home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Eindhoven

Nieuwe Emmasingel 20, 5611 AM Eindhoven +31-40-2490255 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zaterdag 21-10-2017
14:30 Dikkertje Dap
15:15 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:45 Blade Runner 2049 3D
15:45 Geostorm
16:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:10 Misfit
 
16:15 Stronger
16:40 Bella Donna's
18:00 Botoks
18:20 Geostorm 3D
18:30 Home Again
18:40 Weg van Jou
18:45 Kingsman: The Golden Circle
19:00 Blade Runner 2049 3D
19:00 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:30 Alles voor elkaar
20:30 Home Again
20:40 Geostorm 3D
20:50 Blade Runner 2049 3D
21:10 Weg van Jou
 
21:30 Alles voor elkaar
21:45 Kingsman: The Golden Circle
21:50 Happy Death Day
22:15 Blade Runner 2049 3D
22:30 American Assassin
23:00 It
23:20 Geostorm 3D
23:40 American Assassin
23:55 Happy Death Day
top zondag 22-10-2017
10:00 Bella Donna's
10:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:15 Geostorm
10:30 Blade Runner 2049 3D
10:30 De Emoji Film (NL)
10:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:45 Botoks
11:00 Dikkertje Dap
12:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
12:50 Dikkertje Dap
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:15 De Kleine Vampier (NL)
13:45 Geostorm 3D
13:50 My Little Pony: De Film (NL)
14:15 Weg van Jou
14:15 Misfit
15:00 Kingsman: The Golden Circle
15:10 Dikkertje Dap
15:20 Botoks
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Blade Runner 2049 3D
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:30 Happy Death Day
17:20 Misfit
17:45 Home Again
18:20 Blade Runner 2049 3D
18:20 Alles voor elkaar
18:40 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:40 Kingsman: The Golden Circle
19:00 Weg van Jou
19:30 Geostorm 3D
19:50 Home Again
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:30 Sneak Preview
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:30 It
21:45 Stronger
21:50 Happy Death Day
21:50 Geostorm 3D
22:00 American Assassin
top maandag 23-10-2017
12:30 Dikkertje Dap
12:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 Blade Runner 2049 3D
13:15 It
13:20 American Assassin
13:50 Geostorm 3D
14:00 Home Again
14:15 Alles voor elkaar
14:30 Blade Runner 2049
14:30 Weg van Jou
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:10 Kingsman: The Golden Circle
16:15 Blade Runner 2049 3D
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:20 Misfit
16:45 Geostorm 3D
18:00 Alles voor elkaar
18:20 Weg van Jou
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:30 American Made
18:45 American Assassin
19:00 Geostorm 3D
19:30 Home Again
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:15 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
20:30 Weg van Jou
21:10 Alles voor elkaar
21:15 Happy Death Day
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
21:40 American Assassin
top dinsdag 24-10-2017
10:00 Dikkertje Dap
10:00 Blade Runner 2049
10:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:00 Weg van Jou
10:10 Home Again
10:10 Kingsman: The Golden Circle
10:15 American Assassin
11:00 Geostorm 3D
11:50 It
12:00 Bella Donna's
12:10 Dikkertje Dap
12:10 Happy Death Day
13:00 Blade Runner 2049 3D
13:20 Alles voor elkaar
13:45 Geostorm 3D
13:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
14:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:20 Home Again
14:50 Weg van Jou
15:20 Misfit
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Geostorm 3D
16:15 Blade Runner 2049 3D
16:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:30 My Little Pony: De Film (NL)
17:00 Happy Death Day
17:30 Alles voor elkaar
18:10 Misfit
18:30 Stronger
18:45 American Assassin
18:50 Weg van Jou
19:10 Geostorm 3D
19:30 Alles voor elkaar
19:30 Home Again
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:20 Weg van Jou
21:00 Kingsman: The Golden Circle
21:20 It
21:25 Happy Death Day
21:30 Geostorm 3D
21:40 American Assassin
21:40 HhhH - The Man with the Iron Heart
top woensdag 25-10-2017
12:00 Misfit
12:20 Dikkertje Dap
12:30 De Kleine Vampier (NL)
12:30 Geostorm
13:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 American Assassin
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:15 My Little Pony: De Film (NL)
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:50 De Kleine Vampier (NL)
14:50 Dikkertje Dap
15:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 Blade Runner 2049 3D
15:50 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:45 Misfit
16:50 Stronger
16:50 Geostorm 3D
17:00 Home Again
17:15 Weg van Jou
18:15 Home Again
18:30 Weg van Jou
19:00 American Assassin
19:00 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:10 Geostorm 3D
19:30 Blade Runner 2049
19:30 Alles voor elkaar
20:20 Weg van Jou
20:40 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
21:40 Happy Death Day
21:40 American Assassin
21:45 Home Again
22:00 Blade Runner 2049 3D
top donderdag 26-10-2017
13:15 Thor: Ragnarök 3D
16:00 Thor: Ragnarök 3D
18:45 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Thor: Ragnarök 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Eindhoven