home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Breda

Chasséveld 15, 4811 DH Breda 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd

A Man Called Otto poster, © 2022 Universal Pictures International top A Man Called Otto
wo 8 feb11:15
do 9 feb11:00 · 13:30 · 18:45
vr 10 feb11:00 · 13:45 · 19:00
za 11 feb14:00 · 19:20
zo 12 feb11:15 · 18:45
ma 13 feb11:00 · 14:15 · 19:15
di 14 feb14:10 · 18:50
top Asterix & Obelix in het Middenrijk
za 11 feb13:00
zo 12 feb10:40
top Avatar: The Way of Water
wo 8 feb11:00
do 9 feb11:45 · 14:00 · 19:30
za 11 feb11:15 · 15:30
zo 12 feb11:45 · 13:15 · 19:30
di 14 feb16:15 · 20:00
top Avatar: The Way Of Water 3D
wo 8 feb14:50
vr 10 feb12:15 · 20:15
za 11 feb20:00
zo 12 feb14:30
ma 13 feb11:30 · 15:30 · 19:30
di 14 feb11:45
top Babylon
wo 8 feb11:30 · 14:00
do 9 feb11:10 · 20:00
vr 10 feb20:40
za 11 feb21:15
zo 12 feb15:30 · 19:45
top De Acht Bergen
wo 8 feb11:00
ma 13 feb13:45 · 19:30
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
wo 8 feb14:00 · 15:45
do 9 feb15:20
vr 10 feb15:30
za 11 feb10:30 · 13:00
zo 12 feb13:30
di 14 feb16:00
top De Tatta's
wo 8 feb15:15
do 9 feb17:50
vr 10 feb12:50 · 17:00 · 21:45
za 11 feb15:00 · 19:00
zo 12 feb14:00 · 18:15 · 21:30
ma 13 feb18:30
di 14 feb12:50 · 18:40
top Faithfully Yours
do 9 feb21:30
vr 10 feb19:15
za 11 feb20:40
top Fien & Teun gaan kamperen
wo 8 feb13:50
do 9 feb11:00
vr 10 feb11:00 · 13:30
za 11 feb10:45
zo 12 feb10:30
ma 13 feb11:00
di 14 feb11:00
top Fijn weekend
vr 10 feb18:30
top Het Feest van Tante Rita
za 11 feb11:00
zo 12 feb12:15
top Klem
wo 8 feb11:15 · 16:45
do 9 feb11:30 · 14:15 · 16:45 · 19:20
vr 10 feb11:00 · 15:00 · 17:30 · 20:00
za 11 feb11:15 · 15:15 · 19:30
zo 12 feb10:50 · 14:15 · 17:10 · 19:20
ma 13 feb11:15 · 13:45 · 17:00 · 19:00
di 14 feb11:00 · 13:35 · 17:00 · 20:45
top Knock at the Cabin
wo 8 feb22:00
do 9 feb13:00 · 21:50
vr 10 feb14:45 · 22:30
za 11 feb22:10
zo 12 feb21:50
ma 13 feb16:50 · 22:00
di 14 feb11:20 · 22:00
top M3GAN
za 11 feb22:50
top Magic Mike's Last Dance
wo 8 feb18:30 · 19:00 · 19:30 · 20:00 · 20:20 · 20:50 · 21:20
do 9 feb11:00 · 16:30 · 20:15
vr 10 feb11:00 · 14:30 · 17:10 · 19:45
za 11 feb12:30 · 16:20 · 19:45 · 22:20
zo 12 feb11:00 · 15:40 · 20:30
ma 13 feb11:45 · 15:15 · 20:15
di 14 feb11:30 · 15:00 · 19:30
top Operation Fortune: Ruse de guerre
do 9 feb13:45
vr 10 feb16:30 · 22:15
za 11 feb22:00
zo 12 feb16:15
ma 13 feb16:15 · 20:45
di 14 feb17:30
top Plane
wo 8 feb11:00 · 16:30 · 21:45
do 9 feb11:30 · 15:00 · 18:00 · 20:30
vr 10 feb13:30 · 16:00 · 20:30 · 23:00
za 11 feb11:30 · 17:15 · 20:30 · 23:00
zo 12 feb16:45 · 21:00
ma 13 feb12:45 · 16:00 · 21:30
di 14 feb16:30 · 21:30
top Puss in Boots: The Last Wish
wo 8 feb17:50
do 9 feb17:30
vr 10 feb12:00 · 18:00
za 11 feb15:20 · 18:00
zo 12 feb18:30
ma 13 feb11:00 · 17:45
di 14 feb11:00 · 18:30
top Terrifier 2
vr 10 feb21:30
za 11 feb17:45
top The Banshees of Inisherin
wo 8 feb11:30
do 9 feb16:10
vr 10 feb12:15
za 11 feb16:45
ma 13 feb13:20
di 14 feb13:50
top Titanic 3D
wo 8 feb13:30
do 9 feb15:45 · 19:45
vr 10 feb16:15
za 11 feb12:00 · 16:00
zo 12 feb10:30 · 16:00 · 20:00
ma 13 feb11:45 · 15:45 · 19:45
di 14 feb12:15 · 15:45 · 19:45 · 20:15
top Wil de Krokodil
wo 8 feb14:15
za 11 feb13:45
zo 12 feb13:00