home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Zwolle

Pannekoekendijk 11, 8011 BJ Zwolle ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 19-10-2018
20:30 First Man
20:40 A Star Is Born
20:50 Bad Times at the El Royale
21:15 Johnny English Strikes Again
21:30 Venom 3D
21:50 Mile 22
22:10 Night School
 
22:30 Hell Fest
22:45 Peppermint
23:20 First Man
23:30 Venom 3D
23:40 Hunter Killer
23:50 The Nun
top zaterdag 20-10-2018
00:00 Mile 22
00:10 Hell Fest
09:30 Superjuffie
09:40 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
09:40 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
09:45 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
09:50 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
10:10 The House with a Clock in Its Walls
 
10:20 Incredibles 2 (NL)
10:30 Johnny English Strikes Again
11:10 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL)
11:15 First Man
11:20 Venom 3D
11:30 Superjuffie
11:45 Smallfoot (NL)
12:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
12:30 De Film van Dylan Haegens
12:45 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:00 Smallfoot 3D (NL)
13:20 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:25 Superjuffie
13:40 Johnny English Strikes Again
13:50 Venom 3D
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:15 First Man
14:30 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
14:40 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
15:15 A Star Is Born
15:30 Superjuffie
15:45 Smallfoot 3D (NL)
16:00 Night School
16:15 Johnny English Strikes Again
16:30 Venom 3D
16:40 Hell Fest
17:00 Mile 22
17:15 Bad Times at the El Royale
17:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
18:00 Zwaar Verliefd!
18:15 Mamma Mia! Here We Go Again
18:30 Johnny English Strikes Again
18:45 Night School
19:00 Samson et Dalila (opera)
19:00 Venom 3D
19:30 A Simple Favor
19:45 Zwaar Verliefd!
20:15 Doris
20:30 First Man
20:45 Johnny English Strikes Again
21:00 A Star Is Born
21:15 Mile 22
21:30 Venom 3D
21:45 Night School
22:15 Bad Times at the El Royale
22:30 Hell Fest
22:45 Peppermint
23:00 Papillon
23:30 Venom 3D
23:40 Hunter Killer
23:50 The Nun
top zondag 21-10-2018
00:00 Mile 22
00:10 Hell Fest
09:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
09:40 Incredibles 2 3D (NL)
09:50 Smallfoot (NL)
10:00 Superjuffie
10:10 Venom
10:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
10:40 First Man
10:45 Mile 22
11:00 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
11:15 Smallfoot 3D (NL)
12:00 Superjuffie
12:10 Smallfoot (NL)
12:20 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
12:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
12:45 Johnny English Strikes Again
13:00 Mile 22
13:15 Superjuffie
13:30 Smallfoot 3D (NL)
13:40 A Star Is Born
13:50 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Superjuffie
14:15 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:30 Smallfoot 3D (NL)
15:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
15:15 First Man
15:20 De Film van Dylan Haegens
15:30 Night School
15:45 Smallfoot 3D (NL)
16:00 Superjuffie
16:20 Johnny English Strikes Again
16:30 Venom 3D
16:45 Kler
17:10 Zwaar Verliefd!
17:15 Hell Fest
18:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
18:00 Night School
18:15 Mile 22
18:30 Hunter Killer
18:45 Johnny English Strikes Again
19:00 Venom 3D
19:10 Zwaar Verliefd!
19:20 A Simple Favor
19:45 Doris
20:15 Bad Times at the El Royale
20:30 First Man
20:45 A Star Is Born
21:00 Johnny English Strikes Again
21:15 Night School
21:30 Venom 3D
21:40 Mile 22
21:50 Peppermint
22:00 Hell Fest
top maandag 22-10-2018
09:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
09:40 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
09:45 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
10:15 Superjuffie
10:30 Venom 3D
10:45 First Man
11:15 Smallfoot 3D (NL)
11:40 Night School
11:50 Johnny English Strikes Again
12:15 Smallfoot 3D (NL)
12:30 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
12:45 Superjuffie
13:00 De Film van Dylan Haegens
13:15 Mile 22
13:30 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Venom 3D
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:10 Johnny English Strikes Again
14:30 Smallfoot 3D (NL)
14:40 Superjuffie
14:50 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
15:15 Night School
15:30 First Man
15:45 Smallfoot 3D (NL)
16:00 Zwaar Verliefd!
16:15 Johnny English Strikes Again
16:30 Venom 3D
16:40 A Star Is Born
16:50 Smallfoot 3D
17:00 Bad Times at the El Royale
17:45 A Simple Favor
18:00 Mile 22
18:15 Sobibor
18:30 Johnny English Strikes Again
18:45 First Man
19:00 Venom 3D
19:15 Zwaar Verliefd!
19:45 Doris
20:00 Whitney
20:15 A Star Is Born
20:30 Bad Times at the El Royale
20:45 Johnny English Strikes Again
21:00 First Man
21:15 Night School
21:30 Venom 3D
21:45 Mile 22
22:00 Hell Fest
top dinsdag 23-10-2018
09:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
09:40 Superjuffie
09:45 First Man
09:50 Smallfoot (NL)
10:20 Johnny English Strikes Again
10:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
10:40 Incredibles 2 (NL)
10:50 Superjuffie
11:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:15 Smallfoot 3D (NL)
12:00 Superjuffie
12:10 Smallfoot (NL)
12:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
12:45 Johnny English Strikes Again
12:50 Mile 22
13:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:15 De Film van Dylan Haegens
13:30 A Star Is Born
13:30 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Superjuffie
14:15 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:30 Smallfoot 3D (NL)
14:45 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
15:00 Night School
15:15 First Man
15:30 Zwaar Verliefd!
15:45 Smallfoot 3D (NL)
16:00 Superjuffie
16:15 Johnny English Strikes Again
16:30 Venom 3D
16:45 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
17:00 Hell Fest
17:30 Smallfoot 3D
17:45 Mamma Mia! Here We Go Again
18:00 Night School
18:10 Mission: Impossible - Fallout 3D
18:20 Mile 22
18:30 Johnny English Strikes Again
19:00 Venom 3D
19:15 A Simple Favor
19:30 Zwaar Verliefd!
19:45 Doris
20:15 Bad Times at the El Royale
20:40 First Man
20:50 A Star Is Born
21:00 Sneak Preview
21:15 Johnny English Strikes Again
21:30 Venom 3D
21:40 Mile 22
21:50 Night School
22:00 Hell Fest
top woensdag 24-10-2018
09:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
09:40 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL)
09:50 Smallfoot (NL)
10:00 Superjuffie
10:20 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
10:30 De Film van Dylan Haegens
10:40 Johnny English Strikes Again
10:50 First Man
11:10 Smallfoot 3D (NL)
11:15 Superjuffie
11:50 Zwaar Verliefd!
12:00 Superjuffie
12:10 Smallfoot (NL)
12:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
12:40 Johnny English Strikes Again
13:00 Mile 22
13:15 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:30 Smallfoot 3D (NL)
13:50 Venom 3D
14:00 Superjuffie
14:15 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:30 Smallfoot 3D (NL)
14:45 Mamma Mia! Here We Go Again
15:15 First Man
15:30 Night School
15:50 Superjuffie
16:00 Smallfoot 3D (NL)
16:10 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
16:20 Johnny English Strikes Again
16:30 Venom 3D
16:50 A Star Is Born
17:15 Smallfoot 3D
17:40 Hell Fest
17:50 Papillon
18:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
18:15 Mile 22
18:30 Night School
18:45 Johnny English Strikes Again
19:00 Venom 3D
19:30 Zwaar Verliefd!
19:40 A Simple Favor
19:50 Doris
20:15 Bad Times at the El Royale
20:30 First Man
20:45 A Star Is Born
21:00 Johnny English Strikes Again
21:15 Night School
21:30 Venom 3D
21:40 Mile 22
22:00 Hell Fest
22:10 The Nun
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Zwolle