home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Oostende

Koningin Astridlaan 12, 8400 Oostende ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top vrijdag 18-06-2021
13:15 Tom & Jerry (NL)
13:15 Cruella
13:30 Nomadland
13:30 K3 Dans van de Farao
13:45 The Father
13:45 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
14:30 Druk
 
14:30 Freaky
16:15 Voyagers
16:15 Cruella
16:30 Druk
16:30 Freaky
16:45 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
17:00 De Oost
17:00 Nomadland
17:15 The Father
18:45 Nomadland
19:00 Freaky
19:45 A Quiet Place Marathon
19:45 Cruella
20:00 Zappa
 
20:00 The Father
20:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
21:15 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
21:30 Freaky
top zaterdag 19-06-2021
13:15 Cruella
13:30 K3 Dans van de Farao
13:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
14:00 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
14:00 Tom & Jerry (NL)
16:15 Freaky
16:15 Cruella
16:30 The Father
16:30 Tom & Jerry (NL)
17:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
18:45 Freaky
19:00 The Father
19:30 A Quiet Place Part II
19:45 Cruella
20:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
21:15 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
21:30 Freaky
top zondag 20-06-2021
10:15 Tom & Jerry (NL)
10:15 Cruella
10:30 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
10:30 K3 Dans van de Farao
11:00 Bon Bini: Judeska in da House
11:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
13:15 Tom & Jerry (NL)
13:15 Cruella
13:30 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
13:30 K3 Dans van de Farao
14:00 Bon Bini: Judeska in da House
14:00 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
14:30 Freaky
14:30 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
16:15 Cruella
16:30 A Quiet Place Part II
16:30 Tom & Jerry (NL)
16:45 Freaky
17:00 Petite Fille
17:00 K3 Dans van de Farao
17:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
17:15 The Father
19:15 Nomadland
19:30 A Quiet Place Part II
19:30 Freaky
19:45 Cruella
20:00 The Father
20:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
20:00 The Human Voice
top maandag 21-06-2021
13:15 Tom & Jerry (NL)
13:15 Cruella
13:30 Nomadland
13:30 K3 Dans van de Farao
14:00 The Father
14:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
14:30 Druk
14:30 Freaky
16:15 Cruella
16:30 A Quiet Place Part II
16:30 Freaky
16:45 Nomadland
16:45 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
17:00 Druk
17:00 Falling
17:15 The Father
19:15 Nomadland
19:30 Freaky
19:30 A Quiet Place Part II
19:45 Cruella
20:00 The Father
20:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
20:00 Mandibules
top dinsdag 22-06-2021
13:15 Tom & Jerry (NL)
13:15 Cruella
13:30 Nomadland
13:30 K3 Dans van de Farao
14:00 The Father
14:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
14:30 Druk
14:30 Freaky
16:15 Cruella
16:30 Freaky
16:30 A Quiet Place Part II
16:45 Nomadland
16:45 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
17:00 De Oost
17:00 Druk
17:15 The Father
19:15 Nomadland
19:30 Freaky
19:30 A Quiet Place Part II
19:45 Cruella
20:00 The Sound of Philadelphia
20:00 The Father
20:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It