home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Zwolle

Pannekoekendijk 11, 8011 BJ Zwolle ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
15:30 Maleficent 2 3D
15:50 Trouble (NL)
16:00 Misfit 2
16:10 Joker
16:20 Downton Abbey
17:00 Abominable 3D
17:15 Whitestar
 
18:00 The Goldfinch
18:10 De Belofte van Pisa
18:20 Maleficent 2 3D
18:50 Joker
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:30 Wat Is Dan Liefde
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:15 Wat Is Dan Liefde
20:30 Wat Is Dan Liefde
20:50 Maleficent 2 3D
21:00 Joker
21:10 F*ck de liefde
21:30 Gemini Man 3D
21:40 Hustlers
 
22:00 Rambo: Last Blood
top donderdag 17-10-2019
10:10 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
10:15 De Belofte van Pisa
10:15 Maleficent 2 3D
10:20 F*ck de liefde
10:30 Downton Abbey
10:40 The Goldfinch
10:50 Wat Is Dan Liefde
11:00 Joker
11:30 Instinct
11:50 Gemini Man
12:30 F*ck de liefde
12:50 Joker
13:00 Maleficent 2
13:15 Hustlers
13:20 Downton Abbey
13:40 Gemini Man 3D
14:00 Red Joan
14:10 It Chapter Two
14:20 Wat Is Dan Liefde
14:50 Gemini Man 3D
15:30 Joker
15:40 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:50 De Club van Lelijke Kinderen
16:10 F*ck de liefde
16:20 Maleficent 2 3D
16:30 Joker
16:45 Wat Is Dan Liefde
17:30 Gemini Man 3D
17:40 The Goldfinch
17:50 Maleficent 2 3D
18:00 Wat Is Dan Liefde
18:15 Joker
18:25 F*ck de liefde
19:00 Maleficent 2 3D
19:10 Downton Abbey
19:20 De Belofte van Pisa
20:00 Joker
20:20 Wat Is Dan Liefde
20:30 Maleficent 2
20:40 F*ck de liefde
20:50 Gemini Man 3D
21:00 Joker
21:40 Gemini Man 3D
21:50 Hustlers
22:00 Haunt
top vrijdag 18-10-2019
10:10 Misfit 2
10:15 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
10:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
10:40 Maleficent 2
10:50 Trouble (NL)
11:00 Downton Abbey
11:10 The Goldfinch
12:00 Maleficent 2 3D
12:10 The Lion King (NL)
12:40 Gemini Man 3D
13:00 Downton Abbey
13:20 Maleficent 2 3D
13:50 F*ck de liefde
14:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:30 Wat Is Dan Liefde
14:40 Joker
14:45 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
14:50 De Club van Lelijke Kinderen
15:15 Maleficent 2 3D
15:50 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:00 Trouble (NL)
16:10 The Lion King 3D
16:30 Gemini Man
16:40 Whitestar
16:50 Joker
17:00 Maleficent 2 3D
17:20 Gemini Man 3D
17:50 Joker
18:00 Instinct
18:10 F*ck de liefde
18:45 De Belofte van Pisa
19:00 Joker
19:10 The Goldfinch
19:30 The Lion King 3D
19:40 Downton Abbey
20:00 Maleficent 2 3D
20:20 Wat Is Dan Liefde
20:30 F*ck de liefde
20:40 Joker
21:20 It Chapter Two
21:40 Gemini Man 3D
22:10 Joker
22:20 Rambo: Last Blood
22:30 Angel Has Fallen
22:40 Gemini Man 3D
22:50 Haunt
23:00 Hustlers
23:20 Joker
top zaterdag 19-10-2019
09:30 Whitestar
09:45 De Club van Lelijke Kinderen
09:50 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
10:10 Trouble (NL)
10:20 Maleficent 2 3D
10:30 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
10:40 The Lion King (NL)
11:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:30 Huisdiergeheimen 2 3D (NL)
11:40 Joker
12:00 F*ck de liefde
12:10 De Brief voor Sinterklaas
12:20 Trouble (NL)
12:30 Maleficent 2 3D
13:00 Misfit 2
13:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:20 The Lion King 3D
13:40 Angry Birds 2 3D (NL)
14:10 Whitestar
14:15 De Club van Lelijke Kinderen
14:20 Joker
14:30 Wat Is Dan Liefde
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:10 Gemini Man 3D
15:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:50 The Goldfinch
16:00 F*ck de liefde
16:15 Misfit 2
16:30 Maleficent 2 3D
17:00 Joker
17:10 The Lion King 3D
17:20 Wat Is Dan Liefde
17:30 F*ck de liefde
17:45 Gemini Man 3D
18:10 De Belofte van Pisa
18:20 Maleficent 2 3D
19:00 Ad Astra
19:10 Downton Abbey
19:40 Joker
19:50 The Lion King 3D
20:00 Maleficent 2 3D
20:10 F*ck de liefde
20:20 Joker
20:45 Wat Is Dan Liefde
21:00 Gemini Man 3D
21:40 Haunt
21:50 Hustlers
22:20 Rambo: Last Blood
22:30 It Chapter Two
22:40 Joker
22:50 Ad Astra
23:00 Gemini Man 3D
23:10 Angel Has Fallen
23:40 Joker
23:50 Haunt
top zondag 20-10-2019
00:15 47 Meters Down: Uncaged
09:30 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
09:40 Whitestar
09:50 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:00 Trouble (NL)
10:20 Maleficent 2 3D
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:50 De Brief voor Sinterklaas
11:00 Opera: Turandot
11:20 Angry Birds 2 3D (NL)
11:30 Whitestar
11:40 Joker
11:50 Trouble (NL)
12:00 The Goldfinch
12:40 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
12:50 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:10 Maleficent 2 3D
13:30 Whitestar
13:40 Trouble (NL)
14:00 De Club van Lelijke Kinderen
14:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:50 F*ck de liefde
15:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
15:10 Wat Is Dan Liefde
15:20 It Chapter Two
15:30 Misfit 2
15:40 Trouble (NL)
15:50 Joker
16:10 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:30 Gemini Man 3D
17:10 De Belofte van Pisa
17:30 Wat Is Dan Liefde
17:40 Maleficent 2 3D
17:50 Gemini Man 3D
18:20 F*ck de liefde
18:30 Joker
19:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
19:10 Maleficent 2 3D
19:20 Downton Abbey
19:50 Wat Is Dan Liefde
20:00 F*ck de liefde
20:15 The Lion King 3D
20:30 Joker
20:40 Gemini Man 3D
21:10 Joker
21:45 Gemini Man 3D
22:00 Hustlers
22:10 Joker
22:15 Haunt
top maandag 21-10-2019
00:15 47 Meters Down: Uncaged
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:00 Whitestar
09:20 Trouble (NL)
09:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
10:40 Maleficent 2 3D
11:00 De Brief voor Sinterklaas
11:20 Gemini Man
11:40 Joker
12:10 Trouble (NL)
12:20 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
12:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:00 De Club van Lelijke Kinderen
13:10 The Lion King 3D
13:20 Maleficent 2 3D
13:50 Misfit 2
14:00 Trouble (NL)
14:10 Gemini Man 3D
14:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:10 Maleficent 2
15:50 Whitestar
16:00 Trouble (NL)
16:00 Joker
16:10 F*ck de liefde
16:30 Gemini Man 3D
16:45 Wat Is Dan Liefde
17:10 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
17:50 The Lion King 3D
17:50 Haunt
18:00 Gemini Man 3D
18:30 De Belofte van Pisa
18:40 Joker
19:10 Maleficent 2 3D
19:15 Joker
19:30 Wat Is Dan Liefde
20:00 Instinct
20:30 Maleficent 2
20:40 Gemini Man 3D
21:10 F*ck de liefde
21:20 Joker
21:50 Gemini Man 3D
22:00 Joker
22:20 Haunt
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Zwolle