home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Filmhallen

Hannie Dankbaarpassage 12, 1053RT Amsterdam +31-20-8208122 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top maandag 10-12-2018
13:15 Widows
13:30 Liebe in den Gängen
13:40 Suspiria
13:45 Girl
13:45 Cold War
14:00 Beautiful Boy
14:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
 
14:15 The Old Man and the Gun
15:00 Jij bent mijn vriend
16:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
16:00 Bohemian Rhapsody
16:15 Kursk
16:15 Widows
16:30 Gräns
16:30 De chaque instant
16:45 Niemand in de stad
16:45 Cold War
17:00 Girl
18:40 Bohemian Rhapsody
18:45 The Elephant Man
18:45 Beautiful Boy
 
18:55 Liebe in den Gängen
19:00 The Old Man and the Gun
19:00 Becoming Astrid
19:00 Widows
19:15 Girl
19:20 Cold War
21:10 A Star Is Born
21:20 Bohemian Rhapsody
21:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21:30 Cold War
21:35 First Man
21:35 Leave No Trace
21:35 Beautiful Boy
21:40 Kursk
21:45 Widows
top dinsdag 11-12-2018
10:30 Jij bent mijn vriend
10:45 Bohemian Rhapsody
10:45 Beautiful Boy
11:00 The Kindergarten Teacher
11:00 Becoming Astrid
11:15 The Sisters Brothers
11:15 A Star Is Born
11:30 Kursk
11:45 Cold War
12:30 Leave No Trace
13:15 Widows
13:30 Liebe in den Gängen
13:40 Suspiria
13:45 Girl
13:45 Cold War
14:00 Beautiful Boy
14:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
14:15 The Old Man and the Gun
15:00 Jij bent mijn vriend
16:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
16:00 Bohemian Rhapsody
16:15 Kursk
16:15 Widows
16:30 Gräns
16:30 De chaque instant
16:45 Niemand in de stad
16:45 Cold War
17:00 Girl
18:40 Bohemian Rhapsody
18:45 The Elephant Man
18:45 Beautiful Boy
18:55 Liebe in den Gängen
19:00 The Old Man and the Gun
19:00 Becoming Astrid
19:00 Widows
19:15 Girl
19:20 Cold War
21:10 A Star Is Born
21:20 Bohemian Rhapsody
21:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21:30 Cold War
21:35 First Man
21:35 Leave No Trace
21:35 Beautiful Boy
21:40 Kursk
21:45 Widows
top woensdag 12-12-2018
10:30 Jij bent mijn vriend
11:00 The Kindergarten Teacher
11:00 Becoming Astrid
11:00 Girl
11:15 The Sisters Brothers
11:15 A Star Is Born
11:30 Mary Shelley
11:45 Cold War
12:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
12:30 Leave No Trace
13:15 Liebe in den Gängen
13:15 Beautiful Boy
13:40 Suspiria
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:15 De Grinch 3D (NL)
14:15 Smallfoot 3D (NL)
14:30 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank 3D (NL)
14:30 Superjuffie
15:00 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
16:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
16:00 Widows
16:25 Cold War
16:30 Gräns
16:30 De chaque instant
16:30 Bohemian Rhapsody
16:45 Niemand in de stad
16:50 The Old Man and the Gun
17:00 Girl
18:30 Widows
18:40 Bohemian Rhapsody
18:45 The Elephant Man
18:55 Liebe in den Gängen
19:00 The Old Man and the Gun
19:00 Becoming Astrid
19:15 Girl
19:15 Beautiful Boy
19:20 Cold War
21:10 A Star Is Born
21:15 Bohemian Rhapsody
21:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21:30 Cold War
21:35 First Man
21:35 Leave No Trace
21:35 Beautiful Boy
21:40 Kursk
21:45 Widows
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam