home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Filmhallen

Hannie Dankbaarpassage 12, 1053RT Amsterdam +31-20-8208122 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-01-2020
18:30 Parasite
18:30 Dark Waters
18:45 Au nom de la terre
18:45 Bombshell
19:00 Sorry We Missed You
19:00 1917
19:10 Hors normes (The Specials)
 
19:15 For Sama
19:30 Honeyland
21:00 Knives Out
21:10 Dark Waters
21:15 La belle époque
21:15 Bombshell
21:20 Parasite
21:30 Jojo Rabbit
21:30 Just Mercy
21:35 Joker
21:35 1917
top woensdag 29-01-2020
11:00 Honeyland
11:00 Bombshell
11:10 Joker
 
11:15 April, May en June
11:15 1917
11:45 For Sama
11:45 The Farewell
12:00 Marianne & Leonard: Words of Love
12:00 Hors normes (The Specials)
13:00 Jojo Rabbit
13:45 Spionnengeheimen (NL)
13:45 The Cave
13:45 1917
14:00 Just Mercy
14:00 Honeyland
14:00 Bombshell
14:15 Frozen 2 (NL)
15:00 Mees Kees in de Wolken
15:30 Parasite
16:00 Dolittle
16:15 Knives Out
16:15 La belle époque
16:15 1917
16:30 Aquarela
16:30 Dark Waters
16:45 Au nom de la terre
17:00 For Sama
18:30 Parasite
18:30 1917
18:45 Au nom de la terre
18:45 Bombshell
19:00 Sorry We Missed You
19:10 Hors normes (The Specials)
19:15 For Sama
19:30 Honeyland
20:30 The Royal Opera: La Boheme
21:00 Knives Out
21:10 Dark Waters
21:15 La belle époque
21:15 Bombshell
21:20 1917
21:30 Jojo Rabbit
21:30 Just Mercy
21:35 Joker
top donderdag 30-01-2020
10:45 Aquarela
11:00 Knives Out
11:15 Joker
11:15 For Sama
11:30 Bombshell
11:45 1917
12:00 The Cave
12:00 Just Mercy
12:15 Honeyland
13:00 Dark Waters
13:45 Spionnengeheimen (NL)
13:45 1917
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:00 Weathering with You
14:30 Frozen 2 (NL)
14:30 Muidhond
14:30 Honeyland
15:00 Mees Kees in de Wolken
15:45 Dark Waters
16:00 Dolittle
16:00 Bombshell
16:20 1917
16:30 Hors normes (The Specials)
16:35 Parasite
16:45 Au nom de la terre
16:45 For Sama
17:00 Marianne & Leonard: Words of Love
18:30 La belle époque
18:30 Dark Waters
18:45 Bombshell
19:00 Sorry We Missed You
19:00 Hors normes (The Specials)
19:00 For Sama
19:00 1917
19:15 Muidhond
19:25 Honeyland
21:00 Parasite
21:10 Bombshell
21:15 Just Mercy
21:20 Jojo Rabbit
21:20 Dark Waters
21:30 Joker
21:30 Knives Out
21:30 Weathering with You
21:35 1917
top vrijdag 31-01-2020
10:45 Aquarela
11:00 Knives Out
11:15 Joker
11:15 For Sama
11:30 Bombshell
11:45 1917
12:00 The Cave
12:00 Just Mercy
12:15 Honeyland
13:00 Dark Waters
13:45 Spionnengeheimen (NL)
13:45 1917
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:00 Weathering with You
14:30 Frozen 2 (NL)
14:30 Muidhond
14:30 Honeyland
15:00 Mees Kees in de Wolken
15:45 Dark Waters
16:00 Dolittle
16:00 Bombshell
16:20 1917
16:30 Hors normes (The Specials)
16:35 Parasite
16:45 Au nom de la terre
16:45 For Sama
17:00 Marianne & Leonard: Words of Love
18:30 La belle époque
18:30 Dark Waters
18:45 Bombshell
19:00 Sorry We Missed You
19:00 Hors normes (The Specials)
19:00 For Sama
19:00 1917
19:15 Muidhond
19:25 Honeyland
21:00 Parasite
21:10 Bombshell
21:15 Just Mercy
21:20 Jojo Rabbit
21:20 Dark Waters
21:30 Joker
21:30 Knives Out
21:30 Weathering with You
21:35 1917
top zaterdag 01-02-2020
10:45 Aquarela
11:00 Knives Out
11:15 Joker
11:15 For Sama
11:30 Bombshell
11:45 1917
12:00 The Cave
12:00 Just Mercy
12:15 Honeyland
13:00 Dark Waters
13:45 Spionnengeheimen (NL)
13:45 1917
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:00 Weathering with You
14:30 Frozen 2 (NL)
14:30 Muidhond
14:30 Honeyland
15:00 Mees Kees in de Wolken
15:45 Dark Waters
16:00 Dolittle
16:00 Bombshell
16:20 1917
16:30 Hors normes (The Specials)
16:35 Parasite
16:45 Au nom de la terre
16:45 For Sama
17:00 Marianne & Leonard: Words of Love
18:30 La belle époque
18:30 Dark Waters
18:45 Bombshell
19:00 Sorry We Missed You
19:00 Hors normes (The Specials)
19:00 For Sama
19:00 1917
19:15 Muidhond
19:25 Honeyland
21:00 Parasite
21:10 Bombshell
21:15 Just Mercy
21:20 Jojo Rabbit
21:20 Dark Waters
21:30 Joker
21:30 Knives Out
21:30 Weathering with You
21:35 1917
top zondag 02-02-2020
10:45 Aquarela
11:00 Knives Out
11:15 Joker
11:15 For Sama
11:30 Bombshell
11:45 1917
12:00 The Cave
12:00 Just Mercy
12:15 Honeyland
13:00 Dark Waters
13:45 Spionnengeheimen (NL)
13:45 1917
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:00 Weathering with You
14:30 Frozen 2 (NL)
14:30 Muidhond
14:30 Honeyland
15:00 Mees Kees in de Wolken
15:45 Dark Waters
16:00 Dolittle
16:00 Bombshell
16:20 1917
16:30 Hors normes (The Specials)
16:35 Parasite
16:45 Au nom de la terre
16:45 For Sama
17:00 Marianne & Leonard: Words of Love
18:30 La belle époque
18:30 Dark Waters
18:45 Bombshell
19:00 Sorry We Missed You
19:00 Hors normes (The Specials)
19:00 For Sama
19:00 1917
19:15 Muidhond
19:25 Honeyland
21:00 Parasite
21:10 Bombshell
21:15 Just Mercy
21:20 Jojo Rabbit
21:20 Dark Waters
21:30 Joker
21:30 Knives Out
21:30 Weathering with You
21:35 1917
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam