home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cine-Service

Binnentuin 2, 4873 BT Etten-Leur +31-76-5010167 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 19-10-2018
11:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:30 Superjuffie
11:30 Smallfoot (NL)
11:30 De Film van Dylan Haegens
11:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:30 The House with a Clock in Its Walls
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
 
13:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Superjuffie
15:00 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
15:15 Superjuffie
15:30 Johnny English Strikes Again
15:45 First Man
15:45 Smallfoot (NL)
17:00 Zwaar Verliefd!
17:00 Venom
17:30 Mile 22
17:45 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
 
19:15 The Nun
19:30 Doris
19:45 Johnny English Strikes Again
20:45 A Star Is Born
20:45 First Man
21:15 Zwaar Verliefd!
21:15 Venom
21:30 Mile 22
top zaterdag 20-10-2018
11:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:30 Superjuffie
11:30 Smallfoot (NL)
11:30 De Film van Dylan Haegens
11:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:30 The House with a Clock in Its Walls
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Superjuffie
15:00 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
15:15 Superjuffie
15:30 Johnny English Strikes Again
15:45 First Man
15:45 Smallfoot (NL)
17:00 Zwaar Verliefd!
17:00 Venom
17:30 Mile 22
17:45 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:15 Peppermint
19:30 Doris
19:45 Johnny English Strikes Again
20:45 A Star Is Born
20:45 First Man
21:15 Zwaar Verliefd!
21:15 Venom
21:30 Mile 22
top zondag 21-10-2018
11:15 Dogman
11:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:30 Superjuffie
11:30 Smallfoot (NL)
11:30 De Film van Dylan Haegens
13:30 The House with a Clock in Its Walls
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Superjuffie
15:00 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
15:15 Superjuffie
15:30 Johnny English Strikes Again
15:45 First Man
15:45 Smallfoot (NL)
17:00 Zwaar Verliefd!
17:00 Peppermint
17:30 Mile 22
17:45 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:15 The Nun
19:30 Doris
19:45 Johnny English Strikes Again
20:45 A Star Is Born
20:45 First Man
21:15 Zwaar Verliefd!
21:15 Venom
21:30 Mile 22
top maandag 22-10-2018
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Peppermint
19:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:30 Johnny English Strikes Again
19:30 Doris
20:45 First Man
20:45 A Star Is Born
21:00 Venom
21:15 Zwaar Verliefd!
21:15 Mile 22
top dinsdag 23-10-2018
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 The Nun
19:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:30 Johnny English Strikes Again
19:30 Doris
20:45 First Man
20:45 A Star Is Born
21:00 Venom
21:15 Zwaar Verliefd!
21:15 Mile 22
top woensdag 24-10-2018
13:45 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Superjuffie
13:45 The House with a Clock in Its Walls
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
15:15 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
15:30 Johnny English Strikes Again
15:45 Superjuffie
15:45 Smallfoot (NL)
16:00 First Man
18:45 First Man
18:45 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:00 Zwaar Verliefd!
19:30 Johnny English Strikes Again
19:30 Doris
20:30 Dogman
20:45 A Star Is Born
21:15 Mile 22
21:15 Venom
21:15 Zwaar Verliefd!
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Etten-leur