home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Maastricht

Sphinxcour 1, 6211 XZ Maastricht ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 20-10-2020
16:00 De Piraten van Hiernaast
16:15 Casanova's
16:20 The Secret Garden
16:30 Honest Thief
16:50 Lizzie
17:00 After We Collided
17:30 The War With Grandpa
 
17:45 Casanova's
18:15 Endless
18:30 Tenet
18:40 Alles is zoals het zou moeten zijn
18:50 Honest Thief
19:15 The Secret: Dare to Dream
19:30 After We Collided
19:40 The War With Grandpa
20:00 Tenet
20:30 Casanova's
21:00 After We Collided
21:15 Tenet
21:30 Honest Thief
21:40 Antebellum
 
21:50 The New Mutants
22:00 Unhinged
top woensdag 21-10-2020
10:00 Trolls Wereldtour 3D (NL)
10:00 Bigfoot Family 3D (NL)
10:10 Poeslief
10:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
10:30 Engel
10:40 De Grote Sinterklaasfilm
11:00 Jackie en Oopjen
11:10 100% Wolf (NL)
11:45 De Magische Poort 3D (NL)
12:00 De Schooltuin
12:00 Bigfoot Family
12:10 Bigfoot Family 3D (NL)
12:30 De Grote Sinterklaasfilm
12:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:10 Jackie en Oopjen
13:30 100% Wolf (NL)
13:40 Bigfoot Family
13:50 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 Engel
14:15 Bigfoot Family 3D (NL)
14:30 After We Collided
14:45 De Magische Poort (NL)
15:15 Honest Thief
15:45 Bigfoot Family 3D (NL)
16:00 Tenet
16:10 De Piraten van Hiernaast
16:20 The Secret Garden
16:30 Honest Thief
16:45 Casanova's
17:00 After We Collided
17:30 The War With Grandpa
17:45 Endless
18:30 Casanova's
18:40 After We Collided
18:50 Honest Thief
19:15 The Secret: Dare to Dream
19:20 The Lord of the Rings: The Two Towers
19:30 After We Collided
19:45 The War With Grandpa
20:00 Tenet
20:30 Casanova's
21:00 Tenet
21:15 Honest Thief
21:30 After We Collided
21:45 The New Mutants
22:00 Unhinged
top donderdag 22-10-2020
10:00 100% Wolf (NL)
10:05 De Grote Sinterklaasfilm
10:10 Poeslief
10:15 De Schooltuin
10:30 After We Collided
10:40 Bigfoot Family
11:10 Big Trip (NL)
11:40 De Magische Poort (NL)
11:45 De Piraten van Hiernaast
11:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
12:00 100% Wolf (NL)
12:00 Bigfoot Family 3D (NL)
12:45 Bigfoot Family 3D (NL)
13:00 After We Collided
13:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:30 De Grote Sinterklaasfilm
13:40 Trolls Wereldtour (NL)
13:50 De Magische Poort 3D (NL)
14:00 Bigfoot Family 3D (NL)
14:15 100% Wolf (NL)
14:45 Bigfoot Family
15:00 Engel
15:15 Buiten is het Feest
15:30 After We Collided
15:40 Jackie en Oopjen
15:50 De Magische Poort (NL)
16:15 Bigfoot Family 3D (NL)
16:30 After We Collided
17:00 The War With Grandpa
17:15 The Racer
17:30 Honest Thief
17:40 I Am Greta
17:50 The Last Right
18:00 After We Collided
18:30 Tenet
19:00 The Lord of the Rings: The Return of the King
19:15 The Lord of the Rings: The Return of the King
19:20 Honest Thief
19:40 Buiten is het Feest
19:50 The Secret: Dare to Dream
20:00 Casanova's
20:30 After We Collided
21:30 Tenet
21:40 Honest Thief
21:50 Antebellum
22:00 The War With Grandpa
22:10 Honest Thief
top vrijdag 23-10-2020
10:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
10:00 Bigfoot Family 3D (NL)
10:10 De Schooltuin
10:10 De Grote Sinterklaasfilm
10:15 Poeslief
10:40 Bigfoot Family
11:10 100% Wolf (NL)
11:15 Big Trip (NL)
11:30 De Piraten van Hiernaast
11:40 After We Collided
11:45 De Magische Poort (NL)
11:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
12:10 Bigfoot Family 3D (NL)
12:40 Bigfoot Family 3D (NL)
13:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:20 100% Wolf (NL)
13:30 De Grote Sinterklaasfilm
13:40 De Magische Poort 3D (NL)
13:50 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 After We Collided
14:15 Bigfoot Family 3D (NL)
14:45 Bigfoot Family
15:00 Engel
15:15 Buiten is het Feest
15:30 Jackie en Oopjen
15:30 100% Wolf (NL)
15:45 De Magische Poort (NL)
16:15 After We Collided
16:20 Bigfoot Family 3D (NL)
16:45 The War With Grandpa
17:10 I Am Greta
17:20 Honest Thief
17:30 The Racer
17:40 The Last Right
18:00 After We Collided
18:30 Tenet
19:00 The Secret: Dare to Dream
19:20 Honest Thief
19:30 The Racer
19:40 Buiten is het Feest
20:00 Casanova's
20:30 After We Collided
21:10 After We Collided
21:20 Casanova's
21:30 Tenet
21:40 Honest Thief
21:45 The Last Right
21:50 Antebellum
22:00 Honest Thief
top zaterdag 24-10-2020
10:00 Bigfoot Family 3D (NL)
10:00 After We Collided
10:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
10:15 Poeslief
10:20 100% Wolf (NL)
10:30 De Grote Sinterklaasfilm
10:30 Tenet
10:40 Bigfoot Family
11:45 De Magische Poort (NL)
11:50 De Piraten van Hiernaast
12:10 Bigfoot Family 3D (NL)
12:15 After We Collided
12:20 De Grote Sinterklaasfilm
12:30 100% Wolf (NL)
12:40 Bigfoot Family 3D (NL)
13:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:45 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 De Grote Sinterklaasfilm
14:15 Bigfoot Family 3D (NL)
14:20 De Magische Poort 3D (NL)
14:30 After We Collided
14:50 Bigfoot Family
15:00 The Lord of the Rings: The Return of the King
15:15 Engel
15:45 Jackie en Oopjen
15:45 De Magische Poort (NL)
16:20 Bigfoot Family 3D (NL)
16:30 Buiten is het Feest
16:45 After We Collided
17:00 The Secret: Dare to Dream
17:20 Casanova's
17:40 The Last Right
18:00 Honest Thief
18:30 Tenet
18:40 The Racer
19:10 After We Collided
19:20 Casanova's
19:30 Honest Thief
20:00 Buiten is het Feest
20:15 After We Collided
20:30 Finale: Wie is de Mol? 2020
20:45 Tenet
21:15 The War With Grandpa
21:30 After We Collided
21:40 Honest Thief
21:50 The New Mutants
22:15 Unhinged
top zondag 25-10-2020
10:00 Bigfoot Family 3D (NL)
10:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
10:20 The Racer
10:30 Honest Thief
10:35 De Grote Sinterklaasfilm
10:40 100% Wolf (NL)
10:50 Casanova's
11:00 The Lord of the Rings: The Return of the King
12:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
12:10 Bigfoot Family 3D (NL)
12:20 After We Collided
12:30 Jackie en Oopjen
12:40 Poeslief
12:50 100% Wolf (NL)
13:00 De Magische Poort (NL)
13:40 Bigfoot Family
14:10 De Schooltuin
14:20 Bigfoot Family 3D (NL)
14:30 Trolls Wereldtour (NL)
14:45 After We Collided
15:00 100% Wolf (NL)
15:10 De Magische Poort 3D (NL)
15:45 Engel
15:45 Bigfoot Family 3D (NL)
16:00 Honest Thief
16:30 Tenet
16:40 Honest Thief
17:00 After We Collided
17:10 I Am Greta
17:20 The Last Right
17:45 Buiten is het Feest
18:00 The War With Grandpa
18:15 The Secret: Dare to Dream
19:00 Casanova's
19:15 After We Collided
19:30 The Racer
19:45 Honest Thief
19:50 Buiten is het Feest
20:00 Tenet
20:15 The Last Right
20:30 Honest Thief
21:00 After We Collided
21:40 After We Collided
21:50 The New Mutants
22:00 Honest Thief
22:10 Unhinged