home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cine-Service

Binnentuin 2, 4873 BT Etten-Leur +31-76-5010167 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 28-01-2023
13:45 Het Feest van Tante Rita
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:45 Hotel Sinestra
14:00 De Tatta's
14:00 Avatar: The Way of Water
15:40 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
 
16:00 De Tatta's
16:00 Wil de Krokodil
18:00 House Party
18:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
19:20 Faithfully Yours
19:30 De Tatta's
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
20:15 Avatar: The Way of Water
20:30 Babylon
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 M3GAN
top zondag 29-01-2023
11:15 De Acht Bergen
11:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:30 Het Feest van Tante Rita
 
11:30 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
11:30 Hotel Sinestra
13:45 Het Feest van Tante Rita
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:45 Hotel Sinestra
14:00 De Tatta's
14:00 Avatar: The Way of Water
15:40 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:00 De Tatta's
16:00 Wil de Krokodil
18:00 House Party
18:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
19:20 Faithfully Yours
19:30 De Tatta's
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
20:15 Avatar: The Way of Water
20:30 Babylon
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 M3GAN
top maandag 30-01-2023
19:30 De Tatta's
19:30 Faithfully Yours
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 Avatar: The Way of Water
20:00 Babylon
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 M3GAN
top dinsdag 31-01-2023
19:30 De Tatta's
19:30 Faithfully Yours
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 Avatar: The Way of Water
20:00 Babylon
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 M3GAN
top woensdag 01-02-2023
13:45 Het Feest van Tante Rita
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:45 Hotel Sinestra
14:00 De Tatta's
14:00 Avatar: The Way of Water
15:40 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:00 De Tatta's
16:00 Wil de Krokodil
18:30 De Tatta's
19:30 Faithfully Yours
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 Avatar: The Way of Water
20:00 Babylon
20:30 De Acht Bergen
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre