home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Zwolle

Pannekoekendijk 11, 8011 BJ Zwolle ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 08-02-2023
18:10 Plane
18:30 Magic Mike's Last Dance
18:45 Klem
19:00 Magic Mike's Last Dance
19:30 Magic Mike's Last Dance
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
 
20:30 Magic Mike's Last Dance
20:45 Plane
21:00 Magic Mike's Last Dance
21:15 Knock at the Cabin
21:30 Magic Mike's Last Dance
21:45 De Tatta's
top donderdag 09-02-2023
10:15 Magic Mike's Last Dance
10:30 Plane
10:40 A Man Called Otto
10:50 The Fabelmans
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D
11:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:45 Klem
12:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
 
12:30 Avatar: The Way Of Water 3D
13:00 Plane
13:10 Magic Mike's Last Dance
13:30 Casa Coco
13:45 Avatar: The Way Of Water 3D
14:10 Klem
14:30 A Man Called Otto
14:45 Knock at the Cabin
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:45 Magic Mike's Last Dance
16:00 Avatar: The Way of Water
16:30 Plane
16:45 De Tatta's
17:10 M3GAN
17:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:45 Knock at the Cabin
18:00 Plane
18:20 Magic Mike's Last Dance
19:00 A Man Called Otto
19:15 Titanic 3D
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 De Tatta's
20:00 Klem
20:15 Titanic 3D
20:15 Babylon
20:30 Magic Mike's Last Dance
21:00 Plane
21:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:00 Knock at the Cabin
top vrijdag 10-02-2023
10:15 Fien & Teun gaan kamperen
10:20 Het Feest van Tante Rita
10:30 Klem
10:40 The Fabelmans
10:50 Magic Mike's Last Dance
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D
11:15 Plane
11:30 The Banshees of Inisherin
11:45 Titanic 3D
12:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:30 A Man Called Otto
13:00 Klem
13:30 De Tatta's
13:45 Plane
14:00 Magic Mike's Last Dance
14:15 The Fabelmans
14:45 Wil de Krokodil
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D
15:15 Babylon
15:40 Magic Mike's Last Dance
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
16:00 Titanic 3D
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D
16:40 A Man Called Otto
17:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:30 De Tatta's
18:10 Plane
18:20 Klem
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D
19:15 A Man Called Otto
19:30 De Tatta's
19:45 Klem
20:00 Titanic 3D
20:10 Magic Mike's Last Dance
20:20 Avatar: The Way Of Water 3D
20:40 Plane
21:00 Avatar: The Way Of Water 3D
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:10 Plane
22:20 Klem
22:45 M3GAN
22:50 Knock at the Cabin
top zaterdag 11-02-2023
10:00 Titanic 3D
10:10 Wil de Krokodil
10:10 Fien & Teun gaan kamperen
10:15 A Man Called Otto
10:20 Het Feest van Tante Rita
10:30 Klem
10:50 Asterix & Obelix in het Middenrijk
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D
11:15 Plane
12:15 Het Feest van Tante Rita
12:30 Fien & Teun gaan kamperen
12:40 Wil de Krokodil
13:00 Klem
13:10 Magic Mike's Last Dance
13:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:45 Plane
14:00 Titanic 3D
14:20 De Tatta's
14:30 A Man Called Otto
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D
15:10 Asterix & Obelix in het Middenrijk
15:40 Magic Mike's Last Dance
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
16:00 The Fabelmans
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D
16:40 A Man Called Otto
17:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:30 De Tatta's
18:00 Titanic 3D
18:10 Plane
18:20 Klem
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D
19:15 A Man Called Otto
19:30 De Tatta's
19:45 Klem
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
20:40 Plane
21:00 Avatar: The Way Of Water 3D
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:00 Magic Mike's Last Dance
22:10 Plane
22:20 Klem
22:45 De Tatta's
23:00 Knock at the Cabin
23:10 M3GAN
top zondag 12-02-2023
10:00 Plane
10:00 Avatar: The Way of Water
10:10 Het Feest van Tante Rita
10:15 Fien & Teun gaan kamperen
10:20 Asterix & Obelix in het Middenrijk
10:30 A Man Called Otto
10:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:10 The Fabelmans
11:20 Titanic 3D
12:00 Fien & Teun gaan kamperen
12:10 Plane
12:30 Avatar: The Way Of Water 3D
12:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:10 Avatar: The Way Of Water 3D
13:20 Wil de Krokodil
13:45 Klem
14:00 Titanic 3D
14:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk
14:40 Magic Mike's Last Dance
15:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 A Man Called Otto
16:20 Plane
16:30 Avatar: The Way Of Water 3D
17:00 De Tatta's
17:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:20 Knock at the Cabin
17:50 Faithfully Yours
18:00 Magic Mike's Last Dance
18:30 Plane
19:00 Klem
19:15 A Man Called Otto
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 Titanic 3D
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:15 Babylon
20:30 Plane
20:45 De Tatta's
21:00 Klem
21:30 Plane
22:00 Knock at the Cabin
top maandag 13-02-2023
10:15 Klem
10:30 Magic Mike's Last Dance
10:40 A Man Called Otto
10:45 Titanic 3D
10:50 The Fabelmans
11:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
11:10 Plane
11:20 Avatar: The Way Of Water 3D
12:00 Klem
12:45 De Tatta's
13:10 Magic Mike's Last Dance
13:30 Plane
13:40 Faithfully Yours
13:50 Avatar: The Way Of Water 3D
14:10 Klem
14:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
14:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:00 A Man Called Otto
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Magic Mike's Last Dance
16:00 Babylon
16:15 The Fabelmans
16:45 De Tatta's
17:10 M3GAN
17:20 Knock at the Cabin
17:45 Plane
18:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:20 Magic Mike's Last Dance
19:00 A Man Called Otto
19:15 Avatar: The Way Of Water 3D
19:30 De Acht Bergen
19:45 De Tatta's
19:45 Titanic 3D
20:00 Klem
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
20:40 Magic Mike's Last Dance
21:00 Plane
21:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:00 Knock at the Cabin