home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Eindhoven

Nieuwe Emmasingel 20, 5611 AM Eindhoven +31-40-2490255 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 21-02-2018
18:20 Black Panther
18:40 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
18:40 The Post
18:40 The Shape of Water
19:20 Gek van Oranje
20:00 Black Panther 3D
20:20 Maze Runner: The Death Cure 3D
 
20:30 Fifty Shades Freed
21:15 12 Strong
21:20 Patser
21:20 Winchester: The House That Ghosts Built
21:20 Black Panther 3D
21:30 Fifty Shades Freed
top donderdag 22-02-2018
12:50 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
12:50 Every Day
13:20 The Post
13:30 12 Strong
13:30 Black Panther 3D
13:30 The Shape of Water
13:30 I, Tonya
14:10 Game Night
 
14:50 Every Day
15:30 Ferdinand 3D (NL)
16:00 Maze Runner: The Death Cure
16:00 Den of Thieves
16:15 Early Man (NL)
16:15 Black Panther 3D
16:15 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL)
16:20 Every Day
16:50 Game Night
18:00 Black Panther
18:20 Gek van Oranje
18:40 The Post
19:15 The Shape of Water
19:20 Fifty Shades Freed
19:25 Game Night
19:40 Every Day
20:00 Black Panther 3D
20:30 Fifty Shades Freed
21:00 Maze Runner: The Death Cure 3D
21:15 I, Tonya
21:30 Patser
21:30 Black Panther 3D
21:40 Den of Thieves
22:00 Winchester: The House That Ghosts Built
top vrijdag 23-02-2018
12:50 The Commuter
13:00 Black Panther 3D
13:15 Patser
13:30 Jumanji: Welcome to the Jungle
13:35 The Shape of Water
13:40 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
13:40 I, Tonya
13:45 Fifty Shades Freed
15:00 De Wilde Stad
16:00 Ferdinand (NL)
16:00 Black Panther 3D
16:00 Coco (NL)
16:10 Star Wars: The Last Jedi
16:15 Maze Runner: The Death Cure 3D
16:20 Every Day
16:30 Early Man (NL)
16:45 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL)
18:30 Gek van Oranje
18:30 The Shape of Water
18:45 Game Night
19:00 Black Panther 3D
19:20 I, Tonya
19:40 The Post
19:40 Fifty Shades Freed
19:40 Every Day
20:40 Black Panther 3D
21:00 Game Night
21:10 Fifty Shades Freed
21:40 Maze Runner: The Death Cure
21:50 Den of Thieves
22:00 Black Panther 3D
22:00 Women of Mafia
22:15 Patser
23:10 12 Strong
23:20 Winchester: The House That Ghosts Built
23:40 Game Night
top zaterdag 24-02-2018
10:00 The Greatest Showman
10:00 Black Panther 3D
10:00 The Shape of Water
10:30 De Wilde Stad
10:30 Star Wars: The Last Jedi
10:40 Ferdinand (NL)
10:45 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL)
10:50 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
12:10 The Commuter
12:20 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL)
12:40 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL)
13:00 Black Panther 3D
13:00 Coco (NL)
13:10 Game Night
13:30 I, Tonya
13:40 Early Man (NL)
14:00 Diep in de Zee (NL)
14:20 De Hazenschool (NL)
14:45 Black Panther
15:15 Women of Mafia
15:25 Ferdinand (NL)
15:50 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL)
16:00 Black Panther 3D
16:10 Jumanji: Welcome to the Jungle
16:10 Every Day
16:20 Maze Runner: The Death Cure
17:50 Jumanji: Welcome to the Jungle
18:00 Gek van Oranje
18:00 Women of Mafia
18:10 The Post
18:30 Fifty Shades Freed
18:50 The Shape of Water
19:00 Black Panther 3D
19:30 I, Tonya
20:15 Every Day
20:30 Game Night
20:45 Black Panther 3D
20:50 Fifty Shades Freed
21:00 Patser
21:40 Maze Runner: The Death Cure 3D
22:00 Black Panther 3D
22:10 Fifty Shades Freed
22:15 Den of Thieves
22:40 Game Night
23:10 12 Strong
23:45 Insidious: The Last Key
23:50 Winchester: The House That Ghosts Built
top zondag 25-02-2018
10:00 The Greatest Showman
10:00 Diep in de Zee (NL)
10:15 Ferdinand (NL)
10:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
10:20 Maze Runner: The Death Cure
10:20 De Wilde Stad
11:00 Black Panther 3D
11:00 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL)
12:10 Early Man (NL)
12:10 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL)
12:10 Game Night
12:40 Star Wars: The Last Jedi
12:45 The Post
13:15 The Commuter
13:20 I, Tonya
14:00 Black Panther 3D
14:15 Every Day
14:20 Ferdinand (NL)
14:20 De Hazenschool (NL)
15:20 Black Panther
15:45 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL)
15:50 Early Man (NL)
16:00 Women of Mafia
16:15 Coco (NL)
16:20 Gek van Oranje
16:45 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
17:00 Black Panther 3D
18:00 Patser
18:00 I, Tonya
18:30 Every Day
18:40 Black Panther
18:40 The Shape of Water
19:00 Game Night
19:30 Maze Runner: The Death Cure 3D
20:00 Black Panther 3D
20:30 Sneak Preview
20:40 Fifty Shades Freed
20:50 12 Strong
21:10 Den of Thieves
21:20 Game Night
21:40 Winchester: The House That Ghosts Built
top maandag 26-02-2018
12:15 Den of Thieves
12:20 Game Night
13:00 The Shape of Water
13:15 The Greatest Showman
13:20 The Post
13:30 I, Tonya
13:40 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
14:00 Black Panther 3D
14:30 Gek van Oranje
15:15 Maze Runner: The Death Cure
15:30 Every Day
15:40 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL)
16:00 Ferdinand (NL)
16:10 Star Wars: The Last Jedi
16:15 Early Man (NL)
16:40 Jumanji: Welcome to the Jungle
17:00 Black Panther 3D
17:30 Black Panther
17:45 The Commuter
18:15 The Post
18:30 Patser
18:40 I, Tonya
19:20 Fifty Shades Freed
19:20 Every Day
20:00 Maze Runner: The Death Cure 3D
20:00 Black Panther 3D
20:30 Fifty Shades Freed
20:50 The Shape of Water
21:15 Game Night
21:20 Winchester: The House That Ghosts Built
21:20 Den of Thieves
21:30 Black Panther 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Eindhoven