home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cinema The Movies

Nieuwstraat 60-62, 3311 XR Dordrecht +31-78-7200777 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 21-11-2018
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Bohemian Rhapsody
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Todos lo saben
16:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
16:15 The Sisters Brothers
16:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
 
16:45 Girl
18:30 The Kindergarten Teacher
18:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
18:55 Bohemian Rhapsody
19:00 The Old Man and the Gun
20:30 The Wife
21:00 De Dirigent
21:20 Bohemian Rhapsody
21:30 Leave No Trace
top donderdag 22-11-2018
16:00 The Old Man and the Gun
16:00 Leave No Trace
16:00 De Dirigent
16:30 Girl
18:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
 
18:50 Widows
19:00 The Kindergarten Teacher
19:00 The Wife
21:00 A Star Is Born
21:15 Bohemian Rhapsody
21:15 Mary Shelley
21:20 Todos lo saben
top vrijdag 23-11-2018
14:00 Todos lo saben
14:00 The Wife
14:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
14:00 De Dirigent
16:15 Bohemian Rhapsody
16:30 Girl
16:30 Leave No Trace
16:45 The Old Man and the Gun
18:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
18:50 Widows
19:00 The Kindergarten Teacher
19:00 The Wife
21:00 A Star Is Born
21:15 Bohemian Rhapsody
21:15 Mary Shelley
21:20 De Dirigent
top zaterdag 24-11-2018
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Mary Shelley
14:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
16:00 The Old Man and the Gun
16:15 Bohemian Rhapsody
16:30 Girl
16:30 Leave No Trace
18:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
18:50 Widows
19:00 The Kindergarten Teacher
19:00 The Wife
21:00 A Star Is Born
21:15 Mary Shelley
21:15 Bohemian Rhapsody
21:20 De Dirigent
top zondag 25-11-2018
12:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
12:00 Smallfoot 3D (NL)
12:00 The Wife
12:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
14:00 De Dirigent
14:10 Bohemian Rhapsody
14:15 A Star Is Born
16:30 Girl
16:30 Leave No Trace
16:45 Mary Shelley
16:45 The Kindergarten Teacher
19:00 The Old Man and the Gun
19:15 Widows
19:30 Bohemian Rhapsody
19:30 Todos lo saben
top maandag 26-11-2018
16:00 The Kindergarten Teacher
16:00 Mary Shelley
16:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
16:00 Leave No Trace
18:00 Bohemian Rhapsody
18:00 The Old Man and the Gun
18:15 The Wife
18:15 Girl
20:00 A Star Is Born
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
20:15 De Dirigent
20:30 Widows
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Dordrecht