home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cinema Gouda

Burgemeester Jamessingel 25, 2806 AE Gouda +31-182-527773 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 01-12-2022
21:30 Black Adam
21:30 Prey for the Devil
top vrijdag 02-12-2022
12:45 Rose
13:00 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
13:00 Casa Coco
13:00 Les Passagers de la Nuit
13:15 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
 
14:15 She Said
14:40 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
15:00 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
15:00 Narcosis
15:15 Strange World 3D (NL)
15:30 Black Panther: Wakanda Forever
16:15 Piece of My Heart
16:45 The Menu
17:00 Devotion
19:00 Casa Coco
19:10 Piece of My Heart
19:15 She Said
19:20 Ticket to Paradise
19:30 The Menu
 
20:15 Black Panther: Wakanda Forever 3D
21:00 Devotion
21:30 Prey for the Devil
21:45 Smile
21:45 Violent Night
21:50 Black Adam
top zaterdag 03-12-2022
11:15 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
11:15 Wil de Krokodil
11:30 SuperHond & TurboKat (NL)
11:30 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
11:40 Strange World (NL)
12:50 Strange World 3D (NL)
13:00 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
13:15 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
13:45 Wil de Krokodil
13:45 Devotion
14:00 Strange World (NL)
14:40 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
15:00 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
15:15 Strange World 3D (NL)
16:15 Emily
16:15 Piece of My Heart
16:45 Black Panther: Wakanda Forever 3D
16:45 The Menu
16:45 Violent Night
19:00 Casa Coco
19:15 She Said
19:15 Piece of My Heart
19:20 Ticket to Paradise
19:30 The Menu
20:15 Black Panther: Wakanda Forever 3D
21:00 Devotion
21:30 Prey for the Devil
21:45 Smile
21:45 Violent Night
21:50 Black Adam
top zondag 04-12-2022
10:30 Strange World 3D (NL)
10:30 SuperHond & TurboKat (NL)
10:30 Wil de Krokodil
11:00 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
11:15 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
11:30 Strange World (NL)
12:30 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
12:45 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
12:50 Strange World 3D (NL)
13:00 Devotion
13:00 Good Luck to You, Leo Grande
13:50 Strange World (NL)
14:15 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
14:30 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
15:00 Wil de Krokodil
15:15 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
16:00 Rose
16:00 Black Panther: Wakanda Forever 3D
16:15 She Said
16:15 The Menu
17:00 Emily
17:30 Smile
18:45 Piece of My Heart
19:00 Casa Coco
19:20 Ticket to Paradise
19:30 Black Panther: Wakanda Forever 3D
20:00 Violent Night
20:15 The Menu
21:00 Devotion
21:15 Black Adam
21:30 Prey for the Devil
top maandag 05-12-2022
11:30 Wil de Krokodil
11:30 Strange World 3D (NL)
11:30 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
11:30 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
12:45 The Estate
12:45 Guillermo del Toro's Pinocchio
13:15 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
13:15 Emily
13:45 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
13:45 Rose
15:00 Ticket to Paradise
15:00 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
15:15 She Said
15:30 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
16:00 Piece of My Heart
16:15 Devotion
16:45 The Menu
19:00 Casa Coco
19:00 Mrs. Harris Goes to Paris
19:15 Piece of My Heart
19:20 Ticket to Paradise
19:30 Black Panther: Wakanda Forever 3D
20:15 The Menu
21:00 Devotion
21:30 Black Adam
21:30 Violent Night
21:40 Smile
top dinsdag 06-12-2022
13:15 De Club van Sinterklaas en de Race tegen de Klok
13:30 The Estate
13:30 De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de Speelgoedkluis
13:30 Emily
13:45 Rose
14:15 Piece of My Heart
15:00 Het Verzwijgen
15:15 She Said
15:45 Guillermo del Toro's Pinocchio
16:15 Piece of My Heart
16:15 Devotion
16:45 The Menu
19:00 Ticket to Paradise
19:00 Casa Coco
19:00 Soof 3
19:15 Piece of My Heart
19:30 Black Panther: Wakanda Forever 3D
20:15 The Menu
21:00 Devotion
21:15 Smile
21:15 Violent Night
21:40 Black Adam