Love Cruise
 
12:30 Misfit
12:45 Star Wars: The Last Jedi
13:00 Murder on the Orient Express
13:05 Coco (NL)
13:40 Justice League 3D
13:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Verrassingsfilm
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
14:05 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:15 K3 Love Cruise
14:20 Wonder
14:20 Jumanji: Welcome to the Jungle
14:40 Breathe
14:45 Bad Moms 2
 
15:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
15:30 Murder on the Orient Express
15:45 Coco 3D (NL)
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:10 Paddington 2 (NL)
16:20 Coco 3D
16:30 Wonderstruck
16:30 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Wonder
16:45 Dr. Knock
16:50 Gek van Geluk
17:00 Paddington 2
17:10 Escape Room
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:30 Escape Room
18:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:45 Thor: Ragnarök 3D
18:55 Bad Moms 2
19:00 Vele hemels boven de zevende
19:00 Justice League 3D
19:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
19:10 Murder on the Orient Express
19:10 Breathe
19:15 Gek van Geluk
19:15 Dr. Knock
19:20 Wonder
20:00 Star Wars: The Last Jedi
20:30 Murder on the Orient Express
21:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:25 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Wonderstruck
21:30 Gek van Geluk
21:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
21:35 Kingsman: The Golden Circle
21:40 Escape Room
21:40 Murder on the Orient Express
21:45 Ayla: The Daughter of War
21:45 The Mountain Between Us
21:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
top zaterdag 16-12-2017
09:40 Dikkertje Dap
09:50 Paddington 2 (NL)
09:50 Star Wars: The Last Jedi
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:00 De Familie Slim
10:00 Wonder
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
10:05 Star Wars Marathon 3D
10:05 K3 Love Cruise
10:10 Coco 3D (NL)
10:40 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
11:00 Ferdinand 3D (NL)
11:15 Coco (NL)
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
11:55 K3 Love Cruise
12:10 Paddington 2 (NL)
12:20 Breathe
12:25 De Familie Slim
12:30 Star Wars Marathon 3D
12:35 Loving Vincent
13:00 Coco 3D (NL)
13:20 Murder on the Orient Express
13:40 Ferdinand 3D (NL)
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
14:05 Coco (NL)
14:10 K3 Love Cruise
14:20 Wonder
14:30 Paddington 2
14:35 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
14:50 Paddington 2 (NL)
15:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
15:50 Justice League
16:00 Coco 3D
16:00 Star Wars Marathon 3D
16:20 Thor: Ragnarök 3D
16:30 Wonderstruck
16:30 K3 Love Cruise
16:45 Dr. Knock
16:50 Gek van Geluk
16:50 Murder on the Orient Express
17:10 Escape Room
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:30 Escape Room
18:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:45 Thor: Ragnarök 3D
19:00 Vele hemels boven de zevende
19:00 Bad Moms 2
19:10 Murder on the Orient Express
19:10 Breathe
19:15 Gek van Geluk
19:15 Dr. Knock
19:20 Wonder
20:00 Star Wars: The Last Jedi
20:30 Murder on the Orient Express
21:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:25 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Gek van Geluk
21:35 Kingsman: The Golden Circle
21:40 Escape Room
21:40 Murder on the Orient Express
21:45 Ayla: The Daughter of War
21:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:50 Justice League
21:50 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
22:00 The Mountain Between Us
top zondag 17-12-2017
09:50 Paddington 2 (NL)
09:55 Ferdinand 3D (NL)
10:00 De Familie Slim
10:00 Wonder
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
10:00 Star Wars: The Last Jedi
10:05 K3 Love Cruise
10:10 Coco 3D (NL)
10:40 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
10:40 Ferdinand (NL)
11:15 Coco (NL)
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
11:55 K3 Love Cruise
12:10 Paddington 2 (NL)
12:20 Breathe
12:25 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:25 De Familie Slim
12:35 Loving Vincent
13:00 Coco 3D (NL)
13:00 Ferdinand 3D (NL)
13:15 Star Wars: The Last Jedi
13:20 Murder on the Orient Express
13:50 Ferdinand (NL)
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
14:05 Coco (NL)
14:10 K3 Love Cruise
14:20 Wonder
14:30 De Familie Slim
14:30 Paddington 2
14:35 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
14:50 Paddington 2 (NL)
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
15:40 Ferdinand 3D (NL)
15:50 Justice League
16:00 Coco 3D
16:20 Ayla: The Daughter of War
16:20 Thor: Ragnarök 3D
16:30 Wonderstruck
16:30 K3 Love Cruise
16:40 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Dr. Knock
16:50 Gek van Geluk
16:50 Murder on the Orient Express
17:10 Escape Room
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:30 Escape Room
18:45 Thor: Ragnarök 3D
19:00 Vele hemels boven de zevende
19:00 Justice League 3D
19:00 Bad Moms 2
19:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:10 Murder on the Orient Express
19:10 Breathe
19:15 Gek van Geluk
19:15 Dr. Knock
19:20 Wonder
20:00 Star Wars: The Last Jedi
20:30 Murder on the Orient Express
20:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:25 Thor: Ragnarök 3D
21:30 The Mountain Between Us
21:30 Gek van Geluk
21:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
21:35 Kingsman: The Golden Circle
21:40 Escape Room
21:40 Murder on the Orient Express
21:45 Ayla: The Daughter of War
21:50 Justice League
top maandag 18-12-2017
10:00 Suburbicon
10:00 Gek van Geluk
10:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
10:00 Dr. Knock
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
10:10 De Familie Slim
10:15 Breathe
10:25 Coco 3D
10:30 Vele hemels boven de zevende
11:20 Paddington 2
11:25 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
11:30 Thor: Ragnarök
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
11:35 Ferdinand 3D (NL)
11:50 C’est la vie!
12:05 Dikkertje Dap
12:10 Breathe
12:15 Battle of the Sexes
12:25 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
12:45 Star Wars: The Last Jedi
13:00 Murder on the Orient Express
13:05 Coco (NL)
13:40 Justice League 3D
13:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Ferdinand (NL)
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
14:05 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:15 K3 Love Cruise
14:20 Wonder
14:20 Jumanji: Welcome to the Jungle
14:40 Breathe
14:45 Dunkirk
15:30 Murder on the Orient Express
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
15:45 Coco 3D (NL)
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:10 Paddington 2 (NL)
16:20 Coco 3D
16:30 Wonderstruck
16:30 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Wonder
16:45 Dr. Knock
16:50 Gek van Geluk
17:00 Paddington 2
17:10 Escape Room
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:30 Escape Room
18:45 Thor: Ragnarök 3D
18:55 Bad Moms 2
19:00 Vele hemels boven de zevende
19:00 Justice League 3D
19:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:10 Murder on the Orient Express
19:10 Breathe
19:15 Gek van Geluk
19:15 Dr. Knock
19:20 Wonder
20:00 Star Wars: The Last Jedi
20:30 Murder on the Orient Express
20:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:25 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Wonderstruck
21:30 Gek van Geluk
21:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
21:35 Kingsman: The Golden Circle
21:40 Escape Room
21:40 Murder on the Orient Express
21:45 Ayla: The Daughter of War
21:50 Justice League
22:15 The Mountain Between Us
top dinsdag 19-12-2017
10:00 Suburbicon
10:00 Gek van Geluk
10:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
10:00 Dr. Knock
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
10:10 De Familie Slim
10:15 Breathe
10:25 Coco 3D
10:30 Vele hemels boven de zevende
11:20 Paddington 2
11:25 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
11:30 Thor: Ragnarök
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
11:35 Ferdinand 3D (NL)
11:50 C’est la vie!
12:05 Dikkertje Dap
12:10 Breathe
12:15 Battle of the Sexes
12:25 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
12:45 Star Wars: The Last Jedi
13:00 Murder on the Orient Express
13:05 Coco (NL)
13:40 Justice League 3D
13:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Ferdinand (NL)
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
14:05 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:15 K3 Love Cruise
14:20 Wonder
14:20 Jumanji: Welcome to the Jungle
14:40 Breathe
14:45 Bad Moms 2
15:30 Murder on the Orient Express
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
15:45 Coco 3D (NL)
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:10 Paddington 2 (NL)
16:20 Coco 3D
16:30 Wonderstruck
16:30 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Wonder
16:45 Dr. Knock
16:50 Gek van Geluk
17:00 Paddington 2
17:10 Escape Room
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:30 Escape Room
18:45 Thor: Ragnarök 3D
18:55 Bad Moms 2
19:00 Vele hemels boven de zevende
19:00 Justice League 3D
19:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:10 Murder on the Orient Express
19:10 Breathe
19:15 Gek van Geluk
19:15 Dr. Knock
19:20 Wonder
20:00 Star Wars: The Last Jedi
20:30 Murder on the Orient Express
20:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:25 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Wonderstruck
21:30 Gek van Geluk
21:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
21:35 Kingsman: The Golden Circle
21:40 Escape Room
21:40 Murder on the Orient Express
21:45 Ayla: The Daughter of War
21:50 Justice League
22:15 The Mountain Between Us
top woensdag 20-12-2017
10:00 Suburbicon
10:00 Thor: Ragnarök
10:00 Gek van Geluk
10:00 Dr. Knock
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
10:05 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
10:05 Breathe
10:10 De Familie Slim
10:25 Coco 3D
10:30 Vele hemels boven de zevende
11:20 Paddington 2
11:20 Ferdinand 3D (NL)
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
12:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
12:05 Dikkertje Dap
12:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:40 K3 Love Cruise
12:45 Star Wars: The Last Jedi
13:00 Murder on the Orient Express
13:05 Coco (NL)
13:40 Justice League 3D
13:50 Ferdinand 3D (NL)
13:50 Breathe
13:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Ferdinand (NL)
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
14:40 Ferdinand (NL)
14:50 K3 Love Cruise
15:30 Murder on the Orient Express
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
15:45 Coco 3D (NL)
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:00 Gek van Geluk
16:10 Paddington 2 (NL)
16:20 Coco 3D
16:20 K3 Love Cruise
16:30 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Wonder
17:00 Paddington 2
17:00 Dr. Knock
17:10 Escape Room
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:20 Pitch Perfect 3
18:45 Thor: Ragnarök 3D
18:55 Bad Moms 2
19:00 Justice League 3D
19:00 Dr. Knock
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:10 Wonder
19:10 Murder on the Orient Express
19:10 Breathe
19:15 Gek van Geluk
19:30 Ladies Night: Huisvrouwen Bestaan Niet
20:00 Ladies Night: Huisvrouwen Bestaan Niet
20:00 Star Wars: The Last Jedi
20:30 Murder on the Orient Express
20:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:25 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Wonderstruck
21:30 Gek van Geluk
21:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
21:35 Kingsman: The Golden Circle
21:35 Justice League
21:40 Escape Room
21:45 Ayla: The Daughter of War
22:15 Pitch Perfect 3
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Utrecht