home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Maastricht

Sphinxcour 1, 6211 XZ Maastricht ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zondag 21-04-2024
10:00 Dune: Part Two
10:10 Kung Fu Panda 4 (NL)
10:15 Vos en Haas Redden het Bos
10:40 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024
11:00 Autumn and the Black Jaguar
11:15 Civil War
11:30 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
 
11:40 Kung Fu Panda 4 (NL)
12:00 Godzilla x Kong: The New Empire
12:20 Katak, de dappere beloega
12:30 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL)
13:20 Ghostbusters: Frozen Empire
13:30 Kung Fu Panda 4 (NL)
13:40 Wonka (NL)
13:50 Back to Black
14:00 Kung Fu Panda 4
14:15 Abigail
14:30 Vogelvlucht (NL)
14:45 De Terugreis
15:40 Kung Fu Panda 4 (NL)
16:00 Civil War
 
16:10 Kung Fu Panda 4
16:20 Abigail
16:30 Dune: Part Two
16:40 Godzilla x Kong: The New Empire
16:50 Ghostbusters: Frozen Empire
17:00 De Terugreis
18:00 Immaculate
18:20 Back to Black
18:30 Kung Fu Panda 4
18:50 Ghostbusters: Frozen Empire
19:10 Abigail
19:10 Invasie
19:30 Anyone But You
20:00 Dune: Part Two
20:15 Back to Black
20:40 Civil War
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Ghostbusters: Frozen Empire
21:30 Abigail
21:40 Monkey Man
21:50 The First Omen
top maandag 22-04-2024
11:00 Godzilla x Kong: The New Empire
11:00 Vos en Haas Redden het Bos
11:10 The First Omen
11:20 Back to Black
11:45 Dune: Part Two
12:00 Monkey Man
12:10 Civil War
12:20 Kung Fu Panda 4
12:45 Kung Fu Panda 4 (NL)
13:40 Ghostbusters: Frozen Empire
13:45 Abigail
14:00 Civil War
14:30 De Terugreis
14:40 Wonka (NL)
14:50 Godzilla x Kong: The New Empire
15:00 Invasie
15:20 Back to Black
16:15 Ghostbusters: Frozen Empire
16:30 Abigail
16:40 Dune: Part Two
16:50 Kung Fu Panda 4 (NL)
17:10 Immaculate
17:20 Kung Fu Panda 4
17:30 Anyone But You
18:00 Godzilla x Kong: The New Empire
18:45 Abigail
19:00 Kung Fu Panda 4
19:10 Ghostbusters: Frozen Empire
19:20 Invasie
19:30 Io capitano
20:00 Back to Black
20:15 Dune: Part Two
20:30 Civil War
21:10 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Abigail
21:30 The First Omen
21:40 Monkey Man
top dinsdag 23-04-2024
11:00 Civil War
11:00 Vos en Haas Redden het Bos
11:10 The First Omen
11:20 Back to Black
11:45 Dune: Part Two
12:00 Monkey Man
12:10 Kung Fu Panda 4
12:45 Kung Fu Panda 4 (NL)
13:15 Godzilla x Kong: The New Empire
13:30 Wonka (NL)
13:45 Abigail
14:00 Civil War
14:20 De Terugreis
14:50 Godzilla x Kong: The New Empire
15:00 Invasie
15:20 Back to Black
16:00 Abigail
16:10 Kung Fu Panda 4 (NL)
16:20 Ghostbusters: Frozen Empire
16:30 Dune: Part Two
16:40 Civil War
17:10 Immaculate
17:40 Kung Fu Panda 4
18:00 Godzilla x Kong: The New Empire
18:30 Invasie
18:40 Ghostbusters: Frozen Empire
18:50 Anyone But You
19:00 Abigail
19:10 The First Omen
19:50 Back to Black
20:00 Dune: Part Two
20:30 Civil War
20:30 Sneaknight
21:10 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Abigail
21:30 Ghostbusters: Frozen Empire
21:45 Monkey Man
top woensdag 24-04-2024
11:00 The Fall Guy
11:15 Dune: Part Two
11:45 Abigail
12:00 Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
12:00 Vos en Haas Redden het Bos
12:15 De Terugreis
12:30 Civil War
12:45 The Fall Guy
13:40 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
13:50 Wonka (NL)
14:00 Kung Fu Panda 4 (NL)
14:10 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL)
14:40 Back to Black
14:50 Kung Fu Panda 4
15:00 The Fall Guy
15:45 The Fall Guy
16:00 Godzilla x Kong: The New Empire
16:10 Kung Fu Panda 4 (NL)
16:20 Abigail
16:30 Dune: Part Two
17:10 Immaculate
17:30 Kung Fu Panda 4
18:00 Godzilla x Kong: The New Empire
18:30 Invasie
18:40 The Fall Guy
18:40 Anyone But You
18:50 Ghostbusters: Frozen Empire
19:10 The First Omen
19:45 Back to Black
20:00 Dune: Part Two
20:30 The Fall Guy
20:45 Civil War
21:00 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Abigail
21:30 The Fall Guy
21:45 Monkey Man