home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Spuimarkt

Spui 65, 2511 BL Den Haag 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zaterdag 21-10-2017
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:30 Geostorm 3D
15:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:10 Dikkertje Dap
15:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Misfit
 
16:00 De Kleine Vampier (NL)
16:00 Weg van Jou
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:50 Misfit
16:55 Alles voor elkaar
17:00 Geostorm 3D
17:15 Secret Superstar
17:30 Blade Runner 2049 3D
17:40 Home Again
17:50 American Made
18:10 Misfit
18:30 Weg van Jou
18:50 Happy Death Day
19:10 Alles voor elkaar
 
19:30 Geostorm 3D
19:50 American Assassin
20:10 Home Again
20:20 Secret Superstar
20:20 It
20:45 Weg van Jou
21:00 Girls Trip
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
22:00 Geostorm 3D
22:15 American Assassin
22:20 Happy Death Day
23:00 Blade Runner 2049 3D
23:10 It
23:30 Botoks
23:30 Secret Superstar
top zondag 22-10-2017
00:15 Home Again
00:20 Kingsman: The Golden Circle
00:30 American Assassin
00:30 Geostorm 3D
00:40 Happy Death Day
09:55 De Kleine Vampier (NL)
10:00 De Emoji Film (NL)
10:00 Misfit
10:00 Geostorm 3D
10:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:30 Winnie De Poeh (NL)
10:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:50 Home Again
11:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:00 Misfit
12:00 Dikkertje Dap
12:10 My Little Pony: De Film (NL)
12:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:30 Geostorm 3D
12:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
12:55 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 American Made
14:00 Misfit
14:20 The LEGO NINJAGO Movie 3D
14:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:40 Blade Runner 2049
14:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:00 Geostorm 3D
15:20 Dikkertje Dap
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:20 Weg van Jou
16:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:30 Botoks
17:00 Alles voor elkaar
17:30 Geostorm 3D
17:40 American Assassin
18:00 Home Again
18:30 Blade Runner 2049 3D
18:40 Girls Trip
19:00 Secret Superstar
19:10 Alles voor elkaar
19:20 Weg van Jou
19:30 Home Again
20:00 Geostorm 3D
20:10 Happy Death Day
20:10 American Assassin
21:10 It
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Weg van Jou
21:40 Home Again
21:50 Blade Runner 2049 3D
22:10 Secret Superstar
22:20 American Assassin
22:30 Happy Death Day
22:30 Geostorm 3D
top maandag 23-10-2017
09:50 Happy Death Day
09:50 Home Again
10:00 American Assassin
10:00 Geostorm 3D
10:05 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:45 Misfit
10:55 Alles voor elkaar
11:10 Blade Runner 2049 3D
11:40 Weg van Jou
11:55 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:00 Home Again
12:10 Judwaa 2
12:20 American Assassin
12:30 Geostorm 3D
12:40 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Kingsman: The Golden Circle
13:50 Weg van Jou
14:00 De Kleine Vampier (NL)
14:10 Home Again
14:30 Blade Runner 2049
14:40 American Assassin
14:50 Misfit
15:00 Geostorm 3D
15:10 The LEGO NINJAGO Movie 3D
15:40 It
15:50 Dikkertje Dap
16:00 Happy Death Day
16:20 Home Again
16:45 Weg van Jou
17:00 American Assassin
17:20 Secret Superstar
17:30 Alles voor elkaar
17:30 Geostorm 3D
17:50 Blade Runner 2049 3D
18:10 Happy Death Day
18:30 Girls Trip
18:30 Weg van Jou
19:00 Home Again
19:30 American Assassin
19:40 Alles voor elkaar
20:00 Geostorm 3D
20:20 Happy Death Day
20:30 Secret Superstar
20:45 Weg van Jou
21:00 It
21:10 American Made
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:45 Kingsman: The Golden Circle
22:00 American Assassin
22:30 Happy Death Day
22:30 Geostorm 3D
22:55 Home Again
top dinsdag 24-10-2017
09:45 Blade Runner 2049
09:55 Alles voor elkaar
10:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:00 Kingsman: The Golden Circle
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:00 Geostorm 3D
10:30 Home Again
10:40 American Assassin
11:15 Judwaa 2
11:30 Weg van Jou
11:55 Happy Death Day
12:00 Blade Runner 2049 3D
12:30 Geostorm 3D
12:40 Home Again
12:50 Alles voor elkaar
13:00 De Kleine Vampier (NL)
13:05 American Assassin
13:40 Weg van Jou
14:00 Kingsman: The Golden Circle
14:15 Secret Superstar
14:50 Home Again
15:00 Dikkertje Dap
15:00 Geostorm 3D
15:20 Blade Runner 2049
15:30 American Assassin
16:00 Weg van Jou
16:45 Alles voor elkaar
16:50 Misfit
17:00 Home Again
17:20 Secret Superstar
17:20 It
17:30 Geostorm 3D
17:50 Happy Death Day
18:15 Girls Trip
18:40 Blade Runner 2049 3D
18:50 American Assassin
18:55 Alles voor elkaar
19:10 Weg van Jou
20:00 American Assassin
20:00 Geostorm 3D
20:10 It
20:30 Sneak Preview
20:45 Home Again
21:00 Kingsman: The Golden Circle
21:15 Secret Superstar
21:25 Weg van Jou
22:00 Blade Runner 2049 3D
22:20 American Assassin
22:30 Geostorm 3D
22:50 Happy Death Day
22:55 American Made
23:05 Home Again
top woensdag 25-10-2017
09:45 Geostorm 3D
09:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:10 Blade Runner 2049 3D
10:15 Happy Death Day
10:20 Weg van Jou
10:30 American Assassin
10:40 Secret Superstar
10:45 Home Again
11:10 Kingsman: The Golden Circle
11:20 Dikkertje Dap
12:15 Geostorm 3D
12:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
12:45 Misfit
12:50 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Dikkertje Dap
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 American Assassin
14:00 De Emoji Film (NL)
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:40 My Little Pony: De Film (NL)
14:40 Misfit
14:45 Geostorm 3D
15:00 Weg van Jou
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:40 Blade Runner 2049
16:00 Dikkertje Dap
16:15 De Kleine Vampier (NL)
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:40 Misfit
16:45 Home Again
17:10 Happy Death Day
17:15 Geostorm 3D
17:25 Secret Superstar
17:40 Alles voor elkaar
18:00 Girls Trip
18:30 Weg van Jou
18:40 Home Again
18:50 American Assassin
19:00 Blade Runner 2049 3D
19:15 Geostorm 3D
19:50 Alles voor elkaar
20:00 Thor Ragnarök Marathon 3D
20:30 It
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Weg van Jou
20:50 Geostorm
21:15 American Assassin
21:40 Happy Death Day
22:00 Kingsman: The Golden Circle
22:20 Blade Runner 2049 3D
23:00 Kingsman: The Golden Circle
23:15 Home Again
23:15 Geostorm 3D
23:20 It
23:40 American Assassin
23:45 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
11:00 Thor: Ragnarök 3D
14:00 Thor: Ragnarök 3D
17:00 Thor: Ragnarök 3D
20:00 Thor: Ragnarök 3D
23:00 Thor: Ragnarök 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Den Haag