home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Spuimarkt

Spui 65, 2511 BL Den Haag 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 17-10-2019
09:10 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:30 Joker
09:40 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
10:00 F*ck de liefde
10:10 Haunt
10:20 Gemini Man 3D
10:30 De Club van Lelijke Kinderen
 
10:30 Maleficent 2 3D
10:40 War
10:50 Yedinci Kogustaki Mucize
11:45 Abominable 3D
12:10 Joker
12:20 De Belofte van Pisa
12:30 Trouble (NL)
12:45 Maleficent 2 3D
13:00 Gemini Man 3D
13:20 Joker
13:40 Wat Is Dan Liefde
13:50 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:00 Red Joan
14:30 Maleficent 2 3D
 
14:50 Joker
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:20 Misfit 2
15:40 Angel Has Fallen
15:50 F*ck de liefde
16:00 The Lion King 3D
16:15 Maleficent 2 3D
16:30 Gemini Man
17:00 De Belofte van Pisa
17:15 Haunt
17:30 Wat Is Dan Liefde
17:40 Joker
18:10 Yedinci Kogustaki Mucize
18:20 Rambo: Last Blood
18:40 Gemini Man 3D
19:00 Maleficent 2 3D
19:20 De Belofte van Pisa
19:30 Joker
19:40 F*ck de liefde
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:30 Joker
20:40 Hustlers
21:10 Haunt
21:20 Maleficent 2 3D
21:50 Gemini Man 3D
22:00 It Chapter Two
22:15 War
22:15 Joker
22:30 Karakomik Filmler
23:00 47 Meters Down: Uncaged
23:15 Maleficent 2 3D
23:30 Joker
top vrijdag 18-10-2019
00:00 Haunt
00:30 Joker
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:00 Trouble (NL)
09:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
09:40 Joker
09:45 De Club van Lelijke Kinderen
10:15 Whitestar
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:40 The Lion King (NL)
10:45 Maleficent 2 3D
11:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:15 Gemini Man 3D
11:30 De Brief voor Sinterklaas
12:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
12:10 Misfit 2
12:20 Maleficent 2 3D
12:40 Trouble (NL)
12:50 De Belofte van Pisa
13:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:20 Wat Is Dan Liefde
13:30 Joker
13:50 Gemini Man 3D
14:00 Whitestar
14:10 De Club van Lelijke Kinderen
14:40 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:10 Joker
15:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:30 Misfit 2
15:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:00 Trouble (NL)
16:15 Maleficent 2 3D
16:20 F*ck de liefde
16:30 Abominable 3D
16:50 Maleficent 2 3D
17:30 Gemini Man
17:40 Haunt
17:50 Yedinci Kogustaki Mucize
18:00 Joker
18:10 The Lion King 3D
18:30 War
18:50 Gemini Man 3D
19:00 Maleficent 2 3D
19:30 Joker
19:45 Wat Is Dan Liefde
20:00 De Belofte van Pisa
20:40 F*ck de liefde
20:45 It Chapter Two
20:50 Joker
21:20 Hustlers
21:50 Gemini Man 3D
21:50 Maleficent 2 3D
22:10 Haunt
22:20 Joker
22:45 Karakomik Filmler
23:00 Rambo: Last Blood
23:40 47 Meters Down: Uncaged
23:50 Angel Has Fallen
top zaterdag 19-10-2019
00:00 Haunt
00:10 Haunt
00:15 Yedinci Kogustaki Mucize
00:25 Joker
00:30 Gemini Man
00:30 Joker
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:00 Trouble (NL)
09:10 Misfit 2
09:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
09:40 Joker
09:45 De Club van Lelijke Kinderen
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:40 The Lion King (NL)
10:45 Maleficent 2 3D
11:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:10 Whitestar
11:15 Gemini Man 3D
11:30 De Brief voor Sinterklaas
12:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
12:20 Joker
12:40 Trouble (NL)
12:50 De Belofte van Pisa
13:00 Misfit 2
13:10 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:20 Wat Is Dan Liefde
13:30 Maleficent 2 3D
13:50 Gemini Man 3D
14:10 De Club van Lelijke Kinderen
14:40 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
14:50 Whitestar
15:10 Joker
15:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:30 Trouble (NL)
15:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:15 Joker
16:20 F*ck de liefde
16:30 Abominable 3D
16:45 Misfit 2
16:50 Maleficent 2 3D
17:30 Gemini Man
17:40 Haunt
17:50 Yedinci Kogustaki Mucize
18:00 Joker
18:30 War
18:40 The Lion King 3D
18:50 Gemini Man 3D
19:00 Maleficent 2 3D
19:30 Joker
19:45 Wat Is Dan Liefde
20:00 De Belofte van Pisa
20:40 F*ck de liefde
20:50 Joker
21:15 It Chapter Two
21:20 Hustlers
21:45 Gemini Man 3D
21:50 Maleficent 2 3D
22:10 Haunt
22:20 Joker
22:50 Karakomik Filmler
23:00 Rambo: Last Blood
23:40 47 Meters Down: Uncaged
23:50 Angel Has Fallen
top zondag 20-10-2019
00:10 Haunt
00:15 Yedinci Kogustaki Mucize
00:20 Joker
00:25 Joker
00:30 Gemini Man
00:40 Haunt
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:10 Trouble (NL)
09:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
09:20 The Lion King 3D
09:40 Gemini Man 3D
10:10 Joker
10:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:30 Misfit 2
10:45 De Brief voor Sinterklaas
11:00 De Club van Lelijke Kinderen
11:00 Maleficent 2 3D
11:15 The Lion King (NL)
12:00 Trouble (NL)
12:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
12:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
12:30 De Belofte van Pisa
12:45 Whitestar
12:50 Joker
13:10 De Club van Lelijke Kinderen
13:45 Maleficent 2 3D
13:50 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:15 Gemini Man 3D
14:30 Friends 25th: The One With The Anniversary
14:40 Wat Is Dan Liefde
15:10 Joker
15:20 Misfit 2
15:30 Trouble (NL)
16:00 Maleficent 2 3D
16:10 F*ck de liefde
16:30 Joker
16:45 Abominable 3D
17:00 Gemini Man
17:15 Yedinci Kogustaki Mucize
17:30 Haunt
18:00 Joker
18:20 F*ck de liefde
18:30 Friends 25th: The One With The Anniversary
18:40 De Belofte van Pisa
19:00 Gemini Man 3D
19:15 Maleficent 2 3D
19:30 Wat Is Dan Liefde
19:45 Joker
20:00 Haunt
20:30 Hustlers
20:45 Joker
21:20 Maleficent 2 3D
21:30 War
21:50 It Chapter Two
22:00 Gemini Man 3D
22:10 Karakomik Filmler
22:30 Joker
22:40 Haunt
22:50 47 Meters Down: Uncaged
top maandag 21-10-2019
00:15 Yedinci Kogustaki Mucize
00:20 Joker
00:30 Gemini Man
00:40 Haunt
09:10 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:20 Everest: De Jonge Yeti (NL)
09:30 Misfit 2
09:45 Trouble (NL)
09:50 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:00 De Club van Lelijke Kinderen
10:20 De Brief voor Sinterklaas
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:45 Maleficent 2 3D
10:50 The Lion King (NL)
11:30 Joker
11:40 War
11:50 Trouble (NL)
12:00 Misfit 2
12:10 Gemini Man 3D
12:20 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
12:40 De Belofte van Pisa
13:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:30 Maleficent 2 3D
13:50 Trouble (NL)
14:00 Wat Is Dan Liefde
14:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:20 Joker
14:45 Misfit 2
15:00 Gemini Man
15:20 Whitestar
15:40 De Club van Lelijke Kinderen
15:50 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:10 Trouble (NL)
16:20 Joker
16:30 F*ck de liefde
16:45 The Lion King 3D
17:00 Maleficent 2 3D
17:15 47 Meters Down: Uncaged
17:40 Gemini Man
17:50 Abominable 3D
18:00 Joker
18:15 Yedinci Kogustaki Mucize
18:45 De Belofte van Pisa
19:10 Maleficent 2 3D
19:20 Haunt
19:30 Gemini Man 3D
19:45 Joker
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:15 Hustlers
20:45 Joker
21:10 F*ck de liefde
21:30 It Chapter Two
21:40 Maleficent 2 3D
22:00 Gemini Man 3D
22:10 Karakomik Filmler
22:20 Haunt
22:30 Joker
22:40 Rambo: Last Blood
top dinsdag 22-10-2019
09:10 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken
09:20 Everest: De Jonge Yeti (NL)
09:30 Misfit 2
09:45 Trouble (NL)
09:50 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:10 De Club van Lelijke Kinderen
10:20 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:45 Maleficent 2 3D
10:50 The Lion King (NL)
11:30 Joker
11:40 War
11:50 Trouble (NL)
12:00 Misfit 2
12:10 De Brief voor Sinterklaas
12:20 Gemini Man 3D
12:40 De Belofte van Pisa
13:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:30 Maleficent 2 3D
13:50 Trouble (NL)
14:00 Wat Is Dan Liefde
14:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:20 Joker
14:50 Misfit 2
15:00 Gemini Man
15:20 Whitestar
15:40 De Club van Lelijke Kinderen
15:50 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:10 Trouble (NL)
16:20 Joker
16:30 F*ck de liefde
16:45 The Lion King 3D
17:00 Maleficent 2 3D
17:15 47 Meters Down: Uncaged
17:40 Gemini Man
17:50 Abominable 3D
18:10 Joker
18:20 Yedinci Kogustaki Mucize
18:45 De Belofte van Pisa
19:10 Maleficent 2 3D
19:20 Haunt
19:30 Gemini Man 3D
19:45 Joker
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:15 F*ck de liefde
21:00 Sneak Preview
21:10 Joker
21:30 Maleficent 2 3D
21:40 Hustlers
22:00 Gemini Man 3D
22:10 Karakomik Filmler
22:20 Haunt
22:30 Joker
22:45 Rambo: Last Blood
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Den Haag