home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Lumière Cinema Restaurant Café

Bassin 88, 6211 AK Maastricht +31-43-3214080 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | maandag↓ | maandag

top donderdag 20-06-2024
13:30 Maria Montessori
13:30 La Contadora de Películas
13:40 Nata per te
13:50 Treasure
14:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel
15:40 The Dead Don't Hurt
16:00 I Am the River, the River Is Me
 
16:00 Nice Ladies
16:10 Here
16:10 C' ancora domani
16:20 Ezra
18:40 Maria Montessori
18:40 Nata per te
18:50 Joan Baez I Am a Noise
19:00 Here
19:00 Levante
20:45 The Dead Don't Hurt
20:45 Ezra
20:55 Hit Man
20:55 La Chimera
21:05 The Royal Hotel
 
top vrijdag 21-06-2024
13:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel
13:30 Maria Montessori
13:35 La Contadora de Películas
13:40 Joan Baez I Am a Noise
13:40 Nata per te
13:50 Treasure
15:40 The Dead Don't Hurt
16:00 Nice Ladies
16:00 I Am the River, the River Is Me
16:10 C' ancora domani
16:10 Here
18:40 Maria Montessori
18:40 Nata per te
19:00 Here (EN subtitles)
19:00 Levante
19:30 Baadasssss Cinema + Shaft
20:45 The Dead Don't Hurt
20:45 Ezra
20:55 Hit Man
20:55 Dream Scenario
21:05 The Royal Hotel
top zaterdag 22-06-2024
13:30 La Contadora de Películas
13:30 Treasure
13:35 Maria Montessori
13:40 Nata per te
13:40 Moving
14:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel
15:40 The Dead Don't Hurt
16:00 Nice Ladies
16:00 Only the River Flows
16:10 Spoorloos
16:10 Here
16:20 Ezra
18:30 Wicked Little Letters
18:40 Maria Montessori
18:40 Nata per te
18:50 Levante
18:50 Joan Baez I Am a Noise
19:00 Here
20:35 Hit Man
20:45 The Dead Don't Hurt
20:45 Challengers
20:55 Ezra
20:55 La Chimera
21:05 Dream Scenario
top maandag 23-06-2024
10:30 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel
11:30 Maria Montessori
11:30 Vermeer: The Greatest Exhibition
11:40 Treasure
11:45 Joan Baez I Am a Noise
11:45 Nice Ladies
12:15 Hit Man
13:20 Levante
13:30 Wicked Little Letters
13:40 La Contadora de Películas
14:00 Maria Montessori
14:05 Ezra
15:00 Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel
15:20 Vos en Haas Redden het Bos
15:40 Here
16:00 The Dead Don't Hurt
16:00 Nata per te
16:10 The Braid
16:30 Hit Man
16:55 The Royal Hotel
17:30 De Terugreis
18:30 La Chimera (EN subtitles)
18:40 Maria Montessori
18:50 Bijt
18:50 Here
19:00 Ezra
19:45 Back to Black
20:35 Challengers
20:45 The Dead Don't Hurt
20:55 Only the River Flows
21:00 La Haine (EN subtitles)
21:05 Dream Scenario
top maandag 24-06-2024
18:30 Treasure
18:30 Wicked Little Letters
18:30 Here
18:40 Maria Montessori
18:40 Nata per te
19:00 Ezra
20:35 Hit Man
20:45 The Dead Don't Hurt
20:55 Levante
20:55 The Royal Hotel
21:05 La Haine