home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Filmhuis Den Haag

Spui 191, 2511 BN Den Haag ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 14-08-2018
13:15 Casper en Emma maken theater (NL)
14:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
14:00 Den skyldige
14:15 Whitney
14:30 Tiempo Compartido
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL)
15:45 Que Dios nos perdone
 
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
16:30 Loving Vincent
16:45 Coco (NL)
17:00 Disobedience
18:45 The Road to Mandalay
18:45 L'Atelier
18:45 Den skyldige
19:00 Visages, villages
19:15 Wij
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:00 L'apparition
21:00 Que Dios nos perdone
21:15 Whitney
21:30 Tiempo Compartido
 
top woensdag 15-08-2018
10:15 Casper en Emma maken theater (NL)
10:30 Escher: Het Oneindige Zoeken
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL)
11:30 L'apparition
11:45 L'Atelier
12:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
12:15 The Place
13:15 Casper en Emma maken theater (NL)
14:00 Den skyldige
14:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
14:15 Whitney
14:30 Disobedience
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL)
15:45 Que Dios nos perdone
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
16:30 Visages, villages
16:45 Den skyldige
17:00 Tiempo Compartido
18:45 Den skyldige
18:45 Klanken van Oorsprong
18:45 L'Atelier
19:00 Loving Vincent
19:00 My Own Private Idaho
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:00 L'apparition
21:00 Que Dios nos perdone
21:15 Whitney
21:30 Tiempo Compartido
top donderdag 16-08-2018
10:15 L'Atelier
10:15 Casper en Emma maken theater (NL)
10:30 Escher: Het Oneindige Zoeken
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL)
11:30 Tiempo Compartido
11:50 Klanken van Oorsprong
12:15 Tampopo
12:30 Plaire, aimer et courir vite
14:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
14:00 Den skyldige
14:15 Whitney
14:30 My Own Private Idaho
15:00 Casper en Emma maken theater (NL)
15:45 Que Dios nos perdone
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
16:30 I Am Not Your Negro
17:00 Den skyldige
17:15 Tiempo Compartido
18:45 Tiempo Compartido
18:45 L'Atelier
18:45 Den skyldige
19:00 Kedi
19:15 Tampopo
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami
20:45 Whitney
21:00 Que Dios nos perdone
21:00 Plaire, aimer et courir vite
21:30 Den skyldige
top vrijdag 17-08-2018
10:15 L'Atelier
10:15 Casper en Emma maken theater (NL)
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL)
11:30 L'apparition
11:50 Klanken van Oorsprong
12:15 Tampopo
12:30 Plaire, aimer et courir vite
14:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
14:00 Den skyldige
14:15 Whitney
14:30 Double indemnity
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL)
15:45 Que Dios nos perdone
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
16:30 Kedi
17:00 Den skyldige
17:15 Tiempo Compartido
18:45 Klanken van Oorsprong
18:45 Disobedience
18:45 Den skyldige
19:00 I Am Not Your Negro
19:15 Tampopo
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami
20:45 Whitney
21:00 Den skyldige
21:00 Plaire, aimer et courir vite
21:30 Tiempo Compartido
top zaterdag 18-08-2018
10:15 L'Atelier
10:15 Casper en Emma maken theater (NL)
10:30 Escher: Het Oneindige Zoeken
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL)
11:30 Tiempo Compartido
11:50 Klanken van Oorsprong
12:15 Tampopo
12:30 Plaire, aimer et courir vite
14:00 Loveless
14:15 Den skyldige
14:15 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
15:00 Casper en Emma maken theater (NL)
16:00 Raphael - the Lord of the Arts
16:15 Que Dios nos perdone
16:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
16:30 I Am Not Your Negro
17:00 Den skyldige
18:45 Tiempo Compartido
18:45 Den skyldige
18:45 L'Atelier
19:00 Kedi
19:15 Tampopo
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami
20:45 Whitney
21:00 Que Dios nos perdone
21:00 Plaire, aimer et courir vite
21:30 Den skyldige
top zondag 19-08-2018
10:15 L'Atelier
10:15 Casper en Emma maken theater (NL)
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL)
11:30 Whitney
11:50 Klanken van Oorsprong
12:15 Tampopo
12:30 Plaire, aimer et courir vite
14:00 La piscine
14:15 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
14:15 Den skyldige
14:30 The Road to Mandalay
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL)
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
16:15 Que Dios nos perdone
16:30 Kedi
17:00 Den skyldige
17:15 Tiempo Compartido
18:45 Disobedience
18:45 Klanken van Oorsprong
18:45 Den skyldige
19:00 I Am Not Your Negro
19:15 Tampopo
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami
20:45 Whitney
21:00 Plaire, aimer et courir vite
21:00 Den skyldige
21:30 Tiempo Compartido
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Den Haag