home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Filmhallen

Hannie Dankbaarpassage 12, 1053RT Amsterdam +31-20-8208122 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
11:00 Blade Runner 2049 3D
11:15 Victoria and Abdul
11:15 Manifesto
11:15 Good Time
11:45 De Emoji Film (NL)
11:45 De Kleine Vampier (NL)
11:45 Brigsby Bear
 
12:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:30 The Beguiled
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:45 Borg/McEnroe
14:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 Dikkertje Dap
14:00 Kleine IJstijd
14:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:15 Tschick
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:30 Blade Runner 2049 3D
15:45 Detroit
16:00 Victoria and Abdul
16:00 Loveless
 
16:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
16:30 Mother!
16:30 Wind River
16:30 Du forsvinder
16:40 Good Time
18:30 Blade Runner 2049
18:45 Mother!
18:45 120 battements par minute
18:45 Good Time
18:50 Loveless
19:00 Manifesto
19:05 Wind River
19:05 Borg/McEnroe
19:10 Victoria and Abdul
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Loveless
21:20 Detroit
21:30 It
21:30 Brigsby Bear
21:35 Mother!
21:40 Wind River
21:40 HhhH - The Man with the Iron Heart
21:45 Good Time
top woensdag 25-10-2017
11:05 120 battements par minute
11:15 Victoria and Abdul
11:15 Manifesto
11:15 Good Time
11:45 Brigsby Bear
11:45 De Kleine Vampier (NL)
11:45 De Emoji Film (NL)
12:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:30 The Beguiled
13:45 Borg/McEnroe
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Kleine IJstijd
14:00 Dikkertje Dap
14:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:15 Tschick
14:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:30 Blade Runner 2049 3D
15:45 Detroit
16:00 Victoria and Abdul
16:00 Loveless
16:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
16:30 Mother!
16:30 Wind River
16:30 Du forsvinder
16:40 Good Time
18:30 Blade Runner 2049
18:45 Mother!
18:45 120 battements par minute
18:45 Good Time
18:50 Loveless
19:00 Manifesto
19:05 Wind River
19:05 Borg/McEnroe
19:10 Victoria and Abdul
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Loveless
21:20 Detroit
21:30 Brigsby Bear
21:30 It
21:35 Mother!
21:40 Wind River
21:40 HhhH - The Man with the Iron Heart
21:45 Good Time
top donderdag 26-10-2017
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:00 A Gentle Creature
11:10 Blade Runner 2049 3D
11:20 The Beguiled
11:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:30 Dikkertje Dap
11:30 Borg/McEnroe
11:45 Wind River
12:15 Loving Vincent
13:30 Dikkertje Dap
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Tschick
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
14:30 Loving Vincent
14:45 De Kleine Vampier (NL)
15:00 Kleine IJstijd
15:15 Blade Runner 2049
16:00 Loveless
16:15 120 battements par minute
16:30 Good Time
16:45 Manifesto
16:45 Loving Vincent
16:55 The Mountain Between Us
17:00 Brigsby Bear
18:30 Blade Runner 2049
19:00 Victoria and Abdul
19:00 Loveless
19:00 Kleine IJstijd
19:10 Borg/McEnroe
19:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:15 Loving Vincent
19:20 The Mountain Between Us
19:30 EOS: Hokusai - Beyond the Great Wave
21:00 A Gentle Creature
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:25 Loveless
21:30 Detroit
21:35 Loving Vincent
21:40 Wind River
21:45 Mother!
21:45 Good Time
21:45 The Mountain Between Us
top vrijdag 27-10-2017
11:00 Detroit
11:10 Blade Runner 2049 3D
11:15 Du forsvinder
11:20 The Beguiled
11:30 Dikkertje Dap
11:30 Borg/McEnroe
11:45 Mother!
12:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:15 Loving Vincent
13:30 Dikkertje Dap
13:30 A Gentle Creature
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Tschick
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
14:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:30 Loving Vincent
14:45 De Kleine Vampier (NL)
15:15 Blade Runner 2049
16:00 Loveless
16:15 120 battements par minute
16:30 Wind River
16:30 Good Time
16:45 Manifesto
16:45 Loving Vincent
16:55 The Mountain Between Us
17:00 Brigsby Bear
18:30 Blade Runner 2049
19:00 Victoria and Abdul
19:00 Loveless
19:00 Kleine IJstijd
19:00 Loving Vincent
19:10 Borg/McEnroe
19:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:15 Good Time
19:20 The Mountain Between Us
21:00 A Gentle Creature
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:25 Loveless
21:30 Detroit
21:35 Loving Vincent
21:40 Wind River
21:45 Mother!
21:45 Good Time
21:45 The Mountain Between Us
top zaterdag 28-10-2017
11:00 Detroit
11:10 Blade Runner 2049 3D
11:15 Du forsvinder
11:20 The Beguiled
11:30 Dikkertje Dap
11:30 Borg/McEnroe
11:45 Mother!
12:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:15 Loving Vincent
13:30 Dikkertje Dap
13:30 A Gentle Creature
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Tschick
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
14:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:45 De Kleine Vampier (NL)
15:00 EOS: Hokusai - Beyond the Great Wave
15:15 Blade Runner 2049
16:00 Loveless
16:15 120 battements par minute
16:30 Wind River
16:30 Good Time
16:45 Manifesto
16:45 Loving Vincent
16:55 The Mountain Between Us
17:00 Brigsby Bear
18:30 Blade Runner 2049
19:00 Victoria and Abdul
19:00 Loveless
19:00 Kleine IJstijd
19:00 Loving Vincent
19:10 Borg/McEnroe
19:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:15 Good Time
19:20 The Mountain Between Us
21:00 A Gentle Creature
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:25 Loveless
21:30 Detroit
21:35 Loving Vincent
21:40 Wind River
21:45 Mother!
21:45 Good Time
21:45 The Mountain Between Us
top zondag 29-10-2017
11:00 Detroit
11:10 Blade Runner 2049 3D
11:15 Du forsvinder
11:20 The Beguiled
11:30 Dikkertje Dap
11:30 Borg/McEnroe
11:45 Mother!
12:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:15 Loving Vincent
13:30 Dikkertje Dap
13:30 A Gentle Creature
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Tschick
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:30 De Emoji Film (NL)
14:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:30 Loving Vincent
14:45 De Kleine Vampier (NL)
15:15 Blade Runner 2049
16:00 Loveless
16:15 120 battements par minute
16:30 Wind River
16:30 Good Time
16:45 Manifesto
16:45 Loving Vincent
16:55 The Mountain Between Us
17:00 Brigsby Bear
18:30 Blade Runner 2049
19:00 Victoria and Abdul
19:00 Loveless
19:00 Kleine IJstijd
19:00 Loving Vincent
19:10 Borg/McEnroe
19:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:15 Good Time
19:20 The Mountain Between Us
21:00 A Gentle Creature
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:25 Loveless
21:30 Detroit
21:35 Loving Vincent
21:40 Wind River
21:45 Mother!
21:45 Good Time
21:45 The Mountain Between Us
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam